Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 Empty
#106ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα)   Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014 - 22:04

Είχε κάνει να βραδυάζει και τα φαγητά ακόμη ερχόντουσαν..!! WTF 
Δεν μπορούσα να φάω άλλο.. απλά τα έβλεπα και έλεγα "χμμμ και αυτό πρέπει να είναι ωραίο.."

Να λέμε και την αλήθεια, όσο φανταστική ήταν η παρέα, τα τσίπουρα και τα φαγητά, είχαν αρχίσει να με ζώνουν τα φίδια για τον λογαριασμό που θα'ρχόταν..!!
Κάπου εκεί με καθησύχασε ο Jimacos και μου εξήγησε πως πληρώνεις ΜΟΝΟ τα τσίπουρα!!
Πλάκα μου κάνεις!!! :-O 

Όχι μόνο είχαμε κάνει κεφαλάκι απο τα τσίπουρα, η ιστορία θα μας έβγαινε στο 1/3 της τιμής που φανταζόμουνα!!!

Αυτό που με "ενόχλησε" είναι πως πληρώθηκε ο λογαριασμός πίσω απ'την πλάτη μου.. sad 
Βολιώτες... γνωρίζοντας την οικονομική κατάσταση του τόπου σας, νοιώθω 2 φορές υποχρεωμένος!! Ευχαριστώ βαθύτατα!! thank you thank 2  thank you thank 2  thank you 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 Empty
#107ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα)   Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014 - 22:11

Αποχαιρετιστήκαμε με τον panago και επιστρέψαμε στο σπίτι του Δημήτρη για γλυκό..!!
"Ποιό γλυκό βρε παιδιά"???!!! WTF  "Πού να το βάλουμε"????!!!! WTF 

Σταματήσαμε στο καλύτερο ζαχαροπλαστείο της περιοχής και πήγα να βγώ απο το αυτοκίνητο μήπως και καταφέρω να κεράσω τουλάχιστον το γλυκό!
Ελα όμως που ο Δημήτρης πάρκαρε με τέτοιο τρόπο που είχε μπλοκάρει την πόρτα μου!! hit 
"Κάτσε εδώ και μην σε νοιάζει.." μου είπε και.... έκατσα στ'αυγά μου.

Τούρτα σοκολάτα και άλλες πάστες άρχισαν να μπαίνουν στο αυτοκίνητο!
Φοβήθηκα!! WTF 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 Empty
#108ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα)   Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014 - 22:24

Φτάσαμε στο σπίτι του Δημήτρη...
Η κοιλιά της γυναίκας μου είχε τεντώσει.. με τα χίλια ζόρια ανάπνεε.. ζητήσαμε επειγόντως σόδα απο την γλυκύτατη γυναίκα του Δημήτρη να ηρεμήσει το τέντωμα..

Εκεί πετάχτηκε ο Δημήτρης και τις εξήγησε (μούσια) πως περιμέναμε ακόμη 2 μεγάλες πίτσες μετά το γλυκό!!
Έπρεπε να βλέπατε το βλέμμα οίκτου της γυναίκας μου!! laughing 

10 λεπτά αργότερα χτύπησε το κουδούνι του σπιτιού του...
"Αααα, ήρθαν οι πίτσες.." αναφώνησε και η Άνι έψαχνε χώρο να κρυφτεί!! laughing 

Τελικά ήταν ο panos volos, μια ευχάριστη έκπληξη! Beerchug 
Κανα μισάωρο μετά, η γυναίκα μου δεν την πάλευε άλλο και πήγε να ξαπλώσει να ηρεμήσει το στομάχι της..
Συνεχίσαμε την πάρλα για ακόμη μια ωρίτσα, μέχρι που τα μάτια μας άρχισαν να βασιλεύουν,,
Ο Πάνος και ο Οδυσσέας μας αποχαιρέτισαν και πήγα να δώ πως ήταν η γυναίκα μου..

Κοιμόταν στο συζυγικό κρεβάτι και έκανα την κίνηση να την ξυπνήσω για να βολευτούμε όπου είχε επιλέξει ο νοικοκύρης του σπιτιού..

- "Τι κάνεις εκεί"? μου λέει ο Δημήτρης "Ασε την γυναίκα να κοιμηθεί, αφού ούτως η άλλως και εσύ εδώ θα κοιμηθείς"!
- "Βρε άνθρωπε, στο συζυγικό σας κρεβάτι θα κοιμηθούμε?? Εσείς που θα κοιμηθείτε??"
- "Πιάσε κοιμήσου εσύ και χώρος υπάρχει για όλους"..
Έτσι κι'εγινε..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Menos στις Πεμ 30 Ιαν 2014 - 22:38, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 Empty
#109ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα)   Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014 - 22:32

Ξημέρωσε η επόμενη μέρα.. είχαμε κοιμηθεί σαν πουλάκια.
Μας ξύπνησε ο Δημήτρης για να ετοιμαστούμε για Θεσσαλονίκη.
Απολαύσαμε ελληνικό καφέ, χαζέψαμε για κανα 20λεπτο το πραγματικά καλό φρεσκάρισμα που έκανε στο ΧΧ του ο Δημήτρης και ξεκινήσαμε για Θεσσαλονίκη!

Φίλε μου Δημήτρη.. σου μένω με το παραπάνω υπόχρεος..!!
Η φιλοξενία σου, η υπομονή σου και η καρδιά σου δύσκολα βρίσκονται σε άνθρωπο..!
Δεν έχω λόγια να σ'ευχαριστήσω που με έκανες να νοιώσω αδερφός έστω και για λίγο.
Μια τελευταία φωτογραφία με τον γιόκα της οικογένειας (Jimacos junior).. και συνεχίζουμε για Θεσσαλονίκη!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
ody
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
ody

Αριθμός μηνυμάτων : 1475
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Βόλος
Ημερομηνία εγγραφής : 20/01/2011

Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 Empty
#110ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα)   Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014 - 23:46

Menos έγραψε:
Πάνω λοιπόν που είχαμε φτάσει τα 30 τσίπουρα.. και το στομάχι ήταν πλέον τίγκα στο φαγητό.. ήρθε μια ζωντανή λιχουδιά!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Μου διαφεύγει η ονομασία αυτού του μαλάκιου.. θα σας το πεί ο Jimacos..
Πάντως το "κόλπο" είναι να του βάλεις λεμόνι και να το φάς.

Όταν βέβαια είπαν στην Άνι πως είναι ζωντανά, δεν τους πίστεψε.. μέχρι που τους έβαλαν λεμόνι και άρχισαν να ψιλοκουνάνε! laughing 
Φρίκαρε η γυναίκα και μου έκανε νόημα να τα ξαναπέταξουμε στην θάλασσα να ζήσουν! laughing

Αριστερα καβουροδαγκανες και δεξια το μαλακιο με το ονομα ......... ΓΥΑΛΙΣΤΕΡΕΣ !!!!!!!  celebrate celebrate yess yess 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ody
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
ody

Αριθμός μηνυμάτων : 1475
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Βόλος
Ημερομηνία εγγραφής : 20/01/2011

Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 Empty
#111ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα)   Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014 - 23:51

Menos έγραψε:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Βρε ......... κ ..αλοπαιδα  laughing  εμενα γιατι δεν με περιμενατε για φωτο ???
Ειχα κολλησει στην κινηση , ΤΙ να εκανα ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimacos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Jimacos

Αριθμός μηνυμάτων : 1208
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011

Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 Empty
#112ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα)   Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 EmptyΠαρ 31 Ιαν 2014 - 1:27

ody έγραψε:
Menos έγραψε:
Πάνω λοιπόν που είχαμε φτάσει τα 30 τσίπουρα.. και το στομάχι ήταν πλέον τίγκα στο φαγητό.. ήρθε μια ζωντανή λιχουδιά!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Μου διαφεύγει η ονομασία αυτού του μαλάκιου.. θα σας το πεί ο Jimacos..
Πάντως το "κόλπο" είναι να του βάλεις λεμόνι και να το φάς.

Όταν βέβαια είπαν στην Άνι πως είναι ζωντανά, δεν τους πίστεψε.. μέχρι που τους έβαλαν λεμόνι και άρχισαν να ψιλοκουνάνε! laughing 
Φρίκαρε η γυναίκα και μου έκανε νόημα να τα ξαναπέταξουμε στην θάλασσα να ζήσουν! laughing

Αριστερα καβουροδαγκανες και δεξια το μαλακιο με το ονομα ......... ΓΥΑΛΙΣΤΕΡΕΣ !!!!!!!    celebrate celebrate yess yess 



Εγω δε θα τα ελεγα καλυτερα...οσο αφορα το λεμονι δεν ειναι περι ''κολπου'' αλλα ΠΡΕΠΕΙ να μπει για να παψει να ειναι ζωντανο αλλιως δεν τρωγεται και φυσικα δε συντηρειται ανοιχτο και νεκρο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimacos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Jimacos

Αριθμός μηνυμάτων : 1208
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011

Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 Empty
#113ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα)   Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 EmptyΠαρ 31 Ιαν 2014 - 1:34

Εγω ,η γυναικα μου Ελενη και ο γιος μου Νικολας θα εχουμε παντα αυτη την πορτα ανοιχτη και οσο περνα απο το χερι μας θα εχεις ενα ακομη σπιτικο εδω στην Ελλαδα..ο Νικος σε περιμενε να ερθεις και ρωτουσε ολες τις προηγουμενες μερες το ποτε τελικα θα εισαι εδω..σε θυμοταν απο το καλοκαιρι με τη μηχανη..χαρικα που γνωρισα τη γυναικα σου και ειδα οτι ειστε ευτυχισμενοι..η Αni πραγματικα ''τερματισε'' το φαγητο, τωρα δε ξερω αν το εκανε απο ευγενεια η απο τη λαχταρα να γευθει ολες αυτες τις λιχουδιες αλλα ρε φιλε αυτος ο τρομος στα ματια της οταν ειπα ''ηρθανε οι πιτσες'' οταν χτυπησε το κουδουνι μου ο panos volos ..... =)) lol! =)) lol! 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 Empty
#114ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα)   Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 EmptyΠαρ 31 Ιαν 2014 - 7:33

Επικη φιλοξενία! jimaco  respect 
ωραιες φωτο-αφηγηση. 
Παντα τετοια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 Empty
#115ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα)   Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 EmptyΠαρ 31 Ιαν 2014 - 16:06

Jimacos έγραψε:
Εγω ,η γυναικα μου Ελενη και ο γιος μου Νικολας θα εχουμε παντα αυτη την πορτα ανοιχτη και οσο περνα απο το χερι μας θα εχεις ενα ακομη  σπιτικο εδω στην Ελλαδα..

Όλα τα παραπάνω ισχύουν αν σας δούμε και στην Σλοβακία.. Beerchug Beerchug 

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 Empty
#116ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα)   Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 EmptyΠαρ 31 Ιαν 2014 - 16:08

ody έγραψε:
Menos έγραψε:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Βρε ......... κ ..αλοπαιδα  laughing  εμενα γιατι δεν με περιμενατε για φωτο ???
Ειχα κολλησει στην κινηση , ΤΙ να εκανα ???

Ρε αδερφέ, τόσην ώρα που έκανες.. νομίζαμε πως ερχόσουν με την όπισθεν!! laughing laughing 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 Empty
#117ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα)   Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 EmptyΤρι 4 Φεβ 2014 - 13:06

Φεύγοντας απο τον Βόλο περάσαμε απο τα Τέμπη για να δούμε μια μικρή σπηλιά που ήταν και κάποιος αγιασμός εκεί... Αγ. Παρασκευή αν δεν με γελάει η μνήμη μου..
Πήγαμε (το πρότεινε ο Δημήτρης) και τραβήξαμε μερικές φωτογραφίες..

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 Empty
#118ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα)   Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 EmptyΤρι 4 Φεβ 2014 - 13:07

Στην μικρή σπηλιά..

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 Empty
#119ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα)   Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 EmptyΤρι 4 Φεβ 2014 - 13:09

Αν και λίγο μανίκι να μπείς εκει μέσα, καταφέραμε να απολαύσουμε λίγο δροσερό νερό.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 Empty
#120ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα)   Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα) - Σελίδα 8 EmptyΤρι 4 Φεβ 2014 - 13:12

Μερικές ακόμη απο τον χώρο..

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
 

Η Διαχείριση κατέβηκε Ελλάδα.. (Τα ασυμμάζευτα)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 8 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Η Διαχείριση κατεβαίνει Ελλάδα (part 2)
» Η Διαχείριση προτείνει..
» Ερώτηση προς τη διαχείριση.....
» Ελλάδα και πολιτική.
» Η Ελλάδα πρωτοπορεί!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Νομοί & Προορισμοί :: Εκδρομές / Ταξίδια-
^ Back to Top