Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε?
Αρχάριος και χωρίς μεγάλη εμπειρία
Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Pl102%Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Pr12
 2% [ 2 ]
Μέτριος χωρίς μεγάλη εμπειρία
Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Pl105%Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Pr12
 5% [ 4 ]
Μέτριος και το παλεύω
Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Pl1017%Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Pr12
 17% [ 14 ]
Καλός και προσεκτικός
Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Pl1017%Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Pr12
 17% [ 14 ]
Καλός και προσεκτικός αλλά τις καγκουριές μου τις κάνω που και που
Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Pl1030%Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Pr12
 30% [ 25 ]
Πολύ καλός με εμπειρία
Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Pl105%Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Pr12
 5% [ 4 ]
Πολύ καλός αλλα συντηρητικός
Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Pl107%Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Pr12
 7% [ 6 ]
Πολύ καλός αλλά τις καγκουριές τις κάνω...
Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Pl1010%Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Pr12
 10% [ 8 ]
Επιδαυρος, Μπράλλος, Αγιος, Ιτέα κάθε ΣΚ..
Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Pl102%Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Pr12
 2% [ 2 ]
Δάσκαλος του Rossi..
Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Pl105%Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Pr12
 5% [ 4 ]
Σύνολο Ψήφων : 83
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
dashmod
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
dashmod

Αριθμός μηνυμάτων : 704
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 30/09/2010

Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε;   Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 10 Οκτ 2010 - 17:06

καλός θεωρώ αλλά οι καγκουριές δεν λείπουν. Όσο ζεις μαθαίνεις φυσικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.freebikers.gr
karajim86
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
karajim86

Αριθμός μηνυμάτων : 369
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 10/06/2009

Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε;   Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 10 Οκτ 2010 - 19:06

εγω παίδες ειμαι απο τους τελευταίους, ακομα δεν καταφερα να ξυσω αγκωνα αλλα που θα παει....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dashmod
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
dashmod

Αριθμός μηνυμάτων : 704
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 30/09/2010

Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε;   Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 10 Οκτ 2010 - 20:11

karajim86 έγραψε:
εγω παίδες ειμαι απο τους τελευταίους, ακομα δεν καταφερα να ξυσω αγκωνα αλλα που θα παει....

αν ξύσεις αγκώνα και γόνατο κάτι γίνεται...αν ξύσεις αγκώνα, πλάτη, χέρια πόδια είναι πρόβλημα. το πρώτο δεν το έχω καταφέρει, το δεύτερο 2-3 φορές το κατάφερα laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.freebikers.gr
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε;   Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 10 Οκτ 2010 - 21:43

dashmod έγραψε:
karajim86 έγραψε:
εγω παίδες ειμαι απο τους τελευταίους, ακομα δεν καταφερα να ξυσω αγκωνα αλλα που θα παει....

αν ξύσεις αγκώνα και γόνατο κάτι γίνεται...αν ξύσεις αγκώνα, πλάτη, χέρια πόδια είναι πρόβλημα. το πρώτο δεν το έχω καταφέρει, το δεύτερο 2-3 φορές το κατάφερα laughing
lol! lol! respect lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
cbridhs
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
cbridhs

Αριθμός μηνυμάτων : 269
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Τόπος : ουυυυυ
Ημερομηνία εγγραφής : 07/10/2010

Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε;   Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 EmptyΔευ 11 Οκτ 2010 - 11:16

Μέτριος κ κάθε φορά κ καλύτερος!!!!!! thumbs up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuperCalm
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
SuperCalm

Αριθμός μηνυμάτων : 472
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2013

Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε;   Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 1 Ιουν 2013 - 0:43

Menos έγραψε:
dashmod έγραψε:
karajim86 έγραψε:
εγω παίδες ειμαι απο τους τελευταίους, ακομα δεν καταφερα να ξυσω αγκωνα αλλα που θα παει....

αν ξύσεις αγκώνα και γόνατο κάτι γίνεται...αν ξύσεις αγκώνα, πλάτη, χέρια πόδια είναι πρόβλημα. το πρώτο δεν το έχω καταφέρει, το δεύτερο 2-3 φορές το κατάφερα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

χαχαχα πρωτος!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
καλός θεωρώ αλλά οι καγκουριές δεν λείπουν. Όσο ζεις μαθαίνεις φυσικά. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Empty
#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε;   Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 1 Ιουν 2013 - 1:09

Γονατα αγκωνες δεν καταδεχομαι αλλα εχω ξυσει πλατη και κολο κανα δυο φορες, και τωρα που το θυμηθηκα ακομα μου χρωσταει τα διδακτρα αυτο το παλιοπαιδο ο Βαλλεντινο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuperCalm
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
SuperCalm

Αριθμός μηνυμάτων : 472
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2013

Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Empty
#23ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε;   Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 1 Ιουν 2013 - 1:25

χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Empty
#24ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε;   Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 1 Ιουν 2013 - 7:51

ψιλοκουλαδι. την μπαλευω βεβαια !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Empty
#25ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε;   Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 1 Ιουν 2013 - 9:42

Μετριος και προσεκτικος...οι καγκουριες δεν λειπουν...και εχω ξυσει γονατο μια φορα...μαζι με τον κ@λο γιατι την δευτερη το εκανα αεροπλανικα...πεταχτηκα σαν...βλημα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panagos
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
panagos

Αριθμός μηνυμάτων : 429
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Τόπος : Μαγνησία
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2009

Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Empty
#26ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε;   Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 1 Ιουν 2013 - 10:14

Όλοι κουλομαρίες είστε.. αυτός εδώ μας έχει όλους lol! απολάυστε τον

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
O Μεσιμερας
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
O Μεσιμερας

Αριθμός μηνυμάτων : 295
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 48
Τόπος : Ν.Ηρακλειο Αττικης
Ημερομηνία εγγραφής : 28/07/2011

Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Empty
#27ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε;   Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 1 Ιουν 2013 - 12:00

Καλος,Μετριος,προσεκτικος,... κτλ.
Αυτο που ξερω ειναι οτι οσο μεγαλωνουμε γινομαστε πιο φοβητσιαριδες,πιο επιφυλακτικοι και πιο ηρεμοι πανω στο τιμονι, Σκεφτομαστε τα προηγουμενα χρονια ποσο αφελης ειμασταν και ριψοκινδυνοι ορισμενες φορες,οταν στριβαμε σε στροφες χωρις να ξερουμε και χωρις να βλεπουμε τι ειναι μετα απο αυτες ωστε να λεμε για εκεινες πια τωρα οτι ειμασταν απλως τυχεροι που δεν τσακιστικαμε..Τωρα φοβαμαι να ξυνω και την μυτη μου οταν οδηγω ,οχι μονο το γονατο.
Βεβαια δεδομενο οτι οδηγουμε μοτοσυκλετες με αρκετη δυναμη δεν παει να πει οτι δεν τις χαιρομαστε πια,τα θελουμε τα 180-220+ στις ευθειες αλλα πολυ επιφυλακτικα.

Ο καλος οδηγος πρεπει να προβλεπει ΠΑΝΤΑ !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuperCalm
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
SuperCalm

Αριθμός μηνυμάτων : 472
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2013

Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Empty
#28ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε;   Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 1 Ιουν 2013 - 16:59

O Μεσιμερας έγραψε:
Καλος,Μετριος,προσεκτικος,... κτλ.
Αυτο που ξερω ειναι οτι οσο μεγαλωνουμε γινομαστε πιο φοβητσιαριδες,πιο επιφυλακτικοι και πιο ηρεμοι πανω στο τιμονι, Σκεφτομαστε τα προηγουμενα χρονια ποσο αφελης ειμασταν και ριψοκινδυνοι ορισμενες φορες,οταν στριβαμε σε στροφες χωρις να ξερουμε και χωρις να βλεπουμε τι ειναι μετα απο αυτες ωστε να λεμε για εκεινες πια τωρα οτι ειμασταν απλως τυχεροι που δεν τσακιστικαμε..Τωρα φοβαμαι να ξυνω και την μυτη μου οταν οδηγω ,οχι μονο το γονατο.
Βεβαια δεδομενο οτι οδηγουμε μοτοσυκλετες με αρκετη δυναμη δεν παει να πει οτι δεν τις χαιρομαστε πια,τα θελουμε τα 180-220+ στις ευθειες αλλα πολυ επιφυλακτικα.

Ο καλος οδηγος πρεπει να προβλεπει ΠΑΝΤΑ !
Σωστος ο παιχτης [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Empty
#29ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε;   Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 1 Ιουν 2013 - 17:47

Οσο ζω μαθαίνω , όσο προσέχω ζω και όσο τρέχω τρελενομαιαιαι !!!!!!!!! wheelie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tsimuhas
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Tsimuhas

Αριθμός μηνυμάτων : 3003
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 35
Τόπος : Χαλκιδική
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2012

Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 Empty
#30ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε;   Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 1 Ιουν 2013 - 18:37

Πιστευω οτι ειμαι αρκετα καλος και προσεκτικος, Αλλα τα καγκουριλικια καπου καπου υπαρχουν (καμια ζωγραφια σταυροδρομη με σταυροδρομη...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πόσο καλός οδηγός πιστεύετε οτι είστε;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Πως πιστευετε οτι θα ειναι οι μηχανες στο μελλον?
» Είστε έτοιμοι για τα κάλαντα;
» Ποιος πιστεύετε θα κερδίσει τον αυριανό αγώνα MotoGP στο Misano???
» Απο ποιό νομό είστε?
» Ποιος πιστεύετε θα κερδίσει τον αυριανό αγώνα MotoGP της Μαλαισίας???

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Άλλα θέματα :: Ψηφοφορία-
^ Back to Top