Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Πτώσεις...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πεσιματα
Καμια
Πτώσεις... Pl107%Πτώσεις... Pr12
 7% [ 2 ]
Μια
Πτώσεις... Pl1015%Πτώσεις... Pr12
 15% [ 4 ]
Δυο
Πτώσεις... Pl1019%Πτώσεις... Pr12
 19% [ 5 ]
Τρεις
Πτώσεις... Pl1015%Πτώσεις... Pr12
 15% [ 4 ]
Τεσσερις
Πτώσεις... Pl104%Πτώσεις... Pr12
 4% [ 1 ]
Περισσοτερες
Πτώσεις... Pl1040%Πτώσεις... Pr12
 40% [ 11 ]
Σύνολο Ψήφων : 27
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Λεωνίδας
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Λεωνίδας

Αριθμός μηνυμάτων : 412
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2009

Πτώσεις... Empty
#1ΔημοσίευσηΘέμα: Πτώσεις...   Πτώσεις... EmptyΚυρ 10 Ιαν 2010 - 8:19

Λόγω του τελευταίου περιστατικού, σκέφτηκα όποιος θέλει να μας γράψει τις εμπειρίες από διάφορες πτώσεις που είχε με την μηχανή του... Τις συνθήκες, τυχών λάθος αντίδραση και ότι άλλο νομίζει.
Ποιός ξέρει, μπορεί η ιστορία κάποιου να είναι διδακτική και να βοηθήσει, ώστε κάποιος άλλος να τη γλιτώσει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akis1100xx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 990
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Τόπος : αφθονο
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2009

Πτώσεις... Empty
#2ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... EmptyΚυρ 10 Ιαν 2010 - 10:42

Πολυ καλο Λεωνιδα το ποστ σου.Συμφωνω με αυτο.Εγω ευτυχως, η δυστηχως για να γραψω κατι, δεν εχω καμμια αξιοσημειωτη τουμπα για να γραψω.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την akisxx1100 στις Κυρ 10 Ιαν 2010 - 19:23, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Πτώσεις... Empty
#3ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... EmptyΚυρ 10 Ιαν 2010 - 12:20

1987 Ετών 14,
δανεική βόλτα με μοτ/δήλατο CAMINO...
Πήγα να κάνω οχταράκι, το μοτο/δήλατο με τράβηξε εκέι που ήθελε και σύρθηκα για μερικά μέτρα στα γόνατα...
Απολογισμός: Φθαρμένα γόνατα, αγκωνες και αριστερό φλάς σπασμένο ύστερα απο την πτώση...

1990 Ετών 17,
κόντρες νυχτιάτικα μέσα σε στενά... δικάβαλοι, είχα τότε ενα HONDA C50 (ταυράκι,όπως το θυμούνται οι παλιοί)... Κάποιος άνοιξε την πόρτα του παρκαρισμένου του αυτοκινήτου για να βγεί.... δεν με είδε.... προσπαθώντας να αποφύγω την πόρτα να μου έρθει κολλάρο... έκοψα στην αντίθετη πλευρά και τράκαρα σε μια σταθμευμένη BMW.
Απολογισμός: Ενα ελαφρύ χτύπημα στον θώρακα, ο συνεπιβάτης με 8 ράμματα στην αριστερή παλάμη... και ακομή αναρωτιόμαστε πως έγινε I don't know
Η BMW στοίχισε 50.000 δρχ.. (Το 1990 ήταν λεφτά)!!

1993 Ετων 20
Δεξιά μανέτα φρένου άλλης μηχανής μάγκωσε στο μανίκι του μπουφάν μου, καθώς με προσπερνούσε "ο πιλότος"... Με το μάγκωμα στο μπουφάν, αναγκαστικά έκοψε δεξιά το τιμόνι και η μηχανή του έπεσε απάνω μας...
Απολογισμός:Ευτυχώς πηγαίναμε 30 χλμ/ωρα και πέφτοντας απλά είχαμε μικρογρατζουνιές και ενα χτύπημα στο κράνος που αποφάσισα για πρώτη φορά τότε να φορέσω...

1994 Ετών 21
Κατευθυνόμουν με το παπάκι (ταυράκι) σε επαρχιακό δρόμο οδηγώντας με το δεξί χέρι στο γκάζι και το αριστερό στο μπουφάν (έκανε κρύο cold ). Πήγαινα με 65 χλμ/ωρα (δεν πήγαινε και παραπάνω)... πάτησα παπούρια και έχασα τον έλεγχο του τιμονιού... έπεσα και σύρθηκα για 12 περίπου μέτρα με το παπάκι κολλημένο στο πόδι να με σέρνει μαζί του...
Απολογισμός: 12 ράμματα στο γόνατο και κρεβάτωμα για 3 εβδομάδες με αφόρητους πόνους διότι είχα κάνει ζημιά σε κάτι στο γόνατο μου που ούτε που θυμάμαι πως λεγόταν...

1995 Ετών 22

Έκανα οχταράκια με το FZR 250 GENESIS (που έιχα μετά το παπάκι) σε εναν δρόμο ιδιαίτερα ολοισθηρό... στην 5η δεξιά "μπάντα" η μηχανή μάγκωσε στο οδόστρωμα και με πέταξε... κολοσερνόμουν για 6-7 μέτρα και ευτυχώς δεν ερχόταν κάποιο αυτοκίνητο απο απέναντι, να με βάλει απο κάτω...
Απολογισμός: Ένα λερωμένο παντελόνι, ενας αριστερός σηματοδότης, μια μανέτα και φτιάξιμο τα πλαστικά...

2008 Ετών 35
Κινιόμουν με το ΧΧ δίπλα απο μεγάλη ουρά αυτοκιμήτων... δεν πήγαινα πάνω απο 5 χλμ/ωρα όταν σε κλάσματα δευτερολέπτου μια "οδηγός" αποφάσισε να στρίψει αριστερά χωρίς σηματοδότη.... Με στρίμωξε στο αντίθετο ρεύμα και για να μην "φιλήσω" την πόρτα της έριξα την μηχανή αριστερά...
Κατέβηκε η κότα απο τ'αμαξι και μου ζητούσε και τα ρέστα WTF
Ούρλιαζα απο τα νεύρα μου angry 2 μέσα απο το κράνος και χέστηκε η κακομοίρα...
Βγήκανε και 1-2 άλλοι οδηγοί απο τα αυτοκινητά τους και βοηθήσανε να βάλουμε την μηχανή στην άκρη...
Απολογισμός: Κατά κολοφαρδία ούτε γρατζουνια στην μηχανή, καθώς επιδίωξα να την ακουμπήσω κάτω οσο απαλά μπόρεσα την συγκεκριμένη στιγμή και δεν σύρθηκε...

Αυτά τα ολίγα... που τα περισσότερα (ευτυχώς για μένα) ήταν αστεία και όχι σοβαρά ατυχήματα.

Υπάρχουν 2 ειδών αναβάτες... Αυτοί που έπεσαν... και αυτοί που θα πέσουν. Προσέχετε εκει έξω!! Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
akis1100xx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 990
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Τόπος : αφθονο
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2009

Πτώσεις... Empty
#4ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... EmptyΚυρ 10 Ιαν 2010 - 19:28

Κι ελεγα που τον ξερω που τον ξερω.Βεβαια!!!!!Εισαι ο γιος του πεφτω και της τουμπας. =)) =)) =)) =)) =)) thumbs up thumbs up thumbs up not worthy not worthy not worthy not worthy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Deep Purple
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Deep Purple

Αριθμός μηνυμάτων : 425
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 58
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2009

Πτώσεις... Empty
#5ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... EmptyΚυρ 10 Ιαν 2010 - 21:05

1994 Εθνική Οδός Αθηνών - Κορίνθου.

Γύρω στις 2 τη νύχτα πήγαινα στη μάνα μου,και σε μια στροφή
βλέπω ένα σκοτεινό όγκο δεξιά.
Πέσιμο στα φρένα ,φεύγει το nv με 120 χλμ/ώρα και θυμάμαι
το χτύπημα του κράνους στην άσφαλτο και τη μοτό που εχόταν πίσω μου
μέσα σε σπίθες.
Ερχεται ο τύπος (φορτηγατζής που είχε ζημιά) με σηκώνει ενώ εγώ τρέχω
για το μηχανάκι μη σκοτωθεί και άλλος αφού ήταν πεσμένο στη μέση της ΕΟ.
Το τιμόνι στραβό,το τεπόζιτο με λακούβα,τα φλάς δεξιά σπασμένα,και το κλειδί μισό στο διακόπτη,μισό χαμένο.
Τι να κάνω τη βάζω μπρος με κατσαβίδι και φτάνω στη Κόρινθο στις 4 το πρωί στο σπίτι των γονιών μου. Ελα όμως που απο το πρήξιμο δεν βγαίνει η δεξιά μπότα. Την έκοψα με μαχαίρι.Δεν είχα τιποτε άλλο παρά μαυρίλες σε όλη τη δεξιά μεριά και ένα μαύρο δερμάτινο τύπου Ρόδα Τσάντα και Κοπάνα κατεστραμμένο. Το πρωί βλέπει ο πατέρας μου τη μηχανή και πάει ο μεγάλος να φέρει μάστορα να φτιάξει το τιμόνι. Τοέφτιαξε και με ρώτησε για το δίπλωμά μου. Δεν υπήρχε.Ετσι αναγκάστηκα να βγάλω σε ηλικία 29 ετών αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία.
Απο τότε έχω πέσει μόνο μια φορά ακόμα με το παπίτο Ζ125 και αμέσως τοδωσα.
Τρέμω μην πέσω με το ΧΧ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λεωνίδας
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Λεωνίδας

Αριθμός μηνυμάτων : 412
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2009

Πτώσεις... Empty
#6ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... EmptyΚυρ 10 Ιαν 2010 - 21:53

akisxx1100 έγραψε:
Κι ελεγα που τον ξερω που τον ξερω.Βεβαια!!!!!Εισαι ο γιος του πεφτω και της τουμπας. =)) =)) =)) =)) =)) thumbs up thumbs up thumbs up not worthy not worthy not worthy not worthy
Δεν μπορώ να φανταστώ τι θα γράψεις σε μένα όταν βρω χρόνο να περιγράψω τα δικά μου που είναι πολλααααααά!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akis1100xx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 990
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Τόπος : αφθονο
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2009

Πτώσεις... Empty
#7ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... EmptyΔευ 11 Ιαν 2010 - 0:08

Χαχαχαχαχαχαχα στα πλαισια του πειραγματος παντα θα σου πω οταν θα ερθει η στιγμη και η εμπνευση χαχαχαχαχα respect respect respect respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mafiozos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 643
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/09/2009

Πτώσεις... Empty
#8ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... EmptyΠεμ 14 Ιαν 2010 - 22:09

Εγω το μονο που θα πω ειναι μακρια απο εμας...ΕΛΕΩΣ ΠΙΑ!!!!!!!!!!!!ΟΧΙ ΑΛΛΕΣ ΤΟΥΜΠΕΣ!!!!
Φιλικα παντα...Δεν θυγω το Post..Απλα εχω κουραστει να πεφτω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paulakos
 
 
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 330
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 19/09/2009

Πτώσεις... Empty
#9ΔημοσίευσηΘέμα: ας πω και εγω 2 λογια...!   Πτώσεις... EmptyΠεμ 14 Ιαν 2010 - 23:10

Στο ιστορικο μου εχω πολλες πτωσεις με διαφορα μηχανακια.....Οι ποιο πολλες ηταν απο καπακια που ετρωγα μεχρι να μαθω σουζα και τοτε ηταν με ενα monkey που εχω μεχρι τωρα....Αργοτερα πηρα ενα glx που με το συγκεκριμενο εχω μονο μια πτωση απο νερα...Κατεβασμα τερμα γκαζι και μετα αμεσως ξαπλα... eating Για ενα χρονο ειχα στα χερια μου ενα fx 125 που το οποιο εκανε παπαδες....Μια ζωη στο rolling burn out παντου και παντα αλλα και στη σουζα δεν ειχα παραπονο...Απλα ηταν λιγο μπροστοβαρο...Ολες οι πτωσεις που ειχα ηταν μηδαμηνες με μερικα γδαρσιματα και σημαδια εκτος μονο που μια φορα ειχα πεσει με ενα αυτοματο και ειχα κοψει κομματι απο το δεξι μου ποδι γιατι το πλακωσε οπως επεσα και συρθηκα....Ενα κλασικο λοιπον μεσιμερι που σχολασα απο την δουλεια(17/7/2007)αποφασισα να παω για το κλασικο μπανακι μου στην παραλια....Ετσι λοιπον πριν ξεκινησω για να παω καθησα και μηλισα με τον εαυτο μου τελειως ασυνεσθητα για το αν θα παρω μαζι μου το κρανος που παντα φοραγα...Η αποφαση ηταν οχι με ην δικαιολογι που θα το βαλω κτλ.....Στην διαδρομη λοιπον που εκενα σχεδον καθε μερα 10 χρονια τωρα υπηρχε ενα αμαξι μπροστα μου που πηγαινε με 40 και αντοιστιχα υπηρχε αλλο ενα μπροστα απο αυτον που πηγαινε με τα ιδια χιλιομετα....Ετσι λοιπον μετα απο αρκετη υπομονη που εκανα αποφασηα να προσπερασω....Κατεβαζω λοιπον ταχυτητα και ξεκιναω την προσπεραση....Περνοντας λοιπον το πρωτο αμαξι το δευτερο αποφασιζει να κανει ξαφνικα αριστερα χωρις φλας και χωρις να εχει την σωστη θεση στον δρομο απο πριν....Ετσι λοιπον μολις ειδα πως εκανε αριστερα και δεν ελενξε απο τον καθρεπτη του κανω κατεβασα και πλακωνομαι στα φρενα(που να σταματισει??αν δειτε ποιο πανω το burn out πηγαινε κορομηλο)αλλα ματαια...Ετσι λοιπον το γυρναω στα πλαγια και σκαω με καμια 70αρια με την δεξια πλευρα μου στο φτερο του και στην πορτα του με αποτελεσμα ο δεξις σου ομως να βρει στην κωλονα που κατεβαζει το παρμπριζ και να απογειωθω απο πανω με προσγειωση με ολη την δεξια μου πλευρα 10 ποντους απο την μαντρα που υπηρχε στο στενο.....αποτελεσματα????παρολο που επεσα με την δεξια πλευρα επαθα μονο ενα διαστρεμα λογο του σφυνοματος αναμεσα στο παπι και στο αμαξι και ενα ραμα στο κεφαλι(δεν φοραγα κρανος ειπαμε).Η αριστερη μου πλευρα παλι ηταν ποιο σοβαρα....Ειχα ενα χτυπημα στο μηνισκο μονο αλλα τα σοβαρα ηταν στο αριστερο μου χερι....Σπασιμο σκαφοιδους(ειναι ενα κοκκαλακι που βοηθαει την κινηση του αντιχηρα)εξαρθρωση παραμεσου δακτυλου και ραγισμα στον καρπο(την δεξια πλευρα την εσφιξα λογο της συγκρουσης και της προσγειωσης αλλα δεν υπολογισα την αριστερη)Ολο αυτο σημαινε για μενα 8 μερες στον ευαγγελισμο(με 42 βαθμους και ολοι να πινουν μπυρες στην παραλια)και 2 μηνες εκτος δουλεια κτλ....Να λοιπον και μερικες φωτο!!!

αυτη ειναι φωτο που εβγαλά στο αμαξι καθως πηγαινα νοσοκομειο(δεν πηγα με ασθενοφωρο γιατι πιστεψτε με ο πατερας μου ηταν εκει μεσα σε 3 λεπτα και δεν νομιζω πως θα περιμενε να με παει αφου ειχα σηκωθει και μπορουσα να μετακινηθω μονος)Βγαλμενος παραμεσος!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

χειρουργιο για το σκαφοιδες.....

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και οι ακτινογραφιες της βιδας που τοποθετηθικε στην θεση του σκαφοιδες

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][img]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και 2 φωτο απο την αφεντια μου....

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μετα λοιπον απο οοοολα αυτα(με επιασε και πολυλογια..χαχαχα)ευχομαι σε ολους καλα χιλιομετρα και παντα ορθιοι....Να ειστε καλα παιδια!!



Beerchug Beerchug Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos CBRF6
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
nikos CBRF6

Αριθμός μηνυμάτων : 655
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 49
Τόπος : Ακραιο
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2009

Πτώσεις... Empty
#10ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... EmptyΠεμ 14 Ιαν 2010 - 23:53

Ελα ρε συ.Ηταν καλο το χτυπημα,αλλα ησουν και τυχερος
αφου δεν φοραγες κρανος και χτυπησες ολα τα αλλα εκτος απο
το κεφαλι.
Απο τοτε φορας να υποθεσω κρανος,παντα.

Ωραιες καλοκαιρινες διακοπες εκανες.
Τιγκα στις νοσοκομες να σε φροντιζουν [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paulakos
 
 
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 330
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 19/09/2009

Πτώσεις... Empty
#11ΔημοσίευσηΘέμα: !!!!   Πτώσεις... EmptyΠαρ 15 Ιαν 2010 - 0:58

nikos CBRF6 έγραψε:
Ελα ρε συ.Ηταν καλο το χτυπημα,αλλα ησουν και τυχερος
αφου δεν φοραγες κρανος και χτυπησες ολα τα αλλα εκτος απο
το κεφαλι.
Απο τοτε φορας να υποθεσω κρανος,παντα.

Ωραιες καλοκαιρινες διακοπες εκανες.
Τιγκα στις νοσοκομες να σε φροντιζουν [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

το κρανος απο παντα το φοραγα αλλα ηταν η κακια στιγμη που λενε.....οσο για τις νοσοκομες να φανταστεις τοτε που ημουν 17 χρονων ολες με φωναζαν τζουτζουκο...χαχαχαχα! vroomvroom vroomvroom vroomvroom vroomvroom Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akis1100xx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 990
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Τόπος : αφθονο
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2009

Πτώσεις... Empty
#12ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... EmptyΠαρ 15 Ιαν 2010 - 10:27

Καινουργιο παρατσουκλι στον Παυλακο.Τουτανχαμων [μουμια απο το φασκιωμα]. respect respect respect respect respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Xaris
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Xaris

Αριθμός μηνυμάτων : 970
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2010

Πτώσεις... Empty
#13ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... EmptyΠαρ 15 Ιαν 2010 - 11:13

Εγω παντως ειχα μια πτωση αλλα καλη καλοκαιρι 2002 2α λυκειου περιοδος εξετασεων πανελλαδικων γραφω πρωτο μαθημα και περνω το παπι(SUZUKI fb 50) να γυρισω στο σπιτι σε μια διασταυρωση εχω πρωτεραιωτητα αλλα ενας παππους 60 -65 δεν με βλεπει κανει αναστοφη και πεφτει πανω στο αριστερο μου ποδι ενω εγω κινουμαι οχι με μεγαλη ταχυτητα γιατι ψιχαλιζε το αποτελεσμα καταγμα στο μηρο χειρουργειο 3 ωρων με μια λαμα 45 cm και 20 μερες νοσοκομειο και τρεις μηνες κατ οικον περιορισμο με παρεα 2 πατεριτσες... ευτυχως ολα πηγαν καλα και μετα το 3 μηνο την μερα που αφησα τις πατεριτσες πηρα το lead του μπαμπα και εξω για καφε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akis1100xx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 990
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Τόπος : αφθονο
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2009

Πτώσεις... Empty
#14ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... EmptyΠαρ 15 Ιαν 2010 - 12:25

xarisserres έγραψε:
Εγω παντως ειχα μια πτωση αλλα καλη καλοκαιρι 2002 2α λυκειου περιοδος εξετασεων πανελλαδικων γραφω πρωτο μαθημα και περνω το παπι(SUZUKI fb 50) να γυρισω στο σπιτι σε μια διασταυρωση εχω πρωτεραιωτητα αλλα ενας παππους 60 -65 δεν με βλεπει κανει αναστοφη και πεφτει πανω στο αριστερο μου ποδι ενω εγω κινουμαι οχι με μεγαλη ταχυτητα γιατι ψιχαλιζε το αποτελεσμα καταγμα στο μηρο χειρουργειο 3 ωρων με μια λαμα 45 cm και 20 μερες νοσοκομειο και τρεις μηνες κατ οικον περιορισμο με παρεα 2 πατεριτσες... ευτυχως ολα πηγαν καλα και μετα το 3 μηνο την μερα που αφησα τις πατεριτσες πηρα το lead του μπαμπα και εξω για καφε!!


σιδερενιος κι εσυ φιλε μου!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Xaris
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Xaris

Αριθμός μηνυμάτων : 970
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2010

Πτώσεις... Empty
#15ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... EmptyΠαρ 15 Ιαν 2010 - 14:06

ευχαριστω αλλα πλεων δεν ειμαι εβγαλα την λαμα πριν απο καμια 4 ετια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πτώσεις...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 4Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Rossi, Stoner: Οι πτώσεις των «θεών»

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Άλλα θέματα :: Ψηφοφορία-
^ Back to Top