Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????  - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????    Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????  - Σελίδα 2 EmptyΤρι 27 Μαρ 2012 - 18:12

plus1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
γιαγια αρκουδα
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γιαγια αρκουδα

Αριθμός μηνυμάτων : 390
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011

Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????  - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????    Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????  - Σελίδα 2 EmptyΤρι 27 Μαρ 2012 - 19:04

παιδια εγω οπως ξερεται οδηγο απο μικροσ μοτο και πρασπαθω να προσεχω τουσ μοτοσικλετιστες. οταν ειμαι με το φορτιγο (μην νομιζεται οτι ειναι τεραστιο σαν αυτο ειναι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] ) και ομως ενω βέπουν οτι εχω αναψη φλας δεξια και εχω αρχισει να στριβω μου χωνονται και βριζουν. 2 - 3 φορεσ εχω κατεβει με τον λεβιε του γριλου στο χερι να τουσ μετρισο τα κοκαλα. γιατι αμα σε βριζουν ενω φτενε σου ανεβενει το αιμα στο κεφαλι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.fire-expert.gr
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????  - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????    Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????  - Σελίδα 2 EmptyΤρι 27 Μαρ 2012 - 19:07

plus1 plus1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????  - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????    Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????  - Σελίδα 2 EmptyΤρι 27 Μαρ 2012 - 21:44

γιαγια αρκουδα έγραψε:
2 - 3 φορεσ εχω κατεβει με τον λεβιε του γριλου στο χερι να τουσ μετρισο τα κοκαλα..
Κάθε φορά που εκφράζεσαι Γιώργο κάτι με πιάνει.. laughing laughing laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
tsiftis
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
tsiftis

Αριθμός μηνυμάτων : 495
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 13/03/2011

Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????  - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????    Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????  - Σελίδα 2 EmptyΤρι 27 Μαρ 2012 - 23:42

Χα χα! Η γιαγιά αρκούδα είναι και φυσιοθεραπευτής...!

Η παιδεία του καθενός είναι θέμα προσωπικό και όχι κυβισμού ή οχήματος.

Πολλοί δεν σέβονται κανέναν λές και είναι μόνοι στο δρόμο.

Μου έχει τύχει να το κόβει ο άλλος απότομα χωρίς φλας και να είμαι στο τσάκ να με κοπανίσει άσχημα με το ΧΧ.
Μου έχει τύχει να βγώ με το αμάξι απο ΣΤΟΠ, αφού έχω ελέγξει 10 φορές και να πετάγεται ο ακράνοτος με 70 χιλιόμετρα μέσα σε πόλη, απο το πουθενα και να πλακώνεται στα φρένα για να μην τον σκοτώσω.
Μου έχει τύχει ακόμη να φύγω με το αμάξι με κόκκινο γιατί δεν φαινόταν λογω ομίχλης το φανάρι ή να μην δω καν οτι υπήρχε φανάρι αφού ήταν πίσω απο κλαδιά δέντρου.

Όλα συμβαίνουν.. Εμείς κάνουμε το σταυρό μας και έχουμε τα μάτια μας 14. Αυτά μπορούμε να κάνουμε μόνο.
Τον κόσμο να τον αλλάξουμε δυστυχώς δεν μπορούμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
γιαγια αρκουδα
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γιαγια αρκουδα

Αριθμός μηνυμάτων : 390
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011

Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????  - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????    Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????  - Σελίδα 2 EmptyΤετ 28 Μαρ 2012 - 10:08

περιπτοση με εμενα...
ειμαι στον ρεντι και ψαχνω καποιο δρομο με το φορτιγο για να παω. ξαφνικα νομιζω οτι ο επομενοσ δρομος ειναι αυτος που θελω αναβω φλας και στριβο δεξια.
μολισ μπενω στο δρομακι με το φορτιγο καταλαβενο οτι δεν ειναι αυτο οποτε φρεναρω και βαζω κατευθειαν οπισθεν και πριν προλαβη να κανει το φορτιγο μισο μετρο πισο απο την καμερα βλεπω μια μοτο να την εχω πλησιαση. ακουω κορναρισμα και καποιον να φωναζη.
τι κανεις ρε αυνάνα θα με σκοτοσης......
οποτε ανοιγω το παραθυρο και το απαντω.. συγνωμη ρε φιλε εσυ δεν κανεις ποτε μαλακιες?
ο τυποσ εβαλε τα γελια κατεβηκε απο την μοτο και με βοηθησε να ξαναβγω στον δρομο........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.fire-expert.gr
icelover
Μέλος
Μέλος
icelover

Αριθμός μηνυμάτων : 192
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : Φλώρινα-Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????  - Σελίδα 2 Empty
#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????    Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????  - Σελίδα 2 EmptyΤετ 28 Μαρ 2012 - 15:19

Εγω δεν καταλαβαινω γιατι ο διτροχος,της κλωτσαει το φτερο.....
Οτι και να συνεβη,που δεν φαινεται κατι τοσο σοβαρο,δεν ειναι σοβαρος χειρισμος αυτος,απο καποιον που κυκλοφορει στους δρομους,και ξερει τι παιζεται.
Τα υπολοιπα ηταν φυσιολογικη καταληξη,γιατι δεν ξερεις τι τρελλα κουβαλαει ο καθενας,και σε τι κατασταση ειναι εκεινη τη στιγμη.
Σου κατεβαινει κανενας με κανα σιδερικο,και σε κλαινε τσαμπα και βερεσε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Psath 1100XX
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Psath 1100XX

Αριθμός μηνυμάτων : 1257
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2010

Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????  - Σελίδα 2 Empty
#23ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????    Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????  - Σελίδα 2 EmptyΤετ 28 Μαρ 2012 - 15:25

Θα συμφωνήσω με το Γιώργο και θα πω ότι η ψυχραιμία και η ευγένεια πρέπει να διακρίνει τους οδηγούς. Το να παραδεχόμαστε τα λάθη μας και να δείχνουμε κατανόηση για τα σφάλματα των άλλων είναι δείγμα πολιτισμού. Φανταστείτε εάν στο παραπάνω βίντεο υπήρχε ένας πεζός ανάμεσα στα σταθμευμένα αυτοκίνητα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????  - Σελίδα 2 Empty
#24ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????    Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????  - Σελίδα 2 EmptyΤετ 28 Μαρ 2012 - 15:34

Ηταν "τυχεροι" και οι 2 και πεσανε ο ενας με νευρα πανω στον αλλον με νευρα, κατι θα του πε, μετα η κλωτσια, αν σκεφτεις και το αφησεις να το παρει το ποταμι, "αι χασου μυρμηγκακι" κλπ τιποτα απο ολα αυτα δεν θα ειχε συμβει. Λιγο καιρο πριν κοντεψα να πλακωθω με κατι "ανθρωπους" σε μια λαικη γιατι γινανε ολοι δικηγοροι. Πηγαινα με το αγροτικο και αποφασισα να αναψω φλας δεξια, πριν προλαβω να κουνησω το τιμονι βλεπω με την ακρη του ματιου μου απο τον καθρεπτη τον δεξι, ενα παπι να παταει φρεναρισμα, να φευγει κατω και να σκαει στο πεζοδρομιο. Ειχε σκοπο να προλαβει οχι μονο να προσπερασει απο δεξια αλλα να χωθει αναμεσα σε εμενα και στο αυτοκινητο που ηταν παρκαρισμενο στα δεξια 5-6 μετρα μπροστα απο μενα γι αυτο και ετρεχε. Ευτυχως το βλαμμενο (16-17χρονων) δεν επαθε τιποτα, αρχισε ομως να βριζει, του λεω γιατι βριχεις πιτσιρικο σου εκανα κατι, συνεχιζει αυτος, τραβαω χειροφρενο, κατεβαινω κατω και αυτος εξαφανιστηκε και κατεληξα να τσακωνομαι με τους ηλιθιους που εβλεπαν το συμβαν, λες και ειχα κανει κατι και τον χτυπησα, να μην αναβα δηλαδη φλας που ειχα σκοπο να στριψω και να τον ελιωνα ή κατω απο τις ροδες ή αναμεσα σε μενα και στο παρκαρισμενο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsiftis
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
tsiftis

Αριθμός μηνυμάτων : 495
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 13/03/2011

Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????  - Σελίδα 2 Empty
#25ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????    Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????  - Σελίδα 2 EmptyΤετ 28 Μαρ 2012 - 16:15

Αφήστε... Είναι να μην βάλει ο διάολος το ποδάρι του... Αν το βάλει, δεν θα βγάλεις άκρη.

Φανταστείτε να σε κυνηγάνε με λοστάρια ενώ δεν έφταιξες κιόλας! Κι όμως είναι εύκολο να γίνει στην αναμπουμπούλα.

Τόπο στην οργή που λέει και ο σοφός λαός μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Την τεκνοποιεις η δεν την τεκνοποιεις ????????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 ::  Δημόσια συζήτηση :: Καφενείο - Γενικές-
^ Back to Top