Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
repsol
Νέο μέλος
Νέο μέλος
repsol

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 08/10/2012

φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr Empty
#1ΔημοσίευσηΘέμα: φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr   φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr EmptyΤετ 12 Ιουν 2013 - 22:37

καλησπερα παιδια,εκανα μερικα ανοιγματα με ενος φιλου το χχ του 2001 μοντελο και φοραει φιλτρο kn και δυο τελικα και το δικο μου ειναι cbr rr 1000  του 2005 και φωραει ολοσωμη εξατμιση acrapovic,power commander και μαμα φιλτρο αερα.λοιπον ανοιξαμε απο 2 ρολαριστα και πηγαιναμε μαζι μεχρι τελειωμα 3 και λιγο 4.ακουω γνωμες,ειναι φυσιολογικο?εγω πιστευα οτι θα του φυγω λιγο επειδη το xx ειναι πιο βαρυ.τι λετε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr Empty
#2ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr   φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr EmptyΤετ 12 Ιουν 2013 - 22:58

Αρχικά καλωσήρθες στη παρέα.welcome
Το 1000αρι δεν το έχω καβαλήσει και δεν γνωρίζω απο πόσο χαμηλά ξεκινάει η ροπή του.
Το λέω, γιατί μεν το ΧΧ είναι πιο βαρύ, αλλά στην εκκίνηση πολλά 1000αρια αναρωτιούνται γιατί τους φεύγει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
joebar
Μέλος
Μέλος
joebar

Αριθμός μηνυμάτων : 113
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Τόπος : χαλανδρι
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2012

φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr Empty
#3ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr   φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr EmptyΠεμ 13 Ιουν 2013 - 9:53

εγω με χχ που ειχα ανοιξει δεν ειχε τυχη καμια
φοραω pc 3 ολοσομη και φιλτρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
meangreen
Μέλος
Μέλος
meangreen

Αριθμός μηνυμάτων : 189
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013

φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr Empty
#4ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr   φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr EmptyΠεμ 13 Ιουν 2013 - 11:24

repsol έγραψε:
καλησπερα παιδια,εκανα μερικα ανοιγματα με ενος φιλου το χχ του 2001 μοντελο και φοραει φιλτρο kn και δυο τελικα και το δικο μου ειναι cbr rr 1000  του 2005 και φωραει ολοσωμη εξατμιση acrapovic,power commander και μαμα φιλτρο αερα.λοιπον ανοιξαμε απο 2 ρολαριστα και πηγαιναμε μαζι μεχρι τελειωμα 3 και λιγο 4.ακουω γνωμες,ειναι φυσιολογικο?εγω πιστευα οτι θα του φυγω λιγο επειδη το xx ειναι πιο βαρυ.τι λετε?


Τι χαρτη φορας στο PC και γιατι ολοσωμη χωρις φιλτρο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr Empty
#5ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr   φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr EmptyΠεμ 13 Ιουν 2013 - 11:42

Το δικο μου ΧΧΥ 00 του φιλου 1000rr 05 στις ρεμπριζ (απο χαμηλα με 6η) επρεπε να βαλω 5η για να ακολουθησω. σε κοντρες επαιρνε κεφαλι (εγω κανω τις αλλαγες νωρις) ακολουθουσα μεχρι τα 250+ και μετα το ΧΧ βγαινει μπροστα και απομακρυνεται σταθερα. Αλλαξα γραναζι και εβαλα του 1000. στις ρεμπριζ ηρθαμε στα ισια και στην κοτρα το ΧΧ επαιρνε κεφαλι απο την αρχη. Τωρα πηρε το  1000rr 11  και βλεπω οτι με 6η δυσκολευομαι να ακολουθησω και χρειαζομαι περισσοτερο γκαζι. κοντρα δεν εχουμε κανει ακομα.  Τα χιλια μαμα. το ΧΧ ενα δοντι λιγοτερο μπροστα και φιλτρο, λιγο πιο ακριβο αλλα δεν ξαναλλαζεις μονο το πλενεις, (Τσιγκουναρος) Οταν φτιαξει ο καιρος θα κανουμε και μια κοντριτσα να σας πω νεοτερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostascbrxx
Μέλος
Μέλος
kostascbrxx

Αριθμός μηνυμάτων : 92
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Τόπος : καρδιτσα
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2012

φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr Empty
#6ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr   φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr EmptyΠεμ 13 Ιουν 2013 - 19:34

εγω με τον αδερφο μου που ειχαμε και τα δυο μηχανακια σε μαμα μορφη και πατησαμε αμετρητες φορες και με αλλαγη οδηγων το αποτελεσμα ειναι το εξεις..παντα απο δευτερες ρολ το cbr 1000 πεταγεται μπροστα ανοιγει και λιγο ακομα περιπου 10 εως 15 μετρα στα 230 εως 260 περιπου σταθεροποιειται και μετα απο πολυυυυυ δρομο και επιμονη στο γκαζι και οι δυο το χχ περναει σιγα σιγα μπροστα μετα τα 290 χιλ οπου στα 299 που κολανε και τα δυο το χχ ειναι μπροστα αλλα ολο αυτο θελει να εχεις 4 εως 5 χιλ. ευθεια και αρκετη επιμονη στο γκαζι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
repsol
Νέο μέλος
Νέο μέλος
repsol

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 08/10/2012

φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr Empty
#7ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr   φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr EmptyΠεμ 13 Ιουν 2013 - 20:22

φιλε σιμο εγω ετσι το πηρα το μηχανακι πριν τρια χρονια με αυτα τα πραγματα δεν του εχω πειραξει τιποτα εγω.δεν ξερω τη χαρτη φοραει και μετα απο αυτο το ανοιγμα θελω να το κοιταξω λιγο γιατι πιστευω οτι απο κει κατι παιζει και βασικα θελω να του βαλω και φιλτρο kn τωρα.εψαξα στο internet και βρηκα τον συγκεκρινο χαρτη για το μηχανακι,ολοσωμη acrapovic και μαμα φιλτρο η kn.αν το συνδεσω θα μου δειξει ποιο χαρτη φοραει τωρα?και θα μπορεσω να περασω και τον αλλον μονος μου η θελει και κατι αλλο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr Empty
#8ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr   φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr EmptyΠεμ 13 Ιουν 2013 - 20:33

kostascbrxx έγραψε:
εγω με τον αδερφο μου που ειχαμε και τα δυο μηχανακια σε μαμα μορφη και πατησαμε αμετρητες φορες και με αλλαγη οδηγων το αποτελεσμα ειναι το εξεις..παντα απο δευτερες ρολ το cbr 1000 πεταγεται μπροστα ανοιγει και λιγο ακομα περιπου 10 εως 15 μετρα στα 230 εως 260 περιπου σταθεροποιειται και μετα απο πολυυυυυ δρομο και επιμονη στο γκαζι και οι δυο το χχ περναει σιγα σιγα μπροστα μετα τα 290 χιλ οπου στα 299 που κολανε και τα δυο το χχ ειναι μπροστα αλλα ολο αυτο θελει να εχεις 4 εως 5 χιλ. ευθεια και αρκετη επιμονη στο γκαζι...


Αφου κανατε και αλλαγες οδηγων τα συμπερασματα σου πρεπει να ειναι πιο σωστα. αλλα παιζει ρολο και η χρονολογια γιατι το 1000 απο το2004 εως σημερα εχει παρει 20 αλογα, στο ΧΧ οι διαφορες ειναι μικροτερες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
meangreen
Μέλος
Μέλος
meangreen

Αριθμός μηνυμάτων : 189
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013

φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr Empty
#9ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr   φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr EmptyΠαρ 14 Ιουν 2013 - 4:49

repsol έγραψε:
φιλε σιμο εγω ετσι το πηρα το μηχανακι πριν τρια χρονια με αυτα τα πραγματα δεν του εχω πειραξει τιποτα εγω.δεν ξερω τη χαρτη φοραει και μετα απο αυτο το ανοιγμα θελω να το κοιταξω λιγο γιατι πιστευω οτι απο κει κατι παιζει και βασικα θελω να του βαλω και φιλτρο kn τωρα.εψαξα στο internet και βρηκα τον συγκεκρινο χαρτη για το μηχανακι,ολοσωμη acrapovic και μαμα φιλτρο η kn.αν το συνδεσω θα μου δειξει ποιο χαρτη φοραει τωρα?και θα μπορεσω να περασω και τον αλλον μονος μου η θελει και κατι αλλο?



Σιγουρα χρειαζεσαι φιλτρο γιατι η ολοσωμη σου εχει ''αδειασει'' το μιγμα.Εχεις ελευθερη εκπνοη και
χρειαζεσαι και ιδια εισπνοη.Ενα οποιοδηποτε αφτερ μαρκετ φιλτρο KN, DNA(που ειναι και Ελληνικο), Pipercross κλπ
ειναι μια χαρα.Δοκιμασε τον κονσερβα χαρτη απο το σαϊτ της Dynojet και βλεπεις.
Σιγουρα θα γινει καλυτερο το μηχανακι, αν και το ιδανικο ειναι να φτιαξεις χειροποιητο χαρτη σε δυναμομετρο.thumbs up

Δεν δικαιολογειται να μην μπορεις να ''φυγεις'' απο το ΧΧ.Το νορμαλ ειναι αυτο που περιγραφουν τα παιδια πιο πανω.
Μεχρι τα 250 του 'χεις κανει μια διαφορα και απο κι επειτα σταθεροποιηται μαλλον παρα μαζευεται.
Η επιπλεον ροπη και κυβικα του ΧΧ, δυσκολα να καμψουν την ευστροφια, το βαρος και την υποδυναμη του 1000ριου.wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
repsol
Νέο μέλος
Νέο μέλος
repsol

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 08/10/2012

φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr Empty
#10ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr   φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr EmptyΠαρ 14 Ιουν 2013 - 9:11

και γω αυτο πιστεω ρε φιλαρακι,εσυ μπορεις να μου στειλεις αυτον το χαρτη που λες?γιατι εγω μαλλον δεν εχω βρει αυτον.θα του βαλω φιλτρο σιγουρα γιατι το θελει.εσυ ξερεις κανεναν πο να ασχολειται με τις χαρτογραφησεις?και απο που να παρω το φιλτρο,ξερεις κανενα καλο μαγαζι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr Empty
#11ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr   φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr EmptyΠαρ 14 Ιουν 2013 - 10:25

meangreen έγραψε:
Δεν δικαιολογειται να μην μπορεις να ''φυγεις'' απο το ΧΧ.

Η επιπλεον ροπη και κυβικα του ΧΧ, δυσκολα να καμψουν την ευστροφια, το βαρος και την υποδυναμη του 1000ριου.wink
That remains to be seen..smokin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
meangreen
Μέλος
Μέλος
meangreen

Αριθμός μηνυμάτων : 189
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013

φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr Empty
#12ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr   φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr EmptyΠαρ 14 Ιουν 2013 - 14:55

repsol έγραψε:



και γω αυτο πιστεω ρε φιλαρακι,εσυ μπορεις να μου στειλεις αυτον το χαρτη που λες?γιατι εγω μαλλον δεν εχω βρει αυτον.θα του βαλω φιλτρο σιγουρα γιατι το θελει.εσυ ξερεις κανεναν πο να ασχολειται με τις χαρτογραφησεις?και απο που να παρω το φιλτρο,ξερεις κανενα καλο μαγαζι?

Για τον χαρτη μπαινεις [url=http://www.powercommander.com/powercommander/MapLookUp/powercommander_map_lookup.aspx?mkid=19&mkname=Honda&mdlid=208&mdlname=CBR 1000 RR]http://www.powercommander.com/powercommander/MapLookUp/powercommander_map_lookup.aspx?mkid=19&mkname=Honda&mdlid=208&mdlname=CBR%201000%20RR%20%20&yrid=2005[/url] και κατεβαζεις αυτον που σε ενδιαφερει.
Ο δικος σου πρεπει να ειναι ο 16-022-515, τον περνας στο PC και εισαι ΟΚ.
Σιγουρα θα δεις βελτιωση απ' τον οτιναναι ή απ' τον καθολου χαρτη.
Οπως σημειωσα και στο προηγουμενο ποστ ομως, το ιδανικο ειναι να φτιαξεις
δικη σου χαρτογραφηση.Μονο τοτε εχεις ενα απολυτως ρυθμισμενο μηχανακι
Κι ενα καλορυθμισμενο μηχανακι εχει καλυτερη αποδοση, καλυτερο τροπο
αποδοσης, καλυτερη καταναλωση κλπ

Ολοι οσοι εχουν δυναμομετρο κανουν χαρτογραφησεις.Αν εισαι απο Αθηνα εχεις
πολλες επιλογες.Κανε μια ερευνα να δεις τι παιζει κι απο τιμες κλπ και το βλεπεις.

Φιλτρο βρισκεις σε οποιοδηποτε μαγαζι, μπορεις κι απ' το ημπεη αν ασχολησε μα
το ιδανικο ειναι κατ' ευθειαν απο αυτους το φερνουν.
Ονοματα γενικως δεν αναφερω να μη θεωρηθει διαφημηση.thumbs up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
repsol
Νέο μέλος
Νέο μέλος
repsol

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 08/10/2012

φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr Empty
#13ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr   φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr EmptyΠαρ 14 Ιουν 2013 - 15:31

16-022-005 εγω αυτον το χαρτη ειχα βρει,αλλα τη διαφορα εχει με αυτον που μου ειπες εσυ?και οταν το συνδεσω εγω τωρα θα μου δειξει ποιο χαρτη εχουν βαλει τωρα?ο οποιος λογικα ειναι λαθος και γι αυτο το μηχανακι δεν αποδιδει.αυτο θελω να τσεκαρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
meangreen
Μέλος
Μέλος
meangreen

Αριθμός μηνυμάτων : 189
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013

φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr Empty
#14ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr   φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr EmptyΠαρ 14 Ιουν 2013 - 16:00

Ο 16-022-005 ειναι μονο για τελικο, οχι για ολοσωμη.Προφανως και δεν σου κανει.

Για να δεις μεσα στο PC θα πρεπει να το συνδεσεις σε υπολογιστη με την usb φυσσα
κι αν εχεις το CD που δινει μαζι με το PC κατεβαζεις απο 'κει.
Αλλιως ονλαϊν απο το σαϊτ της Dynojet κατεβαζοντας το προγραμμα και το χαρτη που θελεις.

Αν δεν εχεις τη φυσσα μπορεις να πας κατ'ευθειαν στην Technomoto και με κανα 50ρικο σου κανουν
ολες τις αναβαθμισεις που θελεις.

Αλλα να ξαναπω...το ιδανικοτερο ειναι το δυναμομετρο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
meangreen
Μέλος
Μέλος
meangreen

Αριθμός μηνυμάτων : 189
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013

φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr Empty
#15ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr   φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr EmptyΠαρ 14 Ιουν 2013 - 16:46

menos έγραψε:



meangreen έγραψε:
Δεν δικαιολογειται να μην μπορεις να ''φυγεις'' απο το ΧΧ.

Η επιπλεον ροπη και κυβικα του ΧΧ, δυσκολα να καμψουν την ευστροφια, το βαρος και την υποδυναμη του 1000ριου.φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr 339706

That remains to be seen..φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr 779109

Νομιζω πως αυτο εχει κριθει στο περασμα των χρονων και μικρη σημασια εχει για μας.nerd
Η ευσωμη κυρια μας εχει το γκαζι που χρειαζεται, μας το δινει με τον τροπο που πρεπει,
στο δρομο μας κανει αυτα που γουσταρουμε vroomvroomκαι αφηνουμε το πολεμικο κομματι στα
πιο εξειδικευμενα, ελαφρυτερα μελη της οικογενειας.B-)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» 2ο φιλικό Enduro Ελλησποντου
» 1o φιλικό enduro Έδεσσας
» Wunderlich S 1000 RR «Mad Max»
» 2ο Φιλικό Enduro Κρήτης στις 20 Μαϊου 2012
» Νέο CBR 1000 RR

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Moto - κουβέντες-
^ Back to Top