Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Πτώσεις...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πεσιματα
Καμια
Πτώσεις... - Σελίδα 2 Pl107%Πτώσεις... - Σελίδα 2 Pr12
 7% [ 2 ]
Μια
Πτώσεις... - Σελίδα 2 Pl1015%Πτώσεις... - Σελίδα 2 Pr12
 15% [ 4 ]
Δυο
Πτώσεις... - Σελίδα 2 Pl1019%Πτώσεις... - Σελίδα 2 Pr12
 19% [ 5 ]
Τρεις
Πτώσεις... - Σελίδα 2 Pl1015%Πτώσεις... - Σελίδα 2 Pr12
 15% [ 4 ]
Τεσσερις
Πτώσεις... - Σελίδα 2 Pl104%Πτώσεις... - Σελίδα 2 Pr12
 4% [ 1 ]
Περισσοτερες
Πτώσεις... - Σελίδα 2 Pl1040%Πτώσεις... - Σελίδα 2 Pr12
 40% [ 11 ]
Σύνολο Ψήφων : 27
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
akis1100xx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 990
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Τόπος : αφθονο
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2009

Πτώσεις... - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 15 Ιαν 2010 - 14:09

xarisserres έγραψε:
ευχαριστω αλλα πλεων δεν ειμαι εβγαλα την λαμα πριν απο καμια 4 ετια




χαχαχαχαχα =)) =)) =)) =)) celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Πτώσεις... - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 15 Ιαν 2010 - 14:22

xarisserres έγραψε:
ευχαριστω αλλα πλεων δεν ειμαι εβγαλα την λαμα πριν απο καμια 4 ετια
laughing laughing laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
paulakos
 
 
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 330
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 19/09/2009

Πτώσεις... - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: !!!!!   Πτώσεις... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 15 Ιαν 2010 - 18:53

akisxx1100 έγραψε:
Καινουργιο παρατσουκλι στον Παυλακο.Τουτανχαμων [μουμια απο το φασκιωμα]. respect respect respect respect respect


respect respect respect hit hit hit hit
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos CBRF6
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
nikos CBRF6

Αριθμός μηνυμάτων : 655
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 49
Τόπος : Ακραιο
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2009

Πτώσεις... - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 15 Ιαν 2010 - 20:48

akisxx1100 έγραψε:

σιδερενιος κι εσυ φιλε μου!!!!!!!!

xarisserres έγραψε:
ευχαριστω αλλα πλεων δεν ειμαι εβγαλα την λαμα πριν απο καμια 4 ετια

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stroumf
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
stroumf

Αριθμός μηνυμάτων : 375
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

Πτώσεις... - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 22 Ιαν 2010 - 15:39

τα 2 πιο προσφατα περισυ 31-12-2008 23.30 το βραδυ, μαρνης και 3ης σεπτεμβριου αγορασα το καταστημα wind που εχει στη γωνια... το μηχανακι ολικη, εγω 2 ωμους εξω, αριστερο γονατο και 7 ραμματα στο φρυδι και το βλεφαρο επειδη εσπασε το τζαμι απο το κρανος.
Επισης 2006 fazer 600 σταματημενος στο φαναρι και ηρθε ενας απο το πουθενα χωρις φρενο και εσκασε επανω μου.
Εγω τιποτα απολυτως, το μηχανακι ολικη και αυτο.
Ή κανουμε μια δουλεια σωστα ή οχι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Xaris
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Xaris

Αριθμός μηνυμάτων : 970
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2010

Πτώσεις... - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 23 Ιαν 2010 - 6:47

Σωστος .... respect respect respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λεωνίδας
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Λεωνίδας

Αριθμός μηνυμάτων : 412
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2009

Πτώσεις... - Σελίδα 2 Empty
#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 23 Ιαν 2010 - 10:07

Άντε να γράψω και γω τα κατορθώματά μου!!! Να σημειωθεί, ότι, ναι μεν είναι πολλά, αλλά ως εκ θαύματος, όλα γίνονταν με χαμηλές ταχύτητες... Είμαι τυχερός μέσα στην ατυχία μου!!!
Ας τα πάρουμε από την αρχή...

1983: Μια φορά και ένα καιρό, ήταν ένας 12χρονος που ήξερε ποδήλατο, είχε οδηγήσει το 3κυκλο zundapp του πατέρα του και είχε οδηγήσει και μερικές φορές μόνος του την kreidler - florett πάλι του πατέρα του (σβηστή). Ένα απογευματάκι, μέσα στην αυλή του σπιτιού του (χώρος μεγάλος μπροστά από το σπίτι του), που την συγκεκριμένη στιγμή ήταν γεμάτος από παιδιά, (καλοκαίρι και έπαιζαν) παίρνει την απόφαση, αφού έλειπαν οι γονείς του, να οδηγήσει την φλορετίτσα με την μηχανή να δουλεύει... Στο μικρό του το ξερό, φευγάτο και άπειρο μυαλό όλα τα είχε υπολογίσει σωστά... "Ξέρω ισορροπία, έχω μάθει και λίγο τις ταχύτητες στο 3κυκλο, εεεεεε!!! τώρα θα οδηγήσω και την φλορέτα που είχε 3 ταχύτητες στο χέρι..." Για να μην τα πολυλογώ, (μας δουλεύει τώρα θα πουν οι περισσότεροι) δημιούργησα ένα χάος από μια φλορέτα να προσπαθεί να οδηγηθεί, από παιδιά να τρέχουν πανικόβλητα για να μην πατηθούν από αυτή και από γονείς να φωνάζουν από την απέναντι πολυκατοικία, (μέναμε σε παλιά μονοκατοικία με χαγιάτι παρακαλώ), για να σταματήσω και να μην σκοτώσω τα παιδιά τους!!! Τελικά μετά από πολλά σπιναρίσματα (αδέξιους χειρισμούς σε γκάζι, συμπλέκτη) και μετά από πολλά φρεναρίσματα (πανικός με είχε πιάσει και δεν ήξερα τί έκανα) στάθηκα τυχερός και σταμάτησα... πέφτοντας κάτω (σχεδόν σταματημένος...) Όλοι καλά!!!

1984: (13ων ετών) Καλοκαίρι πάλι και με "πολλές" πλέον εμπειρίες πρίζω και πείθω τον πατέρα μου, να οδηγήσω την φλορέτα μαζί με αυτόν... Ναι μεν μονοκάβαλο την είχα οδηγήσει με επιτυχία, αλλά το 2κάβαλο είχε διαφορά... Το αποτέλεσμα, αφού ξεκίνησα, άρχισε να κοσκινίζει και μετά από λίγα μέτρα να πέσουμε κάτω... Ο πατέρας μου τίποτα, (φτάναν καλά κάτω τα πόδια του) και γω με καμμένο το δεξί πόδι από την εξάτμιση... Καλά να πάθω...

Το 1987 ή 1988 (16 ή 17 ετών). Με δίπλωμα πλέον sunny έκανα τις βόλτες μου!!! Με το V50 του ξαδέρφου μου Λεωνίδα, πήγα στη Χώρα (περιοχή 50 km από την Καλαμάτα). Στην επιστροφή, πιάνει ένα ψιλόβροχο και σε μια κατηφορική αριστερή κλειστή στροφή, χάνω τον πίσω τροχό και άρχισα το πατινάζ... Τίποτα δεν έπαθα... Έπεσα με καμιά 45 km...
Εκεί, άντε υπήρχε λόγος, τί να πω για το καλοκαιρινό περιστατικό... πολύ ξεφτίλα... Είχα αλλάξει πιστονάκι στην δική μου πλέον φλορέτα και πήγα βόλτα ώστε να κάνω στρώσιμο. Πηγαίνω λοιπόν στην παραλιακή της Καλαμάτας, αργά, χαλαρά, δεξιά, δεξιά (να μην ενοχλώ κιόλας τρομάρα μου) και χαζεύοντας το περιβάλλον... Ξάφνου ο 16χρονος σταμπάρει μια παρέα από καμια 10ριά τουρίστριες που έκαναν topless την ηλιοθεραπεία τους... Κεφαλή δεξιά λοιπόν και "τρελά όνειρα" ο 16-17άρης!!! Με το που κάνω, κεφαλή εμπρός, βλέπω στα 5-6 μέτρα ένα.......... κάδο απορριμάτων, μεταλλικό παρακαλώ...(δεν είχαν κάνει εσωχές στο πεζοδρόμιο και να τους βάλουν μέσα...) Που να προλάβω να σταματήσω... Πατάω φρένο και σκάω με καμιά 15αριά km πάνω του. Το αποτέλεσμα, η μηχανή με 5 μοίρες κάστερ, εγώ τίποτα σωματικός αλλά με θυγμένη την υπόληψή μου, διότι τα άτομα από παρακείμενη καφετέρια (60m πίσω μου) είχαν βγει έξω να δουν τον μ@λ@κ@...
Την ίδια χρονιά κατά το Φθινόπωρο σε μια διασταύρωση όπου και οι 2 (ναι και οι 2) είχαμε στοπ, δεν σταμάτησε κανένας... Έσκασα πάνω στην πίσω αριστερή πόρτα από audi80... Βλέποντας οδηγός του αυτοκινήτου το στοπ του και νομίζοντας ότι έχει άδικο, με ρώτησε αν είμαι καλά και την έκανε. Όπως πάντα δεν έπαθα τίποτα και η μηχανή πάλι με 5 μοίρες κάστερ...

1989: (η συνέχεια στο επόμενο τεύχος)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λεωνίδας
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Λεωνίδας

Αριθμός μηνυμάτων : 412
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2009

Πτώσεις... - Σελίδα 2 Empty
#23ΔημοσίευσηΘέμα: Πτώσεις... ΛΕΩΝΙΔΑΣ τεύχος 2...   Πτώσεις... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 29 Ιαν 2010 - 17:35

1989: Τέλος καλοκαιριού και αποφασίζω να πάω από Καλαμάτα στη Σπάρτη (Μυστρά για την ακρίβεια), με την φρορέτα ΤΜ50 του αδερφού μου. Φοράω κράνος (Μ.Ι.Κ, μην σπάτε το κεφάλι σας δεν είναι κάποια γνωστή, είναι τύπου "κουβάς με αφρολέξ") Μπουφάν τύπου δερματίνης και σαγιονάρα!!! Σαγιονάρα φόρεσα γιατί την προηγούμενη μέρα είχε πέσει καυτό λάδι στην πατούσα μου και είχα έγκαυμα... Ξεκινώ καταμεσήμερο και η απολαυστική διαδρομή έπαψε να είναι μέσα στο χωριό Τρύπη... Η "εθνική" περνά μέσα από το χωριό και έχει 2 στροφές καπάκι η μία μετά την άλλη... Πέρνω την αριστερή, με την τρομερή ταχύτητα των 45km/h, πάω να πάρω και την δεξιά αλλά από απειρία, δεν ήξερα και καλά τον δρόμο, έφτασα σε σημείο μέσα στο αντίθετο ρεύμα και μπροστά μου στα 40 περίπου μέτρα βλέπω το AUDI 80 (No2)... Για να αποφύγω την μετωπική έπρεπε να στρίψω κι'άλλο. (φυσικά όπως καταλαβαίνετε όλα αυτά σε κλάσματα sec...) Γέρνω περισσότερο την φλορέτα μπάς και το σώσω αλλά το γουλί πίσω λάστιχο και η ζάντα που ήθελε ακτινολόγηση με πρόδωσαν και άρχισε το πίσω μέρος της μηχανής να κοσκινίζει έντονα...
Η πτώση ήταν προ των πυλών... Υπό δεξιά κλίση όπως ήμουν, πατώ το δεξί πόδι στην άσφαλτο και σηκώνω το αριστερό στον αέρα (όλα αυτά ενστικτωδώς... ούτε κατάλαβα πως έγιναν). Η μηχανή φεύγει από κάτω μου και χτυπά πλαγιομετωπικά στο εμπρός αριστερό μέρος του αυτοκινήτου. Εγώ πάω προς το εσωτερικό της στροφής και σταματώ στο ρεύμα μου, αφού είδα 2 μπλέ φλας... Έτσι το θυμάμαι... Μετά κατάλαβα, ότι τα 2 μπλέ φλάς ήταν ο ουρανός που έβλεπα καθώς έπερνα τις τούμπες μου!!! Ξέχασα να γράψω ότι κατά την διάρκεια της διαδρομής, λόγω του ότι ζεστάθηκα (τρομάρα μου) έβγαλα το μπουφάν!!! Οπότε όταν έπεσα ήμουν μόνο με το κράνος (πάλι καλά που δεν είχα βγάλει και αυτό).
Ο απολογισμός ήταν ο εξής: audi 80 με πεσμένο προφυλακτήρα από αριστερά, σπαζμένο αριστερό φανάρι και φλας, και λίγη φαναριτζοδουλειά στην περιοχή, με το αντίστοιχο βαψιματάκι. Κόστος 25000δρχ. Η φλορέτα με στραβωμένο λίγο το τιμόνι και το δεξί μαρσπιέ και βουλιαγμένο εκείνο το τεράστιο (αν θυμάται κανείς) εμπρός φανάρι... Εγώ όπου δεν φορούσα ρούχο είχα χτυπήματα - εγκαύματα. Με το μπάμ!!! που ακούστηκε δυνατά λόγω της μεσημέριανής ώρας, όλο το χωριό πετάχτηκε έξω και μπορώ να πω ότι για άλλη μια φορά στάθηκα τυχερός γιατί δεν έπαθα τίποτα σοβαρό και δέχθηκα υψηλού επιπέδου προσοχή και περιποίηση στα τραύματά μου... Να είναι καλά οι άνθρωποι!!!

Αν νομίζετε ότι τελείωσα κάνετε λάθος!!!
Ακολουθεί και άλλο τεύχος!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GeorgeXX1
 
 
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2009

Πτώσεις... - Σελίδα 2 Empty
#24ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 29 Ιαν 2010 - 21:15

Λεωνιδα σταματησες στο 89.
Εχουμε αλλα 20 χρονια εως σημερα.
Δεν γραφεις κανενα βιβλιο να το εκδωσεις
εμεις να το αγορασουμε και εσυ να τα
οικονομισεις;;;
πιστευω μεχρι την συνταξη να το εχουμε
διαβασει.
Beerchug Beerchug Beerchug Beerchug


ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΚΑΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΦΙΛΕ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akis1100xx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 990
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Τόπος : αφθονο
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2009

Πτώσεις... - Σελίδα 2 Empty
#25ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 30 Ιαν 2010 - 20:10

GeorgeXX1 έγραψε:
Λεωνιδα σταματησες στο 89.
Εχουμε αλλα 20 χρονια εως σημερα.
Δεν γραφεις κανενα βιβλιο να το εκδωσεις
εμεις να το αγορασουμε και εσυ να τα
οικονομισεις;;;
πιστευω μεχρι την συνταξη να το εχουμε
διαβασει.
Beerchug Beerchug Beerchug Beerchug




χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ





ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΚΑΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΦΙΛΕ.



οποσδηποτε........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λεωνίδας
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Λεωνίδας

Αριθμός μηνυμάτων : 412
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2009

Πτώσεις... - Σελίδα 2 Empty
#26ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 6 Σεπ 2010 - 22:17

Μιας και είχαμε το περιστατικό με το φίλο superxx, είπσα να ξεθάψω το θέμα πτώσεις... Αν και το είχα ανοίξει, είχα ξεχάσει την υπαρξή του... Οφείλω μάλιστα να συνεχίσω την εξιστόριση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Πτώσεις... - Σελίδα 2 Empty
#27ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 6 Σεπ 2010 - 22:19

Αντε ντε!!! vroomvroom
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Λεωνίδας
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Λεωνίδας

Αριθμός μηνυμάτων : 412
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2009

Πτώσεις... - Σελίδα 2 Empty
#28ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 6 Σεπ 2010 - 22:20

Menos έγραψε:
Αντε ντε!!! vroomvroom
Θέλω χρόνο... Θα γίνει πάντος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stroumf
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
stroumf

Αριθμός μηνυμάτων : 375
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

Πτώσεις... - Σελίδα 2 Empty
#29ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... - Σελίδα 2 EmptyΤρι 7 Σεπ 2010 - 0:31

ποσες σελιδες χρειαζεσαι???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Πτώσεις... - Σελίδα 2 Empty
#30ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... - Σελίδα 2 EmptyΤρι 7 Σεπ 2010 - 0:43

stroumf έγραψε:
ποσες σελιδες χρειαζεσαι???
laughing laughing oh go on laughing laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
 

Πτώσεις...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Rossi, Stoner: Οι πτώσεις των «θεών»

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Άλλα θέματα :: Ψηφοφορία-
^ Back to Top