Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mitsoschios
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitsoschios

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012

Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων Empty
#1ΔημοσίευσηΘέμα: Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων   Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων EmptyΚυρ 15 Μάης 2016 - 1:13

Για σας ρε παλικαρια!Εδω και μερικες μερες ειμαι σε ενα δίλημμα και θα ηθελα τη βοηθεια σας.Τα τελευταια 2 χρονια ηρθε στα χερια μου ενα scooter Piaggio Beverly 250ei του 2008(μου το εδωσε ενας θειος μου που ειχε μια πτωση μαζι του και τραυματισε σοβαρα το χερι του,οποτε υπο το φοβο ενος πιθανου νεου ατυχηματος,μου το εδωσε).Το μηχανακι εχει ακομα πολυ λιγα χιλιομετρα (7500) και μερικες γρατζουνιες απο τη τοτε πτωση (γλυστρημα σε νερα).Αν και φανατικος αντισκουτεροβιος, αρχισα να συμβιωνω μαζι του.Ναι ειναι βολικο μεσα στη πολη αλλα ΚΑΜΙΑ σχεση με μηχανη στην οδηγηση.Μου φαινεται πολυ αποστειρωμενη η οδηγικη του συμπεριφορα.Ετσι εγινε μια συζητηση με το πατερα μου που εχει ενα CBF 250 του 2005 και σκεφτομαι να κανω ανταλλαγη.Το CBF οσες φορες το εχω οδηγησει, ειναι σα ποδηλατο.Εχει 17000Km και δεν εχει κανει κιχ,παρολο που εχει μπει αρκετες φορες σε χωματοδρομους.Το σκουτερ απο οσο εχω μετρησει την καταναλωση του,με ενα γεματο ρεζερβουαρ βγαζει το πολυ 220Km.Το CBF δε ξερω τι καταναλωση εχει(αν γνωριζει καποιος ας με βοηθησει διοτι ο πατερας δεν ασχολειται smile ).Η άλλη μεγαλη μου ανησυχια με το σκουτερ ειναι η αξιοπιστια του Ιταλου.Ξερω οτι τα πραγματα εχουν βελτιωθει, αλλα απο φιλους με Piaggio εχω ακουσει οτι εχουν καποια θεματακια και οτι τα ανταλλακτικα τους τσουζουν...Το CBF ειναι απλα HONDA...Βεβαια και τα ανταλλακτικα του CBF δε νομιζω οτι ειναι τζαμπα,αλλα η αξιοπιστια νομιζω οτι ειναι καποια σκαλοπατια πιο πανω απο το Ιταλικο σκουτερ.Βεβαια το CBF επειδη ειναι σε ακινησια κανα χρονο,θελει ενα γενικο σερβις (λαστιχα-εχω ανοιξει κι εκει θεμα) και μπαταρια αλλα κατα τα αλλα ειναι σε πολυ καλη κατασταση.
Ακουω και τις δικες σας γνωμες παιδια.Σας ευχαριστω πολυ για το χρονο και τις αποψεις σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marioshadow
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
marioshadow

Αριθμός μηνυμάτων : 933
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 35
Τόπος : Ξανθη
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012

Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων Empty
#2ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων   Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων EmptyΚυρ 15 Μάης 2016 - 9:37

Κοιταξε τα piaggio εχουν ανεβει πολυ σε αξιοπιστια αλλα το cbf δεν το πιανουν...εκτος απο λαδια φιλτρα...θα αρχισει να ζηταει κανα ιμαντα,συνηθως θελουν πολυ συχνα γυαλισμα στον συμπλεκτη γιατι πιανει βρομια απο τον ιμαντα κλπ...θα αρχισει να ψιλοπατηναρει...αλλα μεσα στην πολη ειναι απιαστο!!!τωρα γουστα ειναι αυτα για το τι πραγματικα θελεις και γουσταρεις εσυ!!!οτι μοτο και να ειναι το θεμα ειναι πως το πας-συντηρεις εσυ!!!κατα τα αλλα θα συμβιωσεις και με τα 2 μια χαρα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων Empty
#3ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων   Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων EmptyΚυρ 15 Μάης 2016 - 10:52

Το CBF (πρώην CBR αλλά πλέον με κομμένους ίππους) είναι σκυλί!!!
Έχει έναν τόσο αξιόπιστο κινητήρα που θα βαρεθείς να το έχεις!!
Καλός και ο Ιταλός, αλλά η αξιοπιστία στα χρόνια είναι αυτό που θα πρέπει να επιδιώξεις. wave
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
mitsoschios
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitsoschios

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012

Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων Empty
#4ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων   Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων EmptyΚυρ 15 Μάης 2016 - 23:49

Ναι πραγματι φιλε Meno,το cbf ειναι σκυλι.Ο πατερας μου δε του εχει φερθει και με το πιο καλο τροπο,αλλα αυτο τιποτα!Το μονο παραπονο που ειχε (και το εχω διαπιστωσει κι εγω) ειναι οτι οταν ειναι κρυο το μοτερ και το βαλει μπροστα,σβηνει συνεχεια(παρολο που εχει ανοιχτο το τσοκ του αερα).Απο εκει και περα ολα καλα.Ειμαι παντως πολυ περιεργος να δω τι γινεται σε σχεση με την καταναλωση αν αντιπαρατεθει με το beverly.Aπο οδηγικη συμπεριφορα πιστευω οτι το cbf υπερτερει.
Φιλε marioshadow συνφωνω οτι τα piaggio εχουν ανεβει αρκετα σε αξιοπιστια,αλλα ακομα (με αυτα που ακουω απο φιλους χρηστες piaggio) εχουν δρομο.Απο θεμα συντηρησης-χρησης θα ελεγα οτι ειμαι "ψηρας" που λενε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Diamapa
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Diamapa

Αριθμός μηνυμάτων : 223
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Καβάλα
Ημερομηνία εγγραφής : 01/11/2014

Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων Empty
#5ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων   Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων EmptyΔευ 16 Μάης 2016 - 19:18

Μενο τι εννοεις με το cbf (πρωην cbr), διοτι απ οσο ξερω δεν εχουν καμια σχεση αυτα τα μηχανακια. Εκτος αν μπερδευτηκες και μιλας για τα 600 και 1000.

Οσο για το φιλο που ανοιξε το θεμα, ναι το cbf και πιο αξιοπιστο ειναι και μικροτερο κοστος χρησης εχει, αλλα οπως καθε μηχανακι με συμπλεκτη ειναι λιγοτερο ανετο απο το σκουτερ. Οποτε εξαρταται καθαρα απο τη χρηση που κανεις και τι ζητας απο τη μηχανη, σκουτερ=ανεση,χωρος κλπ, cbf=αξιοπιστια,καλυτερο στη τσεπη, καλυτερη οδηγικη συμπεριφορα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ckara
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
ckara

Αριθμός μηνυμάτων : 706
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 07/04/2013

Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων Empty
#6ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων   Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων EmptyΔευ 16 Μάης 2016 - 21:52

εγώ δε θα διάλεγα σκούτερ.... το προσπάθησα πολλές φορές!!1 είναι άνετο... δε λέω... αλλά ως εκεί!!
Δεν τα εμπιστεύομαι.... χαλάνε πιο έυκολα... και γενικά είμαι αντίθετος.
Καλό το Beverly δε λέω... αλλά πόσο θα αντέξει... 40.000 χλμ??? το cbf δε θα χρειαστεί ούτε λαδάκι...

η απόφαση είναι δικιά σου!!! έχεις να συγκρίνεις μια πολυθρόνα με ρόδες που δεν προεσφέρει καμία οδηγική απολαυση/εμπειρία με ένα αξίοπιστο μηχανάκι μπου θα μπορεί να σε πάει και μια βόλτα έξω από την πόλη!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων Empty
#7ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων   Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων EmptyΔευ 16 Μάης 2016 - 21:59

Ο Διαμαντής έχει δίκιο. Αυτά τα δυο δεν είναι συγκρίσιμα. Μπορείς να κάνεις σύγκριση ανάμεσα σε δυο σκούτερ ή ανάμεσα σε δυο μηχανάκια, Ανάμεσα σε σκούτερ και μηχανάκι δεν γίνεται γιατί είναι διαφορετικά πράγματα. Αν θέλεις σκούτερ το μπέβερλι είναι από τα καλύτερα. Αν σου τη σπάει να οδηγείς καθισμένος σε καρεκλάκι και γουστάρεις καβάλα παίρνεις το crf του βάζεις κι ένα βαλιτσάκι πίσω 40-50 λιτρα  και καθάρισες.

Όσο για την κατανάλωση υπάρχουν και άλλες λύσεις
Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων Wlvojo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsoschios
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitsoschios

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012

Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων Empty
#8ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων   Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων EmptyΤρι 17 Μάης 2016 - 1:21

Το λοιπον,η αποφαση εληφθη!Θα παρω το CBF και τελος!Παντως οσον αφορα το θεμα "καταναλωση" θα κανω μονος μου το συγκριτικο και θα σας ενημερωσω.Τωρα πρεπει να ξυπνησω το CBF απο το ληθαργο 1 ετους με το αναλογο βεβαια οικονομικο τιμημα.Σιγουρα πανε για αλλαγη λαστιχα και μπαταρια.Τωρα για αλυσιδα-γραναζι δε ξερω τι θα κανω.Θα προσπαθησω να σας ανεβασω φωτογραφιες για να μου πειτε κι εσεις τη γνωμη σας.Σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον και τις αποψεις σας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsoschios
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitsoschios

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012

Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων Empty
#9ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων   Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων EmptyΠαρ 8 Ιουλ 2016 - 0:14

Το λοιπον,μετα τη πληρη ενεργοποιηση του cbf και αφου εγινε αλλαγη ελαστικων και γενικο σερβις τα αποτελεσματα ειναι, οδηγικη ευχαριστηση και οικονομια!Με ενα γεματο ρεζερβουαρ και σε μικτες συνθηκες κινησης καταφερα να διανυσω 380 Km (το πηγαινα βεβαια μαλακοσά laughing ) με την ενδεικτικη λυχνια να προειδοποιει για χαμηλη σταθμη καυσιμου.Πιστευω οτι σε πιο ανοιχτες διαδρομες,μπορει να δω και καλυτερα αποτελεσματα.
Ναι το σκουτερ ειναι πιο ανετο, αλλα μεχρι εκει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων Empty
#10ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων   Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων EmptyΠαρ 8 Ιουλ 2016 - 8:05

Όταν αρχίσεις τα μικρά ταξίδια, θα τα κολλήσεις ακόμη περισσότερο.
Είναι φιλικότατο, παιχνίδι στην οδήγηση και πραγματικά καλό στα πλαγιάσματα (ξύνεις παταράκια άνετα).
Καλοτάξιδο και καλόστριφτο! thumbs up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
mitsoschios
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitsoschios

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012

Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων Empty
#11ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων   Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων EmptyΠαρ 8 Ιουλ 2016 - 16:09

Menos έγραψε:
Όταν αρχίσεις τα μικρά ταξίδια, θα τα κολλήσεις ακόμη περισσότερο.
Είναι φιλικότατο, παιχνίδι στην οδήγηση και πραγματικά καλό στα πλαγιάσματα (ξύνεις παταράκια άνετα).
Καλοτάξιδο και καλόστριφτο! thumbs up

Μακαρι φιλε Meno να καταφερω ξυσω καποια στιγμη παταρακια (γιατι σα κουλαδι που ειμαι δε το βλεπω να γινεται laughing ).Πραγματι ειναι σα ποδηλατο!Στο μονο που ειναι λιγο δυστροπο ειναι στο ξεκινημα του κινητηρα, οπου θελει να ειναι ανοιχτος ο αερας για κανα 2λεπτο,διαφορετικα σβηνει συνεχεια.Αυτο ισως με ταλαιπωρισει λιγο το χειμωνα.Απο την αλλη, σκεφτομαι οτι με ανοιχτο τον αερα (ειδικα το χειμωνα),οι εκκινησεις θα φθειρουν το μοτερ (ειχα διαβασει το σχετικο αρθρο για τον αν πρεπει να ζεσταινουμε το μοτερ πριν την διαδρομη και σε καποιο σημειο ελεγε οτι ειδικα με ανοιχτο τον αερα υπαρχει περισσοτερη φθορα στο μοτερ).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων Empty
#12ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων   Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων EmptyΠαρ 8 Ιουλ 2016 - 16:35

Μην το φοβάσαι το CBF.
Επειδή το είχα κάμποσο καιρό στα χέρια μου, το πήγαινα όσο μπορούσε να πάει.
Μερικοί μάλιστα πιστεύανε πως προσπαθούσα να το κολλήσω!

Εβγαινα βόλτες με GSX-R1100 ('94), GSX-R 1000 ('06) και CBR 1000RR...
Πάντα τελευταίος μέν, αλλά με μικρές διαφορές καθώς το είχα μόνιμα στα κόκκινα..!!
Τα παταράκια τα είχα λιώσει (που λέει ο λόγος), την μηχανή την χρησιμοποίησα για πολλά ταξιδάκια εντός Κρήτης και ΟΥΔΕΠΟΤΕ παρουσίασε το παραμικρό πρόβλημα!!
Είναι σκυλί, κάτι που θα το ανακαλύψεις με τον καιρό..

Επειδή απ'οσο έχω καταλάβει, βρισκόταν σε ακινησία αρκετό καιρό, δούλεψε το χαλαρά τον πρώτο καιρό και κανόνισε και κανα ταξιδάκι για να λειτουργήσει αρκετή ώρα ο κινητήρας να "ξεπιαστεί"...

Απο κεί και πέρα, μην το φοβηθείς.. και αν χρειάζεται ενα λεπτό παραπάνω για να ζεσταθεί, δεν χάλασε ο κόσμος, ο κινητήρας δεν παθαίνει τίποτα εφόσων δεν τον ζορίζεις όταν είναι ακόμη κρύος.

Καλοβολτάριστο! Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
molosos-13
Μέλος
Μέλος
molosos-13

Αριθμός μηνυμάτων : 68
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 25/06/2016

Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων Empty
#13ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων   Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων EmptyΣαβ 9 Ιουλ 2016 - 1:19

CBF σταθερη αξια αυτο το μηχανακι αν του βαζεις τα λαδακια του στην ωρα του.μας θαβει χαλαρα ολους μας...
200 χρονια θα το εχεις.
Μην το φοβασαι καθολου.
Καλος ο ιταλος αλλα μετα απο καιρο θα κλαις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsoschios
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitsoschios

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012

Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων Empty
#14ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων   Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων EmptyΚυρ 10 Ιουλ 2016 - 22:09

Πραγματι,πιστευω οτι αυτη τη στιγμη ειναι η χρυση τομη για τη δουλεια που το θελω.Το μονο μου ερωτηματικο ειναι σε σχεση με τα ανταλλακτικα,διοτι σε 2 μαγαζια που ρωτησα εδω στο νησι,με κοιτουσαν σαν εξωγηινο.Απο Αθηνα μερια μου φαινεται οτι θα ψαξω διοτι θελω να του αλλαξω και το φιλτρο αερα.Αν εχουμε υποψιν κανενα μαγαζι,καλοδεχουμενη καθε προταση (με p.m. φυσικα).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων Empty
#15ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων   Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων EmptyΔευ 11 Ιουλ 2016 - 9:51

Θα σου συνιστούσα να το αλλάξεις με αφτερμαρκετ. Είναι λίγο πιο ακριβό αλλά μια φορά το πληρώνεις. Μετά το καθαρίζεις και το ξαναβαζεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ενδοοικογενιακη ανταλλαγη δικυκλων

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

 Παρόμοια θέματα

-
» Ανταλλαγη tv 14"
» Ανταλλαγή 600F 4 με VTR
» BMW R1200RT 05 (και ανταλλαγή με χχ)
» Είσοδος της MINI στο χώρο των δικύκλων
» «Πάτωσαν» οι επιχειρήσεις ενοικίασης δικύκλων

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Moto - κουβέντες-
^ Back to Top