Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες   Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 EmptyΔευ 17 Ιουν 2013 - 21:14

Ακόμη ενα βίντεο που κυκλοφόρησε και που κόβει την ανάσα! :-O

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες   Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 EmptyΔευ 17 Ιουν 2013 - 21:40

ΑΥΤΟ ειναι video !!!!!!!!!!αυτη ειναι θέση καμερας !!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες   Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 EmptyΔευ 17 Ιουν 2013 - 23:30

γιατί μου το κάνετε αυτό γερο ανθρωπο? ε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metal heart
Μέλος
Μέλος
Metal heart

Αριθμός μηνυμάτων : 75
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 23/08/2011

Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες   Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 EmptyΤρι 18 Ιουν 2013 - 11:35

Πολύ εντυπωσιακό,αλλά σε ''καθαρό'' και... ''αποστειρωμένο'' περιβάλλον δεν τρομάζω τόσο όσο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.].Προς θεού!,δεν το επιδοκιμάζω (δεν θέλω να τους συναντήσω πηγαίνοντας να πιώ τον καφέ μου ή να κάνω τη βουτιά μου),αλλά τους θαυμάζω και τους (ψιλο)ζηλεύω για τις ικανότητές τους και το θάρρος τους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες   Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 EmptyΤρι 18 Ιουν 2013 - 15:20

Metal heart έγραψε:
Πολύ εντυπωσιακό,αλλά σε ''καθαρό'' και... ''αποστειρωμένο'' περιβάλλον δεν τρομάζω τόσο όσο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.].Προς θεού!,δεν το επιδοκιμάζω (δεν θέλω να τους συναντήσω πηγαίνοντας να πιώ τον καφέ μου ή να κάνω τη βουτιά μου),αλλά τους θαυμάζω και τους (ψιλο)ζηλεύω για τις ικανότητές τους και το θάρρος τους!
Φίλε Γιώργο τα λεγόμενα σου με καλύπτουν !!! Μένουμε και κοντά απ´οτι βλέπω !!!! Λες να το δοκιμάσουμε κάποια στιγμή ;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες   Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 EmptyΤρι 18 Ιουν 2013 - 15:39

Meletis έγραψε:


Metal heart έγραψε:
Πολύ εντυπωσιακό,αλλά σε ''καθαρό'' και... ''αποστειρωμένο'' περιβάλλον δεν τρομάζω τόσο όσο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.].Προς θεού!,δεν το επιδοκιμάζω (δεν θέλω να τους συναντήσω πηγαίνοντας να πιώ τον καφέ μου ή να κάνω τη βουτιά μου),αλλά τους θαυμάζω και τους (ψιλο)ζηλεύω για τις ικανότητές τους και το θάρρος τους!


Φίλε Γιώργο τα λεγόμενα σου με καλύπτουν !!! Μένουμε και κοντά απ´οτι βλέπω !!!! Λες να το δοκιμάσουμε κάποια στιγμή ;;;
Θα σε στεναχωρησω αλλα...δεν εχει πουθενα τετοια ασφαλτο...στην Αθηνα!laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metal heart
Μέλος
Μέλος
Metal heart

Αριθμός μηνυμάτων : 75
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 23/08/2011

Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 Empty
#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες   Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 EmptyΤετ 19 Ιουν 2013 - 13:22

Meletis έγραψε:





Φίλε Γιώργο τα λεγόμενα σου με καλύπτουν !!! Μένουμε και κοντά απ´οτι βλέπω !!!! Λες να το δοκιμάσουμε κάποια στιγμή ;;;

Πολύ θα ήθελα να βρεθούμε για βόλτα,καφέ και μοτοκουβέντα ή συζήτηση περί... ανέμων και υδάτων,αλλά σε καθαρά τουριστικούς ρυθμούς.Δεν με ''παίρνει'' να ρισκάρω για οποιαδήποτε σωματική και υλική βλάβη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
meangreen
Μέλος
Μέλος
meangreen

Αριθμός μηνυμάτων : 189
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013

Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 Empty
#23ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες   Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 EmptyΤετ 19 Ιουν 2013 - 17:05

Metal heart έγραψε:
Πολύ εντυπωσιακό,αλλά σε ''καθαρό'' και... ''αποστειρωμένο'' περιβάλλον δεν τρομάζω τόσο όσο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.].Προς θεού!,δεν το επιδοκιμάζω (δεν θέλω να τους συναντήσω πηγαίνοντας να πιώ τον καφέ μου ή να κάνω τη βουτιά μου),αλλά τους θαυμάζω και τους (ψιλο)ζηλεύω για τις ικανότητές τους και το θάρρος τους!



Θα διαφωνησω λιγο αν μου επιτρεπεις, τουλαχιστον οσον αφορα το πρωτο σκελος.
Καθαρο και αποστειρωμενο περιβαλλον ειναι ΜΟΝΟ αυτο της πιστας.

Το ΙΟΜ ΤΤ γινεται σε Δημοσιο δρομο, που σημαινει οτι και δεντρα εχει διπλα και κολωνακια
και μπαριερες και γκρεμια και μαντροτοιχους και οτιδηποτε κινδυνο θα συναντησεις σ' ενα δρομο
εκτος της απουσιας αλλων οχηματων.Συνεπως ενα και μονο λαθος ειναι αρκετο....

Αν προσθεσεις οτι η μεση ωριαια (οχι η μεγιστη) ταχυτητα ειναι 200+χλμ, οτι ειναι αγωνας που
σημαινει πιεζω για το δυνατον καλυτερο και οτι οι συμμετεχοντες ειναι κατα βαση ερασιτεχνες
(επαγγελματιας ουτε καν το σκεφτεται) το κανει οχι μονο τρομαχτικο αλλα ανατριχιαστικο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metal heart
Μέλος
Μέλος
Metal heart

Αριθμός μηνυμάτων : 75
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 23/08/2011

Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 Empty
#24ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες   Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 EmptyΤετ 19 Ιουν 2013 - 18:42

meangreen έγραψε:



Metal heart έγραψε:
Πολύ εντυπωσιακό,αλλά σε ''καθαρό'' και... ''αποστειρωμένο'' περιβάλλον δεν τρομάζω τόσο όσο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.].Προς θεού!,δεν το επιδοκιμάζω (δεν θέλω να τους συναντήσω πηγαίνοντας να πιώ τον καφέ μου ή να κάνω τη βουτιά μου),αλλά τους θαυμάζω και τους (ψιλο)ζηλεύω για τις ικανότητές τους και το θάρρος τους!






Θα διαφωνησω λιγο αν μου επιτρεπεις, τουλαχιστον οσον αφορα το πρωτο σκελος.
Καθαρο και αποστειρωμενο περιβαλλον ειναι ΜΟΝΟ αυτο της πιστας.

Το ΙΟΜ ΤΤ γινεται σε Δημοσιο δρομο, που σημαινει οτι και δεντρα εχει διπλα και κολωνακια
και μπαριερες και γκρεμια και μαντροτοιχους και οτιδηποτε κινδυνο θα συναντησεις σ' ενα δρομο
εκτος της απουσιας αλλων οχηματων.Συνεπως ενα και μονο λαθος ειναι αρκετο....

Αν προσθεσεις οτι η μεση ωριαια (οχι η μεγιστη) ταχυτητα ειναι 200+χλμ, οτι ειναι αγωνας που
σημαινει πιεζω για το δυνατον καλυτερο και οτι οι συμμετεχοντες ειναι κατα βαση ερασιτεχνες
(επαγγελματιας ουτε καν το σκεφτεται) το κανει οχι μονο τρομαχτικο αλλα ανατριχιαστικο.

Δεν διαφωνώ,ούτε θέλω να υποτιμήσω την αξία των οδηγών!Έγινε παρανόηση του ''καθαρού'' και ''αποστειρωμένου'',εννοώντας ότι δεν θα συναντήσεις άλλα τροχοφόρα και άλλα απρόβλεπτα εμπόδια (π.χ. αδέσποτα).Για μένα,είναι σημαντικό ψυχολογικό πλεονέκτημα για να συγκεντρωθείς αποκλειστικά στη μέγιστη επίδοση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 Empty
#25ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες   Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 26 Σεπ 2013 - 21:58

Ενα φρέσκο βιντεάκι που τοποθετήθηκε πρίν λίγο στο facebook απο ενα μέλος εδω μέσα... ονόματα δεν λέμε, οικογένειες δεν θίγουμε..! :P 

McGuinness 2013. Προπόνηση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 Empty
#26ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες   Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 26 Σεπ 2013 - 22:39

κενταειιιιιιιιιιιι!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tsimuhas
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Tsimuhas

Αριθμός μηνυμάτων : 3003
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 35
Τόπος : Χαλκιδική
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2012

Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 Empty
#27ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες   Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 26 Σεπ 2013 - 23:06

pablo έγραψε:
κενταειιιιιιιιιιιι!!!!!!!
Κενταει ,ραβει ολα τα κανει!!!! respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 Empty
#28ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες   Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Ιαν 2014 - 21:25

Η αδρεναλίνη συνεχίζεται..!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
ιωνας
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 321
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2010

Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 Empty
#29ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες   Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 EmptyΔευ 3 Φεβ 2014 - 0:16

ΡΙΣΠΕΚΤ σε αυτους τους..........λοβοτομημενους τυπαδες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
parisrr
Νέο μέλος
Νέο μέλος
parisrr

Αριθμός μηνυμάτων : 18
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 32
Τόπος : ioannina
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2014

Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 Empty
#30ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες   Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες - Σελίδα 2 EmptyΔευ 3 Φεβ 2014 - 0:54

ποσο θα θελα να παω να δω εναν αγωνα απο κοντα αν οχι οδηγοντας(που θα ηταν η απολυτη εμπειρια) εστω με το αεροπλανο αλλα no money no funny  respect 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Isle Of Man δρόμοι για δυνατούς χρήστες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Isle of Man 2010
» «Φιδίσιοι» δρόμοι για extreme οδήγηση!
» Οι 10 πιο παράξενοι δρόμοι στον κόσμο!
» Ομαδα ΤΤ300 - isle of man
» Isle of Man TT!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Νέα & Διοργανώσεις :: Νέα :: Αγώνες μοτοσυκλετών-
^ Back to Top