Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Acrapovits 4-2-1

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sakissp
Μέλος
Μέλος
sakissp

Αριθμός μηνυμάτων : 104
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2012

Acrapovits 4-2-1  Empty
#1ΔημοσίευσηΘέμα: Acrapovits 4-2-1    Acrapovits 4-2-1  EmptyΚυρ 3 Φεβ 2013 - 19:12

Γεια σας παιδια...θα ηθελα τη βοήθεια σας.θα βάλω την εξατμιση που αναφέρω παραπάνω και θα ήθελα να μαθω αν τις φοράει κανένας απο το φόρουμ να μου πει τη γνώμη του.ειναι ολοσομες και έχω και φιλτρο kn.επειδη ειναι ολοσομες μου λένε πως θα χρειστει και power commander...προς το παρών δεν παίζουν χρήματα και για pc οπότε θα έχω πρόβλημα αν το δουλεύω μονο με την ολοσομη και το φιλτρο..??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Acrapovits 4-2-1  Empty
#2ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Acrapovits 4-2-1    Acrapovits 4-2-1  EmptyΚυρ 3 Φεβ 2013 - 19:27

εγω το πηρα με 4-2-1 + PC. φιλτρο μαμα και το αλλαξα εγω με KN. προβλημα δεν θα εχεις αλλα για να λειτουργησει οπως πρεπει θελει pc και προγραμμα σωστο και ρυθμισεις πανω στο χαρτη του pc.
εμενα ειναι το παλιο pc και εχω θεμα με το χαρτη. θελει το πακετο: δυναμομετρηση-χαρτογραφηση-ρυθμιση injection. 200 ευρουλακια το μαλι. προς το παρον καταλαβαινω την ελλειψη γιατι βρωμαει πολυ ακαυστο καυσιμο, ειδικα σε κλειστο χωρο (γκαραζ) κατα τα αλλα δεν εχω θεμα. το καλοκαιρι το πηγα μεχρι 312 κοντερ αβίαστα και δουλευει καλα σε ολο το φασμα στροφων. απο θορυβο ειδικα τα σπαει! για τα δικα μου δεδομένα, χωρις να ενοχλεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakissp
Μέλος
Μέλος
sakissp

Αριθμός μηνυμάτων : 104
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2012

Acrapovits 4-2-1  Empty
#3ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Acrapovits 4-2-1    Acrapovits 4-2-1  EmptyΚυρ 3 Φεβ 2013 - 19:44

Απο pc 3 και πανω θελει δηλαδη για να ρυθμιστει και να δουλευει σωστα..??με το διπλο σταντ τη εχεις κανει..?? εχω ακουσει οτι και εκει υπαρχει θεμα...αν και εχω δει κατι πατεντες στο ιντρνετ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Acrapovits 4-2-1  Empty
#4ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Acrapovits 4-2-1    Acrapovits 4-2-1  EmptyΚυρ 3 Φεβ 2013 - 20:28

οχι βρε, απλα το θεμα ειναι πως οτι αλλαγη κανεις σε μοτο θελει και τις σωστες ρυθμισεις. η νεα εξατμισης ειναι μια αλλαγη, και για να λειτουργησει-συνεργαστει σωστα η μοτο θελει το πακετο pc (ασχετα ποιο)-φιλτρο πιο ελευθερο-καυσαναλυση-ρυθμισεις-δυναμομετρηση.

για το stand δες εδω τι εκανα και ειμαι οκ
https://cbrxx.darkbb.com/t5096-topic?highlight=%CF%83%CF%84%CE%B1%CE%BD%CF%84
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Acrapovits 4-2-1

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Τεχνικά θέματα-
^ Back to Top