Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Πανελλήνια συνάντηση στις 26 Σεπτεμβρίου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
karajim86
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
karajim86

Αριθμός μηνυμάτων : 369
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 10/06/2009

Πανελλήνια συνάντηση στις 26 Σεπτεμβρίου - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια συνάντηση στις 26 Σεπτεμβρίου   Πανελλήνια συνάντηση στις 26 Σεπτεμβρίου - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 2 Οκτ 2010 - 15:13

Για αυριο ισχυει. Ξυπναμε το πρωι και βλεπουμε τον καιρο και αναλόγως κρίνουμε. Για τους Βορειους ισχυει 9 το πρωι συναντηση στα διοδια των Μαλγαρων.Θα σας περιμενω εκει.
Ελπιζω ο καιρος να το επιτρεψει. vroomvroom
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stroumf
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
stroumf

Αριθμός μηνυμάτων : 375
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

Πανελλήνια συνάντηση στις 26 Σεπτεμβρίου - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια συνάντηση στις 26 Σεπτεμβρίου   Πανελλήνια συνάντηση στις 26 Σεπτεμβρίου - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 2 Οκτ 2010 - 20:06

Οι αθηναιοι που ειναι??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giannhs1100XX
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Giannhs1100XX

Αριθμός μηνυμάτων : 12
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2010

Πανελλήνια συνάντηση στις 26 Σεπτεμβρίου - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια συνάντηση στις 26 Σεπτεμβρίου   Πανελλήνια συνάντηση στις 26 Σεπτεμβρίου - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 2 Οκτ 2010 - 20:42

ΑΥΡΙΟ ΣΤΗΣ 8 ΣΤΑ ΔΙΟΔΙΑ ΑΦΙΔΝΩΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΘΗΝΑΙΟΥΣ ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giannhs1100XX
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Giannhs1100XX

Αριθμός μηνυμάτων : 12
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2010

Πανελλήνια συνάντηση στις 26 Σεπτεμβρίου - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια συνάντηση στις 26 Σεπτεμβρίου   Πανελλήνια συνάντηση στις 26 Σεπτεμβρίου - Σελίδα 2 EmptyΔευ 4 Οκτ 2010 - 16:19

πηγα χτες στα διοδια περημενα περημενα.....κανενας celebrate
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mcneosxx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
mcneosxx

Αριθμός μηνυμάτων : 1308
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 57
Τόπος : Αθηνα - Βυρωνας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2009

Πανελλήνια συνάντηση στις 26 Σεπτεμβρίου - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Χαρηκα που σας γνωρισα αλλα ........   Πανελλήνια συνάντηση στις 26 Σεπτεμβρίου - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 7 Οκτ 2010 - 22:52

Επειδη δεν ειμαι απο αυτους που θελουν απροσωπες γνωριμιες μεσω ενος υπολογιστη και επειδη βλεπω οτι μεσα σε αυτο το φορουμ ο μονος σκοπος ειναι συζητησεις μεσα απο εδω δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος να ειμαι μελος.
Ο λογος που εκανα εγγραφη ηταν γιατι ειχα ριξει μια ματια με εναν φιλο που εχει μια hayabusa στο αντιστοιχο site και ειδα οτι εκει δεν ηταν κολλημενοι μπροστα σε μια οθονη αλλα ειχαν και πολλες δραστηριοτητες και φυσικα και πολλες εξορμησεις με τις μοτοσυκλετες του.
Αυτο νομιζα οτι θα γινοταν και εδω αλλα δυστυχως μεχρι στιγμης εχω γινει μαρτυρας 2 αποτυχημενων προσπαθειων για Πανελλαδικες συγκεντρωσεις οι οποιες κατεληξαν σε λογια.
Ευτυχως εγω ειμαι μερος απο μια παρεα που οποτε μας δινετε η ευκαιρεια και ευτυχως τις κυνηγαμε κανουμε αρκετα χιλιομετρα στους δρομους εκει δηλαδη που ανηκουν τα blackbird.
Παρ ολα αυτα χαρηκα πολυ που σας "γνωρισα" και ευχομε να ειστε παντα ορθιοι και να κανετε πολλα χιλιομετρα σιγουρα θα επισκεφτομε την σελιδα σας για διαφορες πληροφοριες σχετικα με το ΧΧ.

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Μακης

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vales
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Vales

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 56
Τόπος : Χαλκιδική
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2010

Πανελλήνια συνάντηση στις 26 Σεπτεμβρίου - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια συνάντηση στις 26 Σεπτεμβρίου   Πανελλήνια συνάντηση στις 26 Σεπτεμβρίου - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 8 Οκτ 2010 - 12:09

Μάκη, ξεχνάς ή σου διαφεύγει το γεγονός πως οι καιροί είναι λίγο έως πολύ, δύσκολοι. Αν εσύ έχεις την δυνατότητα να κάνεις τις βόλτες σου όποτε σου αρέσει ή όποτε το θελήσεις ή όποτε σχεδιαστεί και από όποιον σχεδιαστεί, δεν σημαίνει πως μπορούν να ακολουθήσουν και οι άλλοι.
Με δύο λόγια... μη μιλάς για την δική μου τσέπη με το δικό σου εκκαθαριστικό.

υ.γ. Νομίζεις δλδ πως είχαμε την δυνατότητα να πάμε και δεν πήγαμε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apostolos
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
apostolos

Αριθμός μηνυμάτων : 311
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 47
Τόπος : Σερρες
Ημερομηνία εγγραφής : 21/02/2010

Πανελλήνια συνάντηση στις 26 Σεπτεμβρίου - Σελίδα 2 Empty
#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια συνάντηση στις 26 Σεπτεμβρίου   Πανελλήνια συνάντηση στις 26 Σεπτεμβρίου - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 10 Οκτ 2010 - 12:22

Vales έγραψε:
Μάκη, ξεχνάς ή σου διαφεύγει το γεγονός πως οι καιροί είναι λίγο έως πολύ, δύσκολοι. Αν εσύ έχεις την δυνατότητα να κάνεις τις βόλτες σου όποτε σου αρέσει ή όποτε το θελήσεις ή όποτε σχεδιαστεί και από όποιον σχεδιαστεί, δεν σημαίνει πως μπορούν να ακολουθήσουν και οι άλλοι.
Με δύο λόγια... μη μιλάς για την δική μου τσέπη με το δικό σου εκκαθαριστικό.

υ.γ. Νομίζεις δλδ πως είχαμε την δυνατότητα να πάμε και δεν πήγαμε?


θα συμφωνησω με τον Βασιλη.δεν υπαρχει ανθρωπος που να εδωσε ενα καρο λεφτα για να παρει ταξιδιαρικο μηχανακι και να μην θελει να βγει με αυτο μια καλη βολτα.Κι εγω οταν το πηρα εκανα σχεδια για ταξιδια,τωρα ομως θελω μερα παρα μερα 30ευρω για γαλατα χωρια οι πανες κτλ κτλ.φροντιζω λοιπον οταν μου μενει κανα φραγκο τοτε να βγαινω και παντα μεχρι εκει που φτανουν τα λεφτα για βενζινη.Οπως καταλαβαινεις λοιπον δεν ειναι θεμα θελησης(αυτη παντα υπαρχει)αλλα χρηματων.Σου ευχομαι να κανεις τοσα κι αλλα τοσα χλμ.Παντα ορθιος wave
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mcneosxx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
mcneosxx

Αριθμός μηνυμάτων : 1308
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 57
Τόπος : Αθηνα - Βυρωνας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2009

Πανελλήνια συνάντηση στις 26 Σεπτεμβρίου - Σελίδα 2 Empty
#23ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια συνάντηση στις 26 Σεπτεμβρίου   Πανελλήνια συνάντηση στις 26 Σεπτεμβρίου - Σελίδα 2 EmptyΤρι 19 Οκτ 2010 - 19:57

Επειδη μαλλον με παρεξηγησατε γιατι και εγω ειμαι σε αρκετα δυσκολη οικονομικη κατασταση,αλλα αυτο που εννοουσα ηταν οτι θα μπορουσαμε να βρισκομαστε και απο κοντα να μιλησουμε χωρις βεβαια να χρειαστει να κανουμε 400 - 500 χιλιομετρα αλλα καπου μεσα στην Αθηνα οπως γινεται και απο αλλα παρομοια φορουμ.
Επεισης πως γινεται να ανακοινωνετε οτι υπαρχουν 30+ συμετοχες και στο τελος να γινοντε 5-6 ?
Τι να κανω δεν μπορω να μιλαω σε μια οθονη αυτο ειναι το βασικο προβλημα μου.
Να εισαστε παντα καλα και πολλα ορθια χιλιομετρα για ολους σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
George
Μέλος
Μέλος
George

Αριθμός μηνυμάτων : 182
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 58
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2009

Πανελλήνια συνάντηση στις 26 Σεπτεμβρίου - Σελίδα 2 Empty
#24ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια συνάντηση στις 26 Σεπτεμβρίου   Πανελλήνια συνάντηση στις 26 Σεπτεμβρίου - Σελίδα 2 EmptyΤρι 19 Οκτ 2010 - 20:50

Μάλλον παρεξηγείται τον όρο πανελλήνια συνάντηση. Άλλο πανελλήνια συνάντηση και άλλο βόλτα. Για να έχει επιτυχία μια πανελλήνια συνάντηση θα πρέπει να προγραμματιστεί από τώρα για του χρόνου την άνοιξη ή το καλοκαίρι. Και σε κάποιο μήνα που θα βολεύει τους περισσότερους γιατί σίγουρα δεν θα βολεύει όλους. Να οριστεί τοποθεσία και ημερομηνία για να μπορούμε να πούμε και όλοι την γνώμη μας .Και να έχουμε τον χρόνο κανονίσουμε το πρόγραμμά μας ανάλογα. Δεν μπορεί να έχει επιτυχία μια πανελλήνια συνάντηση η οποία οργανώνεται μέσα σε μια βδομάδα.
Όσο για τις βόλτες μακάρι να υπήρχε περισσότερος χρόνος για να ακολουθούσα και εγώ.
Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πανελλήνια συνάντηση στις 26 Σεπτεμβρίου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

 Παρόμοια θέματα

-
» Πανελλήνια συνάντηση CBR
» Πανελλήνιος Αγώνας Dragster στις 10 & 11 Σεπτεμβρίου
» 2Η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ - ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ
» Πανελλήνιο πρωτάθλημα Dragster 24-25 Σεπτεμβρίου στις Σέρρες
» Ο Rea στις δοκιμές MotoGP Ο Jonathan Rea θα οδηγήσει τη μοτοσικλέτα του Casey Stoner στις δοκιμές του Brno

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Νομοί & Προορισμοί :: Εκδρομές / Ταξίδια-
^ Back to Top