Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Φίλτρο βενζίνης

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nxontz
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Nxontz

Αριθμός μηνυμάτων : 358
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ, ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2010

Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 Empty
#76ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φίλτρο βενζίνης   Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 7 Μάης 2016 - 19:38

Καλησπερίζω την παλιοπαρέα και χρόνια μας πολλά. Ηθελα να ρωτήσω και εγώ από την μεριά μου για το πολυσυζητημένο φίλτρο βενζίνης, που δεν το έχω αλλάξει ...ποτέ μέχρι σήμερα μετά από 101.000 χλμ!!!( καλά μη βαράτε pale ), βέβαια η μοτο πάει καλά...ως τώρα, χωρίς μπουκώματα κλπ.!!!
Το δικό μου μοντέλο είναι Μάρτιος 1999 ( από τα πρώτα ψεκαστά με τα αναλογικά όργανα). Ερωτήσεις κρίσιμες:
1) Το δικό μου είναι το κυρτό ή το ίσιο φίλτρο;
2) Τελικά το φίλτρο από nissan almera - to n15- έχει βολέψει αυτούς που το έβαλαν, έχουν κάνει αρκετά χλμ με αυτό;Eχουμε κάποιο βίντεο για την αλλαγή του ή κάποιες οδηγίες πως βγαίνει γιατί δεν είμαι και expert σε αυτά.. scratch
Εχουμε κάποιο λινκ να το βρώ το φίλτρο , γιατί στο car δεν βρήκα τίποτα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 Empty
#77ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φίλτρο βενζίνης   Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 EmptyΚυρ 8 Μάης 2016 - 0:57

εχω το f4i και εβαλα το φιλτρο εδω και ενα χρονο παει μια χαρα μπηκε λιγο δυσκολα αλλα με υπομονη ολα γινονται. βγαζεις το ρεζερβουαρ και ξεβιδωνεις απο την κατω πλευρα βγαινει ολο το συστημα μαζι και ειναι απλο βγαλε -βαλε. αν εχεις αυτο με την καμπυλη απλα παρε ενα σωληνακι ιδια διαμετρο και κανε την καμπυλη που ζητα αλλα προσεχε το λαστιχο να αντεχει σε βενζινη (μην σου λιωσει).
βιντεο λογικα θα βρεις το ιντερνετ αλλα ο καλυτερος τροπος οταν κανεισ κατι που δεν εχεις ξανακανει ειναι να βγαζεις φωτο απο καθε σταδιο το τι κανεις πχ. βγαζεις το συστημα μεσα απο το ρεζερβουαρ πριν βγαλεις τις βιδες βγαλτω μια φωτο να ξερεις που παει τι οταν το βγαλεις εξω βγαλε μια δυο φωτο να ξερεις πως ειναι αν κατι σου "περισσευει για μελλοντικη χρηση" δες τις φωτο που εβγαλες και θα δεις που πρεπει να μπει επ ευκαιριας αν εχεις χρονο τις βαζεις και εδω μεσα να δουν και οι αλλοι.
σου ευχομαι καλη δουλιτσα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nxontz
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Nxontz

Αριθμός μηνυμάτων : 358
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ, ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2010

Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 Empty
#78ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φίλτρο βενζίνης   Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 EmptyΔευ 9 Μάης 2016 - 18:44

Eυχαριστώ για την απάντηση. Εβαλες αυτό απο Nissan Almera;;Ενδεικτικά
.. http://www.maxxparts.gr/nissan-almera-i-n15-1-4-87hp/antallaktika/filtra/filtro-kausimou
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 Empty
#79ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φίλτρο βενζίνης   Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 14 Μάης 2016 - 1:29

εχει ενα δυο χρονια που το εβαλα ναι απο νισσαν ηταν αλλα δεν θυμαμαι ποιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 Empty
#80ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φίλτρο βενζίνης   Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 14 Μάης 2016 - 11:13

Erecozi έγραψε:
εχει ενα δυο χρονια που το εβαλα ναι απο νισσαν ηταν αλλα δεν θυμαμαι ποιο

laughing lol! =)) oh go on

Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 119
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 Empty
#81ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φίλτρο βενζίνης   Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 14 Μάης 2016 - 12:50

Menos έγραψε:
Erecozi έγραψε:
εχει ενα δυο χρονια που το εβαλα ναι απο νισσαν ηταν αλλα δεν θυμαμαι ποιο

laughing lol! =)) oh go on

Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 119

... lol! ...Πολύ καλό Μένο...!!!

Και εγώ έχω βάλει  από  n 15  Almera ...μεταλλικό και μεγαλύτερο ... Για να μπεί θέλει μικρή προσπάθεια . Έκοψα τη βάση που κρατούσε το παλιό  πάνω στην τρόμπα βενζίνης , ... πήρα και έβαλα το λαστιχένιο σωλήνάκι  με το ημικύκλιο , που είχε παλιότερα η Honda , (γιατί το φίλτρο από το n 15 δεν έχει την κούρμπα }, ...έβαλα την μία άκρη του στην τρόμπα , πέρασε μέσα από την τρύπα του τανκ , και μετά σύνδεσα και την άλλη άκρη , όταν είχε περάσει μέσα , και έβαλα και την ασφάλειά του .. Όποιος κατάλαβε .. κατάλαβε !!!  Αλλιώς , (αν δεν είσαι μαζοχιστής  !! )...βάζεις το μαμά και ξεμπερδεύεις !!! laughing
Το φίλτρο από το n 15  είναι  της φωτο...
Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 2uemxef
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nxontz
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Nxontz

Αριθμός μηνυμάτων : 358
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ, ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2010

Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 Empty
#82ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φίλτρο βενζίνης   Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 EmptyΠεμ 26 Μάης 2016 - 21:53

Eπανέρχομαι λίγο στο θέμα, γιατί αγόρασα το φίλτρο της Nissan ( 4,70€... :D ) και Σ/Κ σκέφτομαι με την βοήθεια φίλου να το αλλάξω. Γνωστός μου όμως ( και....σχετικά σχετικός) μου είπε να προσέχω γιατί άλλη πίεση έχει το φ. βενζίνης του ΧΧ και άλλη του nissan . Μάλιστα μου ανέφερε περίπτωση εξωλέμβιας Yamaha που άλλο φίλτρο βενζίνης του έκανε ζημιά στα μπέκ. Εμείς με τα ...Honda να μην ανησυχούμε; Ισχύουν τα παραπάνω ή τσού; Αυτοί που το έβαλαν πόσα χλμ έχουν κάνει;
Pissaman και Δημήτρης ( cbx-six ) σαν πιό σχετικοί τι λένε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 Empty
#83ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φίλτρο βενζίνης   Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 EmptyΠαρ 27 Μάης 2016 - 16:44

Nxontz έγραψε:
Eπανέρχομαι λίγο στο θέμα, γιατί αγόρασα το φίλτρο της Nissan ( 4,70€... :D ) και Σ/Κ σκέφτομαι με την βοήθεια φίλου να το αλλάξω. Γνωστός μου όμως ( και....σχετικά σχετικός) μου είπε να προσέχω γιατί άλλη πίεση έχει το φ. βενζίνης του ΧΧ και άλλη του nissan . Μάλιστα μου ανέφερε περίπτωση εξωλέμβιας Yamaha που άλλο φίλτρο βενζίνης του έκανε ζημιά στα μπέκ. Εμείς με τα ...Honda να μην ανησυχούμε; Ισχύουν τα παραπάνω ή τσού; Αυτοί που το έβαλαν πόσα χλμ έχουν κάνει;
Pissaman και Δημήτρης ( cbx-six ) σαν πιό σχετικοί τι λένε;

Έτσι για να πω την χαζομάρα μου δλδ. αλλά τη σχέση έχει η πίεση με το φίλτρο? Πέρα από το να την αντέχει, Γιατί αν βάλεις ένα πλαστικό σίγουρα θα σκάσει. Την πίεση την κανονίζει η τρόμπα και ο ρυθμιστής (Δεν έχω καταλάβει αν είναι το ίδιο πράγμα ή διαφορετικά) Το φίλτρο όμως γιατί? Εκτός ίσως αν έχει μεγάλη διαφορά στα μίκρον και δεν αφήνει να περάσει η ποσότητα καυσίμου που πρέπει, ή αφήνει πολύ περισσότερη???

Τις σκέψεις μου γράφω μην τα πάρεις σοβαρά ας περιμένουμε να δούμε τι θα πούνε οι επαΐοντες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
yianakis
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
yianakis

Αριθμός μηνυμάτων : 493
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 48
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Ημερομηνία εγγραφής : 30/09/2015

Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 Empty
#84ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φίλτρο βενζίνης   Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 28 Μάης 2016 - 10:45

Προτεινω να κανουμε μια σουμα και λιστα στις πατεντες που βρισκουμε σε εναν πινακα που θα ανανεωνεται με καθε τι καινουριο...

Ελληνες ειμαστε πατεντες θα βρισκουμε .

(εδω οταν πηγα Ιταλια το '85 οι παλιοι ξερανε και ειχανε μαζι τους διφραγκα. Τα ειχανε για να πανε στα ηλεκτρονικα, αντι για 500αρα λιρετα βαζανε διφραγκο και παιζανε κανονικα .... τι να λεμε τωρα! ) yess
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nxontz
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Nxontz

Αριθμός μηνυμάτων : 358
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ, ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2010

Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 Empty
#85ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φίλτρο βενζίνης   Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 28 Μάης 2016 - 17:24

ptinotrofos έγραψε:

Έτσι για να πω την χαζομάρα μου δλδ. αλλά τη σχέση έχει η πίεση με το φίλτρο? Πέρα από το να την αντέχει, Γιατί αν βάλεις ένα πλαστικό σίγουρα θα σκάσει. Την πίεση την κανονίζει η τρόμπα και ο ρυθμιστής (Δεν έχω καταλάβει αν είναι το ίδιο πράγμα ή διαφορετικά) Το φίλτρο όμως γιατί? Εκτός ίσως αν έχει μεγάλη διαφορά στα μίκρον και δεν αφήνει να περάσει η ποσότητα καυσίμου που πρέπει, ή αφήνει πολύ περισσότερη???

Τις σκέψεις μου γράφω μην τα πάρεις σοβαρά ας περιμένουμε να δούμε τι θα πούνε οι επαΐοντες

Κώστα μου και εγώ δεν είμαι τόσο ειδικός γι'αυτό ρωτάω μην κάνω καμμιά..πατάτα laughing
Εσύ αλήθεια πόσα χλμ έχεις κάνει με το φίλτρο της Nissan; Ολα καλά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 Empty
#86ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φίλτρο βενζίνης   Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 28 Μάης 2016 - 20:51

Εγώ έβαλα το μαμά. Πήγε βέβαια σχεδόν 50 ευρώ αλλά μια και το.ειχε ο μάστορας γλιτωσα το. Τρέξιμο να πάρω το φίλτρο και το κυρτο σωληνάκι που δεν ξέρω κι αν το έχει ο Σαρακακης ή έπρεπε να το παραγγείλω και να μένει το μηχανάκι στο συνεργείο μέχρι να έρθει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 Empty
#87ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φίλτρο βενζίνης   Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 28 Μάης 2016 - 22:05

εγω το νισσαν το εχω κανα χρονο και ολα καλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nxontz
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Nxontz

Αριθμός μηνυμάτων : 358
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ, ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2010

Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 Empty
#88ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φίλτρο βενζίνης   Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 EmptyΤρι 31 Μάης 2016 - 23:07

Tελικά σήμερα έκανα την αλλαγή του φίλτρου βενζίνης, απλά έβαλα το.....γνήσιο τελικά μιάς και το βρήκα από επαρχία ένα 30άρι ( + 6 ο courrier ) . Mαγαζιά της Honda που ρώτησα μου είπαν γιά έλλειψη και παραγγελία με παράδοση στον .....μήνα  ( με το γνωστό 50άρικο που στοιχίζει pale )
ΑΘΑΝΑΤΕ ΣΑΡΑΚΑΚΗ!!!
Αλλαξα και φίλτρο αέρα με μπουζί και η μοτο κελαδάει ( τουλάχιστον στο ρελαντί γιατί βόλτα δεν...πρόλαβα..  )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 Empty
#89ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φίλτρο βενζίνης   Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 EmptyΤετ 1 Ιουν 2016 - 18:18

Νίκο μεγειά .. ακολούθησες τη πεπατημένη , οπότε γλύτωσες ταλαιπωρία και πατέντες !! smile
Εγώ το δικό μου το έχω 2 χρόνια (χωρίς πολλά χιλιόμετρα )... και χωρίς προβλήματα .. Εξάλλου γιατί να βγάλει πρόβλημα ?... Καλή κατασκευή έχει , μεταλλικό και μεγαλύτερο από το δικό του είναι ... Και δεν νομίζω η τρόμπα βενζίνης του Almera να είναι μικρότερη από του ΧΧ ..!!!...
Αυτά ... Καλά χιλιόμετρα και απροβλημάτιστα !!! thumbs up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nxontz
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Nxontz

Αριθμός μηνυμάτων : 358
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ, ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2010

Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 Empty
#90ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φίλτρο βενζίνης   Φίλτρο βενζίνης - Σελίδα 6 EmptyΠεμ 2 Ιουν 2016 - 20:33

cbx -six έγραψε:
Νίκο  μεγειά ..  ακολούθησες τη πεπατημένη , οπότε γλύτωσες ταλαιπωρία και  πατέντες  !! smile  
Εγώ το δικό μου το έχω 2 χρόνια  (χωρίς πολλά χιλιόμετρα )... και χωρίς προβλήματα ..  Εξάλλου γιατί να βγάλει πρόβλημα ?... Καλή κατασκευή έχει , μεταλλικό και μεγαλύτερο από το δικό του είναι ...  Και δεν νομίζω η τρόμπα βενζίνης του Almera   να είναι  μικρότερη από του ΧΧ ..!!!...
Αυτά ... Καλά  χιλιόμετρα   και απροβλημάτιστα !!!  thumbs up

Φίλε Δημήτρη ακολούθησα την πεπατημένη για 3 λόγους
α) έβγαλα το παλιό φίλτρο και είδα ότι το νέο έχει κάποιο μπελά για να βγεί ( όλα με την βοήθεια φίλου πιό ικανού από μένα)
β) Το παλιό το είχα 17 χρόνια ε στα άλλα 17 δεν ξέρω αν υπάρχω εγώ ή η μηχανή......
γ)  Λέω να πάω κάποια μικροβόλτα εκτός συνόρων και ήθελα να είμαι σίγουρος!

Αλήθεια αυτό που μου είπανε ότι πρόσεξε το φίλτρο από Nissan μήπως δεν κάνει επειδή έχει λιγώτερα άλογα από το xx και μικρότερη ροή και μπορεί να σου κάνει πρόβλημα, μάλλον δεν ισχύει αφού το έχεις 2 χρόνια χωρίς πρόβλημα!

Να αναφέρω δε ότι το φίλτρο το πήρα από επαρχία 30 + courrier. Είπα στον έμπορα ( εξυπηρετικώτατος και αμεσότατος στην παραγγελία δεν έχω παράπονο ) ότι ο Σαρακάκης θα το έχει σε 1 μήνα. Την άλλη μέρα το φίλτρο το είχε.....49€ :D
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Φίλτρο βενζίνης

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» ΦΙΛΤΡΟ ΒΕΝΖΙΝΗΣ
» Φίλτρο DNA
» Φίλτρο αέρος
» Φιλτρο Αερος ΚΝ
» Φιλτρο ΚΝ και τακακια πισω

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Τεχνικά θέματα-
^ Back to Top