Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Φίλτρο αέρος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
theoe
Μέλος
Μέλος
theoe

Αριθμός μηνυμάτων : 39
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2009

Φίλτρο αέρος Empty
#1ΔημοσίευσηΘέμα: Φίλτρο αέρος   Φίλτρο αέρος EmptyΣαβ 19 Σεπ 2009 - 7:48

Έχω προβληματιστεί λίγο με το φίλτρο αέρος να αγοράσω φίλτρο άπω την HONDA η για παράδειγμα ένα K&N?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mafiozos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 643
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/09/2009

Φίλτρο αέρος Empty
#2ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φίλτρο αέρος   Φίλτρο αέρος EmptyΣαβ 19 Σεπ 2009 - 12:56

Φιλε theoe εγω εχω κ&ν.Ειναι πολυ καλο και θα βοηθησει τον κινητηρα σου να αναπνεει καλητερα.ΚΑλο ειναι παντα οταν βαζεις ενα φιλτρο αερα πιο ελυθερο,να βαζεις και πιο ελευθερες εξατμησεις,για να εχεις πιο ολοκληρομενο σηστημα εισαγωγης αερα και εξοδο καυσαεριων.Βεβαια μου ειπαν πως με πιο ελευθερες εξατμησεις καλο θα ηταν να ρυθμησεις και τον ψεκασμο για να πεταει σωστη ποσοτητα μηγματος χωρης να εχεις απολιες,η απορυθμιση των βαλβιδων.Εγω παντως εχω κ&ν και ελευθερες εξατμησουλες.Μπορω να πω πως χαμηλομεσαια εχει αρπαξει αρκετα,σε τελικες πιστευα οτι θα χασει και με αυτα που ακουγα,αλλα δεν καταλαβα διαφορα.Ισως να ετυχε θα το ξαναδω στο επομενο τελικιασμα και θα σου πω.Παντος εγω σου προτινω κ&ν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theoe
Μέλος
Μέλος
theoe

Αριθμός μηνυμάτων : 39
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2009

Φίλτρο αέρος Empty
#3ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φίλτρο αέρος   Φίλτρο αέρος EmptyΣαβ 19 Σεπ 2009 - 14:29

Εγώ έχω μαμά εξατμίσεις εάν θα του βάλω φίλτρο K&N μπορεί να μου δημιουργήσει πρόβλημα στην σωστή λειτουργία του κινητήρα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Φίλτρο αέρος Empty
#4ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φίλτρο αέρος   Φίλτρο αέρος EmptyΣαβ 19 Σεπ 2009 - 15:36

Εάν είναι με ψεκασμό... Όχι!
Σε όσα μοντέλα δουλεύουν με ψεκασμό, δεν παρουσιάζεται κανένα πρόβλημα!
Στα μοντέλα χωρίς ψεκασμό συμβουλευτείτε τον μηχανικό σας για τις πιθανές ρυθμίσεις που θα χρειαστούν τα καρμπυρατέρ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
theoe
Μέλος
Μέλος
theoe

Αριθμός μηνυμάτων : 39
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2009

Φίλτρο αέρος Empty
#5ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φίλτρο αέρος   Φίλτρο αέρος EmptyΣαβ 19 Σεπ 2009 - 15:51

Θα της κάνω καλό να αλλάξω το φίλτρο και να βάλω Κ&Ν ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Φίλτρο αέρος Empty
#6ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φίλτρο αέρος   Φίλτρο αέρος EmptyΣαβ 19 Σεπ 2009 - 16:00

theoe έγραψε:
Έχω προβληματιστεί λίγο με το φίλτρο αέρος να αγοράσω φίλτρο άπω την HONDA η για παράδειγμα ένα K&N?

To K&N φίλτρο το προωθεί και η HONDA.
Πιστεύω πως δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα, να σημειώσω εδώ πως οτι φοράω στην μηχανή μου είναι ΟΛΑ της HONDA, δεν έχω πειράξει το παραμικρό (Φίλτρο αέρα, εξατμίσεις κ.ο.κ.), παρόλα αυτά πολλοί έχουν χρησιμοποιήσει φίλτρο αέρα της Κ&Ν και έχουν δεί διαφορές στην απόδοση του κινητήρα.

Εφόσον έχεις διλήμματα, πιστεύω πως τον τελευταίο λόγο έχει η HONDA... Πάρε και απο εκεί μια γνώμη. Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
mafiozos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 643
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/09/2009

Φίλτρο αέρος Empty
#7ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φίλτρο αέρος   Φίλτρο αέρος EmptyΣαβ 19 Σεπ 2009 - 16:24

Εγω πηρα και τα σαπουνακια,εχω και στην μηχανη και στο αμαξι κ&ν.Βαλτο φιλε πραγματικα αξιζει.. Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theoe
Μέλος
Μέλος
theoe

Αριθμός μηνυμάτων : 39
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2009

Φίλτρο αέρος Empty
#8ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φίλτρο αέρος   Φίλτρο αέρος EmptyΣαβ 19 Σεπ 2009 - 18:16

Τi είναι τα σαπουνακια ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mafiozos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 643
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/09/2009

Φίλτρο αέρος Empty
#9ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φίλτρο αέρος   Φίλτρο αέρος EmptyΣαβ 19 Σεπ 2009 - 18:21

Επιδη το κ&ν δεν χρειαζετε ποτε αντικατασταση για να εχει καλη αποδοση,υπαρχει το (σοπουνι) που το καθαριζεις και το σπρει που ειναι λαδακι το οποιο το βοηθα να ξαναπαρει την αρχικη του ικανοτητα σε φιλτραρισμα.Ειναι απαρετητο καθε 10.000 χιλιομετρα να το καθαριζεις.Μονο με αυτα,οχι μονο νερο και για κανενα λογο με πιεση αερα. Beerchug Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Deep Purple
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Deep Purple

Αριθμός μηνυμάτων : 425
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 58
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2009

Φίλτρο αέρος Empty
#10ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φίλτρο αέρος   Φίλτρο αέρος EmptyΣαβ 19 Σεπ 2009 - 20:19

OK καλό είναι το ΚΝ μόνο για το λόγο που δεν αλλάζεις
φίλτρο σε κάθε sevice.Κατά τα άλλα μην ακούς δεν δίνει ούτε άλογα ούτε απόδοση χαμηλά
ούτε ψηλά. Το ΧΧ έχει τόση δύναμη που η μαμά ήξερε τι έβαζε.
Και εγώ έχω ΚΝ και άλλες εξατμίσεις 'οχι ελεύθερες για μείωση βάρους.
ΠΟΣΗ παραπάνω δύναμη να ζητήσεις απο το ΧΧ;
Ποιός απο εμάς θα εξαντλήσει ποτέ τις δυνατότητές του;


ΥΓ Mafiozos
νομίζω οτι το πλένεις πολύ γρήγορα κάθε 10.000 χλμ.
το ΚΝ θέλεί πολύ αργότερα.
Πάντως καλά κάνεις.
Υπνόσακο πήρες;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mafiozos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 643
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/09/2009

Φίλτρο αέρος Empty
#11ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φίλτρο αέρος   Φίλτρο αέρος EmptyΚυρ 20 Σεπ 2009 - 9:13

Το κουτι του οταν το αγορασα ελεγε καθαρισμο καθε 10.000 χιλιομετρα αλιος πεφτει η αποδοση του..Θα διαφωνησω μαζι σου παντως στο γεγονος οτι δεν εχει διαφορα με το μαμα φιλτρο.Το κ&ν αφινει πολυ μεγαλητερες ποσοτητες αερα να περνανε μεσα στον κινητηρα και αυτο ειναι μια αρχη για να ξεκινησεις τις βελτιωσεις.Βοηθα τον κινητηρα να αναπνεει καλητερα και ειδηκα οταν εχουμε υψηλες θερμοκρασιες το μοτερ αναπνεει μακραν καλητερα.Απο μονο του δεν κανει πολλα πραγματα,ελαχιστα θα ελεγα,αλλα το μοτερ σου δουλευει καλητερα.Γι αυτο ειπα θελει και εξατμησεις ελευθερες οχι για μειωσει βαρους,αλλα για ευκολοτερη και γρηγοροτερη εξοδο καυσαεριων.Οσο πιο κοντη ειναι μια εξατμηση στο τελικο της τοσο το καλητερο για παραδηγμα.Δες ολες τις εξατμησεις απο τα motogp και τα superbike και συγκρηνετες με τις μαμα.Αλωστε ολα τα αγωνιστικα μηχανακια ελευθερα φιλτρα και εξατμησεις φορανε οχι μαμα.Το καλο με το φιλτρο εινια οτι σου δινει το start για να ξεκινησεις τις βελτιωσεις.Εξατμησεις,power comander,ροικη εξελιξη,πιστονια και εχει ο θεος.Το πρωτο πραγμα που κανεις σε μια μηχανη για να ανασανει το μοτερ ειναι φιλτρο.Οχι για να δεις τρομερες διαφορες,αλλα για να ανασενει καλητερα.Αν θες να αρπαξεις και να δεις διαφορα θελεις και εξατμησουλες ελευθερες.Κοβω το κεφαλι μου.Την μηχανη μου την ειδα πως κινουταν πριν το φιλτρο και μετα το φιλτρο,καθως και με το ελευθερωμα των εξατμησεων.Εξατμησεις φορουσε απο την αρχη,αλλα ηταν ταπομενες.Και φυσικα το εχεις και για μια ζωη.Το χχ ουτος η αλως δεν φτιαχτηκε για πιστα η κληστα στροφιλικα παρολο που κινητε αξιοπρεπεστατα.Στους ανοιχτους δρομους ομως και παραπανω αλογα να ειχα ΝΑΙ εξαντλουντε.Πολες ευθειες εχουμε για τελικες ειδηκα στην τεραστια ευθεια Αθηνων Λαμιας μετα την θηβα.Εχεις δει πως ανοιγει μετα τα 240 το hayabusa?Ακομα και με 6η απο τα 120 ανοιγει οπως το χχ με 3ες.Σε ανοιχτους δρομους το εξαντλεις ευκολα.Αν θες στροφιλικια απλα τοσα αλογα σε δημοσιο δρομο θα συμφωνησω απολητα μαζι σου ειναι αχρηστα.Εδω ουτε το 600 δεν μπορεις να το πας τερμα συνεχεια δεν εχουμε δρομους απλα.Φιλικα παντα. Beerchug Beerchug

Υ.Γ. 1) Τον υπνοσακο τον εχω απο φανταρος αλλα πρεπει να ψηλωσα κι`αλλο απο τοτε και δεν νωμιζω οτι χωραω lol! lol!
Υ.Γ. 2) Στο αμαξι ομως,που εβαλα κ&ν εβγαλα τελειως τον καταλυτη και ειχα και εξατμηση δεν ειδα διαφορα.Ισως λογο αναλογιας κιλου ανα ιππο.Αλλο ειναι 230 κιλα και αλλο 1475..Μαλλον.. scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Deep Purple
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Deep Purple

Αριθμός μηνυμάτων : 425
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 58
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2009

Φίλτρο αέρος Empty
#12ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φίλτρο αέρος   Φίλτρο αέρος EmptyΔευ 21 Σεπ 2009 - 19:53

mafiozos έγραψε:
Το κουτι του οταν το αγορασα ελεγε καθαρισμο καθε 10.000 χιλιομετρα αλιος πεφτει η αποδοση του..Θα διαφωνησω μαζι σου παντως στο γεγονος οτι δεν εχει διαφορα με το μαμα φιλτρο.Το κ&ν αφινει πολυ μεγαλητερες ποσοτητες αερα να περνανε μεσα στον κινητηρα και αυτο ειναι μια αρχη για να ξεκινησεις τις βελτιωσεις.Βοηθα τον κινητηρα να αναπνεει καλητερα και ειδηκα οταν εχουμε υψηλες θερμοκρασιες το μοτερ αναπνεει μακραν καλητερα.Απο μονο του δεν κανει πολλα πραγματα,ελαχιστα θα ελεγα,αλλα το μοτερ σου δουλευει καλητερα.Γι αυτο ειπα θελει και εξατμησεις ελευθερες οχι για μειωσει βαρους,αλλα για ευκολοτερη και γρηγοροτερη εξοδο καυσαεριων.Οσο πιο κοντη ειναι μια εξατμηση στο τελικο της τοσο το καλητερο για παραδηγμα.Δες ολες τις εξατμησεις απο τα motogp και τα superbike και συγκρηνετες με τις μαμα.Αλωστε ολα τα αγωνιστικα μηχανακια ελευθερα φιλτρα και εξατμησεις φορανε οχι μαμα.Το καλο με το φιλτρο εινια οτι σου δινει το start για να ξεκινησεις τις βελτιωσεις.Εξατμησεις,power comander,ροικη εξελιξη,πιστονια και εχει ο θεος.Το πρωτο πραγμα που κανεις σε μια μηχανη για να ανασανει το μοτερ ειναι φιλτρο.Οχι για να δεις τρομερες διαφορες,αλλα για να ανασενει καλητερα.Αν θες να αρπαξεις και να δεις διαφορα θελεις και εξατμησουλες ελευθερες.Κοβω το κεφαλι μου.Την μηχανη μου την ειδα πως κινουταν πριν το φιλτρο και μετα το φιλτρο,καθως και με το ελευθερωμα των εξατμησεων.Εξατμησεις φορουσε απο την αρχη,αλλα ηταν ταπομενες.Και φυσικα το εχεις και για μια ζωη.Το χχ ουτος η αλως δεν φτιαχτηκε για πιστα η κληστα στροφιλικα παρολο που κινητε αξιοπρεπεστατα.Στους ανοιχτους δρομους ομως και παραπανω αλογα να ειχα ΝΑΙ εξαντλουντε.Πολες ευθειες εχουμε για τελικες ειδηκα στην τεραστια ευθεια Αθηνων Λαμιας μετα την θηβα.Εχεις δει πως ανοιγει μετα τα 240 το hayabusa?Ακομα και με 6η απο τα 120 ανοιγει οπως το χχ με 3ες.Σε ανοιχτους δρομους το εξαντλεις ευκολα.Αν θες στροφιλικια απλα τοσα αλογα σε δημοσιο δρομο θα συμφωνησω απολητα μαζι σου ειναι αχρηστα.Εδω ουτε το 600 δεν μπορεις να το πας τερμα συνεχεια δεν εχουμε δρομους απλα.Φιλικα παντα. Beerchug Beerchug

Υ.Γ. 1) Τον υπνοσακο τον εχω απο φανταρος αλλα πρεπει να ψηλωσα κι`αλλο απο τοτε και δεν νωμιζω οτι χωραω lol! lol!
Υ.Γ. 2) Στο αμαξι ομως,που εβαλα κ&ν εβγαλα τελειως τον καταλυτη και ειχα και εξατμηση δεν ειδα διαφορα.Ισως λογο αναλογιας κιλου ανα ιππο.Αλλο ειναι 230 κιλα και αλλο 1475..Μαλλον.. scratch scratch


Εχω μπερδευτεί με τις οδηγίες του κουτιού.Κάτι για 80.000-100.000 miles service γράφει.
Πάντως πολύ καλά κάνεις και το καθαρίζεις κάθε 10.000 χλμ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thomas_Naoussa
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Thomas_Naoussa

Αριθμός μηνυμάτων : 239
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 55
Τόπος : Ναουσα
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2010

Φίλτρο αέρος Empty
#13ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φίλτρο αέρος   Φίλτρο αέρος EmptyΣαβ 12 Σεπ 2015 - 22:52

Σημερα ειπα να δοκιμασω να βγαλω το Κ&Ν φιλτρο που φοραω και να βαλω μανισιο που
το πηρα δανεικο για δοκιμη απο εναν φιλο.
Πηρα 12αρι κλειδι και σταυροκατσαβιδο,σηκωσα το καπω B-)

Φίλτρο αέρος N54i07
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/thomas.christopoulos/about
Thomas_Naoussa
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Thomas_Naoussa

Αριθμός μηνυμάτων : 239
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 55
Τόπος : Ναουσα
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2010

Φίλτρο αέρος Empty
#14ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φίλτρο αέρος   Φίλτρο αέρος EmptyΣαβ 12 Σεπ 2015 - 22:55

Εβγαλα το καπακι του φιλτρου....

Φίλτρο αέρος Nowx07
Φίλτρο αέρος Kbvnli
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/thomas.christopoulos/about
Thomas_Naoussa
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Thomas_Naoussa

Αριθμός μηνυμάτων : 239
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 55
Τόπος : Ναουσα
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2010

Φίλτρο αέρος Empty
#15ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φίλτρο αέρος   Φίλτρο αέρος EmptyΣαβ 12 Σεπ 2015 - 22:57

Και νατο το Κ&Ν!!!

Φίλτρο αέρος Mhwmmu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/thomas.christopoulos/about
 

Φίλτρο αέρος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 4Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Φιλτρο Αερος ΚΝ
» Χειροποιητο Κομπρεσερ Αερος
» Αλλαγη Φιλτρου Αερος Honda Cbr 1100xx 2001-
» φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ
» ΦΙΛΤΡΟ ΒΕΝΖΙΝΗΣ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Άλλα θέματα :: Tips & Tricks :: Κάν'το μόνος σου (DIY)-
^ Back to Top