Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Επόμενο

Ημερομηνιες
Σαββατο 17 Μαρτιου
Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 Pl1025%Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 Pr12
 25% [ 1 ]
Κυριακη 18 ΜΑρτιου
Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 Pl1075%Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 Pr12
 75% [ 3 ]
Σύνολο Ψήφων : 4
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Psath 1100XX
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Psath 1100XX

Αριθμός μηνυμάτων : 1257
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2010

Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 Empty
#181ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας    Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012 - 19:51

Ναι, όλα ήταν υπέροχα, όλα τα παιδιά εξαιρετικοί χαρακτήρες.
Αν και τα καλαμαράκια ήταν από τη γειτονιά του Μπομπ Σφουγγαράκη και έμοιαζαν με μαστίχα, το θέμα αυτό είναι το τελευταίο που με απασχολεί...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
γιαγια αρκουδα
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γιαγια αρκουδα

Αριθμός μηνυμάτων : 390
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011

Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 Empty
#182ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας    Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012 - 20:21

mitchxxcbr έγραψε:
γιαγια αρκουδα έγραψε:
παντος εμενα η ψυχολογια μου οταν γυρισα ηταν ετσι.....
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]



ε λογικο μου ακουγετε

το ετσουξες το κρασακι απο'τι καταλαβα

δεν επρεπε αφου ηξερες οτι ειχες μιλια μπροστα σου μεχρι να πιασεις λιμανι :D :D :D
μπα μερικα απο τα ελατοματα που εχω ειναι οτι δεν πινω και δεν καπνιζω. μπυρα πινω 3-4 ποτυρια τον χρονο και αυτα συνηθος σε καμια γιωρτη. το κρασι δεν το αντεχο ουτε να το μυρισω μου φερνει ρυγη. το συγκεκριμενο μου ειπε η κατερινα οτι ειναι καλο και απλα εβρεξα το πανω μου χυλοσ. αφου δεν μου εφερε ρυγοσ συμενει οτι ειναι καλο.
στο κεφι ηρθα γιατι.
τοσα χρωνια με τισ λεσχες αυτο που εβλεπα στης βολτες ειναι να βαζουν την ταυτοτιτα στο στομα και να φευγουν. αυτην την φορα ομως ημασταν αυτο που θα ηθελα παντα ...
μια παρεα που πανε βολτα για περασουν καλα και να διασκεδασουνε.
εαν μετα απο τετοια βολτα γυρισεις σπιτη σου δεν χριαζεσε κρασι για να εισαι στο τσακιρ κεφι........στο εχουν φτιαξει οι φιλοι σου.... thank you thank you thank you thank you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.fire-expert.gr
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 Empty
#183ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας    Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012 - 20:39

[quote="γιαγια αρκουδα"][quote="mitchxxcbr"]
γιαγια αρκουδα έγραψε:


βαζουν την ταυτοτιτα στο στομα και να φευγουν. αυτην την φορα ομως ημασταν αυτο που θα ηθελα παντα ...
μια παρεα που πανε βολτα για περασουν καλα και να διασκεδασουνε.
εαν μετα απο τετοια βολτα γυρισεις σπιτη σου δεν χριαζεσε κρασι για να εισαι στο τσακιρ κεφι........στο εχουν φτιαξει οι φιλοι σου.... thank you thank you thank you thank you

thumbs up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 Empty
#184ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας    Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012 - 20:45

Ουτε να τον ηξερες τον τιτλο απο πριν Μακη, τοσο πετυχημενος τελικα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 Empty
#185ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας    Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012 - 20:52

Λοιπον μπορουμε να κρατησουμε το post ή να φτιαξουμε αλλο και να αρχισουν να πεφτουν ιδεες για την επομενη βολτα, μερος, ημερομηνιες κλπ. Δεν ειναι οτι μου τρεχουνε απο τα μπατζακια και δεν ξερω τι να τα κανω, αλλα αν βγαινεις για καφε ή φαγητο 1 φορα το χρονο αλλιως καθεσαι μεσα και βλεπεις ταινιες, μια βολτα στο τοσο για μιση μερα ή και παραπανω νομιζω οτι οντως σου αλλαζει την ψυχολογια. Τι εχω παθει κι εγω, λες και τα τσουξα και γραφω συνεχεια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitchxxcbr
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitchxxcbr

Αριθμός μηνυμάτων : 446
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : Περιστέρι
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2009

Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 Empty
#186ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας    Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012 - 21:00

γιαγια αρκουδα έγραψε:
mitchxxcbr έγραψε:
γιαγια αρκουδα έγραψε:
παντος εμενα η ψυχολογια μου οταν γυρισα ηταν ετσι.....
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]



ε λογικο μου ακουγετε

το ετσουξες το κρασακι απο'τι καταλαβα

δεν επρεπε αφου ηξερες οτι ειχες μιλια μπροστα σου μεχρι να πιασεις λιμανι :D :D :D
μπα μερικα απο τα ελατοματα που εχω ειναι οτι δεν πινω και δεν καπνιζω. μπυρα πινω 3-4 ποτυρια τον χρονο και αυτα συνηθος σε καμια γιωρτη. το κρασι δεν το αντεχο ουτε να το μυρισω μου φερνει ρυγη. το συγκεκριμενο μου ειπε η κατερινα οτι ειναι καλο και απλα εβρεξα το πανω μου χυλοσ. αφου δεν μου εφερε ρυγοσ συμενει οτι ειναι καλο.
στο κεφι ηρθα γιατι.
τοσα χρωνια με τισ λεσχες αυτο που εβλεπα στης βολτες ειναι να βαζουν την ταυτοτιτα στο στομα και να φευγουν. αυτην την φορα ομως ημασταν αυτο που θα ηθελα παντα ...
μια παρεα που πανε βολτα για περασουν καλα και να διασκεδασουνε.
εαν μετα απο τετοια βολτα γυρισεις σπιτη σου δεν χριαζεσε κρασι για να εισαι στο τσακιρ κεφι........στο εχουν φτιαξει οι φιλοι σου.... thank you thank you thank you thank you




χερομαι που το φορουμ εχει παρει πλεον τετοιο χαρακτηρα το ακριβως αντιθετο θιμωμουν!!!!
και εγω της ιδιας νοοτροπιας με σενα ειμαι και παντα στις βολτες μου βγενω για να κανω ακριβως αυτο που περιγραφεις!!!!





















αλλα ρε γιαγια δε με ενιωσες μου φενεται,αστα αυτα τωρα και πες μας για τη προπελα σου κουναγε κουναγε? ελλα να κραξουμε λιγο τα μπεμβε αφου σε ξερω εισαι γνωστος μπεμβεδοκραχτης :D :D :D
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mcneosxx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
mcneosxx

Αριθμός μηνυμάτων : 1308
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 57
Τόπος : Αθηνα - Βυρωνας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2009

Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 Empty
#187ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας    Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012 - 21:25

mitchxxcbr έγραψε:
γιαγια αρκουδα έγραψε:
mitchxxcbr έγραψε:
γιαγια αρκουδα έγραψε:
παντος εμενα η ψυχολογια μου οταν γυρισα ηταν ετσι.....
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]



ε λογικο μου ακουγετε

το ετσουξες το κρασακι απο'τι καταλαβα

δεν επρεπε αφου ηξερες οτι ειχες μιλια μπροστα σου μεχρι να πιασεις λιμανι :D :D :D
μπα μερικα απο τα ελατοματα που εχω ειναι οτι δεν πινω και δεν καπνιζω. μπυρα πινω 3-4 ποτυρια τον χρονο και αυτα συνηθος σε καμια γιωρτη. το κρασι δεν το αντεχο ουτε να το μυρισω μου φερνει ρυγη. το συγκεκριμενο μου ειπε η κατερινα οτι ειναι καλο και απλα εβρεξα το πανω μου χυλοσ. αφου δεν μου εφερε ρυγοσ συμενει οτι ειναι καλο.
στο κεφι ηρθα γιατι.
τοσα χρωνια με τισ λεσχες αυτο που εβλεπα στης βολτες ειναι να βαζουν την ταυτοτιτα στο στομα και να φευγουν. αυτην την φορα ομως ημασταν αυτο που θα ηθελα παντα ...
μια παρεα που πανε βολτα για περασουν καλα και να διασκεδασουνε.
εαν μετα απο τετοια βολτα γυρισεις σπιτη σου δεν χριαζεσε κρασι για να εισαι στο τσακιρ κεφι........στο εχουν φτιαξει οι φιλοι σου.... thank you thank you thank you thank you




χερομαι που το φορουμ εχει παρει πλεον τετοιο χαρακτηρα το ακριβως αντιθετο θιμωμουν!!!!
και εγω της ιδιας νοοτροπιας με σενα ειμαι και παντα στις βολτες μου βγενω για να κανω ακριβως αυτο που περιγραφεις!!!!

plus1





















αλλα ρε γιαγια δε με ενιωσες μου φενεται,αστα αυτα τωρα και πες μας για τη προπελα σου κουναγε κουναγε? ελλα να κραξουμε λιγο τα μπεμβε αφου σε ξερω εισαι γνωστος μπεμβεδοκραχτης :D :D :D

μηπως το "βαρεθηκες" ηδη και θελεις αφορμη για να ξαναγυρισεις σε σοβαρη μηχανη ??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitchxxcbr
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitchxxcbr

Αριθμός μηνυμάτων : 446
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : Περιστέρι
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2009

Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 Empty
#188ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας    Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012 - 21:35

mcneosxx έγραψε:


μηπως το "βαρεθηκες" ηδη και θελεις αφορμη για να ξαναγυρισεις σε σοβαρη μηχανη ??




χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα


οχι ρε συ,με τιποτα!!!!

αυτο το κακο εχουν τα μπεμβε,δε τα βαριεσε ποτε

απλα ετσι ειμαστε εμεις οι σωστοι μπεμβεδακιδες τα κραζουμε απο μονη μας για να μην νιωθουν

μιονεκτικα οι υπολιποι αντικριζοντας την τελιωτητα των μηχανων μας laughing laughing laughing laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mcneosxx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
mcneosxx

Αριθμός μηνυμάτων : 1308
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 57
Τόπος : Αθηνα - Βυρωνας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2009

Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 Empty
#189ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας    Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012 - 21:38

mitchxxcbr έγραψε:
mcneosxx έγραψε:


μηπως το "βαρεθηκες" ηδη και θελεις αφορμη για να ξαναγυρισεις σε σοβαρη μηχανη ??




χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα


οχι ρε συ,με τιποτα!!!!

αυτο το κακο εχουν τα μπεμβε,δε τα βαριεσε ποτε

απλα ετσι ειμαστε εμεις οι σωστοι μπεμβεδακιδες τα κραζουμε απο μονη μας για να μην νιωθουν

μιονεκτικα οι υπολιποι αντικριζοντας την τελιωτητα των μηχανων μας laughing laughing laughing laughing

respect
θα προτεινα ομως η τελευταια παραγραφος σου να μεταφερθει στα ανεκδοτα ! lol! lol! lol!

υ.γ γιαγια αρκουδα καθως διαβαζε στο διαδικτυο καπου στην ΛΕΜΟΤ ειδα καποιον που υπογραφει σαν "μικρη αρκουδα"
τι σχεση εχεις ??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitchxxcbr
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitchxxcbr

Αριθμός μηνυμάτων : 446
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : Περιστέρι
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2009

Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 Empty
#190ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας    Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012 - 21:43

mcneosxx έγραψε:

respect
θα προτεινα ομως η τελευταια παραγραφος σου να μεταφερθει στα ανεκδοτα ! lol! lol! lol!


lol! lol! lol!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 Empty
#191ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας    Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012 - 22:36

ΕΛΑ το πολυ μπλα μπλα βλαπτει (πλακα κανω ε?), απο την επομενη εβδομαδα να πεφτουν προτασεις για νεα εξορμηση, ακομα μου τρεχουν τα σαλια και μπαινει απριλιος ε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Psath 1100XX
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Psath 1100XX

Αριθμός μηνυμάτων : 1257
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2010

Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 Empty
#192ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας    Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012 - 22:48

Eπειδή σήμερα είχε τρέξιμο στο Εθνικό Στάδιο και αύριο έχει σχολείο θα αποσυρθώ σιγά σιγά για ύπνο...

Α, κάτι ξέχασα:
Ορίστε και μια τελευταία φωτογραφία ενός συμπαθητικού θαμώνα στις καφετέριες της πλατείας της Βυτίνας:




















Ε, ρε ξάπλες!!!
























[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
γιαγια αρκουδα
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γιαγια αρκουδα

Αριθμός μηνυμάτων : 390
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011

Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 Empty
#193ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας    Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 EmptyΤρι 20 Μαρ 2012 - 7:37


υ.γ γιαγια αρκουδα καθως διαβαζε στο διαδικτυο καπου στην ΛΕΜΟΤ ειδα καποιον που υπογραφει σαν "μικρη αρκουδα"
τι σχεση εχεις ?? [/quote]

καμια αλλα σαν πολλες αρκουδες πλακοσανε και βλεπω να μας βαζη περιλεμια η WWF για τον ελεγχο του πληθισμου.... celebrate
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.fire-expert.gr
γιαγια αρκουδα
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γιαγια αρκουδα

Αριθμός μηνυμάτων : 390
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011

Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 Empty
#194ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας    Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 EmptyΤρι 20 Μαρ 2012 - 7:44

αλλα ρε γιαγια δε με ενιωσες μου φενεται,αστα αυτα τωρα και πες μας για τη προπελα σου κουναγε κουναγε? ελλα να κραξουμε λιγο τα μπεμβε αφου σε ξερω εισαι γνωστος μπεμβεδοκραχτης :D :D :D [/quote]

κοιτα οι bmw ειναι φοβερες μηχανες (οταν δεν ειναι χαλασμενες) και ειναι πραγματικο ποιημα να της οδηγεις.
πιστευω οτι αν ηταν ποιοτικες οπως ηταν πριν το 2005, με την τεχνολογια τον σχεδιασκο και ολλα τα αλλα που εχουν δεν θα υπηρχε λογος σε αλλες εταιριες να κατασκευαουν μηχανες. αλλα με την ποιοτητα κατασκευης που εχουνε.......
καλυτερα να σταματισουν να κατασκευαζουν και να περνουμε ολοι παπακια κινεζικα με 300 ευρω ειναι πιο ποιοτικα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.fire-expert.gr
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 Empty
#195ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας    Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας  - Σελίδα 13 EmptyΤρι 20 Μαρ 2012 - 7:59

Αχ που ειναι η εποχη με τα c και τα glx...αθανατα, τωρα ολα ειναι "ευρειας παραγωγης" δηλαδη ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Βολτα για αλλαγη ψυχολογιας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 13 από 14Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» βολτα αυριο
» Βόλτα με τον ILIO
» απο εκτακτη βολτα!!
» βολτα βοιωτια
» Ταξιδακι-βολτα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Νομοί & Προορισμοί :: Εκδρομές / Ταξίδια-
^ Back to Top