Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 ωραιες αναμνησεις...(τα εχω ακομα)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
paulakos
 
 
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 330
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 19/09/2009

ωραιες αναμνησεις...(τα εχω ακομα) Empty
#1ΔημοσίευσηΘέμα: ωραιες αναμνησεις...(τα εχω ακομα)   ωραιες αναμνησεις...(τα εχω ακομα) EmptyΔευ 23 Νοε 2009 - 21:08

Ειπα και εγω να σας διξω τα 2 προηγουμενα μοτο που μου προσφεραν καλες,κακες και αξεχαστες εμπειριες....Ας ξεκινησω λοιπον απο την ηλικια τον 7 που βγηκα απο το αμαξι του πατερα μου και αντικρησα την πρωτη μου αγαπη....

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Η συγκηνηση ηταν τοτε επεριγραπτη απο οσο θυμαμαι(ημουνα και 7)και μεχρι τα 9 μου το καβαλαγα στο μπαλκονι του σπιτιου μου στον 3ο(δεν το εφτανα μεχρι να τα 9).Μεχρι την ηλικια των 15 μερα νυχτα,κρυο βροχη ημουν επανωσ τον μοναδικο μου μονκει(δεν υπηρχε τοτε αλλο στην λουτσα)και εκανα βολτες ολη μερα στην μια ροδα ως μικρος καμικαζι...Σκαστος απο τον μπαμπα και απο την γειτονια εκανα μια διαδρομη 4 χιλιομετρα και νομιζα πως πηγα αγγλια....Στα 15 μου λοιπον ειχαμε αρχισει αν μαζευομαστε καθε μερα 15 με 20 αλητες στην λουτσα και να χαζευουμε(πουλωντας μουρη επισης)τα τοτε για εμας θηρια....Αρχισα λοιπον και εγω να μπαινω στο τριπακι του γνωστου σε ολους glx διοτι τα 9 στα 10 ηταν αυτης της μαρκας με πολλα εξτρα μπλα μπλα μπλα....Αποφασιζω λοιπον και εγω στα 15 μου να παρω ενα τετοιο παπι και εγω...750 ευρω αγορα και σε αυτην την κατασταση....

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Οταν το πειρα το μηχανακι κυκλοφορησε 2 μηνες σχεδον και στον γυρησμο μιας βολτας με τους αλητες απο το γνωστο σε πολλους 24ωρο(τοτε ηταν σαν τα λιμανακια)στο γερακα σπαω το πισω φτερο απο ενα παραπανω ξησιμο....Παω λοιπον σπιτι μου και λεω θα το λυσω να το κοψω(που λεφτα για αλλαγη κτλ....τα τρωγαμε ολα σε βενζινη).Λυνοντας λοιπον το φτερο αμεσως μου ερχετε ο πατερας μου στο μυαλο(μην μπλεκεις με μετατροπες...να παρουμε ενα εισαγωγης και καινουργιο και να ειμαστυε ησυχοι...εκανε 1000 ευρω τοτε και εγω ειπᨨνα δωσω 1000 ευρω και μετα να θελω και αλλα για να το φτιαξω οπως θελω...μπααααα....)...Αντικρησα ολη την πισω μερια σαπια και μεσα στην σκουρια....Τρελαινομαι λοιπον και αρχιζω καλυνω τα παντα....Τελικα το μηχανακι εμεινε 1 χρονο λημενο και ειχαν γινει πολλες εργασιες....Βαψιμο.καινουργια πλαστικα κτλ...Ολα απο την αρχη....Το αποτελεσμα???

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μαυρο με κυπαριση περλα και δεν συμαζευεται....Τ ο κοστολογιο????1500 ευρω μαζι με την αγορα και τελικα δεν ειχα αυτο που ονεορευομουν διοτι ειπᨨτελος τα λεφτα οσα εριξα εριξα...Τελικα η τελευταια μετατροπη εγινε στο μοτερ που εβαλα ενα αστρα μαυροκαπακο και ησυχασα γιατι ειχα μπλεξει με καρμπυρατερ και ολα τα συναφη....Αυτα τα 2 ηταν τα μηχανακια που μου προσφεραν αξεχαστες παιδικες αναμνησεις,τουμπες,γελιο,χαρα,λυπη(απωλειες φιλων) και ουτο καθεξης....Να και μια τελευταια φοτο με τις 2 αγαπες μου που δεν θα τις δωσω ποτε....

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επισεις να σημιωσω πως περασε και απο τα χερια μου ενα fx 125...Πολυ rolling burn out και πολυ σουζα....Δυστηχος δεν εχω φοτο....

thank you thank you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mafiozos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 643
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/09/2009

ωραιες αναμνησεις...(τα εχω ακομα) Empty
#2ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ωραιες αναμνησεις...(τα εχω ακομα)   ωραιες αναμνησεις...(τα εχω ακομα) EmptyΔευ 23 Νοε 2009 - 21:47

Γεια σου ρε Παυλακο.Απο το παπι στον κυκνο!!Να εισαι καλα και να τα χερεσε για παντα! respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akis1100xx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 990
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Τόπος : αφθονο
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2009

ωραιες αναμνησεις...(τα εχω ακομα) Empty
#3ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ωραιες αναμνησεις...(τα εχω ακομα)   ωραιες αναμνησεις...(τα εχω ακομα) EmptyΔευ 23 Νοε 2009 - 21:48

Παυλο σε φανταζομαι πανω στο ζετακι χαχαχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paulakos
 
 
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 330
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 19/09/2009

ωραιες αναμνησεις...(τα εχω ακομα) Empty
#4ΔημοσίευσηΘέμα: ???   ωραιες αναμνησεις...(τα εχω ακομα) EmptyΔευ 23 Νοε 2009 - 21:51

akisxx1100 έγραψε:
Παυλο σε φανταζομαι πανω στο ζετακι χαχαχαχαχαχα

Γιατι ρε φιλε??Μπορει αν ειμαι 100 κιλα και 1,83 αλλα ακομα τ\παει η σουζα συνεφφο....απλα δεν μπορω να στριψω γιατι βρησκουν τα γονατα....για φαντασου τον μαφιοζο επανω...χαχαχαχα!!!λες και θα οδηγαει μινι μπαικ θα ειναι... respect respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ωραιες αναμνησεις...(τα εχω ακομα)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

 Παρόμοια θέματα

-
» Αναμνησεις ωραιες!!!
» 15 αναμνήσεις από τις διακοπές των παιδικών μας χρόνων
» Δημιουργίες CBR
» Αυτή είναι ακόμα εκεί (CX500)
» Ακομα δεν το κανονισατε? Θα'πρεπε...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Άλλα θέματα :: Φωτογραφικό υλικό :: Αναμνηστικό Άλμπουμ-
^ Back to Top