Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 Empty
#46ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 11 Απρ 2013 - 23:41

ckara έγραψε:
άλλαξα κι εγω ζελατίνα... σήμερα...

ειδού:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
χαοχαοχοαχοαοχ καλό ειναι πρώτα να βάζεις το πριν και μετά το μετά γιατί μπερδεύεις λίγο (ειδικά αμα δουλεύεις και στα ψηλά όπως εγώ...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 Empty
#47ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 11 Απρ 2013 - 23:54

καλό ειναι αγαπητέ φιλε αν αγοράζεις απο ε-βαυ η αλλα ιντερνετο καταστήματα να ελέγχεις τη ποσοστό ευχαριστημενων πελατών εχει καθε πωλητής που αγοράζεις αν κάποιος εχει κάτω απο 90% να μην τον προτιμάς. μπορεί να βρεις κάποιον πωλητή που να εχει το ιδιο προϊόν στα 20 ευρω αλλα να εχει ποσοστό 89% και ακριβώς το ιδιο απο άλλον πωλητη με 95% αλλα 23 ευρω προτίμησε τον δεύτερο. δεν στο λεω για να σου κανω τον μαστερ του διαδικτύου απλα ξερω πως στην αρχή ειναι λιγο δύσκολο (διοτι στους περισσότερους ειναι άγνωστη η διαδικτυακή αγοραπωλησία) ενα ακομα που πρεπει να προσέξεις ειναι η αγορές εκτος ευρωπαϊκής ένωσης που αν η εκτιμώμενη αξια του προϊόντος ειναι πάνω απο 45ευρω αν θυμάμαι καλα εχουν χρεώσεις εκτελωνισμού και πρόσθετων φόρων. δεν θα επεκταθώ αλλο διότι ισως να ειμαι λίγο εκτος θέματος αλλα σίγουρα η κάθε αγορα εχει τα θετικά και τα αρνητικά της. κριμα που δεν ειχα δει νωρίτερα το θεμα για να σε βοηθήσω. καλη επιτυχία στην επόμενη αγορα σου απο οπου και αν ειναι B-)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsiftis
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
tsiftis

Αριθμός μηνυμάτων : 495
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 13/03/2011

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 Empty
#48ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 12 Απρ 2013 - 0:24

Καλησπέρα παιδιά!
Χρήστο όμορφη η ζελατίνα σου!
Mario ευχαριστώ για τις συμβουλες. Έχω ξαναψωνίσει απο ebay απλώς έτυχα στην περίπτωση μάλλον.
Δυστυχώς δεν αξιώθηκα να ξανασχοληθώ με το θέμα ζελατίνα, καθώς προέχουν άλλα πράγματα και το ταμείον είναι μείον εδώ και καιρό. Ίσως αποφασίσω να μου κάνω το δώρο όταν βρω ευκαιρία και απόθεμα χρημάτων.
Σκέφτομαι τα πάντα.Απο την πιο φθηνή του ebay που θα κάνει την δουλειά της καλύτερα απο την κοντή μανίσια του 2000 λογικά, μέχρι την πιο ακριβή ώστε να έχω το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα.
Θα αποφασίσω όταν το ξαναβάλω στο πρόγραμμα επίσημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ckara
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
ckara

Αριθμός μηνυμάτων : 706
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 07/04/2013

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 Empty
#49ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 12 Απρ 2013 - 7:34

tsiftis έγραψε:
Καλησπέρα παιδιά!
Χρήστο όμορφη η ζελατίνα σου!
Mario ευχαριστώ για τις συμβουλες. Έχω ξαναψωνίσει απο ebay απλώς έτυχα στην περίπτωση μάλλον.
Δυστυχώς δεν αξιώθηκα να ξανασχοληθώ με το θέμα ζελατίνα, καθώς προέχουν άλλα πράγματα και το ταμείον είναι μείον εδώ και καιρό. Ίσως αποφασίσω να μου κάνω το δώρο όταν βρω ευκαιρία και απόθεμα χρημάτων.
Σκέφτομαι τα πάντα.Απο την πιο φθηνή του ebay που θα κάνει την δουλειά της καλύτερα απο την κοντή μανίσια του 2000 λογικά, μέχρι την πιο ακριβή ώστε να έχω το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα.
Θα αποφασίσω όταν το ξαναβάλω στο πρόγραμμα επίσημα.

ευχαριστω!!

για δες εδω... (toprated πωλητης!!!)

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


αν θες βοηθεια σχετικά με το ebay... απλά ζήτα... είμια χρόνια αγοραστής!!


Φωτογραφίες από το απόγευμα και μετά.. χθες λυσαμε όλο το κουστούμι σχεδόν... κουραση..
Η ζελατίνα είναι δώρο φίλου... αλλά δεν είναι από τις ακριβές. Οι τρύπες δεν ήταν 100% σωστές και μας ζόρισαν οι μετατροπες...
αλλά το αποτέλεσμα εντυπωσιακό.


Erecozi έγραψε:

χαοχαοχοαχοαοχ καλό ειναι πρώτα να βάζεις το πριν και μετά το μετά γιατί μπερδεύεις λίγο (ειδικά αμα δουλεύεις και στα ψηλά όπως εγώ...)

οχι απαραίτητα.... και μη μου πεις ότι δε κατάλαβες πιο ειναι το παλιο και πιο το καινούριο???? lol! lol! lol!

=))

clown
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 Empty
#50ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 12 Απρ 2013 - 12:35

ckara έγραψε:
για δες εδω... (toprated πωλητης!!!)

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Αν μιλάμε για την ίδια ζελατίνα που έχεις τοποθετήσει στην μηχανή σου, η τιμή είναι δελεαστική!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
ckara
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
ckara

Αριθμός μηνυμάτων : 706
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 07/04/2013

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 Empty
#51ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 12 Απρ 2013 - 13:42

Menos έγραψε:
ckara έγραψε:
για δες εδω... (toprated πωλητης!!!)

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Αν μιλάμε για την ίδια ζελατίνα που έχεις τοποθετήσει στην μηχανή σου, η τιμή είναι δελεαστική!!

απλά πρέπει να είσαι πιο σκυφτός για να μη σε χτυπάει ο αέρας σε σχέση με την HARRIS...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 Empty
#52ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 12 Απρ 2013 - 16:09

Ποσο σκυφτος πια ;;; Θα μπω μέσα στον κινητήρα !!!! Θα κοιμηθώ στο ντεποζιτο στο τέλος !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panagos
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
panagos

Αριθμός μηνυμάτων : 429
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Τόπος : Μαγνησία
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2009

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 Empty
#53ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 12 Απρ 2013 - 17:58

Βρήκα μία στο car.gr [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] .Προσωπικά αυτή εχω και εγώ.Είμαι 1,84 και πιστεύω θα ήταν καλύτερα εαν φορούσα την πιο τουριστική της mra.Περισσότερη προστασία απο τη μαμά ζελατίνα ,αλλά όχι όσο θα ήθελα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 Empty
#54ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 13 Απρ 2013 - 1:58

Meletis έγραψε:
Ποσο σκυφτος πια ;;; Θα μπω μέσα στον κινητήρα !!!! Θα κοιμηθώ στο ντεποζιτο στο τέλος !!!!!
πρόσεχε μην πιαστεί η κοτσίδα στα αλυσιδογράναζα. =)) =)) =)) =)) =))
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 Empty
#55ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 13 Απρ 2013 - 6:13

Αυτή τη version δεν την είχα σκεφτεί !!!!!!!!!! Το έχω πάθει με κομπρεσερ , λες να το παθω και με xx ?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotos80
Μέλος
Μέλος
Sotos80

Αριθμός μηνυμάτων : 110
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 31/08/2014

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 Empty
#56ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 EmptyΤρι 30 Ιουν 2015 - 17:37

Καλησπέρα,

βοηθήστε αν ξέρετε... είδα ότι σχετικά με την μαμά ζελατίνα υπάρχουν 3 διαφορετικοί κωδικοί. Ήξερα για τους δύο όπου απο 2001 και μετά νομίζω είναι πιο ψηλή. Ο άλλος κωδικός είναι για το 2007 μοντέλο απ ότι μου είπε το συνεργείο, ξέρετε αν ισχύει κάτι τέτοιο και αν ναι ... τί διαφορές υπάρχουν με τις προηγούμενες δύο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.shipofools.gr
hondalife
Μέλος
Μέλος
hondalife

Αριθμός μηνυμάτων : 58
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 54
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 05/10/2015

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 Empty
#57ΔημοσίευσηΘέμα: FERING ΓΙΑ ΧΧ   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 EmptyΔευ 2 Νοε 2015 - 22:19

Μήπως πρέπει να θιξουμε και λίγο αυτό το θέμα? Το δικο μου δεν με ικανοποιεί και το κατάλαβα τωρα με το πολυ κρύο. ....οι ωμοι μου ειναι εντελώς εκτεθειμένοι....το είχε το ΧΧ αλλα εμενα δεν μου κάνει. Πως τα λενε αυτα δεν θυμάμαι κιόλας. ...ειναι στρογγυλό στο κέντρο. ...ειδα και του Δημήτρη στο καινούργιο βιντεο και φτιαχτηκα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
-bono-
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
-bono-

Αριθμός μηνυμάτων : 293
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 56
Τόπος : Ρέθυμνο
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2013

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 Empty
#58ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 EmptyΔευ 2 Νοε 2015 - 22:44

Μάλλον εννοείς την double bubble ζελατίνα. Αν είναι αυτό να ξέρεις ότι θα βρείς διαφόρων εταιριών καθώς είναι aftermarket με κόστος από 60-130 ευρώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
-bono-
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
-bono-

Αριθμός μηνυμάτων : 293
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 56
Τόπος : Ρέθυμνο
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2013

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 Empty
#59ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 EmptyΔευ 2 Νοε 2015 - 22:47

Πιο μεγάλη προστασία όμως από τον άνεμο προσφέρουν οι τύπου touring που είναι πιο ψηλές και σου περνάνε τον αέρα πάνω από το κράνος. Όσο για το κρύο στους ώμους νομίζω καλύτερη λύση είναι ένα δερμάτινο χειμερινό μπουφάν μοτοσυκλέτας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 Empty
#60ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!   1100 - Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;! - Σελίδα 4 EmptyΤρι 3 Νοε 2015 - 0:56

-bono- έγραψε:
Πιο μεγάλη προστασία όμως από τον άνεμο προσφέρουν οι τύπου touring που είναι πιο ψηλές και σου περνάνε τον αέρα πάνω από το κράνος. Όσο για το κρύο στους ώμους νομίζω καλύτερη λύση είναι ένα δερμάτινο χειμερινό μπουφάν μοτοσυκλέτας.

Αν έχει και χειμωνιάτικη επένδυση από μέσα ακόμα καλύτερα αλλιώς  μια μπλούζα φλις και είσαι ΟΚ

Εγώ έχω βολευτεί με μπουφάν και παντελόνι γκορντούρα, ενώνει με φερμουάρ στη μέση και έχει αφαιρούμενη επένδυση. Τα είχα πάρει 150 ευρα απο το LIDL. Έχω και δερμάτινα αλλά είναι βαριά και δεν βολεύουν εξ άλλου η γκορντούρα είναι πιο ζεστή κι αδιάβροχη.

Τώρα όσον αφορά τη ζελατίνα του φέρινγκ υπάρχουν κάτι παραφουσκωμένες τουριστάδικες που είναι να τις βλέπεις και να ξερνάς (προσωπική άποψη). Υπάρχουν και σπόϊλερ που πιάνουν στη μαμά ζελατίνα και διάφορες αφτερ μάρκετ που θέλουν ψάξιμο.

Το κακό με αυτές είναι ότι δεν ξέρεις αν σου κάνουν αν δεν τις δοκιμάσεις. Ούτε μπορείς να βασιστείς  στη γνώμη κάποιου άλλου ιδιοκτήτη  γιατί μπορεί να έχει διαφορετικό σωματότυπο απο εσένα ή και διαφορετική στάση απάνω στη μηχανή.  ΠΧ εγώ βολεύομαι  με τον αέρα στους ώμους γιατί μου κρατάει κόντρα στα πολλά και δεν πέφτει βάρος στα χέρια.

ΥΓ: Υπάρχει και ένα σχετικό θέμα εδω

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ζελατίνα για cbr 1100 ΧΧ;!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Aνταλλαγη BMW GS 1100 με HONDA CBR 1100 XX
» ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΧΧ
» ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΜΕ LED
» Μπλέ ζελατίνα για ΧΧ
» ΖΕΛΑΤΙΝΑ BUBBLE CBR XX

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Ανακατασκευές/Βελτιώσεις-
^ Back to Top