Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tsiftis
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
tsiftis

Αριθμός μηνυμάτων : 495
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 13/03/2011

Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! Empty
#1ΔημοσίευσηΘέμα: Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ!   Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! EmptyΠεμ 22 Μαρ 2012 - 20:14

Κι εκεί που έψαχνα...βρήκα την κατάλληλη!

Τί λέτε;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! Empty
#2ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ!   Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! EmptyΠεμ 22 Μαρ 2012 - 21:47

Ναι ναι... πηρα και εγω μια ιδέα για το τιμόνι που θα βάλω.. και η γυναίκα μου είπε πως θα μου πάρει το μαξιλαράκι πλάτης!! yess yess
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
tsiftis
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
tsiftis

Αριθμός μηνυμάτων : 495
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 13/03/2011

Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! Empty
#3ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ!   Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! EmptyΠεμ 22 Μαρ 2012 - 22:04

Απο τη μία θα πείς "το έκανε καρναβάλι.."
Απο την άλλη όμως ο τύπος γέρασε και δεν θέλει να το αποχωριστεί!
Συγκινητικό!
Έχει και 2 μάλιστα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! Empty
#4ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ!   Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! EmptyΠεμ 22 Μαρ 2012 - 22:05

χαχα, μετα θα γινουμε ολοι γιαγιες αρκουδες sportif =))
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
icelover
Μέλος
Μέλος
icelover

Αριθμός μηνυμάτων : 192
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : Φλώρινα-Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! Empty
#5ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ!   Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! EmptyΠεμ 22 Μαρ 2012 - 23:40

Σορρυ ρε παιδια,αλλα αυτο ειναι εμετικο customizing.... hit
Ειπαμε καλες οι προσωπικες πινελιες,αλλα εδω θα αναστηθει ο Soichiro,και θα τον κοπαναει 10 μερες σερι..... at wits' end
Tι το κανιβαλιζεις το αμοιρο,ενω ειναι τοσο ομορφο????
Παρε κατι αλλο ρε φιλε.... praying
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μανώλης Λ
Μέλος
Μέλος
Μανώλης Λ

Αριθμός μηνυμάτων : 159
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : Έυβοια
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012

Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! Empty
#6ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ!   Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012 - 15:24

Πάρε ρε μπάρμπα μια transalp να τελειώνεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! Empty
#7ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ!   Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012 - 15:50

Για να κάνω τον συνήγορο του διαβόλου...
Αν εσάς σας γεμίζει το ΧΧ όπως αυτόν τον άνθρωπο, θα κάνατε τα ίδια για να συνεχίσετε να το απολαμβάνετε.. λέτε στην ηλικία του να τον απασχολεί το εφφέ?
Για αυτόν είναι μια πολύ καλή, ασφαλή και ταξιδιάρα μηχανή που με μια πατέντα μερικών δολλαρίων, μπορεί να την ευχαριστηθεί για άλλα 10 χρόνια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
icelover
Μέλος
Μέλος
icelover

Αριθμός μηνυμάτων : 192
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : Φλώρινα-Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! Empty
#8ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ!   Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012 - 19:31

Menos έγραψε:
Για να κάνω τον συνήγορο του διαβόλου...
Αν εσάς σας γεμίζει το ΧΧ όπως αυτόν τον άνθρωπο, θα κάνατε τα ίδια για να συνεχίσετε να το απολαμβάνετε.. λέτε στην ηλικία του να τον απασχολεί το εφφέ?
Για αυτόν είναι μια πολύ καλή, ασφαλή και ταξιδιάρα μηχανή που με μια πατέντα μερικών δολλαρίων, μπορεί να την ευχαριστηθεί για άλλα 10 χρόνια..

Nαι ρε συ Μενο,να κανεις το συνηγορο του διαβολου,αλλα υπαρχει και η εννοια ''αισθητικη'',που στο συγκεκριμενο εγχειρημα προσβαλλεται βαναυσα.
Μην τα πεταμε ολα στον ''καδο'' της προσωπικης πινελιας και του υποκειμενικου γουστου,υπαρχουν και ορια.
Ετσι δεν ειναι???
Εκτος απο ολα τα παραπανω,το ΧΧ ειναι γενικα παραδεκτο,οτι ειναι απο τις πιο ομορφες και συμμετρικες μοτοσυκλετες που εχουν κατασκευασθει.Το να βαλεις ισια και fat bar τιμονια,και γκουμουτσες ζελατινες,ειναι φαουλ.
Ο μαστορας ειναι για Paneuropean ή για Goldwing και δεν θελει να το παραδεχθει.... pipe
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! Empty
#9ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ!   Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012 - 19:47

Όταν το budget σου είναι μικρό και η μηχανή (για την δική του ηλικία) δεν σου επιτρέπει να την οδηγήσεις σε σκυφτή θέση, φυσικά και θα ψάξεις εναλλακτικές λύσεις..
Δεν είπα πως αισθητικά είναι όμορφο... μια αηδία έγινε.. αλλα στην τελική, ο άνθρωπος κοίταξε την πρακτικότητα και λειτουργικότητα της μηχανής.. και ως τελευταίο παράγοντα το τελικό look.
Με άλλα λόγια..
Απόλαυσε όσο μπόρεσε την μηχανή του και για να μην χάσει όλα τα υπέρ της, αποφάσισε να την τροποποιήσει για να συνεχίζει να την απολαμβάνει.
Αν στο βαθύτερο μέλλον χρειαστείς να τροποποιήσεις την μηχανή σου για να μπορέσεις να την οδηγήσεις, θα σε απασχολεί το look, η η πρακτικότητα της?
Και αν η πρακτικότητα προσβάλει την μηχανή στα μάτια των φίλων και γνωστών σου, θα πάς να χρεωθείς καινούρια μηχανή για να μην χαλάσεις το look της συγκεκριμένης? I don't know


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Menos στις Σαβ 24 Μαρ 2012 - 19:50, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! Empty
#10ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ!   Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012 - 19:47

Να κανω κι εγω το δικηγορο του διαβολου? Προφανως του αρεσει το xx στον τροπο που δουλευει ο κινητηρας, η γενικοτερη εμφανιση, η αντοχη, το κρατημα, αλλα το θελει λιγο πιο τουριστικο. Αρκετα πραγματα ειναι υποκειμενικου γουστου. Εμενα π.χ. δεν μ'αρεσει τιποτα οπως βγαινει απο το εργοστασιο, δεν μ'αρεσουν με τιποτα τα χρωματα των εταιρειων (μονοχρωμα, διχρωμα, τριχρωμα), δεν μου αρεσουν οι συνδυασμοι χρωματων με χρωμα σκελετου ζαντες οπως τα μαμισια, και γενικα μου αρεσουν οι προσωπικες πινελιες οσον αφορα τα χρωματα. Σε αλλους αρεσει μια εξατμιση στο xx, σε αλλους οι μαμισιες, σε μενα 2 τελικα (μ'αρεσει η συμμετρικοτητα) αλλα οχι μαμισια, να μου ταιριαζουν αναλογα με τα χρωματα της μηχανης. Μπορει αυτος να το ειχε το xx, να ξεπερασε τα 50 'η τα 60 και να του αρεσε να κρατησει αυτο και να το κανει πιο τουριστικο, μπορει παλι να θελε καποιο πιο τουριστικο μοντελο αλλα να μην του περισσευουν, οποτε να αναγκαστηκε να κανει τις πατεντες αυτες για να βολευτει. Αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
icelover
Μέλος
Μέλος
icelover

Αριθμός μηνυμάτων : 192
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : Φλώρινα-Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! Empty
#11ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ!   Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012 - 20:09

Menos έγραψε:

Αν στο βαθύτερο μέλλον χρειαστείς να τροποποιήσεις την μηχανή σου για να μπορέσεις να την οδηγήσεις, θα σε απασχολεί το look, η η πρακτικότητα της?
Και αν η πρακτικότητα προσβάλει την μηχανή στα μάτια των φίλων και γνωστών σου, θα πάς να χρεωθείς καινούρια μηχανή για να μην χαλάσεις το look της συγκεκριμένης? I don't know

Ρε Μενο,πανω κατω ο ιδιο σκεπτικο εχουμε,απλα εσυ δινεις βαρος σε πρακτικα σημεια,οπως τα οικονομικα δεδομενα και την ατομικη πρακτικοτητα,και εγω δινω βαρος στην εικονα που εισπραττω σαν Κωστας για τη μοτοσυκλετα.
Ο καθενας εχει την οπτικη του και τις προτεραιοτητες του,και ειναι απολυτα σεβαστο.
Εχω αυτη την αντιληψη γιατι η μοτο μας,ειναι στα πραγματα που εχουμε για απολαυση,ψυχαγωγια,και προσωπικη ευχαριστηση.Οποτε δεν την μετραω με οικονομικα κριτηρια αποκλειστικα,και νομιζω οτι ολοι μας που εχουμε την αρρωστια κανουμε το ιδιο,βασει των δυνατοτητων του καθενος.
Εγω γενικα προσπαθω να εχω αισθητικη στα περισοοτερα πραγματα που κανω,προσεχε δεν μιλαμε για ''ομορφια΄'' και οτιδηποτε αλλο που μπαινει στη σφαιρα του υποκειμενικου γουστου.
Αν στο βαθυτερο μελλον δεν μπορω να ευχαριστηθω την μοτο μου,θα προτιμησω, αν μπορω,να παρω κατι αλλο που θα με καλυπτει απο αποψη εργονομιας και πρακτικοτητας στη χρηση.Προσωπικα ετσι το εχω σκεφτει.
Και δεν δινω δεκαρα για το τι λενε οι φιλοι και οι γνωστοι,και δεν με απασχολει το look οπως εχει επικρατησει τα τελευταια χρονια στον μοτοσυκλετιστικο κοσμο.
Πρακτικοτητα ειναι να βαλω bar risers στα κλιπ-ον μου,να χαμηλωσω τα μαρσπιε μου,και να βαλω π.χ μια MRA ζελατινα με φρυδακι.Μεχρι εκει ομως,γιατι μετα το να εχω κατι που δεν μου αρεσει εμενα αποκλειστικα ουτε να το βλεπω,π.χ οπως το εχει κανει ο μπαρμπας,δεν θα το κανω ποτε.
Συμφωνουμε οτι διαφωνουμε,σαν γνησιοι Ελληνες βρε....... lol!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! Empty
#12ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ!   Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012 - 20:15

Συμφωνώ απόλυτα με όλα τα παραπάνω φίλε μου..
Απλά με την οικονομική κρίση προσπαθώ και εγω με την σειρά μου να θέσω νέες προτεραιότητες στον όρο "ομορφιά και πρακτικότητα".
icelover έγραψε:
Συμφωνουμε οτι διαφωνουμε,σαν γνησιοι Ελληνες βρε....... lol!
:handshake:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! Empty
#13ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ!   Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012 - 20:16

icelover έγραψε:

Ο καθενας εχει την οπτικη του και τις προτεραιοτητες του,και ειναι απολυτα σεβαστο.
Εχω αυτη την αντιληψη γιατι η μοτο μας,ειναι στα πραγματα που εχουμε για απολαυση,ψυχαγωγια,και προσωπικη ευχαριστηση.Οποτε δεν την μετραω με οικονομικα κριτηρια αποκλειστικα,και νομιζω οτι ολοι μας που εχουμε την αρρωστια κανουμε το ιδιο,βασει των δυνατοτητων του καθενος.
Εγω γενικα προσπαθω να εχω αισθητικη στα περισοοτερα πραγματα που κανω,προσεχε δεν μιλαμε για ''ομορφια΄'' και οτιδηποτε αλλο που μπαινει στη σφαιρα του υποκειμενικου γουστου.
Αν στο βαθυτερο μελλον δεν μπορω να ευχαριστηθω την μοτο μου,θα προτιμησω, αν μπορω,να παρω κατι αλλο που θα με καλυπτει απο αποψη εργονομιας και πρακτικοτητας στη χρηση.Προσωπικα ετσι το εχω σκεφτει.
Και δεν δινω δεκαρα για το τι λενε οι φιλοι και οι γνωστοι,και δεν με απασχολει το look οπως εχει επικρατησει τα τελευταια χρονια στον μοτοσυκλετιστικο κοσμο.
Πρακτικοτητα ειναι να βαλω bar risers στα κλιπ-ον μου,να χαμηλωσω τα μαρσπιε μου,και να βαλω π.χ μια MRA ζελατινα με φρυδακι.Μεχρι εκει ομως,γιατι μετα το να εχω κατι που δεν μου αρεσει εμενα αποκλειστικα ουτε να το βλεπω,π.χ οπως το εχει κανει ο μπαρμπας,δεν θα το κανω ποτε.
Συμφωνουμε οτι διαφωνουμε,σαν γνησιοι Ελληνες βρε....... lol!


Δεν εχουν ολοι το νου να βολευτουν με τις μικρες αλλαγες που θα κανες εσυ για να μην φτασουν σε υπερβολη. Τελικα δεν ξερω σε ποσους πρεπει να μην αρεσει μια αισθητικη αποψη για να την χαρακτηρισουμε κιτς. Παντως εγω συμφωνω μαζι σου, απλως περι ορεξεως κολοκυθοπιτα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
icelover
Μέλος
Μέλος
icelover

Αριθμός μηνυμάτων : 192
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : Φλώρινα-Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! Empty
#14ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ!   Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012 - 20:35

Menos έγραψε:
Συμφωνώ απόλυτα με όλα τα παραπάνω φίλε μου..
Απλά με την οικονομική κρίση προσπαθώ και εγω με την σειρά μου να θέσω νέες προτεραιότητες στον όρο "ομορφιά και πρακτικότητα".

Οπωσδηποτε αδερφε,αλλωστε ολοι εχουμε αλλαξει προτεραιοτητες,και κανουμε αλλιως τα κουμαντα μας.
Εγω συζηταω το θεμα σε θεωρητικη βαση,και για να γινεται κουβεντα μεταξυ μας.
Τσαμπα δεν ειναι???? laughing
Μου αρεσει γιατι εχουμε καλες και γονιμες συζητησεις παντως εδω μεσα.... thumbs up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vezyro
Νέο μέλος
Νέο μέλος
vezyro

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012

Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! Empty
#15ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ!   Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ! EmptyΣαβ 26 Μάης 2012 - 16:25

Σε προφίλ με αυτο το τιμόνι μου θύμισε λιγο honda dn !!
cbr 1100 xx chopper !!
Τι να πεις ?? Οπως βολεύεται ο καθένας !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Παιδιά! Βρήκα ζελατίνα για το ΧΧ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

 Παρόμοια θέματα

-
» ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΜΕ LED
» Αντίο ζελατίνα..
» Ζελατίνα φαιρινγκ
» ζελατινα cbr 600 f4 μαυρη
» Μπλέ ζελατίνα για ΧΧ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Moto - κουβέντες-
^ Back to Top