Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Ίσως το ομορφότερο slow motion βίντεο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
horrorshow_gr
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
horrorshow_gr

Αριθμός μηνυμάτων : 303
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2010

Ίσως το ομορφότερο slow motion βίντεο - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ίσως το ομορφότερο slow motion βίντεο   Ίσως το ομορφότερο slow motion βίντεο - Σελίδα 2 EmptyΤρι 20 Αυγ 2013 - 19:39

πανε μαζι....πιστευω...αλλιως να δωσω το χχ στον μαρκεθ να τρεχει gp...
xxeexe
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Ίσως το ομορφότερο slow motion βίντεο - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ίσως το ομορφότερο slow motion βίντεο   Ίσως το ομορφότερο slow motion βίντεο - Σελίδα 2 EmptyΤετ 21 Αυγ 2013 - 13:46

horrorshow_gr έγραψε:
πανε μαζι....πιστευω...αλλιως να δωσω το χχ στον μαρκεθ να τρεχει gp...
xxeexe

Σίγουρα πάνε μαζί, αλλά εγώ δε μιλάω γιά το μαρκέθ μιλάω για μένα. Ας πούμε οτι ερχεται στα Μέγαρα ο Λορενθο καί μου δίνει τη Μ1 να κάνω 1-2 σέσιον καί εκείνος γυρίζει με το ΧΧ μου (φαντασία που την έχω ο @ούστης!!!)....καί πέφτουνε καί στοιχήματα!!    εσύ θά 'βαζες τα λεφτά σου στή Μ1 που καβαλάω εγώ/???   εγώ οχι.  Γιατί τα δικάμου όρια είναι πολύ πιό κάτω από τα όρια τού ΧΧ ενώ ένας καλός οδηγός μπορει να τα φτάσει και να τα ξεπεράσει ακόμα λόγω της ικανότητάς του, και δεν ειναι ανάγκη να είναι ο΄Λορένθο, μπορεί να είναι καί αρκετοί οδηγοί μέσα απ' αυτό το φορουμ. και σαφώς δε θα πάρει το χχ ο λορένθο να πάει στο μουτζέλο γιατί δε θα βρεί εμένα εκεί αλλά τούς ροσσιδες, πεντρόσιδες,ντοβιτσιόζους κλπ με τα ανάλογα μοτόρια να ψάχνουν το ένα κλίκ στίς ρυθμίσεις που θα τούς δώσει καλύτερη θέση. Γιά να μήν περεξηγηθώ ξαναλέω ότι γιά τη δικιά μου κουλαμάρα μιλάω, Επίσης είναι κρίμα να σκοτώνουμε οσο-οσο το (παλιό) μηχανάκι μας σε κατάσταση βιτρίνας με ελάχιστα χιλ καί που δεν τόχουμε καλά-καλά ευχαριστηθεί. καί να χώνουμε ένα κάρο λεφτά,που βγαίνουν με κόπο καί αγχος για το νέο πού είναι (καλύτερο),   Είναι σαν να πετάς ένα βιβλίο που έχεις διαβάσει μέχρι τη μέση γιατί σου είπαν ότι εκδόθηκε κάποιο....καλύτερο. Ε... τώρα αν τόχεις τελειώσει... καί βεβαια θα πάρεις άλλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Ίσως το ομορφότερο slow motion βίντεο - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ίσως το ομορφότερο slow motion βίντεο   Ίσως το ομορφότερο slow motion βίντεο - Σελίδα 2 EmptyΤετ 21 Αυγ 2013 - 14:28

ptinotrofos έγραψε:
Επίσης είναι κρίμα να σκοτώνουμε οσο-οσο το (παλιό) μηχανάκι μας σε κατάσταση βιτρίνας με ελάχιστα χιλ καί που δεν τόχουμε καλά-καλά ευχαριστηθεί. καί να χώνουμε ένα κάρο λεφτά,που βγαίνουν με κόπο καί αγχος για το νέο πού είναι (καλύτερο),   Είναι σαν να πετάς ένα βιβλίο που έχεις διαβάσει μέχρι τη μέση γιατί σου είπαν ότι εκδόθηκε κάποιο....καλύτερο.
Φοβερή παρομοίωση! respect 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Tsatsos
Μέλος
Μέλος
Tsatsos

Αριθμός μηνυμάτων : 173
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2013

Ίσως το ομορφότερο slow motion βίντεο - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ίσως το ομορφότερο slow motion βίντεο   Ίσως το ομορφότερο slow motion βίντεο - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 22 Αυγ 2013 - 3:04

μονο που αυτα τα "βιβλια"δεν μπορεις να τα τελειωσεις σχεδον ποτε...:-/ 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ίσως το ομορφότερο slow motion βίντεο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

 Παρόμοια θέματα

-
» Slow motion
» H.A.A.R.P και ο σεισμός στην Ιαπωνία
» ίσως η σπανιότερη φωτογραφία από CBR XX
» Ισως μονο για ΧΧδες
» Ίσως ο καθαρότερος ποταμός του κόσμου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Moto - κουβέντες-
^ Back to Top