Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 ΠΩΛΕΙΤΑΙ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kantalis
Νέο μέλος
Νέο μέλος
kantalis

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2012

ΠΩΛΕΙΤΑΙ Empty
#1ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΩΛΕΙΤΑΙ   ΠΩΛΕΙΤΑΙ EmptyΤρι 9 Απρ 2013 - 23:15

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ 6972335603

[img]ΠΩΛΕΙΤΑΙ DSC00017[/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

ΠΩΛΕΙΤΑΙ Empty
#2ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΕΙΤΑΙ   ΠΩΛΕΙΤΑΙ EmptyΤετ 10 Απρ 2013 - 1:14

Τελικά τα 1000αρια του '08 στο Ηράκλειο Κρήτης.. φαίνεται να πωλούνται τελευταίως μόνο μέσω τηλεφωνικής επικοινωνίας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
slaine
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
slaine

Αριθμός μηνυμάτων : 793
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2011

ΠΩΛΕΙΤΑΙ Empty
#3ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΕΙΤΑΙ   ΠΩΛΕΙΤΑΙ EmptyΤετ 10 Απρ 2013 - 17:04

Menos έγραψε:
Τελικά τα 1000αρια του '08 στο Ηράκλειο Κρήτης.. φαίνεται να πωλούνται τελευταίως μόνο μέσω τηλεφωνικής επικοινωνίας...
laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/lagno.mpifteki
stelios1000rr
Μέλος
Μέλος
stelios1000rr

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

ΠΩΛΕΙΤΑΙ Empty
#4ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΕΙΤΑΙ   ΠΩΛΕΙΤΑΙ EmptyΤετ 10 Απρ 2013 - 17:06

Menos έγραψε:
Τελικά τα 1000αρια του '08 στο Ηράκλειο Κρήτης.. φαίνεται να πωλούνται τελευταίως μόνο μέσω τηλεφωνικής επικοινωνίας...

πως αλλιως να μπορει δηλαδη να εκδηλωσει κανεις το ενδιαφερον του;;;μεσω διακτινισμου;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
slaine
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
slaine

Αριθμός μηνυμάτων : 793
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2011

ΠΩΛΕΙΤΑΙ Empty
#5ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΕΙΤΑΙ   ΠΩΛΕΙΤΑΙ EmptyΤετ 10 Απρ 2013 - 17:26

ίσως αν γράψεις και 5 πράγματα για το μηχανάκι.... rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/lagno.mpifteki
stelios1000rr
Μέλος
Μέλος
stelios1000rr

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

ΠΩΛΕΙΤΑΙ Empty
#6ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΕΙΤΑΙ   ΠΩΛΕΙΤΑΙ EmptyΤετ 10 Απρ 2013 - 17:47

slaine έγραψε:
ίσως αν γράψεις και 5 πράγματα για το μηχανάκι.... rolling eyes

καλε μου ανθρωπε αν καποιος ενδιαφερεται και παρει τηλεφωνο θα μαθει οχι 5 αλλα 105 πραγματα....δεν μπορω να καταλαβω την εμπαθεια σε οποιονδηποτε προσπαθει να πουλησει κατι και δεν ειναι συμφωνα με τα στανταρ τα δικα σας!πριν καποιοι ειχαν προβλημα που δεν ειχα βαλει φωτο,τωρα παλι εχουν προβλημα που δεν εχει γραψει εγγυκλοπαιδια το παληκαρι που το δινει το μηχανακι του.εντελως τυχαιο βεβαια θα ειναι που και τις παναγιας τα ματια να βαλει οι ανθρωποι που αντιδρουν δεν προκειται να το παρουν γιατι δεν ενδιαφερονται...απλα τους αρεσει να κανουν παρατηρησεις και να δειχνουν ποσο εξυπνοι και σωστοι ειναι!και ρωταω εγω:ξερεται εσεις τι συμφαιρει τον ανθρωπο που πουλαει το μηχανακι του και δεν ξερει αυτος;;;μπραβο αν ειστε τοσο εξυπνοι αλλα δεν νομιζω...οποιος ενδιαφερεται θα το παρει οχι οποιος νομιζει οτι ειναι πανεξυπνος!!!α!κατι τελευταιο αν μια αγγελια πωλησης δεν μου αρεσει απλα δεν ασχολουμε γιατι να γραψω κατι αλλο για να κανω δυσφημιση;;;

καμμια διαθεση δεν εχω για φασαρια λεω απλα τη γνωμη μου και στο παληκαρι που το πουλαει καλοπουλειτο δειχνει ωραιο αν οντως ειναι ετσι που φενεται(αυτη η ανακαληψη θα γινει μονο απο καποιον σοβαρο υποψηφιο αγοραστη)θα το δωσεις γρηγορα!σιγουρα καποιο ζορι θα τραβας για να αποχωριζεσαι την κουκλα σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
slaine
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
slaine

Αριθμός μηνυμάτων : 793
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2011

ΠΩΛΕΙΤΑΙ Empty
#7ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΕΙΤΑΙ   ΠΩΛΕΙΤΑΙ EmptyΤετ 10 Απρ 2013 - 19:08

ρε φίλε την παλεύεις;;;
θες να πουλήσεις κάτι άρα θα κάνεις τουλάχιστον τα βασικά που επιτάσσει η λογική και το συμφέρον σου = φωτογραφίες, έτος, χιλιόμετρα, εξτρα κλπ
εδώ δεν έχεις βάλει περιοχή και πρέπει ο άλλος να μαντέψει ότι βρίσκεται στο Ηράκλειο που γράφεις κάτω από το άβατάρ σου.

και από κει και πέρα εγώ ψάχνω για μηχανή αυτό το διάστημα sport touring ή super sport αλλά προσωπικά δε θα έπαιρνα ποτέ αυτη τη μηχανή γιατί
1)δε γουστάρω τους τσαμπουκάδες σου και την ειρωνία σου
2)χωρίς καθρέφτες = κάγκουρας = μπορεί να την έχει σοδομήσει τη μηχανή = δεν κοιτάω καν.

τέλος να πω ότι αν δεν είναι δικό σου το μηχανάκι και δεν το ξέρεις τότε γράφτο για να μη σε ζαλίζουμε με ερωτήσεις. ωστόσο κάποιος που δε φροντίζει να γράψει 5 πράγματα... δείχνει διάφορα....

υγ: το "καμία διάθεση δεν έχω για φασαρία" μετά τα άλλα που έγραψες είναι το λιγότερο αστείο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/lagno.mpifteki
stelios1000rr
Μέλος
Μέλος
stelios1000rr

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

ΠΩΛΕΙΤΑΙ Empty
#8ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΕΙΤΑΙ   ΠΩΛΕΙΤΑΙ EmptyΤετ 10 Απρ 2013 - 19:58

slaine έγραψε:
ρε φίλε την παλεύεις;;;
θες να πουλήσεις κάτι άρα θα κάνεις τουλάχιστον τα βασικά που επιτάσσει η λογική και το συμφέρον σου = φωτογραφίες, έτος, χιλιόμετρα, εξτρα κλπ
εδώ δεν έχεις βάλει περιοχή και πρέπει ο άλλος να μαντέψει ότι βρίσκεται στο Ηράκλειο που γράφεις κάτω από το άβατάρ σου.

και από κει και πέρα εγώ ψάχνω για μηχανή αυτό το διάστημα sport touring ή super sport αλλά προσωπικά δε θα έπαιρνα ποτέ αυτη τη μηχανή γιατί
1)δε γουστάρω τους τσαμπουκάδες σου και την ειρωνία σου
2)χωρίς καθρέφτες = κάγκουρας = μπορεί να την έχει σοδομήσει τη μηχανή = δεν κοιτάω καν.

τέλος να πω ότι αν δεν είναι δικό σου το μηχανάκι και δεν το ξέρεις τότε γράφτο για να μη σε ζαλίζουμε με ερωτήσεις. ωστόσο κάποιος που δε φροντίζει να γράψει 5 πράγματα... δείχνει διάφορα....

υγ: το "καμία διάθεση δεν έχω για φασαρία" μετά τα άλλα που έγραψες είναι το λιγότερο αστείο.

καλα απαντας σε μενα και στο παιδι που εβαλε την αγγελια λες και ειμαστε το ιδιο ατομο;;;τι να πω!!!ναι αμα δεν εχει καθρεπτες μην το παρεις ειναι κακο!!!χα!!!χα!!χα!!!τα εξτρα στην φωτογραφια δεν τα βλεπεις ή αμα παρεις τηλεφωνο δεν θα σου πει ποσα χλμ εχει και τα υπολοιπα;;;αφου δεν το παιρνεις επειδη το χει καγκουρας τι πετας εξυπναδες...μην ασχολεισαι ειναι αναγκη να κανεις δυσφημιση;;;οντως δεν εχω διαθεση για φασαρια και αυτο φενεται διοτι ουτε σε βριζω ουτε ψαχνομαι να στην πω εκτος αν δεν διαφωνω μαζι σου και αυτο ειναι λογικο!απλα διαφωνω και λεω τη γνωμη μου και ο καθενας βγαζει σιμπερασματα.αληθεια πιστευεις οτι μπορει να υπαρξει τσαμπουκας πισω απο ενα υπολογιστη;;;σου μιλαω ακριβως οπως αν ησουν μπροστα μου.σκεψου οτι θελεις ο αλλος να πουλησει κατι συμφωνα με τις δικες σου αναγκες και τα δικα σου στανταρ...σταματαω βεβαια διοτι εχουμε καταστρεψει την αγγελια του παιδιου που ισως να μην συμφωνει μαζι μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

ΠΩΛΕΙΤΑΙ Empty
#9ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΕΙΤΑΙ   ΠΩΛΕΙΤΑΙ EmptyΤετ 10 Απρ 2013 - 20:14

stelios1000rr έγραψε:
ναι αμα δεν εχει καθρεπτες μην το παρεις ειναι κακο!!!χα!!!χα!!χα!!!τα εξτρα στην φωτογραφια δεν τα βλεπεις ή αμα παρεις τηλεφωνο δεν θα σου πει ποσα χλμ εχει και τα υπολοιπα;;;αφου δεν το παιρνεις επειδη το χει καγκουρας τι πετας εξυπναδες...μην ασχολεισαι ειναι αναγκη να κανεις δυσφημιση;;;
Απο την στιγμή που αφορά τον πωλητή της μηχανής και μόνο... εσύ γιατί ταράζεσαι...?

slaine έγραψε:
ρε φίλε την παλεύεις;;;
δε γουστάρω τους τσαμπουκάδες σου και την ειρωνία σου
plus1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
slaine
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
slaine

Αριθμός μηνυμάτων : 793
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2011

ΠΩΛΕΙΤΑΙ Empty
#10ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΕΙΤΑΙ   ΠΩΛΕΙΤΑΙ EmptyΤετ 10 Απρ 2013 - 20:27

το β ενικό στην αρχή του προηγούμενου ποστ μου είναι σχήμα λόγου και ρητορικό και δεν απευθύνεται σε σένα, δείχνει το τι πρέπει και πως να γίνει εν συγκρίσει με την αγγελία που έβαλες.
δεν έκανα καμία δυσφήμιση μάθε να ξεχωρίζεις 5 πράγματα.
σου είπαμε ουσιαστικά κι εγώ και ο Μένος πώς θα πρεπε να είναι η αγγελία και άρχισες να λες ένα σωρό άσχετα και προσωπικά οπότε και σου εξήγησα (και μετά απάντησα και επί προσωπικού) μπας και καταλάβεις αλλά δεν το βλέπω...

αν εσύ θεωρείς λογικό το να βάλεις μία αγγελία για πώληση στο ΝΕΤ χωρίς στοιχεία... ούτε καν την ΠΕΡΙΟΧΗ.... οκ τσάμπα μιλάμε... i rest my case.

καλοπούλητο.............................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/lagno.mpifteki
stelios1000rr
Μέλος
Μέλος
stelios1000rr

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

ΠΩΛΕΙΤΑΙ Empty
#11ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΕΙΤΑΙ   ΠΩΛΕΙΤΑΙ EmptyΤετ 10 Απρ 2013 - 20:51

slaine έγραψε:
το β ενικό στην αρχή του προηγούμενου ποστ μου είναι σχήμα λόγου και ρητορικό και δεν απευθύνεται σε σένα, δείχνει το τι πρέπει και πως να γίνει εν συγκρίσει με την αγγελία που έβαλες.
δεν έκανα καμία δυσφήμιση μάθε να ξεχωρίζεις 5 πράγματα.
σου είπαμε ουσιαστικά κι εγώ και ο Μένος πώς θα πρεπε να είναι η αγγελία και άρχισες να λες ένα σωρό άσχετα και προσωπικά οπότε και σου εξήγησα (και μετά απάντησα και επί προσωπικού) μπας και καταλάβεις αλλά δεν το βλέπω...

αν εσύ θεωρείς λογικό το να βάλεις μία αγγελία για πώληση στο ΝΕΤ χωρίς στοιχεία... ούτε καν την ΠΕΡΙΟΧΗ.... οκ τσάμπα μιλάμε... i rest my case.

καλοπούλητο.............................

ειπα οτι θα σταματησω και αυτο θα κανω...σε καμια περιπτωση αυτο δεν συμαινει οτι δεν μπορω να σου απαντησω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stelios1000rr
Μέλος
Μέλος
stelios1000rr

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

ΠΩΛΕΙΤΑΙ Empty
#12ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΕΙΤΑΙ   ΠΩΛΕΙΤΑΙ EmptyΤετ 10 Απρ 2013 - 21:00

Menos έγραψε:
stelios1000rr έγραψε:
ναι αμα δεν εχει καθρεπτες μην το παρεις ειναι κακο!!!χα!!!χα!!χα!!!τα εξτρα στην φωτογραφια δεν τα βλεπεις ή αμα παρεις τηλεφωνο δεν θα σου πει ποσα χλμ εχει και τα υπολοιπα;;;αφου δεν το παιρνεις επειδη το χει καγκουρας τι πετας εξυπναδες...μην ασχολεισαι ειναι αναγκη να κανεις δυσφημιση;;;
Απο την στιγμή που αφορά τον πωλητή της μηχανής και μόνο... εσύ γιατί ταράζεσαι...?

slaine έγραψε:
ρε φίλε την παλεύεις;;;
δε γουστάρω τους τσαμπουκάδες σου και την ειρωνία σου
plus1

ναι ηρεμιστηκα πειρα τωρα για να μπορεσω να σου απαντησω....τελοσσπαντων δεν καταλαβαινεις γιατι ποσταρα εδω;;;δεν σου θυμιζει τιποτα αυτη η ιστορια;ναι επειδη με κατι παρομοιο εγινε η αφορμη εγω να ακυρωσω την δικια μπου αγγελια εδω!

δηλαδη οποιος διαφωνει με καποιον ειναι δεντημπαλευακιας,τσαμπουκας κ.τ.λ!!!μπραβο +1000 και απο μενα!!!
ζητω η χρυση αυγη,ζητω οι φασιστες να παιθανει οποιος διαφωνει μαζι μας κι ας μην μας προσβαλλει!!!+1000000
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

ΠΩΛΕΙΤΑΙ Empty
#13ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΕΙΤΑΙ   ΠΩΛΕΙΤΑΙ EmptyΤετ 10 Απρ 2013 - 21:25

Συγγνωμη που επεμβαινω στην ωραια σας συζητηση αλλα....γιατι να παρω τηλεφωνο για μια μηχανη που κατ αρχην....ΔΕΝ γραφει τιμη ή δεν βλεπω καλα, γραφει? δεν γραφει νομιζω.

ΥΓ Αν ειχα παρει τηλεφωνο 120 αγγελιες για ΧΧ (μονο απο το car) για να μαθω, τιμη, περιοχη, αν ειναι καρμπυρατερ ή ιντζεκτιον, αν ειναι με ψηφιακα οργανα ή χωρις...ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΗ. Θα τα ειχα φαει σε τηλεφωνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

ΠΩΛΕΙΤΑΙ Empty
#14ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΕΙΤΑΙ   ΠΩΛΕΙΤΑΙ EmptyΤετ 10 Απρ 2013 - 21:44

γουστάρω Στέλιο plus1 . ν αναψουν και λιγο τα αιματα.
ετσι για να κανω και λιγο το "δικηγορο του διαβόλου", ο ανθρωπος εβαλε μια μοτο που ειναι σε καλυτερη κατασταση κι απο βιτρινα. προσωπικα αν μου χαριζανε μια μαμα με 0χλμ, και αυτη με 15000χλμ let's say (κακα τα ψεματα ποσα παραπανω να εχει? και σιγα μην εχει και τοσα) εγω θα διάλεγα αυτη! βασει αυτων, εβαλε τη φωτο και το τηλεφωνο. δεν ειναι και τοσο εγκληματικο. απλα ο στελιος λογω προηγουμενου περιστατικου (ρε Στελιο ουτε καν φωτο ομως?) τα πηρε κρανα στα σχολια που ακολουθησανε (πιστευω).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

ΠΩΛΕΙΤΑΙ Empty
#15ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΕΙΤΑΙ   ΠΩΛΕΙΤΑΙ EmptyΤετ 10 Απρ 2013 - 22:11

Μέχρι να τελειώσει αυτή η παρωδία θα έχει πουληθεί το μηχανάκι !!!!!!!!!!!!!!!!
Συνεχιστε λίγο !!!! Εχει πλάκα !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΩΛΕΙΤΑΙ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Αγγελίες :: Μοτοσυκλέτα-
^ Back to Top