Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Ερευνα αξιοπιστίας μοτοσυκλετών

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nxontz
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Nxontz

Αριθμός μηνυμάτων : 358
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ, ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2010

Ερευνα αξιοπιστίας μοτοσυκλετών Empty
#1ΔημοσίευσηΘέμα: Ερευνα αξιοπιστίας μοτοσυκλετών   Ερευνα αξιοπιστίας μοτοσυκλετών EmptyΤετ 27 Μαρ 2013 - 1:16

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Ερευνα αξιοπιστίας μοτοσυκλετών Empty
#2ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερευνα αξιοπιστίας μοτοσυκλετών   Ερευνα αξιοπιστίας μοτοσυκλετών EmptyΤετ 27 Μαρ 2013 - 19:58

λογικό το βρίσκω, αναφέρομαι στο κομματι του αν θα ξαναγόραζαν την ιδια μηχανή, απο τη μια οι harleaδες που εννοειται οτι η επιλογη τους δεν ειναι βασει ορθολογικης σκεψης, αλλα αυτο το κατι που λεγεται harley και αυτοι το ξερουν και το καταλαβαινουν. απο την αλλη η bmw ειναι κι αυτη μια κατηγορια απο μονη της, αν θελεις bmw τοτε δε θελεις τιποτε αλλο κι ας βαρανε κανονια οξω. η Honda βεβαια μεσα στη λιστα, γιατι οσυνειδητοποιημενος Hondακιας σπανια αλλαζει στρατόπαιδο! χεχε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Ερευνα αξιοπιστίας μοτοσυκλετών Empty
#3ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερευνα αξιοπιστίας μοτοσυκλετών   Ερευνα αξιοπιστίας μοτοσυκλετών EmptyΤετ 27 Μαρ 2013 - 22:09

Λειπει η suzuki, και αν κρινω απο την εμπειρια μου και των γνωστων μου, μου κανει εντυπωση, μονο 1 στου 10 yamaha με προβλημα. Εγω ξερω για πανω απο 5 στους 10 με προβλημα, βεβαια μιλωντας για εως τελη δεκαετιας 90. Απο 2000 και μετα δεν εχω αποψη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nxontz
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Nxontz

Αριθμός μηνυμάτων : 358
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ, ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2010

Ερευνα αξιοπιστίας μοτοσυκλετών Empty
#4ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερευνα αξιοπιστίας μοτοσυκλετών   Ερευνα αξιοπιστίας μοτοσυκλετών EmptyΤετ 27 Μαρ 2013 - 23:07

pablo έγραψε:
απο τη μια οι harleaδες που εννοειται οτι η επιλογη τους δεν ειναι βασει ορθολογικης σκεψης, αλλα αυτο το κατι που λεγεται harley και αυτοι το ξερουν και το καταλαβαινουν. απο την αλλη η bmw ειναι κι αυτη μια κατηγορια απο μονη της, αν θελεις bmw τοτε δε θελεις τιποτε αλλο κι ας βαρανε κανονια οξω.

Φίλε μου Κωστή

Στο πρώτο θα ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ αφού βρίσκω τα HARLEY οδηγικά και ποιοτικά απαράδεκτα sad Exω οδηγήσει και τα βρίσκω τρισάθλια!
Στο δεύτερο θα ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ ΣΧΕΤΙΚΑ, γιατί σαν κάτοχος και BMW θα πώ ότι από την μία η εταιρεία έχει βγάλει πολλές πατάτες
και οι τιμές της είναι υπερβολικές για αυτό που προσφέρουν ( πχ 1200gs) και ξέρω άσχετους που τις έχουν μόνο για το όνομα,
από την άλλη όμως σαν κάτοχος πρώτα του funduro και τώρα GS 650 ( με πολλά και επίπονα χλμ ) είμαι υπερευχαριστημένος και
οδηγικά αλλά και ( σχετικά ) ποιοτικά. Αυτά από μένα που αποτελούν βέβαια και ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΓΟΥΣΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟΨΕΙΣ!

Να συμπληρώσω βέβαια ότι θεωρώ γενικά ότι ο γερμανός πρέπει να φάει πολλά ψωμιά ακόμα για να φτάσει τον σχιστομάτη ( τουλάχιστον σε θέματα ποιότητος και αξιοπιστίας(
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ερευνα αξιοπιστίας μοτοσυκλετών

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

 Παρόμοια θέματα

-
» Ερευνα αγοράς
» RIDERSCAN: βοηθείστε σε έρευνα για τη μοτοσικλετιστική ασφάλεια
» Έρευνα : μελέτη Maids για τα ατυχήματα μοτο
» Έρευνα Riderscan: Το δίτροχο μέλλον στα χέρια μας
» Χρήση κράνους: Σημαντικη ερευνα του Κέντρου Ελέγχου και Πρόληψης των ΗΠΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Moto - κουβέντες-
^ Back to Top