Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 σαββατοκυριακο στην βλαχια ευβοιας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
γιαγια αρκουδα
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γιαγια αρκουδα

Αριθμός μηνυμάτων : 390
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011

σαββατοκυριακο στην βλαχια ευβοιας Empty
#1ΔημοσίευσηΘέμα: σαββατοκυριακο στην βλαχια ευβοιας   σαββατοκυριακο στην βλαχια ευβοιας EmptyΤρι 8 Ιουλ 2014 - 0:11

σαββατο αναχωρισαμε 5 η ωρα το απόγευμα 7 μοτο δυκαβαλες και ένα αμαξι με ένα ζευγαρι και έναν φιλο συνολικα 17 ατομα .
βρηκαμε δωματια με 25 ευρω το δυκληνο. μολις φτασαμε πρωτη μας δουλια ηταν να ριξουμε μια βουτια , η θαλασσα ηταν ζεστη και ηρεμη οποτε φχαριστιθικαμε το μπανακη μας. στην συνεχεια καθισαμε για μεζε και μπυρα η τσιπουρο ότι ηθελε ο κάθε ενας μας . εγω τιμησα μια καλαμαράκια τα οποια ηταν υπεροχα και μια μπυρα μαζι με την κατερινα κοστος 8 ευρω. η μεριδα ηταν μεγαλη οποτε όταν κατά της 11 το βραδυ ειπαμε να παμε για φαγιτο σε μια καντινα που ειχε τραπεζακια στο κυμα εανω ημασταν σκασμενοι η κατερινα με το ζωρι εφαγε ένα καλαμακι και εγω πηρα ένα πυτογυρο απλα για να κατεβουν οι 2 μπυρες με συνοδια. και 2 νερακια μικρα παγομενα κοστος με της κατερινας 6 ευρω κατά της 2 αποφασισαμε να παμε με μιση καρδια για υπνο γιατι η βραδια ηταν τοσο υπεροχη .
το πρωη η συνυθεια με εκανε να ξυπνησω στης 6 . τα ακουσα από την κατερινα που στριφογυρνουσα στο κρεβατι μου και την ξυπνουσα αλλα όταν ειπα να βγω εξω μου λεει << που θα πας χριστιανε μου? δεν φτανει που ξυπνησες εμενα θες να τους ξυπνήσεις ολους? >> ...... γυναικες με τιποτε δεν της καταλαβενεις....
κατά της 8 βγηκα στην ταβερνα πισταρια κλπ που ειχε η ιδιοκτητρια και εκατσα στον χωρο εξω . ημασταν σε υψωμα και ειχα θεα της σποραδες ( σκοπελο αλοννησο). σιγα σιγα ξεμιτισαν και οι αλλοι ενας ενας . μας εφτιαξε καφεδάκια και όταν ρωτήσαμε εάν εχει καμια ομελετα για πρωηνο πηρε ένα καλαθη και πιγε στο κοτετσι και εφερε αυγα και μας ευτιαξε μας εφερε και μελι από τα μελησσες τους και φετα δικια τους . ακομα και το ψωμη ηταν ζημοτο από την ιδια. πληροσαμε για την ομελετα με δυο αυγα ένα μεγαλο κοματι φετα μελι και βουτιρο και 5 φετες ψωμι 5 ευρω και οι καφεδες κερασμενοι δεν μας πηρε λευτα.
αφου ξυπνησε ολο το ασχερι κατεβικαμε στην παραλια για μπανιο και αλλοι πηραν καφε αλλοι ουζακι με πηκιλια .
τα σκασμενα δεν τρωμε καθολου...
ειπαμε το μεσιμερι να παμε να φαμε στο μαγαζι της κυριας που μας εδωσε τα δωματια μια που το φαγητο ηταν καλο.
κατά της 3 μαζευτικαμε στα δωματια μαζεψαμε τα πραγματα μας και πηγαμε για φαγητο .
οσοι πελατες ηταν εκει τρομαξαν με αυτα που φαγαμε . κοστος ανα ατομο 12,50 ευρω
κατά τη2 5+30 ξεκινήσαμε για αθηνα μια σταση στη παραλια της αρτακης για καφε και παγωτο <όχι εδώ δεν φαγαμε) και βουρ για την αθηνα.
οταν ξεκινησα ειχα βαλει στην τσεπι μου 100 ευρω γεμισα την μηχανι εκανα όλα τα εξωδα και ειχα και λιγα λευτα στην τσεπι μου.
βασικα για 300 χιλιόμετρα που καναμε εκαψα 15 λιτρα βενζινη.
φωτο με την πρωτη ευκαιρια .

τωρ ετοιμάζουμε για την κυριακη που μας ερχεται εξωρμιση στην νοτια ευβοια στον πλατανιστο και παραλια πλατανιστου στο ποταμι. αρκη αν κρατισει και να μην εχει βοριαδες.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.fire-expert.gr
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

σαββατοκυριακο στην βλαχια ευβοιας Empty
#2ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαββατοκυριακο στην βλαχια ευβοιας   σαββατοκυριακο στην βλαχια ευβοιας EmptyΤρι 8 Ιουλ 2014 - 0:18

Ομορφααααααα  applause applause applause applause applause applause 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

σαββατοκυριακο στην βλαχια ευβοιας Empty
#3ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαββατοκυριακο στην βλαχια ευβοιας   σαββατοκυριακο στην βλαχια ευβοιας EmptyΤρι 8 Ιουλ 2014 - 7:17

ωραια ωραια! γραφε να μας ξεσηκωνεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimacos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Jimacos

Αριθμός μηνυμάτων : 1208
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011

σαββατοκυριακο στην βλαχια ευβοιας Empty
#4ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαββατοκυριακο στην βλαχια ευβοιας   σαββατοκυριακο στην βλαχια ευβοιας EmptyΤρι 8 Ιουλ 2014 - 9:03

και εμενα γιατι δε μου ειπες να ερθω? γιατι εχω HONDA ?...... smile 
Μπραβο Γιωργο παντα τετοια..να τα μοιραζεσε και να ζηλευουμε,,
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
γιαγια αρκουδα
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γιαγια αρκουδα

Αριθμός μηνυμάτων : 390
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011

σαββατοκυριακο στην βλαχια ευβοιας Empty
#5ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαββατοκυριακο στην βλαχια ευβοιας   σαββατοκυριακο στην βλαχια ευβοιας EmptyΤρι 8 Ιουλ 2014 - 14:25

Jimacos έγραψε:
και εμενα γιατι δε μου ειπες να ερθω? γιατι εχω  HONDA  ?...... smile 
Μπραβο Γιωργο παντα τετοια..να τα μοιραζεσε και να ζηλευουμε,,
ναι ρε δεν φτανει που είχαμε ένα χχ και ένα φιρεμπλειντ θα εχουμε και τριτο? αντε να χαθεις lol! 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.fire-expert.gr
Jimacos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Jimacos

Αριθμός μηνυμάτων : 1208
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011

σαββατοκυριακο στην βλαχια ευβοιας Empty
#6ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαββατοκυριακο στην βλαχια ευβοιας   σαββατοκυριακο στην βλαχια ευβοιας EmptyΤρι 8 Ιουλ 2014 - 14:34

γιαγια αρκουδα έγραψε:
Jimacos έγραψε:
και εμενα γιατι δε μου ειπες να ερθω? γιατι εχω  HONDA  ?...... smile 
Μπραβο Γιωργο παντα τετοια..να τα μοιραζεσε και να ζηλευουμε,,
ναι ρε δεν φτανει που είχαμε ένα χχ και ένα φιρεμπλειντ θα εχουμε και τριτο? αντε να χαθεις lol! 
TO ΞΕΡΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ......  =)) lol! =)) lol! 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
γιαγια αρκουδα
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γιαγια αρκουδα

Αριθμός μηνυμάτων : 390
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011

σαββατοκυριακο στην βλαχια ευβοιας Empty
#7ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαββατοκυριακο στην βλαχια ευβοιας   σαββατοκυριακο στην βλαχια ευβοιας EmptyΤετ 9 Ιουλ 2014 - 14:04

καλα τον αυγουστο που θα ερθω για διακοπες στην γατζεα 15-24 /8 θα δεις τι εχεις να παθεις παλιοχωντακια θα σε σουροσω με τσιπουρα....... λεμε τωρα.... laughing 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.fire-expert.gr
 

σαββατοκυριακο στην βλαχια ευβοιας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

 Παρόμοια θέματα

-
» ΕΝΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗΝ ΧΙΛΙΑΔΟΥ
» βολτα στην Κυμη Ευβοιας
» ΜΟΤΟΒΟΛΤΑ την Κυριακή (Στενή Ευβοίας - Χιλιαδού)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Νομοί & Προορισμοί :: Εκδρομές / Ταξίδια-
^ Back to Top