Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Φωτα για ΧΧ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
takis-xx
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
takis-xx

Αριθμός μηνυμάτων : 249
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

Φώτα - Φωτα για ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτα για ΧΧ   Φώτα - Φωτα για ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 21 Δεκ 2012 - 14:29

Για τα projector δε ξερω αλλα κ κανενας φιλος μου δε τα εχει δοκοιμασει για να εχω γνωμη.Αλλα ουτε ειμαι και διατεθειμενος να δωσω 100€ να τα βαλω και τελικα να μη μου αρεσουν.Οποτε πιστευω οτι το κιτακι που ολοι μας εχουμε δει κ ξερουμε ειναι οτι πρεπει.Τωρα για το φωτισμο το 4300Κ η το 5000Κ ειναι οτι πρεπει.Επισεις πιστευω οτι στο φαναρι του ΧΧ δε θα ταιριαζει αισθητικα το projector. Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
takis-xx
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
takis-xx

Αριθμός μηνυμάτων : 249
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

Φώτα - Φωτα για ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτα για ΧΧ   Φώτα - Φωτα για ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 21 Δεκ 2012 - 14:42

Κατι αλλο που παρατηρησα ειναι οτι λογικα για να μπουν τα projectors θα πρεπει να ανοιχτει το φαναρι,πραγμα δυσκολο,και μετα το ανοιγμα θα πρεπει να φροντιστει και η καλη στεγανοποιηση του κατα το κλεισιμο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Φώτα - Φωτα για ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτα για ΧΧ   Φώτα - Φωτα για ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 10 Ιαν 2013 - 23:54

για στεγανοποίηση να ξέρεις όταν το ανοίγεις το κάνεις με πιστόλι ζεστού αέρα το ίδιο και στο κλείσιμο αλλά πρέπει να το τρελάνεις στο μανταλάκι. κάποιο μεγάλο με αφρώδες στις πιάστρες του δεν ξέρω αν είναι ειδικά η πατέντα αλλά έτσι κάνουν όσοι τα ανοίγουν και τα πουλάνε μετά. αν βρω το βιντεακι θα στο στείλω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Φώτα - Φωτα για ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτα για ΧΧ   Φώτα - Φωτα για ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 11 Ιαν 2013 - 15:00

Επικινδυνο να βαλεις χερι στο φαναρι. Παντα υπαρχει περιπτωση να μην στεγανοποιησει καλα κα να χρειαστεις νεο φαναρι. Ψαξτε καλυτερα για καμια αλλη λυση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Φώτα - Φωτα για ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτα για ΧΧ   Φώτα - Φωτα για ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 7 Φεβ 2013 - 15:44

takis-xx έγραψε:
Κατι αλλο που παρατηρησα ειναι οτι λογικα για να μπουν τα projectors θα πρεπει να ανοιχτει το φαναρι,πραγμα δυσκολο,και μετα το ανοιγμα θα πρεπει να φροντιστει και η καλη στεγανοποιηση του κατα το κλεισιμο.
https://cbrxx.darkbb.com/t4954p15-topic#43909 στο βιντεακι που δίνω εδω δείχνει πως τα βάζουν οι επαγγελματίες και πραγματικά πιστεύω πως αν ποιανουν τα χέρια κάποιου μπορεί να το κάνει καλύτερα απο οποιωνδήποτε επαγγελματία που πιθανότατα θα κάνει δουλειά αψε σβησε περάστε τελειώσατε άλλο το μεράκι και η δουλειά του "δικού σου". σε καμία περίπτωση δεν συγκρίνω με δουλειά σωστού επαγγελματία. αλλά ξέρεις τι θα σου έρθει απο την άλλη πλευρά του κόσμου??? αν το κάνεις μόνος σου και δεν σου κάτσει απλα ξανακαντο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Φώτα - Φωτα για ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτα για ΧΧ   Φώτα - Φωτα για ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 7 Φεβ 2013 - 15:45

takis-xx έγραψε:
Για τα projector δε ξερω αλλα κ κανενας φιλος μου δε τα εχει δοκοιμασει για να εχω γνωμη.Αλλα ουτε ειμαι και διατεθειμενος να δωσω 100€ να τα βαλω και τελικα να μη μου αρεσουν.Οποτε πιστευω οτι το κιτακι που ολοι μας εχουμε δει κ ξερουμε ειναι οτι πρεπει.Τωρα για το φωτισμο το 4300Κ η το 5000Κ ειναι οτι πρεπει.Επισεις πιστευω οτι στο φαναρι του ΧΧ δε θα ταιριαζει αισθητικα το projector. Beerchug
το οτι θα σου αρέσουν ειναι δεδομένο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Φωτα για ΧΧ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

 Παρόμοια θέματα

-
» ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ
» Φώτα led
» ΦΩΤΑ LED ΣΕ ΧΧ
» Εσβησαν τα φωτα!!
» ΦΩΤΑ Xenon

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Άλλα θέματα :: Tips & Tricks :: Κάν'το μόνος σου (DIY)-
^ Back to Top