Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mauro954rr
Μέλος
Μέλος
mauro954rr

Αριθμός μηνυμάτων : 51
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2016

ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.  - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.    ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.  - Σελίδα 2 EmptyΤρι 15 Μαρ 2016 - 10:25

Ειμαι ακριβως σαν κι εσενα . θα σε ενημερωσω οταν παω στα Κ.Ε.Π τι θα μου πουν .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mauro954rr
Μέλος
Μέλος
mauro954rr

Αριθμός μηνυμάτων : 51
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2016

ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.  - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.    ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.  - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 17 Μαρ 2016 - 10:00

καλημέρα . Χτες πηγα στα Κ.Ε.Π. για να ρωτησω για την αλλαγη πινακιδων και δεν ηξεραν τιποτα ! Απλα μου εδωσαν το τηλ. απο το μηχανολογικο . Αυτα .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.  - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.    ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.  - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 17 Μαρ 2016 - 17:58

mauro954rr έγραψε:
καλημέρα . Χτες πηγα στα Κ.Ε.Π. για να ρωτησω για την αλλαγη πινακιδων και δεν ηξεραν τιποτα ! Απλα μου εδωσαν το τηλ. απο το μηχανολογικο . Αυτα .

Σε ταράξανε στην εξυπηρέτηση στο κέντρο εξυπηρέτησης δηλαδή!!! laughing

Επόμενη προσπάθεια στο υπουργείο συγκοινωνιών, τμήμα έκδοσης αδειών.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.  - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.    ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.  - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 17 Μαρ 2016 - 22:13

Τελικά τα παλιά έθιμα του δημοσίου στην εξυπηρέτηση του κοινού, ακόμη καλά κρατούν...
Κατάντησε παράδοση στην Ελλάδα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.  - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.    ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 18 Μαρ 2016 - 19:29

παιδες οχι θα διαφωνησω εχουμε κανει πολλα βηματα μπροστα και τα κεπ ειναι πολυ εξυπηρετικα και γρηγορα και γενικα οτι χρειαστικα απο χαρτομανι και δημοσιο με εξυπηρετησαν καλα. Το ποιο πιθανο ειναι να ξεφευγει απο το πλαισιο των κεπ αυτη η διαδικασια (δεν μπορουν να κανουν και τα παντα τα παιδια) και να σε εστειλαν στον αρμοδιο δημοσιο φορεα. οταν χρειαστηκα καποιες πληροφοριες και εγω για τον Μενο στο συγκοινωνιων πηγα παντως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spartiatis
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Spartiatis

Αριθμός μηνυμάτων : 382
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Τόπος : Σπάρτη
Ημερομηνία εγγραφής : 26/01/2015

ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.  - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.    ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.  - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 20 Μαρ 2016 - 15:50

για να "τρέμανε" οι θέσεις τους σε όλους σε όλες τις δημόσιες υπηρεσίες να δεις πόσο εξυπηρετικοί θα ήταν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ckara
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
ckara

Αριθμός μηνυμάτων : 706
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 07/04/2013

ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.  - Σελίδα 2 Empty
#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.    ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.  - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 20 Μαρ 2016 - 19:45

Menos έγραψε:

Κάποια στιγμή βρέθηκα στο ίδιο δίλημμα, καθώς ο Μάριος (Erecozi) είχε την ίδια ιδέα που ανέφερε ο Spartiatis.. Δηλαδή, να πουλήσω το ΧΧ στην Ελλάδα και να πάρω ένα ΧΧ από την Σλοβακία, για να αποφύγω την πληρωμή νέας πινακίδας.

Ύπήρξα απόλυτα αρνητικός στην ιδέα για τον λόγο πως την συγκεκριμένη την έχω 9 χρόνια (πότε περάσανε πλάκα πλάκα) και ουδέποτε μου ζήτησε κάτι..

Μια μοτοσυκλέτα που συντηρώ ευλαβικά και έχω γυρίσει την μισή Ευρώπη, δεν την διώχνω έτσι.. πέστο "συναισθηματικοί λόγοι"... ίσως να παίζει κι'αυτό..

Ίσως ανήκω στην κατηγορία των αναβατών "Η δικιά μου μοτοσυκλέτα είναι η καλυτεροτερη-τατη-τερη-τερη-τατη" και δεν υπάρχει πιο καλοσυντηρημένη.." κλπ. κλπ. :D

κι εγω!!! ετσι σκέφτομαι!!!! laughing laughing scratch laughing laughing laughing lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.  - Σελίδα 2 Empty
#23ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.    ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.  - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 20 Μαρ 2016 - 23:04

ckara έγραψε:
Menos έγραψε:

Κάποια στιγμή βρέθηκα στο ίδιο δίλημμα, καθώς ο Μάριος (Erecozi) είχε την ίδια ιδέα που ανέφερε ο Spartiatis.. Δηλαδή, να πουλήσω το ΧΧ στην Ελλάδα και να πάρω ένα ΧΧ από την Σλοβακία, για να αποφύγω την πληρωμή νέας πινακίδας.

Ύπήρξα απόλυτα αρνητικός στην ιδέα για τον λόγο πως την συγκεκριμένη την έχω 9 χρόνια (πότε περάσανε πλάκα πλάκα) και ουδέποτε μου ζήτησε κάτι..

Μια μοτοσυκλέτα που συντηρώ ευλαβικά και έχω γυρίσει την μισή Ευρώπη, δεν την διώχνω έτσι.. πέστο "συναισθηματικοί λόγοι"... ίσως να παίζει κι'αυτό..

Ίσως ανήκω στην κατηγορία των αναβατών "Η δικιά μου μοτοσυκλέτα είναι η καλυτεροτερη-τατη-τερη-τερη-τατη" και δεν υπάρχει πιο καλοσυντηρημένη.." κλπ. κλπ. :D

κι εγω!!! ετσι σκέφτομαι!!!! laughing laughing scratch laughing laughing laughing lol! lol!

Αφήστε ρε τα παλαβά σας, Το καλύτερο ΧΧ είναι το δικό μου!!!................και είναι και μπλέ celebrate
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.  - Σελίδα 2 Empty
#24ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.    ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.  - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 20 Μαρ 2016 - 23:38

Παω πασο..!! cheers2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.  - Σελίδα 2 Empty
#25ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.    ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.  - Σελίδα 2 EmptyΤρι 22 Μαρ 2016 - 0:03

ckara έγραψε:
Menos έγραψε:

Κάποια στιγμή βρέθηκα στο ίδιο δίλημμα, καθώς ο Μάριος (Erecozi) είχε την ίδια ιδέα που ανέφερε ο Spartiatis.. Δηλαδή, να πουλήσω το ΧΧ στην Ελλάδα και να πάρω ένα ΧΧ από την Σλοβακία, για να αποφύγω την πληρωμή νέας πινακίδας.

Ύπήρξα απόλυτα αρνητικός στην ιδέα για τον λόγο πως την συγκεκριμένη την έχω 9 χρόνια (πότε περάσανε πλάκα πλάκα) και ουδέποτε μου ζήτησε κάτι..

Μια μοτοσυκλέτα που συντηρώ ευλαβικά και έχω γυρίσει την μισή Ευρώπη, δεν την διώχνω έτσι.. πέστο "συναισθηματικοί λόγοι"... ίσως να παίζει κι'αυτό..

Ίσως ανήκω στην κατηγορία των αναβατών "Η δικιά μου μοτοσυκλέτα είναι η καλυτεροτερη-τατη-τερη-τερη-τατη" και δεν υπάρχει πιο καλοσυντηρημένη.." κλπ. κλπ. :D

κι εγω!!! ετσι σκέφτομαι!!!! laughing laughing scratch laughing laughing laughing lol! lol!
για ποια απο τισ 10 που εχεισ αλλαξει???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ckara
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
ckara

Αριθμός μηνυμάτων : 706
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 07/04/2013

ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.  - Σελίδα 2 Empty
#26ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.    ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 28 Μαρ 2016 - 9:35

Erecozi έγραψε:
ckara έγραψε:
Menos έγραψε:

Κάποια στιγμή βρέθηκα στο ίδιο δίλημμα, καθώς ο Μάριος (Erecozi) είχε την ίδια ιδέα που ανέφερε ο Spartiatis.. Δηλαδή, να πουλήσω το ΧΧ στην Ελλάδα και να πάρω ένα ΧΧ από την Σλοβακία, για να αποφύγω την πληρωμή νέας πινακίδας.

Ύπήρξα απόλυτα αρνητικός στην ιδέα για τον λόγο πως την συγκεκριμένη την έχω 9 χρόνια (πότε περάσανε πλάκα πλάκα) και ουδέποτε μου ζήτησε κάτι..

Μια μοτοσυκλέτα που συντηρώ ευλαβικά και έχω γυρίσει την μισή Ευρώπη, δεν την διώχνω έτσι.. πέστο "συναισθηματικοί λόγοι"... ίσως να παίζει κι'αυτό..

Ίσως ανήκω στην κατηγορία των αναβατών "Η δικιά μου μοτοσυκλέτα είναι η καλυτεροτερη-τατη-τερη-τερη-τατη" και δεν υπάρχει πιο καλοσυντηρημένη.." κλπ. κλπ. :D

κι εγω!!! ετσι σκέφτομαι!!!! laughing laughing scratch laughing laughing laughing lol! lol!
για ποια απο τισ 10 που εχεισ αλλαξει???


χμ... σημερα που μιλάμε δεν έχω πάλι μηχανακι...!!! :P

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mauro954rr
Μέλος
Μέλος
mauro954rr

Αριθμός μηνυμάτων : 51
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2016

ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.  - Σελίδα 2 Empty
#27ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.    ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.  - Σελίδα 2 EmptyΤετ 15 Φεβ 2017 - 12:23

Γεια σας, ολα ετοιμα με τις ελληνικες πινακιδες, η μοτοσικλετα ειναι ετοιμη και ασφαλισμενη =)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ερωτηση για αλλαγη πινακιδων.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

 Παρόμοια θέματα

-
» αλλαγη παραφλου...ερωτηση...
» Μεγάλη απώλεια εσόδων από τις καταθέσεις πινακίδων
» Ερώτηση
» ερωτηση 2
» Ερώτηση?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Moto - κουβέντες-
^ Back to Top