Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 VFR400R NC21

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

VFR400R NC21 - Σελίδα 9 Empty
#121ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VFR400R NC21   VFR400R NC21 - Σελίδα 9 EmptyΔευ 22 Οκτ 2012 - 20:38

παιδια ειμαι πολυυυυ χαρουμενος, κανω σαν μικρο παιδι party
μολις γυρισα απο το συνεργειο του Γιωργου, οπου ηταν κι ο Μιχαλης.
ο Γιωργος ΕΦΤΙΑΞΕ το κιβωτιο!!! yess
το προβλημα ηταν οτι καποιος μαλλον ειχε ασχοληθει καποτε και δεν εκανε σωστη επανασυναρμολογηση, με αποτελεσμα να μην κουμπωνουνε σωστα οι σχεσεις. Ο Γιωργος το συναρμολογησε σωστα χωρις να χρειαστει να κατεβασει το μοτερ και ολα οκ.
Ο Μιχαλης καθαρισε καλα το καρμπυρατερ γιατι δεν εστελνε βενζινη σωστα με αποτελεσμα να μην δουλευουνε καλα οι τρεισήμιση απο τους 4 κυλίνδρους. hit
Και ναι! έγινε το crash test.
εκανα βολτα με ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟΟΟΟΟΟ. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! celebrate
χαζογελαγα σαν μικρο παιδι. δουλευε αψογα, γουργουριζε σαν γατί και αρπαζε σαν σπιρτο vroomvroom
Τώρα μεινανε κατι μικρολεπτομέρειες και εντος των ημερων το παραλαμβανω whiskey
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

VFR400R NC21 - Σελίδα 9 Empty
#122ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VFR400R NC21   VFR400R NC21 - Σελίδα 9 EmptyΔευ 22 Οκτ 2012 - 20:43

Περιμένουμε βίντεο, φωτογραφίες, λουλούδια και σοκολατάκια!!! yess
Εναλλακτικά, μπορείς να κανονίσεις βόλτα με την υπόλοιπη παρέα του Φόρουμ.. smokin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

VFR400R NC21 - Σελίδα 9 Empty
#123ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VFR400R NC21   VFR400R NC21 - Σελίδα 9 EmptyΔευ 22 Οκτ 2012 - 21:28

εννοειται!!! και σοκκολατακια και βολτα και ολα.
και που να δειτε οταν βαφτει κι ολας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

VFR400R NC21 - Σελίδα 9 Empty
#124ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VFR400R NC21   VFR400R NC21 - Σελίδα 9 EmptyΤρι 23 Οκτ 2012 - 14:15

Αντε και το βαψιμο και μετα, φωτο φωτο photo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

VFR400R NC21 - Σελίδα 9 Empty
#125ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VFR400R NC21   VFR400R NC21 - Σελίδα 9 EmptyΠαρ 26 Οκτ 2012 - 18:52

Update δυσσαρεστο στην ενημερωση περι της εξελιξης του θεματος.
μεταξυ των λεπτομερειων που μεινανε για την ολοκληρωση των εργασιων απο την πλευρα του Γιωργου ηταν και ο συγχρονισμος των καρμπυρατερ.
κατα τη διαρκεια των δοκιμων το μοτερ δουλεψε λιγο παραπανω απο τις μικροδοκιμες που ειχαμε κανει μεχρι τοτε και ζεσταθηκε καλα.
εκει πανω ηρθε η καταστροφη. ακουγοτανε ενα τσικτσικ το οποιο οσο ζεστενοτανε ο κινητηρας τοσο αυτο κουδουνιζε.
Ανακαλυψαμε λοιπον οτι εχει προβλημα μπιελας-στροφαλου.
ο Μιχαλης ισα που πηγε να βαλει τα κλαματα απο την απογοητευση.
ο Γιωργος απογοητευμενος, γιατι το ζουσε κι αυτος και μας εκανε χαζι με ποση λαχταρα το περιμεναμε.
εγω εχασα τη γη κατω απ τα ποδια βεβαια.
αφου το συζητησαμε με Μιχαλη και γιωργο αποφασισαμε να δοκιμασουμε το μοτερ απο το ανταλλακτικο vfr, το οποιο οταν το παρελαβα το εφερα καβαλα γυρω στα 5χλμ, δηλαδη μετα απο εναμιση χρονο ακινησιας πηρε μπρος και δουλεψε και τσουλησε κιολας. αρα τουλαχιστον δουλευει.
αυτη η λυση προς το παρον ειναι η πιο ανεξοδη μιας και το λυσιμο του αλλου μοτερ και η αλλαγη μεταλλων ειναι κατι που ανεβαζει πολυ το κοστος οπως μου εξηγησε ο Γιωργος.
Σήμερα λοιπον ειχα γονικη αδεια, πηγα γυναικα και παιδια στο σχολειο να παρακολουθησουνε τη γιορτη ενοψη της 28ης, και μιας και οι δικες μου λογω ηλικιας ακομα δεν συμμετειχαν, μετα απο κανα μισαωρο την εκανα Λουης με ελαφρα πηδηματακια και επιασα ψεκαστηρι με βενζινα (για να στεγνωσει γρηγορα), πινελο, βουρτσες και το εκανα το μοτερ σχεδον λαμπικο (ειχε πολυυυυυυυ μουργα)
το φορτωσα μετα στο πουντακι και το παρεδωσα μεσημεριατικα.
(εκανα και μια βολτα ακομα με το αλλο, με μιση καρδια, το ζορισα να ζεσταθει και τρομαξα μ αυτα που ακουσα. (κλανκ κλανκ τσοκ τσοκ)
τωρα υπαρχουν καποια θεματα στο εγχειρημα.
το δικο μου, 86αρι, εχει καποιες μικροδιαφορες με το 87αρι.
το κυριοτερο αλλη ηλεκτρονικη. το 87αρι ανεβαζει ως τις 15000 στρ ενω το δικο μου ως τις 13000.
αν η ηλεκτρονικη του δεν ταιριαξει με την πλεξουδα μου ισως χρειαστει να μπει η πλεξουδα του 87. εχει ομως μικροδιαφορες.
διαφορετικα βυσματακια για κοντερ, ψυγειο, διοδο νεκρας... σπαζοκεφαλια για μενα.... οχι ομως και για τον Μιχαλη και το Γιωργο απ οτι καταλαβα. μου δωσανε θαρρος οτι δεν ειναι σοβαρο το θεμα.
οποτε, ψηλα το κεφαλι και περιμενουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

VFR400R NC21 - Σελίδα 9 Empty
#126ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VFR400R NC21   VFR400R NC21 - Σελίδα 9 EmptyΠαρ 26 Οκτ 2012 - 20:26

Ψάχνεις για κάποιο ανταλλακτικό?
Αν ναι, πές μου να δώσω σήμα στον pissaman μήπως έχει κάτι υπ'οψιν.. wave
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

VFR400R NC21 - Σελίδα 9 Empty
#127ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VFR400R NC21   VFR400R NC21 - Σελίδα 9 EmptyΣαβ 27 Οκτ 2012 - 0:10

Φχαριστω Μενο, προς το παρον οχι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

VFR400R NC21 - Σελίδα 9 Empty
#128ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VFR400R NC21   VFR400R NC21 - Σελίδα 9 EmptyΤρι 30 Οκτ 2012 - 18:08

Αντε, δεν πειραζει, πιασε κλειδια και λυσε το αλλο για ανταλλακτικα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

VFR400R NC21 - Σελίδα 9 Empty
#129ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VFR400R NC21   VFR400R NC21 - Σελίδα 9 EmptyΤρι 30 Οκτ 2012 - 22:47

Μπηκε η μηχανη του αλλου vfr πανω, δουλεψε σωστα στα δοκιμαστικα. Πλεξουδα, ηλεκτρονικη, στροφομετρο (θελει μικρορυθμισεις το στροφομετρο), διοδος νεκρας κλπ βυσματακια τα ταιριαξε ολα ο Μαγος Μιχαλης respect .
Το Μοτερ αυτο εχει αναμονες για ψυγειο λαδιου, λειπουν ομως τα " εντοσθια". Ετσι κατα τη συνδεση το ψυγειο λαδιου εμενε κρυο, δεν εστελνε λαδι ο κινητηρας μεσα. Συμφωνησαμε για αρχη με το Μιχαλη να μην κανουμε κατι μιας και πρεπει να κατεβει παλι ο κινητηρας, να ανοιχτει το καρτερ και να φτιαχτουν τα αυλακια, ευκολακι για Μιχαλη και Γιωργο, ωστοσο δεν ειναι απαραιτητο μιας και ετσι κι αλλιως ο κινητηρας αυτος δουλευε στο συγκεκριμενο μοντελο, vfr400k '87, χωρις ψυγειο λαδιου.
Στο στροφομετρο εκανε ο Μιχαλης μετατροπη στα γραναζια για να δουλευει σωστα με τη νεα ηλεκτρονικη. Εδειχνε τις μισες στροφες απο τις πραγματικες (μλκια, θα μπορουσα να το παρουσιαζω σαν το πρωτο vfr diesel muhaha ). Αυριο θα παω το κοντερ του ανταλλακτικου vfr που δουλευει καλα με τη νεα ηλεκτρονικη, για να γινει επαληθευση σωστης λειτουργιας του στροφομετρου.
Επισης μου αλλαξε και ρουλεμαν πισω τροχου το οποιο ειχε τα χαλια του.
Καλα παμε ε? (δε λεω τπτ αλλο μη το ματιασω παλι)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

VFR400R NC21 - Σελίδα 9 Empty
#130ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VFR400R NC21   VFR400R NC21 - Σελίδα 9 EmptyΤετ 31 Οκτ 2012 - 20:26

Παιδια μολις πριν λιγο το ονειρο εγινε πραγματικοτητα!
Κατι που ξεκινησε το μαρτιο σαν ενα παιχνιδι και ευχη, χωρις απτα σημαδια ευχαριστης καταληξης.
κατι που στην πορεια εγινε παθος και "ρουφηξε" στην κυριολεξια πολλες ωρες - μερες απο την καθημερινοτητα μου, στιγμες που αλλοτε μονος, αλλοτε παρεα με το σκυλο αλλοτε παρεα με τις κορες μου να παιζουν τριγυρω μου στο παρκινγκ που ασχολιομουν με το vfr τα μεσημερια σαββατοκυριακων, ονειρευομουν ευχομουνα και ανυπομονουσα να φτιαξω επιτελους καποια στιγμη το εφηβικο μου μηχανακι.
μολις πριν λιγο λοιπον παρελαβα ενα ονειρο ζωντανο, ονειρο που χωρις τη βοηθεια του Μιχαλη-Caracal και του Γιωργου, στο συνεργειο του γινανε ολα τα σοβαρα, που δωσανε την ψυχη τους, και το εννοω, για το vfr μου, χαρηκανε, στεναχωρηθηκανε με τις αναποδιες , και στο τελος χαρηκανε μαζι μου με την ευχαριστη καταληξη, οσο κι εγω, το ιδιο και περισσοτερο.
ΤΟΥΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!

Παρελαβα λοιπον το vfr πριν λιγο και στο γυρισμο εκανα γυρω στα 30 χλμ.
το μοτερ δουλευει αψογα, ακουγεται γουργουριστο, δουλευει οπως δουλευε το δικο μου το 1990.
ψηλα βγαζει ενα κομπιασμα, γυρω στις 9-10 χιλ στρ, αλλα ανοιγοντας το γκαζι κι αλλο βγαζει δυναμη, θεωρω οτι με το δουλεμα θα στρωσουν ολα αυτα.
το πηγα μεχρι 155χλμ, δεν το ζορισα περισσοτερο, θελω να το δουλεψω λιγο πρωτα να δω πως θα συμπεριφερθει ο κινητηρας. μετα με περιμενει ο Γιωργος παλι να το ακουσει και να το ρυθμισει εκ νεου αν τυχον χρειαζεται.
Εδω θελω να εκφρασω το σεβασμο μου για το Γιωργο ο οποιος θεωρω οτι ειναι απο τους λιγους σωστους και σοβαρους επαγγελματιες που δεν κοιταν τον πελατη στην τσεπη αλλα στα ματια και στην καρδια! Γιωργο χαιρομαι πολυ που σε γνωρισα!

τωρα εχει σειρα το σουλουπωμα εξωτερικως, με την εξης σειρα:μαζεμα χρηματων, βαψιμο, και μετα φωτοφωτοφωτο. .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

VFR400R NC21 - Σελίδα 9 Empty
#131ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VFR400R NC21   VFR400R NC21 - Σελίδα 9 EmptyΤετ 31 Οκτ 2012 - 20:37

Άντε ρε.. με το καρβούνι..!! smokin
Αγορίνα... τα συγχαρητήρια σε σένα και τον Μηχανικό σου για την υπομονή και επιμονή που δείξατε ανακατασκευάζοντας μια μηχανή σχεδόν 26 ετών!!

Πήγαινε μια μεγαλύτερη βόλτα να μυρίσεις τα μέταλλα της.. σίγουρα θα σου ξυπνήσει ακόμη δυνατότερες αναμνήσεις!
Βάλε και καμμιά φώτο όπως είναι...
Θέλω να δώ τι έχεις μέχρι στιγμής, μέχρι να αντικρύσουμε (κάποια στιγμή) το τελικό αποτέλεσμα. Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

VFR400R NC21 - Σελίδα 9 Empty
#132ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VFR400R NC21   VFR400R NC21 - Σελίδα 9 EmptyΤετ 31 Οκτ 2012 - 20:47

Οκ φχαριστω! Θα βαλω φωτο το γρηγοροτερ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tsimuhas
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Tsimuhas

Αριθμός μηνυμάτων : 3003
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 35
Τόπος : Χαλκιδική
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2012

VFR400R NC21 - Σελίδα 9 Empty
#133ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VFR400R NC21   VFR400R NC21 - Σελίδα 9 EmptyΠεμ 1 Νοε 2012 - 10:17

Αναμένουμε φωτογραφιες! Μπραβο για το κουραγιο και την θεληση σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

VFR400R NC21 - Σελίδα 9 Empty
#134ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VFR400R NC21   VFR400R NC21 - Σελίδα 9 EmptyΠαρ 2 Νοε 2012 - 21:20

ενώ ειχα τις βιδες μισης στροφης του φερινγκ, δεν ειχα τις βασουλες που βιδωνανε. σημερα λοιπον τις βρηκα-πηρα κι αυτες. 36 ευρω οι 10, αλλα το παλικαρι, περιστερι μερια, ξηγηθηκε σπαθι: "δεν τις πολυζητανε μωρε, θα τις σπασω και θα σου δωσω τις τεσσερεις που θες να με θυμασαι" μου ειπε.
και ιδούyess
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
οι μαυρες αγοραστηκαν σετ με τις βασεις. € 3,60 βιδα+βαση. οι ασπρες, honda, ειναι αυτες που ειχα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

VFR400R NC21 - Σελίδα 9 Empty
#135ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VFR400R NC21   VFR400R NC21 - Σελίδα 9 EmptyΣαβ 3 Νοε 2012 - 1:19

Έυγε!! thumbs up
Τα πράγματα προχωράνε εύλογα προς το καλύτερο αποτέλεσμα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
 

VFR400R NC21

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 9 από 16Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Ανακατασκευές/Βελτιώσεις-
^ Back to Top