Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Ελλάδα και πολιτική.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 24 ... 44, 45, 46  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 Empty
#661ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 EmptyΤετ 7 Νοε 2018 - 11:47

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lerki
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Lerki

Αριθμός μηνυμάτων : 854
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 45
Τόπος : Ιωνια
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2018

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 Empty
#662ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 EmptyΔευ 12 Νοε 2018 - 10:49

respect μεσα σε 4 χρονια εκανε οτι δεν εκαναν 40 ετη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 Empty
#663ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 EmptyΔευ 12 Νοε 2018 - 16:56

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Πώς γκενεν αυτό ?
Απλώς συγκέντρωσε τα σωστά δικαιολογητικά!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 Empty
#664ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 EmptyΔευ 12 Νοε 2018 - 16:59

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Πώς γκενεν αυτό ?
Απλώς συγκέντρωσε τα σωστά δικαιολογητικά!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 Empty
#665ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 EmptyΠαρ 16 Νοε 2018 - 11:41

Άναυδοι έμειναν οι εφοριακοί όταν διάβασαν το εξώδικο Καλαματιανού επιχειρηματία που αρνείται να βάλει POS

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Άναυδοι έμειναν χθες οι υπάλληλοι της εφορίας στην Καλαμάτα, όταν ένας ελεύθερος επαγγελματίας της περιοχής τούς παρέδωσε με κάθε επισημότητα «Εξώδικη δήλωση πρόσκληση συμμορφώσεως» για τους λόγους που δεν αποδέχεται να εγκαταστήσει στην επιχείρησή του ΡΟS.

Εξηγεί τους λόγους και τα άρθρα του Συντάγματος με τα οποία θεωρεί ότι έχει δικαίωμα να αρνηθεί, ενώ κάνει μια μικρή υποχώρηση να δεχτεί την εγκατάσταση του μηχανήματος, αν και η τράπεζα δεχτεί να του δίνει το… αντίστοιχο ποσοστό του τζίρου της.

Το εξώδικο πρωτοκολλήθηκε και παρελήφθη κανονικά από την Οικονομική Υπηρεσία της Καλαμάτας.


Εξώδικη δήλωση

Η εξώδικη δήλωση του ελεύθερου επαγγελματία που κατατέθηκε στην εφορία, σύμφωνα με το tharrosnews.gr έχει ως εξής:

«Με την παρούσα δήλωση σας κάνω γνωστό ότι στην επιχείρησή μου δεν πρόκειται να τοποθετήσω μηχάνημα ΡΟS για τους κάτωθι λόγους:

1) Με την τοποθέτηση του μηχανήματος ΡΟS αυτόματα γίνεται συνέταιρος και δικαιούχος στις εισπράξεις μου ένα τρίτο πρόσωπο, η τράπεζα, η οποία αρπάζει μέρος του τζίρου μου, δηλαδή με απλά λόγια μέρος της εργασίας και των κόπων μου, χωρίς να έχει συμβάλει καθόλου στα έξοδα λειτουργίας της επιχειρήσεώς μου. Ουσιαστικά εξαναγκάζεται ένα μεγάλο κομμάτι της ελληνικής κοινωνίας, εν μέσω της τεράστιας οικονομικής ύφεσης που διανύει η χώρα εξαιτίας της απάτης εις βάρος μας από τους κυβερνώντες και τους τραπεζίτες, να προσθέσει ένα επιπλέον έξοδο στην επιχείρησή του, αφού τα μηχανήματα POS ενοικιάζονται από τις τράπεζες, με αποτέλεσμα να μειώνεται ακόμα περισσότερο ο τζίρος της κάθε επιχείρησης, καθώς υπάρχουν προμήθειες για κάθε συναλλαγή που διενεργείται.

Όλα αυτά υποχρεωτικά, αποστερώντας μου οιανδήποτε οικονομική πρωτοβουλία.

Ποσοστά από την τράπεζα

Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να αποδεχτώ αυτό, καθώς υπάρχει ευθεία προσβολή του άρθρου 5 παρ. 1 του Συντάγματος, όσον αφορά στην οικονομική μου ελευθερία, η οποία περιορίζεται. Όποιος με υποχρεώσει, συμμετέχει σε εκβίαση και υπεξαίρεση εις βάρος μου. Αδικήματα κακουργηματικού χαρακτήρα που αντιμετωπίζονται και με την αυτόφωρη διαδικασία.

2) Με την υποχρεωτική χρησιμοποίηση των καρτών και του μηχανήματος ΡΟS, αυτόματα γνωρίζει ένα τρίτο πρόσωπο (η τράπεζα), δηλαδή ένας ιδιώτης, τις καταναλωτικές και όχι μόνο συνήθειες του χρήστη των καρτών, αποστερώντας του την οποιαδήποτε ιδιωτικότητα στην προσωπική του ζωή, προσβάλλοντας το δικαίωμα της ελευθερίας του σαν οικονομική και κοινωνική οντότητα. Ευθεία παραβίαση των ανθρωπίνων δικαιωμάτων, του Συντάγματος και των νόμων που είναι σύμφωνοι με αυτό.

3) Η αναφερόμενη εις το ΦΕΚ 1445/2017 τεύχος δεύτερο Α.Α.Δ.Ε., σύμφωνα με το Φ.ΕΚ. Ιδρύσεώς της [Φ.Ε.Κ. 94/27-05-2016. ν.4389], στερείται νομικής προσωπικότητας και, επομένως, δεν είναι νομικό πρόσωπο. Δε δικαιούται να πραγματοποιήσει ουδεμία οικονομική ή συμβολαιογραφική πράξη, ούτε να παραστεί σε δικαστήριο, λόγω ελλείψεως νομικής προσωπικότητάς της.

Επίσης, το ότι δε δίνει λογαριασμό σε καμία δημόσια κρατική υπηρεσία, τι κάνει τα χρήματα που εισπράττει και πού τα διαθέτει, είναι απόδειξη της υπεξαιρέσεως δημοσίου χρήματος και αρνούμαι να γίνω συνεργός στη διαρκή αυτή απάτη.

Παρ’ όλα αυτά, δείχνοντας καλή θέληση, δύναμαι να αποδεχτώ την τοποθέτηση του μηχανήματος POS εις την επιχείρησή μου, μόνο με την προϋπόθεση ότι και η τράπεζα θα μου δίνει το αντίστοιχο ποσοστό του τζίρου της.

Και αυτό δεν το λέω απλά εγώ. Το επιβάλλει το άρθρο 4 του Συντάγματος».

Πηγή: tharrosnews.gr

.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
γκ
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γκ

Αριθμός μηνυμάτων : 298
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 68
Τόπος : Χίος
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2017

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 Empty
#666ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 EmptyΠαρ 16 Νοε 2018 - 19:02

Για φαντάσου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 Empty
#667ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 EmptyΣαβ 17 Νοε 2018 - 2:20

Και λιγα λεει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
yianakis
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
yianakis

Αριθμός μηνυμάτων : 493
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 48
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Ημερομηνία εγγραφής : 30/09/2015

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 Empty
#668ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 EmptyΣαβ 17 Νοε 2018 - 9:58

Απιστευτος !! plus1 good
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lerki
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Lerki

Αριθμός μηνυμάτων : 854
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 45
Τόπος : Ιωνια
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2018

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 Empty
#669ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 EmptyΣαβ 17 Νοε 2018 - 14:39

H ΜΈΓΑ  επιθετική (νομοταγής  ''κομπίνα΄΄) έγινε με την alpha bank και την διάθεση μέσω αυτής της τράπεζας  σε όλους τους συνεργαζόμενους  λογαριασμούς μισθοδοσίας με την περιβόητη american express η οποία παραμένει μετά απο χρόνια η πιο ακριβή σε προμήθεια και από visa & mastercard σε μιά απέλπιδα προσπάθεια να υποχρεώσει του καταστηματάρχες να συνάψουν συνεργασία με αυτήν(αμερικαν εξπρες) πραγμα που δεν κατάφεραν
Λιγουρε'υομαι την κοστολόγηση της εν λόγω  μπίζνας(προώθηση αμερικαν).τους βγάζω το καπέλο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lerki
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Lerki

Αριθμός μηνυμάτων : 854
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 45
Τόπος : Ιωνια
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2018

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 Empty
#670ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 EmptyΣαβ 17 Νοε 2018 - 14:43

«Σχίσμα» στην Ιεραρχία : Ο Ιερώνυμος συντάσσεται με Τσίπρα, κόντρα στην απόφαση των μητροπολιτών

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

εδώ απλά υποκλίνομαι δεν υπάρχει λόμπι(φορείς) εξουσίας που να μην έχει διεκπεραιωθεί από τον Τσίπρα απλά .ή το αντίστροφο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lerki
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Lerki

Αριθμός μηνυμάτων : 854
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 45
Τόπος : Ιωνια
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2018

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 Empty
#671ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 EmptyΣαβ 17 Νοε 2018 - 14:57

ptinotrofos έγραψε:
Άναυδοι έμειναν οι εφοριακοί όταν διάβασαν το εξώδικο Καλαματιανού επιχειρηματία που αρνείται να βάλει POS

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Άναυδοι έμειναν χθες οι υπάλληλοι της εφορίας στην Καλαμάτα, όταν ένας ελεύθερος επαγγελματίας της περιοχής τούς παρέδωσε με κάθε επισημότητα «Εξώδικη δήλωση πρόσκληση συμμορφώσεως» για τους λόγους που δεν αποδέχεται να εγκαταστήσει στην επιχείρησή του ΡΟS.

Εξηγεί τους λόγους και τα άρθρα του Συντάγματος με τα οποία θεωρεί ότι έχει δικαίωμα να αρνηθεί, ενώ κάνει μια μικρή υποχώρηση να δεχτεί την εγκατάσταση του μηχανήματος, αν και η τράπεζα δεχτεί να του δίνει το… αντίστοιχο ποσοστό του τζίρου της.

Το εξώδικο πρωτοκολλήθηκε και παρελήφθη κανονικά από την Οικονομική Υπηρεσία της Καλαμάτας.


Εξώδικη δήλωση

Η εξώδικη δήλωση του ελεύθερου επαγγελματία που κατατέθηκε στην εφορία, σύμφωνα με το tharrosnews.gr  έχει ως εξής:

«Με την παρούσα δήλωση σας κάνω γνωστό ότι στην επιχείρησή μου δεν πρόκειται να τοποθετήσω μηχάνημα ΡΟS για τους κάτωθι λόγους:

1) Με την τοποθέτηση του μηχανήματος ΡΟS αυτόματα γίνεται συνέταιρος και δικαιούχος στις εισπράξεις μου ένα τρίτο πρόσωπο, η τράπεζα, η οποία αρπάζει μέρος του τζίρου μου, δηλαδή με απλά λόγια μέρος της εργασίας και των κόπων μου, χωρίς να έχει συμβάλει καθόλου στα έξοδα λειτουργίας της επιχειρήσεώς μου. Ουσιαστικά εξαναγκάζεται ένα μεγάλο κομμάτι της ελληνικής κοινωνίας, εν μέσω της τεράστιας οικονομικής ύφεσης που διανύει η χώρα εξαιτίας της απάτης εις βάρος μας από τους κυβερνώντες και τους τραπεζίτες, να προσθέσει ένα επιπλέον έξοδο στην επιχείρησή του, αφού τα μηχανήματα POS ενοικιάζονται από τις τράπεζες, με αποτέλεσμα να μειώνεται ακόμα περισσότερο ο τζίρος της κάθε επιχείρησης, καθώς υπάρχουν προμήθειες για κάθε συναλλαγή που διενεργείται.

Όλα αυτά υποχρεωτικά, αποστερώντας μου οιανδήποτε οικονομική πρωτοβουλία.

Ποσοστά από την τράπεζα

Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να αποδεχτώ αυτό, καθώς υπάρχει ευθεία προσβολή του άρθρου 5 παρ. 1 του Συντάγματος, όσον αφορά στην οικονομική μου ελευθερία, η οποία περιορίζεται. Όποιος με υποχρεώσει, συμμετέχει σε εκβίαση και υπεξαίρεση εις βάρος μου. Αδικήματα κακουργηματικού χαρακτήρα που αντιμετωπίζονται και με την αυτόφωρη διαδικασία.

2) Με την υποχρεωτική χρησιμοποίηση των καρτών και του μηχανήματος ΡΟS, αυτόματα γνωρίζει ένα τρίτο πρόσωπο (η τράπεζα), δηλαδή ένας ιδιώτης, τις καταναλωτικές και όχι μόνο συνήθειες του χρήστη των καρτών, αποστερώντας του την οποιαδήποτε ιδιωτικότητα στην προσωπική του ζωή, προσβάλλοντας το δικαίωμα της ελευθερίας του σαν οικονομική και κοινωνική οντότητα. Ευθεία παραβίαση των ανθρωπίνων δικαιωμάτων, του Συντάγματος και των νόμων που είναι σύμφωνοι με αυτό.

3) Η αναφερόμενη εις το ΦΕΚ 1445/2017 τεύχος δεύτερο Α.Α.Δ.Ε., σύμφωνα με το Φ.ΕΚ. Ιδρύσεώς της [Φ.Ε.Κ. 94/27-05-2016. ν.4389], στερείται νομικής προσωπικότητας και, επομένως, δεν είναι νομικό πρόσωπο. Δε δικαιούται να πραγματοποιήσει ουδεμία οικονομική ή συμβολαιογραφική πράξη, ούτε να παραστεί σε δικαστήριο, λόγω ελλείψεως νομικής προσωπικότητάς της.

Επίσης, το ότι δε δίνει λογαριασμό σε καμία δημόσια κρατική υπηρεσία, τι κάνει τα χρήματα που εισπράττει και πού τα διαθέτει, είναι απόδειξη της υπεξαιρέσεως δημοσίου χρήματος και αρνούμαι να γίνω συνεργός στη διαρκή αυτή απάτη.

Παρ’ όλα αυτά, δείχνοντας καλή θέληση, δύναμαι να αποδεχτώ την τοποθέτηση του μηχανήματος POS εις την επιχείρησή μου, μόνο με την προϋπόθεση ότι και η τράπεζα θα μου δίνει το αντίστοιχο ποσοστό του τζίρου της.

Και αυτό δεν το λέω απλά εγώ. Το επιβάλλει το άρθρο 4 του Συντάγματος».

Πηγή: tharrosnews.gr

.
Μακαρί όλοι να ημασταν ενεργοι πολιτες σαν αυτόν, ακόμη και όταν δεν μας ακουμπά το πρόβλημα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
γκ
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γκ

Αριθμός μηνυμάτων : 298
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 68
Τόπος : Χίος
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2017

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 Empty
#672ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 EmptyΣαβ 17 Νοε 2018 - 20:05

Πώς τσιμπάτε έτσι ρε παιδιά;
Είδαμε με τον πιο κυνικό τρόπο, ότι σύνταγμα είναι ότι πει το ανώτατο δικαστήριο και όχι ο κάθε επιχειρηματίας που αυτοδιορίστηκε συνταγματολόγος. Και η κυβέρνηση ακόμα κάνει τουμπεκί μπροστά στο Σ.Τ.Ε.
Ενδιαφέρον είναι ότι ο εν λόγω επιχειρηματίας το να πουλάει 15€ το κινέζικο πουκάμισο που αγόρασε 1€ το θεωρεί μόχθο του, ενώ την προμήθεια μιας άλλης επιχείρησης (Τράπεζας) για υπηρεσία που προσφέρει τη θεωρεί υφαρπαγή!!! Πολύ γουστάρω, όποτε μας συμφέρει αριστεροί, όποτε μας συμφέρει καπιταλιστές.

Και μήπως μπορεί να μου εξηγήσει κανείς γιατί οι παπάδες πρέπει να είναι Δ.Υ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lerki
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Lerki

Αριθμός μηνυμάτων : 854
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 45
Τόπος : Ιωνια
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2018

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 Empty
#673ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 EmptyΤρι 20 Νοε 2018 - 23:25

Εγω παλι πρωσοπικα δεν με ενδιαφερει τι κανει ο αλλος πως το κανει και γιατι.
Δηλαδης ειναι δημοσιοι γιατι μπορουν ,απλα .
Οταν δεν θα μπορουν δεν θα ειναι δημοσιοι.
Αυτο που με ενδιαφερει ειναι τα λεφτα να παγενουν σε οσους τα κανουν γυρες στην ελλαδα και οχι σε καποιον αλλον,
τοσο απλα .
Να ειναι καλα ολοι να εχουν υλη και πνευμα οσο γουσταρουν αρκει να το μοιραζουν εδω :-)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 Empty
#674ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 EmptyΣαβ 11 Μάης 2019 - 9:15

Σοβαροτης μηδέν
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lerki
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Lerki

Αριθμός μηνυμάτων : 854
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 45
Τόπος : Ιωνια
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2018

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 Empty
#675ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 45 EmptyΤετ 15 Μάης 2019 - 1:15

yess scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ελλάδα και πολιτική.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 45 από 46Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 24 ... 44, 45, 46  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Η Ελλάδα από ψηλά!
» Πολίτικη κουζίνα
» Τι είναι πολιτική;
» Η Ελλάδα πρωτοπορεί!!!
» Γερμανικες Αποζημιωσεις για την Ελλαδα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 ::  Δημόσια συζήτηση :: Καφενείο - Γενικές-
^ Back to Top