Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Ελλάδα και πολιτική.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 34 ... 46  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
slaine
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
slaine

Αριθμός μηνυμάτων : 793
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2011

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 Empty
#331ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 EmptyΤετ 6 Ιουν 2012 - 8:30

κάποιος πολύ ψωνισμένος ή/και πεινασμένος γονιός έδωσε το οκ για να παίξει το παιδί του στο σποτάκι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/lagno.mpifteki
mcneosxx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
mcneosxx

Αριθμός μηνυμάτων : 1308
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 57
Τόπος : Αθηνα - Βυρωνας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2009

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 Empty
#332ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 EmptyΤετ 6 Ιουν 2012 - 10:02

slaine έγραψε:
κάποιος πολύ ψωνισμένος ή/και πεινασμένος γονιός έδωσε το οκ για να παίξει το παιδί του στο σποτάκι...

πολυ ευγεννικο σε βλεπω !
δεν μπορω να βρω χαρακτηρισμο για τους "γονεις" που δεχτηκαν τα παιδια τους να παρουν μερος σε αυτο το .............. (θα με κοψει η λογοκρισια εαν εκφραστω )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
igor
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
igor

Αριθμός μηνυμάτων : 319
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Τόπος : Ο δεύτερος είναι ο πρώτος από τους ηττημένους ..."
Ημερομηνία εγγραφής : 28/05/2011

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 Empty
#333ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 EmptyΤετ 6 Ιουν 2012 - 11:35

Οι γονεις μπορεί να είναι απο αυτούς τους δήθεν βολεμένους η θα τους έχουν τάξει κάποιο βόλεμα.
Γι αυτούς που ψηφίζουν τον Σαμαρά που και τον ακολουθανε πιστά σαν κουτάβια???????
Αυτός που είπε ελάτε στους Αλβανούς και βρώμισε την χώρα και σήμερα μιλάει για το πρόβλημα των λαθρομεταναστών????Τι έχετε να πείτε?
Αυτός που μιλάει για πατριωτισμό και μετά τις τελευταίες πληροφορίες που έχω .......
η Αλίκη Βουγιουκλάκη εχει υπηρετήσει περισσότερες μέρες στο ναυτικό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 Empty
#334ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 EmptyΤετ 6 Ιουν 2012 - 23:07

mcneosxx έγραψε:
Το ειδα εχθες το βραδυ και απο εκεινη την στιγμη δεν μπορω να ηρεμησω !
Που θα φτασουν τελικα ? Να χρησιμοποιουν τα παιδια μας για να περασουν μηνυματα ?
Τα σχολια δικα σας !



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 Empty
#335ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 EmptyΠεμ 7 Ιουν 2012 - 11:03

Ο Κασιδιάρης χτύπησε στον αέρα τη Λιάνα Κανέλλη

Ένα πρωτοφανές περιστατικό για τα ελληνικά δεδομένα έγινε πριν από λίγο στον τηλεοπτικό αέρα του ΑΝΤ1. Ο Ηλίας Κασιδιάρης, βουλευτής της Χρυσής Αυγής επιτέθηκε με μπουνιές και σφαλιάρες στη βουλευτή του ΚΚΕ Λ. Κανέλλη.

Καταρχήν ο βουλευτής της Χρυσής Αυγής πέταξε ένα ποτήρι με νερό στην βουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ Ρένα Δούρου, μετά σηκώθηκε από την καρέκλα του, έβγαλε το μικρόφωνο του και κινήθηκε απειλητικά κατά της Λ. Κανέλλη.

Την χτύπησε με σφαλιάρες και μπουνιές και ο τηλεοπτικός σταθμός έκοψε την εκπομπή του Γιώργου Παπαδάκη στον αέρα...



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
whois
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
whois

Αριθμός μηνυμάτων : 237
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 Empty
#336ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 EmptyΠεμ 7 Ιουν 2012 - 11:50

Χτύπησε ανυπερασπιστη γυναίκα που είναι στην ηλικία της μάνας του.. Η μάνα του πλέον θα είναι πολύ περηφανη για τον γιοκα της. Διολου απίθανο να τις τρώει κι'αυτη!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 Empty
#337ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 EmptyΠεμ 7 Ιουν 2012 - 12:58

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
mcneosxx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
mcneosxx

Αριθμός μηνυμάτων : 1308
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 57
Τόπος : Αθηνα - Βυρωνας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2009

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 Empty
#338ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 EmptyΠεμ 7 Ιουν 2012 - 13:10

επειδη εμενα λογω του οτι εχω φερει στον κοσμο αυτο που μου προκαλει τα πιο αηδιαστικα συναισθηματα και δυο παιδια θα το σχολιασω μονο με χιουμορ γιατι εαν ανοιξω το στομα μου θα μου βγει ολη η πικρα για ολα ανεξερετως τα καθαρματα που εχουν οδηγησει τον κοσμο εκει που μας εχουν οδηγησει και δυστυχως αυτος ο κυριος θα γινει παραδειγμα προς μιμηση για πολλα "αντρακια" που δυστυχως εχουν και δικαιωμα φηφου !
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
By [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] at 2012-06-07


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 Empty
#339ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 EmptyΠεμ 7 Ιουν 2012 - 13:43

Πίστεψε με Μάκη.. επειδή είμαι Διαχειριστής, δεν μπορώ να εκφέρω την πολιτική μου γνώμη μέσα στο φόρουμ.. και αυτό, για να μην πολιτικοποιήσουν ΚΑΙ εμένα ΚΑΙ το ίδιο το Φόρουμ.. κρατιέμαι οσο δεν φαντάζεσαι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
mcneosxx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
mcneosxx

Αριθμός μηνυμάτων : 1308
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 57
Τόπος : Αθηνα - Βυρωνας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2009

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 Empty
#340ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 EmptyΠεμ 7 Ιουν 2012 - 14:17

Menos έγραψε:
Πίστεψε με Μάκη.. επειδή είμαι Διαχειριστής, δεν μπορώ να εκφέρω την πολιτική μου γνώμη μέσα στο φόρουμ.. και αυτό, για να μην πολιτικοποιήσουν ΚΑΙ εμένα ΚΑΙ το ίδιο το Φόρουμ.. κρατιέμαι οσο δεν φαντάζεσαι!!!

στειλτα μου σε μηνυμα να τα γραψω εγω !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsiftis
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
tsiftis

Αριθμός μηνυμάτων : 495
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 13/03/2011

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 Empty
#341ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 EmptyΠεμ 7 Ιουν 2012 - 17:53

Τι να πεί κανείς; Απαράδεκτο...
Αυτό δεν ειναι αντρισμός ούτε και τίποτα άλλο απο αυτά που πρεσβεύει σαν ιδεολογία...
Περι εθνικισμού δηλαδή, πατριωτισμού κλπ.
Ούτε ο πολιτισμός μας, ούτε η ιστορία μας, ούτε η θρησκεία μας συμφωνεί με την άνανδρη στάση αυτή.
Ή ήταν πραγματικά η αληθινή μορφή της ιδεολογίας τους που δεν την εχουν αποκαλύψει ακόμη εμφανώς ή ο άνθρωπος είναι απολίτιστος ή έχει κάποιο ψυχολογικό πρόβλημα για να παρεξηγείται τόσο εύκολα.

Για να κάνω και τον συνήγορο του διαβόλου όμως, οι "κυρίες" ήταν επίσης αγενέστατες, χωρίς ηθική σε πολλά σημεία.
Του μιλούσαν με μια περιφρόνηση, με άσχημα λόγια και επιθετικά πολλές φορές, δεν δεχόντουσαν συζήτηση με την δικαιολογία οτι είναι "φασισταριό" και "γερμανοτσολιάς".

Είναι αυτό ελληνικό πνεύμα; Είναι αυτό δείγμα πολιτισμού που μας δίνει το δικαίωμα να μιλάμε για έλλειψη πολιτισμού στον άλλον;

Κατινιές απο τη μια και ουρακοταγκισμοί απο την άλλη....
Διαλέξτε και πάρτε!!!

Όλοι σκ@τα είναι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CBRakias-RR
Μέλος
Μέλος
CBRakias-RR

Αριθμός μηνυμάτων : 134
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2011

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 Empty
#342ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 EmptyΠεμ 7 Ιουν 2012 - 18:34

στημενο ηταν για να σπηλωσουν την Χ.Α...αναφερθηκαν με σκληρους χαρακτηρισμους,χειρονομιες κ αλλες πραξεις που ειχαν σκοπο να εξαγριωσουν τον Η.Κ και να τους επιτεθει..βεβαια θα επρεπε να συγκρατηθει αλλα δεν του το επετρεψαν με τις πραξεις τους και εμεις πιστευω αν ημασταν στην θεση του με την ολη αγανακτηση που εχουμε προς τα μεγαλα κομματα(μεσα σε αυτα κ το κκε για την χρονια σταση του να κανει "πλατες" στις πραξεις του δικοματισμου)σε εκεινη την στιγμη θα αντιδρουσαμε.δεν πιστευω κανεις μας να επετρεπε σε καποιο αλλο ατομο δημοσιως να μας πεταξει φυλλαδες στο προσωπο και να μεινουμε απαθεις πανω στα νευρα..

οτι κανουν το κανουν με σκοπο να ενισχυθει το ποσοστο του συριζα..οι περισσοτεροι που εχουν ψαχτει γνωριζουν πως πραγματικα δεν μας συμφερει να βγει αυτο το κομμα,γιατι αν νομιμοποιησουν 3 εκ αλλοδαπους κ παρουν τα οπλα απο τους αστυνομικους τοτε ειμαστε τελειωμενοι..θα αναγκαστουμε να φυγουμε απο την ιδια μας την χωρα..

επισης δεν καταλαβαινω με ποια λογικη ψηφισαν π*σ*οκ και Ν*Δ. κανονικα δεν θα πρεπε να τους επιτρεψουμε να μπουν ποτε ξανα στην βουλη...αληθεια αναρωτιεμαι με την λογικη των ελληνων..μηπως οντως τελικα ισχυουν αυτα περι "ψεκασματος"με σκοπο τον ελεγχο των πολιτων?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsiftis
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
tsiftis

Αριθμός μηνυμάτων : 495
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 13/03/2011

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 Empty
#343ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 EmptyΠεμ 7 Ιουν 2012 - 18:53

Προσωπικά όση ένταση και αν είχα θα μπορούσα να συγκρατηθώ, εκτός και αν ήταν άντρας που μου την έμπαινε. Δηλαδή αν είναι ο άλλος στα μέτρα μου. Όχι σε γυναίκα.
Είναι σαν να έχεις ρόπαλο και ο άλλος είναι άοπλος.
Συγκρίνουμε δύναμη αντρα με γυναίκας;

Δεν έριξε ένα σκούντηγμα η μια φορά να σηκώσει το χέρι. Γρονθοκοπούσε ασταμάτητα. Δες τη φάση, εχει ριξει 3- 4 γροθιές-σφαλιάρες ίσως και παραπάνω με σκοπό να "εξουδετερώσει" με μια επίθεση την Κανέλη.
Επειδή ασχολούμαι απο μικρό παιδί με πολεμικό άθλημα ξέρω οτι όταν χτυπάς έτσι ο άλλος δεν θες να ξανασηκωθεί.Δεν θες να αφήσεις περιθώριο στο να ξανασηκωθεί.

Το οτι μπορεί να είναι στημένο με κάποιον τρόπο το πιστεύω...
Το πώς... δεν το ξέρω...

Απο το να τον είδαν ευάλωτο στο οτι οργίζεται εύκολα μέχρι και το να το έκανε και ο ίδιος επίτηδες...
Κανείς δεν ξέρει...

Η ερώτηση είναι μια: "που βαδίζουμε;"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CBRakias-RR
Μέλος
Μέλος
CBRakias-RR

Αριθμός μηνυμάτων : 134
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2011

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 Empty
#344ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 EmptyΠεμ 7 Ιουν 2012 - 19:23

αυτο ειναι γεγονος πως δεν επρεπε να αντιδρασει ετσι και να συγκρατηθει..
οταν ομως του στερουν τον λογο τι αλλο να κανει ο ανθρωπος οταν δεν εχει αλλο μεσο να αντιδρασει?
οταν ξεκιναει η κανελη κ αποκαλει το κομμα του "πουστ#ρι@" φασισταρια κ αλλους χαρακτηρισμους,αυτο την κανει κανει καλυτερη?μεχρι εκεινη την στιγμη προσπαθουσε να κρατησει τον διαλογο σε ενα επιπεδο ο Η.Κ. και γυρναει και επιτιθεται με χαρακτηρισμους η κανελη?εε βεβαια οταν εχει ερθει σε δυσκολη θεση κ της εχουν τελιωσει ολα τα επιχειρηματα!!

δηλαδη με αυτην την λογικη κρινεται λαθος το να εξεγερθουν οι ελληνες και να παρουν την βουλη με την βια?
οταν περυσι ενα εκατομμυριο ελληνες ειχε συγκεντρωθει εξω απο την βουλη,οταν ο υπολοιπος λαος ειχε βγει στους δρομους κ στις πλατειες και διαδηλωναν κατα του μνημονιου,η δηθεν δημοκρατια κ η δυναμη του λαου εκεινες τις στιγμες που ηταν?εχετε ξεχασει αυτα τα γεγονοτα?
οταν συνεχιστει αυτη η κατασταση και σε μερικα χρονια δεν θα εχουμε μια στεγη να κοιμηθουμε και να φαμε,ποιος θα μας λυπηθει?κανεις!!
αυτοι τα εχουν αρπαξει χοντρα και θα εχουν να τρωνε κ οι απογονοι τους...εμεις ομως θα ειμαστε οι δουλοι τους...
με στεναχωρει που καποτε καποια ατομα εδωσαν την ζωη τους για να ειμαστε ελευθεροι κ τωρα μας περνουν οτι με κοπο ειχαμε αποκτησει...αν ειναι δυνατον..
εχουμε τοσους νεους επιστημονες κ ειδικευμενα ατομα στην χωρα μας(μεσα σε αυτους κ εγω)και δεν εχουν να φανε,επειδη δεν μπορουν να βρουν δουλεια οπουδηποτε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CBRakias-RR
Μέλος
Μέλος
CBRakias-RR

Αριθμός μηνυμάτων : 134
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2011

Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 Empty
#345ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 23 EmptyΠεμ 7 Ιουν 2012 - 21:46

μολις βρηκα κ την απαντηση που δωθηκε για αυτο το γεγονος...
επιτρεψτε ομως να αναφερω πως δεν ειμαι υπερ κανενος κομματος,εγω ειμαι μονο υπερ της δυναμης του λαου των ελληνων..μακαρι καποια στιγμη να ξυπναγαν ολοι...
οριστε λοιπον η απαντηση:

ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΣΑΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ...

ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ !!!!! ΕΙΔΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΙΑ !!!!
ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΑ ΟΛΑ!!!!
ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΨΕΥΤΟΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ !!!!
ΑΝΑΣΤΑΤΩΘΗΚΑΝ ΤΑΧΑ ΜΟΥ.
ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΙΑ ΤΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΗ.!!!!
ΒΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ ΚΥΡΙΟΙ !!!

ΒΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΡΚΙΝΟΠΑΘΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΦΑΡΜΑΚΑ!!!!
ΒΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΟΒΟΥΝ ΤΟ ΡΕΥΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΝΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ!!!!
ΒΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΤΑΣΧΕΕΙ Η ΕΦΟΡΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙΣ 500 ΕΥΡΩ!!!
ΒΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΟΒΟΥΝ ΤΟΝ ΜΙΣΘΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΞΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΩΣ ΑΠΟ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ!!!!
ΒΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΝΤΥΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΦΟΡΕΜΕΝΑ ΡΟΥΧΑ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!!!
ΒΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΦΟΡΤΗΓΑΤΣΗΣ ΝΑ ΦΤΥΝΕΙΣ ΑΙΜΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΧΕΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΒΡΑΔΥΑ ΜΕΣΑ!!!!
ΒΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΟΒΟΥΝ ΤΟ ΜΙΣΘΟ ΤΙΣ ΣΥΝΤΑΞΕΙΣ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΓΝΩΜΗ!!!!
ΒΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΤΑΡΑΚΩΝΟΥΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ !!!!
ΒΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΥ ΟΝΕΙΡΕΥΕΤΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ!!
ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΜΑ ΤΟΣΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΤΕ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΣΥΔΟΣΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!!

ΠΟΝΟΨΥΧΟΙ ΟΛΟΙ, ΣΑΣ ΕΠΙΑΣΕ Η ΛΥΠΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΦΑΓΕ ΤΙΣ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ ΤΗΣ Η ΚΑΝΕΛΗ.
ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΤΗΛΕΜΑΙΝΤΑΝΟΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΔΗΛΩΣΕΙΣ.ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΘΑΜΕΝΟΙ ΤΩΡΑ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ,ΤΗΣ Ν.Δ ΤΟΥ ΛΑΟΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ.

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑΡΑΖΟΣΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΣΑΝ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΕΙΔΗΣΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΟΣΑ ΔΡΑΜΑΤΑ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ !!!!
ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΝΤΙΜΟ ΗΘΙΚΟ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ!!!!

μπορω να πω πως εδω συμφωνω με οσα λεει και αυτος ειναι κ ο λογος που μεγαλη μεριδα ελληνων τους υποστηριζει,ασχετα αν ειναι ναζιστες,χουντικοι,φασιστες κ οτιδηποτε αλλο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ελλάδα και πολιτική.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 23 από 46Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 34 ... 46  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Η Ελλάδα πρωτοπορεί!!!
» Γερμανικες Αποζημιωσεις για την Ελλαδα
» Τι είναι πολιτική;
» Αλλο ενα βιντεακι για την Ελλαδα !
» Η Ελλάδα από ψηλά!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 ::  Δημόσια συζήτηση :: Καφενείο - Γενικές-
^ Back to Top