Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Thomas_Naoussa
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Thomas_Naoussa

Αριθμός μηνυμάτων : 239
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 55
Τόπος : Ναουσα
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2010

sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου Empty
#1ΔημοσίευσηΘέμα: sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου   sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου EmptyΠεμ 13 Οκτ 2011 - 21:02

Παιδια καλησπερα,κατ αρχην ευχομαι να΄στε ολοι καλα και παντα ορθιοι.
Το προβλημα μου εν ολιγοις:σημερα το πρωι εχοντας το λατρεμενο μου ΧΧ παρκαρισμενο στο πεζοδρομιο ηρθε ενας παππους με ΙΧ με οπισθεν και μου το ριξε απ το σταντ.
Σπασμενος καθρεπτης,γρατζουνιες στο φτερο,σπασμενο φερινγκ(πανω κ κατω)και στραβια βαση του φερινγκ(ουτε να τρακαιρνα)...ολα καλα ως εδω.Το ευτυχημα ειναι οτι ο μπαρμπας δεν την κοπανισε ζητησε συγγνωμη(ευγενεστατος) καναμε οτι επρεπε με χαρτια,ασφαλειες κτλ και μετα πηγαμε σε γωστο συνεργειο μαζι με τον ετιμητη της ασφαλειας.
ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ: H ζημια ειναι περιπου 1000-15000 €.
1)το συνεργειο θελει τα λεφτα προκαταβολικα για να αγορασει τα ανταλακτικα (η αντιπροσωπεια μου λεει δεν δινει πλεον πιστωση...)
2)Η ασφαλεια θα με πληρωσει περιπου 1 μηνα αφου τελειωσει η επισκευη και ερθουν να ελεγξουν το ΧΧ καθως και τα τιμολογια επισκευης και το χειροτερο
3)Ο ασφαλιστης μου λεει οτι για ολα τα οχηματα ανω των 5 ετων πληρωνει για καινουργια ανταλακτικα το 50% της αξιας (δηλ.αν ηζημια ειναι 1000€ εγω θα παρω 500€)
ενω για μεταχειρισμενα ανταλακτικα πληρωνει το 100% της αξιας τους) ???
Τι να κανω?Πρωτη φορα μπλεκω με τετοια και δεν γνωριζω.Ισως καποιος απο εσας μπορει να με συμβουλεψει αν εχει γνωσεις η αν εχει περασει κατι παρομοιο.
Ευχαριστω εκ των προτερων και ευχομαι να βρεθει καποια λυση γιατι δεν θελω να μεινει για πολυ ετσι το ΧΧακι μου wheelie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/thomas.christopoulos/about
Thomas_Naoussa
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Thomas_Naoussa

Αριθμός μηνυμάτων : 239
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 55
Τόπος : Ναουσα
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2010

sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου Empty
#2ΔημοσίευσηΘέμα: και φωτο   sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου EmptyΠεμ 13 Οκτ 2011 - 21:39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/thomas.christopoulos/about
chr1st0ph3rk
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
chr1st0ph3rk

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2011

sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου Empty
#3ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου   sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου EmptyΠεμ 13 Οκτ 2011 - 21:51

ψψψψσσσσσςςςς φιλαράκι περαστικά!! δεν έχω απάντηση για το θέμα σου αλλά ξανά περαστικά!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vales
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Vales

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 56
Τόπος : Χαλκιδική
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2010

sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου Empty
#4ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου   sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου EmptyΠεμ 13 Οκτ 2011 - 22:11

Ίδιο περιστατικό πριν ένα χρόνο.
Η ζημία βγήκε 1200, τα πλέρωσα προκαταβολικά και περίμενα λίγο περισσότερο από ένα μήνα να τα πάρω... και τελικά πήρα 900 και κάτι ψιλά λόγω παλαιότητας του οχήματος.
Αν δεν τα έχεις να το φτιάξεις... μ@μ@τ@.


υ.γ. Υπάρχουν συνεργεία που συνεργάζονται με ασφαλιστικές. Αυτοί στο φτιάχνουν και τρέχουν να τα πάρουν οι ίδιοι από τις ασφαλιστικές. Εύχομαι να βρεις κάποιο τέτοιο συνεργείο αλλιώς... μ@μ@τ@ χ 2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ιωνας
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 321
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2010

sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου Empty
#5ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου   sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου EmptyΠεμ 13 Οκτ 2011 - 23:32

οχι ρε.κουραγιο.
συγνωμη αλλα δεν ξερω να βοηθησω. sad sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
icelover
Μέλος
Μέλος
icelover

Αριθμός μηνυμάτων : 192
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : Φλώρινα-Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου Empty
#6ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου   sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου EmptyΠαρ 14 Οκτ 2011 - 14:32

Kανε μια επιτοπια ερευνα Θεσσαλονικη-Βαρδαρη,ή εναλλακτικα ψαξε στο car.gr για μεταχειρισμενα απο εμπορους που θα μπορουν να σου δωσουν αποδειξη-τιμολογιο για την αποζημιωση.Υπαρχουν απο οτι θυμαμαι πλαινα φαιρινγκ, καπου στο 200αρι ευρω.

Για καινουργια ουτε να το σκεφτεσαι,γιατι το κοστος ειναι απαγορευτικο,και οντως θα παρεις τα μισα απο την ασφαλιστικη,και δεν μπορεις να κανεις και τιποτα στην ουσια,καθως εχεις 13χρονων οχημα....http://www.car.gr/parts/?ca=711&ca=724&ca=728&makes=Honda&models=Honda+CBR+1100+XX

Το μασκακι θα θελει ψαξιμο..... I don't know
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thomas_Naoussa
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Thomas_Naoussa

Αριθμός μηνυμάτων : 239
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 55
Τόπος : Ναουσα
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2010

sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου Empty
#7ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου   sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου EmptyΠαρ 14 Οκτ 2011 - 22:03

Vales έγραψε:
Ίδιο περιστατικό πριν ένα χρόνο.
Η ζημία βγήκε 1200, τα πλέρωσα προκαταβολικά και περίμενα λίγο περισσότερο από ένα μήνα να τα πάρω... και τελικά πήρα 900 και κάτι ψιλά λόγω παλαιότητας του οχήματος.
Αν δεν τα έχεις να το φτιάξεις... μ@μ@τ@.


υ.γ. Υπάρχουν συνεργεία που συνεργάζονται με ασφαλιστικές. Αυτοί στο φτιάχνουν και τρέχουν να τα πάρουν οι ίδιοι από τις ασφαλιστικές. Εύχομαι να βρεις κάποιο τέτοιο συνεργείο αλλιώς... μ@μ@τ@ χ 2


hit hit hit hit
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/thomas.christopoulos/about
Thomas_Naoussa
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Thomas_Naoussa

Αριθμός μηνυμάτων : 239
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 55
Τόπος : Ναουσα
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2010

sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου Empty
#8ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου   sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου EmptyΠαρ 14 Οκτ 2011 - 22:12

[quote="icelover"]Kανε μια επιτοπια ερευνα Θεσσαλονικη-Βαρδαρη,ή εναλλακτικα ψαξε στο car.gr για μεταχειρισμενα απο εμπορους που θα μπορουν να σου δωσουν αποδειξη-τιμολογιο για την αποζημιωση.Υπαρχουν απο οτι θυμαμαι πλαινα φαιρινγκ, καπου στο 200αρι ευρω.

Για καινουργια ουτε να το σκεφτεσαι,γιατι το κοστος ειναι απαγορευτικο,και οντως θα παρεις τα μισα απο την ασφαλιστικη,και δεν μπορεις να κανεις και τιποτα στην ουσια,καθως εχεις 13χρονων οχημα....http://www.car.gr/parts/?ca=711&ca=724&ca=728&makes=Honda&models=Honda+CBR+1100+XX

Το μασκακι θα θελει ψαξιμο..... I don't know [/quo

Ευχαριστω πολυ φιλε,ο μαστορας μου λεει να τα βαλω ολα καινουρια (ευκαιρια ειναι λεει)
ο ασφαλιστης αυτου που με χτυπησε λεει να τα βαλω ολα μεταχειρισμενα διαφορετικα θα βαλω αρκετα απο την τσεπη μου.....
συν το προβλημα οτι θα πρεπει ολα να τα προπληρωσω!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/thomas.christopoulos/about
Vales
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Vales

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 56
Τόπος : Χαλκιδική
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2010

sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου Empty
#9ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου   sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου EmptyΣαβ 15 Οκτ 2011 - 9:46

Βρίσκεις μεταχειρισμένα, τα βάφεις στο χρώμα της μοτό σου, και είναι σαν καινούρια. wink

Δεν είναι κακό... δεν έχεις και καινούρια μοτοσυκλέτα για να θέλεις τα πλαστικά σου καινούρια!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsiftis
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
tsiftis

Αριθμός μηνυμάτων : 495
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 13/03/2011

sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου Empty
#10ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου   sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου EmptyΣαβ 15 Οκτ 2011 - 10:26

Αν γίνει καλή δουλειά στο βάψιμο, που θα είναι δεδομένη αν πάς σε σωστό βαφέα, δεν καταλαβαίνεις αν είναι καινούριο ή μεταχειρισμένο.
Ψάξε εσύ όμως τους κωδικούς βαφής γιατί οι μάστορες κάνουν και μαλακίες που και πού και δεν το ταιριάζουν το χρώμα ακριβώς.
Είμαι παθών γι'αυτό στο λέω.

Ψάξε στο car.gr, σε μεταχειρισμένα ανταλλακτικά και στα ebay. Σίγουρα θα βρεις κάτι σε καλή τιμή.
Πολλοί ζητάνε να τους κόψουν απόδειξη με μεγαλύτερη τιμή κατα την αγορά, για να έχουν περιθώριο, αν τυχόν τους κόψουν το ποσό απο την ασφαλιστική.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thomas_Naoussa
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Thomas_Naoussa

Αριθμός μηνυμάτων : 239
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 55
Τόπος : Ναουσα
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2010

sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου Empty
#11ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου   sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου EmptyΣαβ 15 Οκτ 2011 - 14:45

Παιδια ευχαριστω πολυ ολους σας γα το ενδιαφερον,
σημερα πηγα το μωρο μου για "ξεβρακωμα",ξεκιναω και οτι γινει-παντως αποφασισα να την κανω σαν καινουρια (δεν αντεχω να την βλεπω ετσι).Οτα τελειωσει με το καλο θ ανεβασω φωτο wheelie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/thomas.christopoulos/about
chr1st0ph3rk
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
chr1st0ph3rk

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2011

sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου Empty
#12ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου   sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου EmptyΣαβ 15 Οκτ 2011 - 14:59

αντε με το καλό!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos_napoume
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
nikos_napoume

Αριθμός μηνυμάτων : 660
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2011

sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου Empty
#13ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου   sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου EmptyΣαβ 15 Οκτ 2011 - 20:38

Το ίδιο έπαθα αρχές καλοκαιριού μόνο που το δικό μου είχε σπάσει το μπροστά φτερό και είχε γρατζουνιά καλή η δεξιά πλευρά του φερικ.
η ασφαλιστική έλεγε ότι καλύπτει το φτερο και βαφή την δεξιά πλευρά έλα ντε που το χρώμα είναι ματ και όταν πήγα στο φανοποιό μου είπε ότι πρέπει να βαφτεί όλο κόστος 550 euro η ασφαλιστική δεν το κάλυπτε και έτσι πήγα σε φίλο που είχε συνεργείο για μηχανάκια να δω τη θα κάνω.Παράλληλα κοιτούσα στο ebey και βρήκα αυτό http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280631475749&ssPageName=ADME:L:OC:US:1123κοστος 550 euro με τα μεταφορικά και 80 τελώνιο σύνολο 630 euro . παρεμπιπτόντως το φερικ ήταν αλλαγμένο από τον προηγούμενο κάτοχο όχι γνήσια .
Και έκανα το εξής πήγα στον φανοποιό πήρα ένα τιμολόγιο 250euro για βαφή μαζί με το ΦΠΑ γιατί τόσο δικαιολογούσε η ασφαλιστική πήρα και ένα τιμολόγιο από το συνεργείο για γνήσιο φτερό συν δουλεία για τοποθέτηση του φερικ 450 euro με το ΦΠΑ σύνολο τιμ.450+250=700 euro και έτσι παρήγγειλα το φερικ από το ebay και το έκανα μόνος τοποθέτηση έφαγα λίγο ζόρι άλλα το κατάφερα και έγινε κουκλί .
από την ασφαλιστική πήρα 650 euro (από την ζημία κέρδος δεν βγαίνει ) μερικές φώτο
sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου 1003zm


sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου 1005c


sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου 1006zv
sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου 1007k

sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου Xalkidiki2011102




sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου 3027317618 sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου 3027317618 sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου 3027317618
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://e-elastiko.gr
Thomas_Naoussa
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Thomas_Naoussa

Αριθμός μηνυμάτων : 239
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 55
Τόπος : Ναουσα
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2010

sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου Empty
#14ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου   sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου EmptyΣαβ 15 Οκτ 2011 - 22:40

chr1st0ph3rk έγραψε:
αντε με το καλό!!!

thank you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/thomas.christopoulos/about
Thomas_Naoussa
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Thomas_Naoussa

Αριθμός μηνυμάτων : 239
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 55
Τόπος : Ναουσα
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2010

sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου Empty
#15ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου   sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου EmptyΣαβ 15 Οκτ 2011 - 22:45

nikos_napoume έγραψε:
Το ίδιο έπαθα αρχές καλοκαιριού μόνο που το δικό μου είχε σπάσει το μπροστά φτερό και είχε γρατζουνιά καλή η δεξιά πλευρά του φερικ.
η ασφαλιστική έλεγε ότι καλύπτει το φτερο και βαφή την δεξιά πλευρά έλα ντε που το χρώμα είναι ματ και όταν πήγα στο φανοποιό μου είπε ότι πρέπει να βαφτεί όλο κόστος 550 euro η ασφαλιστική δεν το κάλυπτε και έτσι πήγα σε φίλο που είχε συνεργείο για μηχανάκια να δω τη θα κάνω.Παράλληλα κοιτούσα στο ebey και βρήκα αυτό http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280631475749&ssPageName=ADME:L:OC:US:1123κοστος 550 euro με τα μεταφορικά και 80 τελώνιο σύνολο 630 euro . παρεμπιπτόντως το φερικ ήταν αλλαγμένο από τον προηγούμενο κάτοχο όχι γνήσια .
Και έκανα το εξής πήγα στον φανοποιό πήρα ένα τιμολόγιο 250euro για βαφή μαζί με το ΦΠΑ γιατί τόσο δικαιολογούσε η ασφαλιστική πήρα και ένα τιμολόγιο από το συνεργείο για γνήσιο φτερό συν δουλεία για τοποθέτηση του φερικ 450 euro με το ΦΠΑ σύνολο τιμ.450+250=700 euro και έτσι παρήγγειλα το φερικ από το ebay και το έκανα μόνος τοποθέτηση έφαγα λίγο ζόρι άλλα το κατάφερα και έγινε κουκλί .
από την ασφαλιστική πήρα 650 euro (από την ζημία κέρδος δεν βγαίνει ) μερικές φώτο
sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου 1003zm


sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου 1005c


sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου 1006zv
sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου 1007k

sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου Xalkidiki2011102




sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου 3027317618 sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου 3027317618 sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου 3027317618

respect respect thank you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/thomas.christopoulos/about
 

sos μου "χτυπησαν" το ΧΧ μου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Moto - κουβέντες-
^ Back to Top