Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mcneosxx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
mcneosxx

Αριθμός μηνυμάτων : 1308
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 57
Τόπος : Αθηνα - Βυρωνας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2009

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 21 Φεβ 2012 - 20:40

Δυστυχως εχω ακουσει πολλους ειδικα στο θεμα ζελατινας να εχουν αλλαξει τουλαχιστον 2 μεχρι να βρουν την καταλληλη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mcneosxx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
mcneosxx

Αριθμός μηνυμάτων : 1308
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 57
Τόπος : Αθηνα - Βυρωνας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2009

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 23 Φεβ 2012 - 14:34

σημερα καταφερα και επικοινωνησα με το κατστημα που σας ελεγα.
η ζελατινα η δικια μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] δεν υπαρχει αμεσα διαθεσιμη θελει παραγγελια και υπολογιζουμε συν 10 μερες απ οτι θα εκανε να ερθει εαν υπηρχε αμεσα.
αμεσα διαθεσιμη μου ειπε οτι υπαρχει η "racing" οπως μου την ειπε που φανταζομε ειναι η db.
το χρωμα ειναι το ελαφρως φιμε (εαν θελει καποιος σκουρα προφανως μεγαλωνει και ο χρονος).
το κοστος λοιπον μαζι με τα μεταφορικα και για τις δυο ανερχεται στα 92 ευρω εχει μια αυξηση δηλαδη 7 ευρω απ οτι την πηρα εγω πριν 2 χρονια περιπου!
αυτα τα νεα της ζελατινας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
seth2769
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
seth2769

Αριθμός μηνυμάτων : 1608
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 54
Τόπος : Αγια Πετρουπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2010

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 23 Φεβ 2012 - 18:52

mcneosxx έγραψε:
σημερα καταφερα και επικοινωνησα με το κατστημα που σας ελεγα.
η ζελατινα η δικια μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] δεν υπαρχει αμεσα διαθεσιμη θελει παραγγελια και υπολογιζουμε συν 10 μερες απ οτι θα εκανε να ερθει εαν υπηρχε αμεσα.
αμεσα διαθεσιμη μου ειπε οτι υπαρχει η "racing" οπως μου την ειπε που φανταζομε ειναι η db.
το χρωμα ειναι το ελαφρως φιμε (εαν θελει καποιος σκουρα προφανως μεγαλωνει και ο χρονος).
το κοστος λοιπον μαζι με τα μεταφορικα και για τις δυο ανερχεται στα 92 ευρω εχει μια αυξηση δηλαδη 7 ευρω απ οτι την πηρα εγω πριν 2 χρονια περιπου!
αυτα τα νεα της ζελατινας.
Ευχαριστουμε Μακη!!! Στα υποψιν!!!! thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 23 Φεβ 2012 - 22:20

92 ε? μμμ, thx bro στα υποψιν και γω μονο και μονο γιατι ετοιμαζομαι αυτες τις μερες να στειλω παραγγελιά στο ενγκλανδ για τα ανταλλακτικα του vfr.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonidas6029
Μέλος
Μέλος
leonidas6029

Αριθμός μηνυμάτων : 85
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 23 Φεβ 2012 - 22:48

Tsiftis, εγώ αγόρασα αυτή [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]απ' ότι θα δεις από Κίνα. Τη διάλεξα τυχαία, με κριτήριο τις φωτογραφίες και ειδικά την τιμή. Ήθελα μια ψηλή ζελατίνα γιατί είμαι 1,96 και στη μαμίσια δε χώραγα... Την αγόρασα 23,50 ΚΑΝΑΔΕΖΙΚΑ δολλάρια, ήτοι 17,50 €! και μου την έστειλαν σε ένα μήνα. Χωράω πλέον τέλεια πίσω από τη ζελατίνα, δεν έχει κανένα πρόβλημα, δεν έχω όμως κάνει ταξίδι με συνεπιβάτη για να σου πω τι γίνεται πίσω. Πρόσεξε όμως... α) δεν έχει το "χειλάκι" που έχει η μαμίσια ζελατίνα εκεί που είναι μέσα-κάτω από το φέρινγκ. Είναι μια αισθητική λεπτομέρεια που δε με χαλάει καθόλου. β) το σημαντικότερο είναι ότι δεν έχει το βάψιμο στο κάτω της μέρος, έτσι φαινόταν η πίσω μεριά των οργάνων... Το έλυσα απλά, ζήτησα από ένα φίλο και μου έκοψε αυτοκόλλητο HONDA, το κόλλησα από μέσα και την έβαψα με σπρέι. Είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Μια φωτογραφία εδώ (ελπίζω να δουλεύει!) [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
seth2769
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
seth2769

Αριθμός μηνυμάτων : 1608
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 54
Τόπος : Αγια Πετρουπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2010

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 23 Φεβ 2012 - 23:24

leonidas6029 έγραψε:
Tsiftis, εγώ αγόρασα αυτή [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]απ' ότι θα δεις από Κίνα. Τη διάλεξα τυχαία, με κριτήριο τις φωτογραφίες και ειδικά την τιμή. Ήθελα μια ψηλή ζελατίνα γιατί είμαι 1,96 και στη μαμίσια δε χώραγα... Την αγόρασα 23,50 ΚΑΝΑΔΕΖΙΚΑ δολλάρια, ήτοι 17,50 €! και μου την έστειλαν σε ένα μήνα. Χωράω πλέον τέλεια πίσω από τη ζελατίνα, δεν έχει κανένα πρόβλημα, δεν έχω όμως κάνει ταξίδι με συνεπιβάτη για να σου πω τι γίνεται πίσω. Πρόσεξε όμως... α) δεν έχει το "χειλάκι" που έχει η μαμίσια ζελατίνα εκεί που είναι μέσα-κάτω από το φέρινγκ. Είναι μια αισθητική λεπτομέρεια που δε με χαλάει καθόλου. β) το σημαντικότερο είναι ότι δεν έχει το βάψιμο στο κάτω της μέρος, έτσι φαινόταν η πίσω μεριά των οργάνων... Το έλυσα απλά, ζήτησα από ένα φίλο και μου έκοψε αυτοκόλλητο HONDA, το κόλλησα από μέσα και την έβαψα με σπρέι. Είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Μια φωτογραφία εδώ (ελπίζω να δουλεύει!) [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Σ'ωραιος!!!! smokin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsiftis
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
tsiftis

Αριθμός μηνυμάτων : 495
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 13/03/2011

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 Empty
#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 24 Φεβ 2012 - 7:24

Μάκη ευχαριστώ για τον κόπο σου!

Λεωνίδα, τζάμπα πράγμα πήρες! Έχω δει και άλλες φθηνές ζελατίνες στο ebay, αλλά δεν ξέρω κατα πόσο θα κάνουν δουλειά, αν θα είναι αισθητικά όμορφες και αν θα έχουν αντοχή.
Θα προτιμούσα κάτι επώνυμο, αλλά τα λεφτά είναι δελεαστικά και ο λόγος σου οτι κάνει δουλειά (εισαι και ψηλός), με βάζει σε σκέψεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonidas6029
Μέλος
Μέλος
leonidas6029

Αριθμός μηνυμάτων : 85
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 Empty
#23ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 24 Φεβ 2012 - 11:07

Χρήστο καλημέρα. Για το κατά πόσον κάνει δουλειά είναι πάντα συνάρτηση και του κράνους σου. Πρέπει πάντως να σου πω ότι είμαι πραγματικά απόλυτα ικανοποιημένος από την προστασία που μου προσφέρει. Και όταν λέω ότι "χωράω", πίστεψέ με, μπαίνω από μέσα και οδηγώ βλέποντας μέσα από τη ζελατίνα! Η αισθητική είναι σίγουρα ένας παράγοντας, αλλά εμένα μου θυμίζει τη db της Ermax. Κρίμα που είσαι μακριά, αλλιώς βρισκόμασταν και την έβλεπες. Για την αντοχή δε μπορώ να σου πω ακόμα, την έχω περίπου 9 μήνες... Πάντως, τα λεφτά είναι πολύ λίγα και ακριβώς γι' αυτό το λόγο νομίζω ότι αξίζει να τη δοκιμάσεις. Δυο σουβλάκια, μία πατάτες και δύο μπύρες 17 € θα κόστιζαν! eating
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsiftis
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
tsiftis

Αριθμός μηνυμάτων : 495
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 13/03/2011

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 Empty
#24ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 24 Φεβ 2012 - 14:23

Έχεις δίκιο!
Μόνο η βενζίνη που θα καίγαμε για να μου τη δείξεις, θα ήταν 3πλάσια (χωρίς τν επιστροφή) at wits' end
Πω πω πω .. τώρα που το σκέφτομαι.. έχει γίνει άθλιο το θέμα με τις βενζίνες!

Αν μπορούσες να βάλεις και καμιά φώτο απο το πλάι να πάρουμε μια πιο ολοκληρωμένη ιδέα θα είμαστε ευγνώμονες! Μπορεί να ψηθούν κι άλλοι. Γιατί όπως βλέπω, η τιμή.. "ψήνει μέχρι και σουβλάκια"!!! smile
Αν είναι δύσκολο , δεν τρέχει και τίποτα!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mcneosxx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
mcneosxx

Αριθμός μηνυμάτων : 1308
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 57
Τόπος : Αθηνα - Βυρωνας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2009

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 Empty
#25ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 24 Φεβ 2012 - 22:53

tsiftis έγραψε:
Έχεις δίκιο!
Μόνο η βενζίνη που θα καίγαμε για να μου τη δείξεις, θα ήταν 3πλάσια (χωρίς τν επιστροφή) at wits' end
Πω πω πω .. τώρα που το σκέφτομαι.. έχει γίνει άθλιο το θέμα με τις βενζίνες!

Αν μπορούσες να βάλεις και καμιά φώτο απο το πλάι να πάρουμε μια πιο ολοκληρωμένη ιδέα θα είμαστε ευγνώμονες! Μπορεί να ψηθούν κι άλλοι. Γιατί όπως βλέπω, η τιμή.. "ψήνει μέχρι και σουβλάκια"!!! smile
Αν είναι δύσκολο , δεν τρέχει και τίποτα!


plus1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonidas6029
Μέλος
Μέλος
leonidas6029

Αριθμός μηνυμάτων : 85
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 Empty
#26ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 25 Φεβ 2012 - 1:45

Ότι έχω έτοιμο, γιατί είναι βρώμικο το μωρό μου απ' τις παλιοβροχές και δεν βγαίνει φωτογραφία μέχρι να κάνει μπάνιο!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Στην τελευταία δεν έχω κάνει τη δουλειά με το βάψιμο, οπότε αν ζουμάρεις θα φανει η πίσω μεριά απ' τα όργανα!
Ελπίζω κάτι λίγο να βοήθησα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 Empty
#27ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 25 Φεβ 2012 - 8:38

Παντως το value for money το χει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsiftis
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
tsiftis

Αριθμός μηνυμάτων : 495
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 13/03/2011

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 Empty
#28ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 25 Φεβ 2012 - 8:51

Τα λεφτά της τα αξίζει με το παραπάνω βλέπω!
Μάλλον θα την παραγγείλω και βλέπουμε. Δεν είναι και μανίσια στην όψη αλλά για τα λεφτά της είναι μια χαρά.
Μεγάλο δέλεαρ τα λεφτά και αφού παρέχει και καλή κάλυψη αξίζει να τη δοκιμάσω!

Ευχαριστώ πολύ Λεωνίδα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonidas6029
Μέλος
Μέλος
leonidas6029

Αριθμός μηνυμάτων : 85
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 Empty
#29ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 25 Φεβ 2012 - 13:50

tsiftis έγραψε:
Τα λεφτά της τα αξίζει με το παραπάνω βλέπω!
Μάλλον θα την παραγγείλω και βλέπουμε. Δεν είναι και μανίσια στην όψη αλλά για τα λεφτά της είναι μια χαρά.
Μεγάλο δέλεαρ τα λεφτά και αφού παρέχει και καλή κάλυψη αξίζει να τη δοκιμάσω!

Ευχαριστώ πολύ Λεωνίδα!

Να 'σαι καλά Χρήστο κα καλοφόρετη. Έχε υπ 'οψη σου ότι (φυσικά!) δεν έχει βίδες μέσα στη συσκευασία, οπότε θα χρειαστεί να βάλεις αυτές που ήδη φοράς επάνω. Όσο για τη βαφή, εγώ την έβαψα με το σπρέι μετάλου που είχα για τα αντίβαρα και εφάρμοσε μια χαρά (ούτε τρεξίματα, ούτε τίποτα). Για να ταλαιπωρηθείς λιγότερο, απλά ακούμπα τη επάνω στο φέρινγκ από την έξω μεριά, βάλε ένα σημάδι απ' άκρη σ' άκρη μέχρι πού πρέπει να βαφτεί (πχ μονωτική ταινία), καλύπτεις την υπόλοιπη με εφημερίδα κλπ κλπ... Εννοείται ότι θα τη βάψεις από τη μέσα μεριά! Αν χρειαστείς κάτι, ξέρεις που θα με βρεις! wink wink wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CJ MakIs X
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
CJ MakIs X

Αριθμός μηνυμάτων : 391
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 21/02/2011

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 Empty
#30ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 2 EmptyΔευ 9 Απρ 2012 - 10:16

Χρήστο εγώ φοράω της Kappa μπορώ να πω οτι είμαι πολύ ευχαριστημένος.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=1124319685
 

Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Aνταλλαγη BMW GS 1100 με HONDA CBR 1100 XX
» ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΧΧ
» ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΜΕ LED
» Ζελατίνα φαιρινγκ
» Αντίο ζελατίνα..

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Ανακατασκευές/Βελτιώσεις-
^ Back to Top