Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Πήγα και εγώ να κάνω το test drive του yamaha FJR1300.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
γιαγια αρκουδα
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γιαγια αρκουδα

Αριθμός μηνυμάτων : 390
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011

Πήγα και εγώ να κάνω το test drive του yamaha FJR1300.  Empty
#1ΔημοσίευσηΘέμα: Πήγα και εγώ να κάνω το test drive του yamaha FJR1300.    Πήγα και εγώ να κάνω το test drive του yamaha FJR1300.  EmptyΤετ 11 Μάης 2016 - 22:04

Πήγα και εγώ να κάνω το test drive του yamaha FJR1300. Έφτασα 4+20 έδωσα τα στειχια μου συμπλήρωσα τα έντυπα με κερασανε καφέ και στης 5 το γκρουπ που ήμουν θα ερχόντουσαν οι μοτα από το γκρουπ που έφυγε στης 4+30 να της πάρουμε για το τεστ. 5 η ώρα ήρθαμε οι 3 από της 4 μότο και περιμέναμε την μότο με τον γιωργο φιοτακη να έρθει για να ξεκινήσουμε. Η ώρα περνούσε και ούτε ο φιοτακης φενοταν άλλα ούτε και η μότο του bike spirit που ήταν παρέα δεν εμφανιζόταν. Άπλα είχαν πάει για να τραβήξουν φωτογραφίες και εντω μεταξυ πίσω ο κόσμος μαζευόταν όλο και περισσότερος . Πήγε 5+30 που έπρεπε να φυγη το επόμενο γκρουπ και ακόμα δεν είχε εμφανιστεί η τέταρτη μότο. Τα κορόιδα περιμένανε ... οπότε 5+35 σηκώθηκα και έφυγα.
Και αναρωτιέμαι.
Η yamaha εφόσον είπε ότι αυτές της δυο μέρες είναι για το κοινό γιατί έδωσε της μότο για φωτογράφιση στα περιοδικά?
Δεν θα μπορούσε να δώσει της μότο κάποια άλλη μέρα σε αυτούς?
Εκτός εάν έχει γραμμένους στα παλαιότερα των υποδημάτων της τους πιθανουν μελλοντικούς πελάτες της. Οπότε φανταστείτε τη σημασία θα μας δώσει εάν αγοράσουμε και μότο yamaha, θα μας έχουν στο φτύσιμο...
από την άλλη πάλι δεν μπορώ να μην επισημάνω την γαϊδουριά των υπευθύνων των περιοδικών που ενώ ο κόσμος περίμενε ο οποίος κόσμος είναι και αναγνώστες τους τους είχαν γραμμένους κάνανε την δουλεια τους και σκασίλα τους. Ενώ έπρεπε εάν σεβόντουσαν τον κόσμο να λέγανε από μόνοι τους όχι ρε παιδιά δεν θα πάρουμε σήμερα της μότο άλλα θα της πάρουμε άλλη ήμερα για test drive σημερα είναι για το κοινό.
Άλλα το φιλότιμο και ο σεβασμός στον συνάνθρωπο στην Ελλάδα είναι σπάνιο Και σίγουρα δεν είναι προσόν τους και στους << δημοσιογράφους >> των περιοδικών αλλά ούτε και στους υπευθύνους της yamaha..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.fire-expert.gr
Psath 1100XX
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Psath 1100XX

Αριθμός μηνυμάτων : 1257
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2010

Πήγα και εγώ να κάνω το test drive του yamaha FJR1300.  Empty
#2ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πήγα και εγώ να κάνω το test drive του yamaha FJR1300.    Πήγα και εγώ να κάνω το test drive του yamaha FJR1300.  EmptyΠεμ 12 Μάης 2016 - 23:40

Τους το είπατε ότι είναι απαράδεκτοι; Στο σάιτ τους το γράψατε;
Δηλαδή τώρα, να υποψιαστώ ότι ψάχνεις για μοτό; Ή απλά, έτσι, έριξες μια ματιά;

Μεταξύ μας... πάρε honda... yess
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Πήγα και εγώ να κάνω το test drive του yamaha FJR1300.  Empty
#3ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πήγα και εγώ να κάνω το test drive του yamaha FJR1300.    Πήγα και εγώ να κάνω το test drive του yamaha FJR1300.  EmptyΠαρ 13 Μάης 2016 - 17:02

Ξεφτίλα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πήγα και εγώ να κάνω το test drive του yamaha FJR1300.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

 Παρόμοια θέματα

-
» έχω ρέντα σήμερα τι να κάνω...?
» Jeff Gordon - "Test Drive"
» HARLEY - DAVIDSON test drive
» Test ride - YAMAHA MT-07
» HONDA CBR500R και YAMAHA MT-03 test ride review

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Moto - κουβέντες-
^ Back to Top