Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 κοντινη βολτα την κυριακη 25/3/12 ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

κοντινη βολτα την κυριακη 25/3/12 ? - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοντινη βολτα την κυριακη 25/3/12 ?   κοντινη βολτα την κυριακη 25/3/12 ? - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012 - 17:04

Δυστυχως εγω θα μεινω απ'εξω αυτη τη βολτα γιατι γυρισα σημερα απο αθηνα και ειμαι ολιγον τι παιγμενος αυτην την εβδομαδα που περασε. Θα χρωσταω για την επομενη φορα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
γιαγια αρκουδα
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γιαγια αρκουδα

Αριθμός μηνυμάτων : 390
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011

κοντινη βολτα την κυριακη 25/3/12 ? - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοντινη βολτα την κυριακη 25/3/12 ?   κοντινη βολτα την κυριακη 25/3/12 ? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 8 Απρ 2012 - 9:06

καποια παλια ποστ απο τα παιδια που τουσ εδιχνα τι εμαθα στο css
δεν το βαζω για να δειξω το οτι με ευχαριστησανε αλλα για να δειτε οτι πατομα που οδηγουσαν χρωνια και μαλιστα καποιοι απο αυτους ηταν στην ηλικια μου αλαξαν τροπο οδηγησης...

ενας φιλος) Δημόσιο ευχαριστώ στη γιαγιά αρκούδα
Το πρώτο, και μάλλον βασικότερο βήμα για να γίνεις καλύτερος οδηγός, είναι να καταλάβεις...

...τι άσχετος που είσαι!
Αυτό το κατάφερε σήμερα η γιαγιά και με το παραπάνω. Μα πολύ άσχετος μιλάμε!! Δηλαδή, τι να πω ρε παιδιά, συνειδητοποίησα ότι τόσο καιρό οδηγάω σα κότα, και από κωλοφαρδία δεν έχω πάθει καμιά χοντρή ζημιά.
Γιώργαρε, η πρωτοβουλία ήταν εξαιρετική, σ'ευχαριστούμε και να το επαναλαμβάνεις, όσο σου κάνει κέφι, αυτά που άκουσα είναι συμπυκνωμένη εμπειρία αντίστοιχη με 100 χύμες!!


δευτεροσ φιλος) Και το ωραίο είναι ότι σου βγαίνει άμεσα. Το απόγευμα πήγα για μπάνιο στην Ν.φωκαια.(με έτρωγε ο κ.λος μου για λιμανάκια βλέπεις) προσπάθησα να εφαρμόσω ότι κατάλαβα, και το αποτέλεσμα ήταν να βγω από την τρύπα του Καραμανλή προς Αθήνα με μια χαλαρή 80αρα, εγώ που ποτέ δεν την είχα πάρει με πάνω από 60. Δεν πίστευα την γυναίκα μου όταν μου το ανέφερε. (κοιτά μονίμως το κοντέρ για τσιρίζη στα σωστά χλμ.)
Ήταν τόσο εύκολο τόσο χαλαρό, που δεν το κατάλαβα. Δουλεύοντας τα θα εκπλαγούμε φαντάζομαι από την βελτίωση μας. Θα ανέβει η μέση ταχύτητα και ταυτόχρονα θα είμαστε και πιο ασφαλείς.
Γιωργάρα και πάλι σε ευχαριστώ.


τριτος φιλος) Ενα "ευχαριστω" κι απο μενα, για τα αμεσα αντιληπτα μαθηματα. Βεβαια το θεμα ειναι τωρα πια, να γινουν σιγα - σιγα βιωματα και να μην πρεπει να σκεφτομαστε για το τι πρεπει να κανουμε




Έχει επεξεργασθεί από τον/την γιαγια αρκουδα στις Κυρ 8 Απρ 2012 - 20:48, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.fire-expert.gr
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

κοντινη βολτα την κυριακη 25/3/12 ? - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοντινη βολτα την κυριακη 25/3/12 ?   κοντινη βολτα την κυριακη 25/3/12 ? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 8 Απρ 2012 - 10:28

Έχετε άνθρωπο να σας δώσει συμβουλές και τρόπους οδήγησης, με τρανό παρελθόν στην οδήγηση.. και εγώ μπουκάλα.. sad
Μαμώ την Σλοβακία μου μέσα...!!! angry 2

Αξιώθηκε κανείς να ασχοληθεί με την μάθηση (που απλοχερα σας προσφέρεται) τελικά..?

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

κοντινη βολτα την κυριακη 25/3/12 ? - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοντινη βολτα την κυριακη 25/3/12 ?   κοντινη βολτα την κυριακη 25/3/12 ? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 8 Απρ 2012 - 11:49

Αν δεν κανω λαθος μονο 4 ειμαστε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimacos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Jimacos

Αριθμός μηνυμάτων : 1208
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011

κοντινη βολτα την κυριακη 25/3/12 ? - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοντινη βολτα την κυριακη 25/3/12 ?   κοντινη βολτα την κυριακη 25/3/12 ? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 8 Απρ 2012 - 11:55

Δεν πίστευα την γυναίκα μου όταν μου το ανέφερε. (κοιτά μονίμως το κοντέρ για τσιρίζη στα σωστά χλμ.)


[/quote]
Γιωργο παντος το μηχανακι σου εχει τρομερο ''κοφτη'' lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
γιαγια αρκουδα
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γιαγια αρκουδα

Αριθμός μηνυμάτων : 390
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011

κοντινη βολτα την κυριακη 25/3/12 ? - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοντινη βολτα την κυριακη 25/3/12 ?   κοντινη βολτα την κυριακη 25/3/12 ? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 8 Απρ 2012 - 20:50

Jimacos έγραψε:
Δεν πίστευα την γυναίκα μου όταν μου το ανέφερε. (κοιτά μονίμως το κοντέρ για τσιρίζη στα σωστά χλμ.)


Γιωργο παντος το μηχανακι σου εχει τρομερο ''κοφτη'' lol! lol! lol! lol! lol! [/quote]

οχι βρε η γυναικα του φιλου μου του χρηστου του φωναζει ετσι... η δικια μου μετα απο 30 χρωνια συνοδιγος δεν μηλαει με οσα και αν παω...
εχουμε βαρεσι κατι 280-290 με το καβασακι οποτε τορα με το bmw τι να φτουρισει....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.fire-expert.gr
γιαγια αρκουδα
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γιαγια αρκουδα

Αριθμός μηνυμάτων : 390
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011

κοντινη βολτα την κυριακη 25/3/12 ? - Σελίδα 2 Empty
#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοντινη βολτα την κυριακη 25/3/12 ?   κοντινη βολτα την κυριακη 25/3/12 ? - Σελίδα 2 EmptyΔευ 9 Απρ 2012 - 21:30

αυτο που ελεγα στην βιτινα οτι πρεπει να φερουμε το βαρος στον μπροστα τροχο στο μεσα μερος που παταει

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.fire-expert.gr
 

κοντινη βολτα την κυριακη 25/3/12 ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

 Παρόμοια θέματα

-
» κυριακη 4 /3 /2012 παω μια κοντινη βολτα....
» βολτα τη κυριακη 28 02 2010
»  Βόλτα Στον Άγιο Ιωάννη τον Ρώσσο Κυριακή 17/8
» Στέκι για καφεδοσυναντήσεις
» κυριακη 14-2-10

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Νομοί & Προορισμοί :: Εκδρομές / Ταξίδια-
^ Back to Top