Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 ΕΠΕΣΑ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
igor
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
igor

Αριθμός μηνυμάτων : 319
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Τόπος : Ο δεύτερος είναι ο πρώτος από τους ηττημένους ..."
Ημερομηνία εγγραφής : 28/05/2011

ΕΠΕΣΑ... - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΣΑ...   ΕΠΕΣΑ... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 21 Μάης 2012 - 19:26

leonidas6029 έγραψε:
Μάκη, Παναγιώτη, κατ' αρχάς ευχαριστώ. Εγώ τη γλίτωσα με ένα δεξί πρησμένο γόνατο και γρατσουνιές και στα δυό μου γόνατα (ας είναι καλά τα γάντια και το μπουφάν αλλιώς θα μου έλειπε κι άλλο δέρμα).
Το κουστούμι από Κίνα το σκέφτηκα κι εγώ, αλλά έχω τις επιφυλάξεις μου. Με την ευκαιρία, ξέρει κανένας πως λέγεται το καπάκι του βολάν στα αγγλικά? LOL!!!!




Εγω κινεζικα φοραω και αν ξαναχρειαστει παλι κινεζικα θα βαλω wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos_napoume
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
nikos_napoume

Αριθμός μηνυμάτων : 660
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2011

ΕΠΕΣΑ... - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΣΑ...   ΕΠΕΣΑ... - Σελίδα 2 EmptyΤρι 22 Μάης 2012 - 21:58

Περαστικά φίλε! και να είναι το τελευταίο .
πέρσι που έφτιαξα το δικό μου μετά από πτώση οπού ήταν σταματημένο χρειάστηκε να αλαλάξω τα πλαστικά και πήρα την απόφαση να παραγγείλω από το ebay και δεν το μετάνιωσα με παίδεψαν λίγο στο μοντάρισμα γιατί όσο νάνε δεν είναι σαν τα μαμά άλλα για τα λεφτά που έδωσα δεν με πείραξε καθόλου και τώρα αν μου έλεγαν πάλη από εκεί θα έπαιρνα για να μην παραλείψω μαζί με την μεταφορά και το τελώνιο μου βγήκε όλο το κουστούμι 480 euro
Δες και αυτό 1. http://www.ebay.com/itm/HONDA-97-07-CBR-1100-XX-CBR1100XX-Bodywork-Fairing-/330535884437?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item4cf5795695&vxp=mtr
2.http://viewitem.eim.ebay.gr/Fairing-for-Honda-Blackbird-CBR-1100-XX-9607-Blue-ABS/221015519808/item
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://e-elastiko.gr
kostasf
Μέλος
Μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 53
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 69
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2009

ΕΠΕΣΑ... - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΣΑ...   ΕΠΕΣΑ... - Σελίδα 2 EmptyΤρι 22 Μάης 2012 - 22:12

Περαστικά σου φίλε και σιδερένιος.
Φτιάξε σιγά σιγά το χχ και πιστεύω θα γλιτώσεις αρκετά.
Κι εγώ τα ίδια πέρασα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonidas6029
Μέλος
Μέλος
leonidas6029

Αριθμός μηνυμάτων : 85
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

ΕΠΕΣΑ... - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΣΑ...   ΕΠΕΣΑ... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 23 Μάης 2012 - 13:13

γιαγια αρκουδα έγραψε:
για τον αναπολιτακη μπορεισ να με παρεισ τηλεφονο να παμε μαζι γιατι υπαρχει προσοπικη σχεση και ετσι θα παρεις και καλο και οσο το δυνατον πιο φτινο.
εαν πας μονος σου θα ζητησης τον στελιο και θα του πεις οτι πας απο τον γιωργο με το ZZR.
απο μηχανικο εκτος απο τον πισσαρη εγω εμπιστευομε στην ριζουπολη το συνεργιο των πανδη - κασανδρη. και στην μεταμορφοση τον παυλο κασιμη.

Ευχαριστώ Γιώργο. Δυστυχώς για τώρα -άμεσα- πρέπει να το αφήσω. Ελπίζω στο πρώτο 10ήμερο του Ιουνίου να είμαι σε θέση να το ξαναδώ. Θα σε "ενοχλήσω" τότε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonidas6029
Μέλος
Μέλος
leonidas6029

Αριθμός μηνυμάτων : 85
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

ΕΠΕΣΑ... - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΣΑ...   ΕΠΕΣΑ... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 23 Μάης 2012 - 13:43

tsiftis έγραψε:
Περαστικά φίλε!
Αφου δεν χτύπησες πολύ τα άλλα γινονται...
Νομίζω πως λογω εποχών θα πρέπει να φτιάχνεις ενα ενα τα κομμάτια απο το σημαντικότερο στο λιγότερο σημαντικό.

Πως έγινε η στραβή;

Για ένα - ένα πάω (μη σου πω μισό - μισό...). Όσο για τη στραβή, φρενάρισα λίγο πιο δυνατά απ' όσο έπρεπε, ήταν κρύο το μπροστινό και δίπλωσε. Πάντως, στην πραγματικότητα, αυτό που έφταιξε ήταν ο εκνευρισμός μου, ο οποίος με οδήγησε στο λάθος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΕΠΕΣΑ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Τεχνικά θέματα-
^ Back to Top