Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Ποιά είναι η ηλικία σας;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Ποιά είναι η ηλικία σας;
18 - 25
Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Pl1017%Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Pr12
 17% [ 18 ]
26 - 30
Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Pl1021%Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Pr12
 21% [ 22 ]
31 - 35
Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Pl1021%Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Pr12
 21% [ 22 ]
36 - 40
Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Pl1016%Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Pr12
 16% [ 17 ]
41 - 45
Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Pl1016%Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Pr12
 16% [ 17 ]
46 - 50
Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Pl105%Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Pr12
 5% [ 5 ]
51 - 55
Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Pl103%Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Pr12
 3% [ 3 ]
56 - 60
Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Pl101%Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Pr12
 1% [ 2 ]
61 και άνω
Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Pl101%Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Pr12
 1% [ 1 ]
Σύνολο Ψήφων : 107
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Empty
#46ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά είναι η ηλικία σας;   Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 EmptyΔευ 28 Οκτ 2013 - 18:52

Ρε... μ@λ@κ@παίδια.... μια χαρά είχε... ατονήσει το θέμα . !!!
Τι σας έπιασε τώρα ..και το επαναφέρατε στο προσκήνιο ;;; !!!
Θα αρχίσουμε τώρα να μετράμε ..προσδόκιμο ζωής ...και άλλες τέτοιες μ@λ@κίες ;;;!!!angel 
....Πόσα ακόμα θα είναι τα χρόνια μας ;;...crying ..
.Σε λίγο οι νεώτερoi εδώ μέσα θα αρχίσουν να μας ετοιμάζουν και τον ... Επικήδειο;;; !!!:-O :-O :-O.....
... Βρέ ....ούστ  απο δώ....!!!...  ( Κωστή ....πάρε το ρόπαλο και βάρα..  !!!trouble  trouble  trouble)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
michaelb
Μέλος
Μέλος
michaelb

Αριθμός μηνυμάτων : 80
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2013

Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Empty
#47ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά είναι η ηλικία σας;   Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 EmptyΔευ 28 Οκτ 2013 - 22:18

αχαχαχαχααχ τρελό θεματάκι.

32 είμαι , ούτε πολλά , ούτε λίγα καλά το πάω?

Από το τεστάκι , μας έχει

Τυπικό προσδόκιμο ζωής 79 (πιο λίγα βάλε μάστορα , πολλά είναι αυτά)

Το δικό σας προσδόκιμο ζωής 87 (ούτε για πλάκα , δεν μπορώ τα γερατειά με τίποτα)

Η Βιολογική σας ηλικία 24 (άγχος , και νέα πεθερά , μας την κάναν την δουλειά) ααχααχαχαχχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Empty
#48ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά είναι η ηλικία σας;   Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 EmptyΤρι 29 Οκτ 2013 - 0:02

εμενα που μου εβγαλε προσδοκιμο ζωης 107 και βιολογικη ηλικια 14 τι να πω? ... party 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tsimuhas
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Tsimuhas

Αριθμός μηνυμάτων : 3003
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 35
Τόπος : Χαλκιδική
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2012

Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Empty
#49ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά είναι η ηλικία σας;   Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 EmptyΤρι 29 Οκτ 2013 - 0:41

pablo έγραψε:
εμενα που μου εβγαλε προσδοκιμο ζωης 107 και βιολογικη ηλικια 14 τι να πω? ...  party 
laughing laughing  :P 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mcneosxx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
mcneosxx

Αριθμός μηνυμάτων : 1308
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 57
Τόπος : Αθηνα - Βυρωνας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2009

Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Empty
#50ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά είναι η ηλικία σας;   Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 EmptyΤρι 29 Οκτ 2013 - 10:19

Τυπικό προσδόκιμο ζωής 80 , Το δικό σας προσδόκιμο ζωής 96 , Η Βιολογική σας ηλικία 30

μια χαρα με βλεπω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
michaelb
Μέλος
Μέλος
michaelb

Αριθμός μηνυμάτων : 80
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2013

Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Empty
#51ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά είναι η ηλικία σας;   Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 EmptyΤρι 29 Οκτ 2013 - 10:27

pablo έγραψε:
εμενα που μου εβγαλε προσδοκιμο ζωης 107 και βιολογικη ηλικια 14 τι να πω? ...  party 
αχχαχαχαχαχααχαχα καλό κουράγιο??????? αχαχαχαχαχαχχχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Empty
#52ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά είναι η ηλικία σας;   Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 EmptyΤρι 29 Οκτ 2013 - 11:16

Απο εδω που ειχα κανει πριν λιγο καιρο...

Thodo L200 έγραψε:
Εμενα 80-84-34 αλλα δεν ειχε ερωτησεις για καρκινο γιατι εφυγαν ετσι ο παππους μου και τα 3 παιδια του οι 2 θειοι μου και ο πατερας μου...αρα το 84 το βλεπω ονειρο...
πως φτασαμε εδω ΚΑΙ μεγαλωσα ΚΑΙ θα ζησω 6 χρονια λιγοτερα...ουτε που το καταλαβα, και ολα αυτα ΧΩΡΙΣ προβληματα υγειας κλπ, μονο ψυχολογικοι λογοι και υπνος ειναι αυτα που αλλαξαν. Τωρα θα ζησω ως τα 78 και ειμαι 41...αρα εχω κανει πανω απο τη μιση μου ζωη ηδη...ας μη χειροτερεψει αλλο το αποτελεσμα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
michaelb
Μέλος
Μέλος
michaelb

Αριθμός μηνυμάτων : 80
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2013

Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Empty
#53ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά είναι η ηλικία σας;   Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 EmptyΤρι 29 Οκτ 2013 - 11:24

χαχαχαχαχαχαχα , Θόδωρα , μην το παίρνεις κατάκαρδα το θέμα.

Σε τέτοιου είδους τέστ παίζει ρόλο πολύ το ψυχολογικό κομμάτι , και η φυσική κατάσταση / ξεκούραση.

Για το άγχος δεν το συζητώ , πρώτο από όλα.

Πέρα από τα τέστ και τις χαζομάρες , διόρθωσε αν αυτό είναι δυνατό , τα παραπάνω , και θα δείς τεράστια διαφορά στον εαυτό σου.

Σου μιλάω εκ πείρας πολλών χρόνων , και πάντα φιλικά / αδελφικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Empty
#54ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά είναι η ηλικία σας;   Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 EmptyΤρι 29 Οκτ 2013 - 12:14

Φιλε Μιχαηλ, δυστυχως ξερω τι...θα πρεπει να διορθωσω, αλλα επειδη ενος κακου μυρια επονται, δηλαδη αφου δεν εχω αρκετο χρονο, και εχω και αγχος για τη δουλεια, δεν κοιμαμαι σωστα, δεν τρωω σωστα και οοοοοολα αυτα μαζι...κανουν κομμα και με καταβαλλουν χωρις ιδιαιτερη προσπαθεια. Αυτην την εποχη ειμαι...το να χερι...δερνει το αλλο και τα δυο το προσωπο!headbanging 
Οποτε ελπιζω να αλλαξουν παλι συντομα τα δεδομενα ωστε πιο πολυς χρονος, ή/και λιγοτερο αγχος, σημαινουν περισσοτερη ξεκουραση, ελευθερες ωρες, παιχνιδι, ασχολιες...ζουμε πιο καλα, ζουμε πιο πολυ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
michaelb
Μέλος
Μέλος
michaelb

Αριθμός μηνυμάτων : 80
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2013

Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Empty
#55ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά είναι η ηλικία σας;   Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 EmptyΤρι 29 Οκτ 2013 - 12:30

Θοδωρή φίλε μου , είμαι ακριβώς στην ίδια κατάσταση , όπως την περιγράφεις , προσπαθώ να κάνω ότι σου έγραψα πιο πάνω , εντάξει , δεν μπορεί να γίνει από την μία μέρα στην άλλη , ούτε και είναι εύκολο , από την άλλη είναι καθαρά από τα λίγα που μπορούμε να κάνουμε για τον εαυτό μας , το σώμα μας , την ψυχική μας ηρεμία. Για αυτό και μόνο το προσπαθώ.

Επίσης χαίρομαι που γνωρίζεις τι είναι αυτό που πρέπει να διορθώσεις , για να πάρω χαμπάρι εγώ πέρασε πολύυυυυςςςςς καιρός. Στην περίπτωση μου , το πρόβλημα ήταν ότι έλεγα συνεχώς ναι..... καταλαβαίνεις πόσα προβλήματα μπορεί να φέρει αυτό και μόνο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Empty
#56ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά είναι η ηλικία σας;   Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 EmptyΤρι 29 Οκτ 2013 - 13:36

Ξερω φερνει πολλα προβληματα να προσπαθεις να ικανοποιησεις τους παντες οσο κι αν το θελεις οταν ψυχικα ή σωματικα δεν αντεχεις, σε οποια ηλικια και να εισαι, το χω παθει και μεταξυ 25-30 και κατα διαστηματα απο τοτε ως τωρα. Οσο μεγαλωνεις και περναει ο καιρος υπαρχουν "θεματα" που πρεπει να λυνουμε αμεσα, παιδια, σκυλια, γατια, δουλειες, προγονοι κλπ Αρκει να αντεξουμε και να μην ξεσπασουμε σαν το bing-bang. Το χω κανει μια φορα, ελπιζω να μην χρειαστει παλι γιατι μεγαλωνουμε και το κουραγιο μικραινει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
michaelb
Μέλος
Μέλος
michaelb

Αριθμός μηνυμάτων : 80
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2013

Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Empty
#57ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά είναι η ηλικία σας;   Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 EmptyΤρι 29 Οκτ 2013 - 13:58

Άστα να πάνε , είχα μία έκρηξη καλή , αφού και ο ίδιος δεν το πίστευα αχαχαχχαχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsoschios
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitsoschios

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012

Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Empty
#58ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά είναι η ηλικία σας;   Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 EmptyΤρι 29 Οκτ 2013 - 15:51

Αντε να πω κι εγω.32...Αλλά νοιωθω 24 μιας και ειμαι νεουδι το χωρο της μοτοσικλέταςlaughing  Βρε πως περνανε τα χρονια....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Empty
#59ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά είναι η ηλικία σας;   Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 EmptyΤρι 29 Οκτ 2013 - 17:34

παιδια το μυστικο ειναι να βρισκεις πατημα να κανεις ονειρα και σχεδια για το μελλον. ετσι η αρνητικη ενεργεια της καθημερινοτητας απορροφαται σε μεγαλο βαθμο απ τον ενθουσιασμο και τις ενδορφινες που πηγαζουν απο τα σχεδια για το μελλον. εγω αυτο το μονοπατι το βρηκα απο τοτε που αρχισα να ασχολουμαι με το vfr σε συνδυασμο με τα ταξιδιωτικα που διαβαζω ονειροπολωντας και κανοντας σχεδια για το μελλον.
ονειρευτειτε ενα ομορφο μελλον παιδια και κυριως γελαστε. Εστω και μονοι σας σε μια γωνια με ομορφες εικονες στο μυαλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
michaelb
Μέλος
Μέλος
michaelb

Αριθμός μηνυμάτων : 80
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2013

Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 Empty
#60ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά είναι η ηλικία σας;   Ποιά είναι η ηλικία σας; - Σελίδα 4 EmptyΤρι 29 Οκτ 2013 - 19:19

Καλό ακούγεται , δεν ξέρω βέβαια στην περίπτωση που δεν βλέπουμε κάτι για το μέλλον τι γίνεται..... =)) =)) =)) 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ποιά είναι η ηλικία σας;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Άλλα θέματα :: Ψηφοφορία-
^ Back to Top