Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;
 GK
 Motobatt
 Varta
 Super B
 Odyssey
 Exide
 Yuasa
 Mgm
 Haijiu
 GS
 Banner
 Άλλη μάρκα
Επισκόπηση αποτελεσμάτων
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mitsoschios
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitsoschios

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012

Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; Empty
#1ΔημοσίευσηΘέμα: Γνωμες για μπαταρια    Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; EmptyΣαβ 7 Σεπ 2013 - 8:54

Γεια σας ρε παλικαρια.Για ακομα μια φορα χρειαζομαι τη βοηθεια σας.Σημερα πηγα να βαλω μπροστα το fazerακι και ακουστηκε ο κλασσικος ηχος της ψοφιας μπαταριας.Φορουσε μια GS η οποια αποδειχτηκε super.Το θεμα ειναι οτι αυτο το μηνα τα οικονομικα μου ειναι στο κοκκινο,οποτε μιλαμε για κατι οικονομικο (οσο γινεται).
Καθε γνωμη σεβαστη.
Σας ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; Empty
#2ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;   Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; EmptyΣαβ 7 Σεπ 2013 - 9:28

εγω εχω την yasa τη "β διαλογη" αυτη που κανει κανα 70αρι. η Α' κανει 120 και ειναι japan. Αλλα υπαρχουν και περιπτωσεις που με πολυ φτηνοτερες και noname γινεται δουλεια. θα σου πουνε και τα υπολοιπα παιδιά γνωμες απο ιδία πειρα. προσεξε μονο στη σωστη τοποθετηση-συντηρηση. δλδ πριν τη βαλεις να τη φορτισεις στο 100% η να σιγουρευτεις οτι στη φορτισανε. και το χειμωνα να τη φορτιζεις εσυ, εκτος της φορτισης που δεχεται απ τη μοτο, ανα διμηνο, μιας και εισαι και σε νησι και δεν κανεις και μεγαλες αποστασεις. θα σου κρατησει ασυγκριτα περισσοτερο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
horrorshow_gr
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
horrorshow_gr

Αριθμός μηνυμάτων : 303
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2010

Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; Empty
#3ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;   Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; EmptyΣαβ 7 Σεπ 2013 - 11:24

φορτιση σε συνεργειο...μπας και την βγαλεις κανα μηνα ακομα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
O Μεσιμερας
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
O Μεσιμερας

Αριθμός μηνυμάτων : 295
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 48
Τόπος : Ν.Ηρακλειο Αττικης
Ημερομηνία εγγραφής : 28/07/2011

Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; Empty
#4ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;   Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; EmptyΣαβ 7 Σεπ 2013 - 12:20

Εγω ειχα στο ΧΧ την γνησια yasa κοντα στα 4 χρονια οπου τελικα βγηκε off,οχι και ασχημα! Και κατοπιν εβαλα ξανα με 60+ ευρω ιδια μαρκα αλλα οχι japan.Την δουλευω εδω και 2 χρονια χωρις προβλημα,αλλα οταν ειναι σε ακινησια για καιρο δεν βαζω συναγερμο γιατι πεφτει λιγο η ταση,την μετραω με πολυμετρο. Αν ειναι τελειωμενη η μπαταρια η φορτιση δεν θα σε σωσει,μπορει να δειξει 12+ βολτ το πολυμετρο αλλα θα πεσει αμεσως αν την χρησιμοποιησεις και πιθανον θα σπρωξεις αν υπαρχει κατηφορα.. Σημασια εχει η συντηρηση οπως γραφει ο pablo, να την βαζεις την μηχανη και λιγο σε λειτουργεια καπου καπου ωστε να φορτωσει λιγο η μπαταρια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsoschios
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitsoschios

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012

Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; Empty
#5ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;   Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; EmptyΣαβ 7 Σεπ 2013 - 13:58

O Μεσιμερας έγραψε:
Εγω ειχα στο ΧΧ την γνησια yasa κοντα στα 4 χρονια οπου τελικα βγηκε off,οχι και ασχημα! Και κατοπιν εβαλα ξανα με 60+ ευρω ιδια μαρκα αλλα οχι japan.Την δουλευω εδω και 2 χρονια χωρις προβλημα,αλλα οταν ειναι σε ακινησια για καιρο δεν βαζω συναγερμο γιατι πεφτει λιγο η ταση,την μετραω με πολυμετρο. Αν ειναι τελειωμενη η μπαταρια η φορτιση δεν θα σε σωσει,μπορει να δειξει 12+ βολτ το πολυμετρο αλλα θα πεσει αμεσως αν την χρησιμοποιησεις και πιθανον θα σπρωξεις αν υπαρχει κατηφορα.. Σημασια εχει η συντηρηση οπως γραφει ο pablo, να την βαζεις την μηχανη και λιγο σε λειτουργεια καπου καπου ωστε να φορτωσει λιγο η μπαταρια.
Μου εκανε εντυπωση γιατι τη δουλευω καθημερινα ολο το καλακαιρι.Στις 2 πρωτες μιζιές δε φανηκε να κολώνει(αλλα το μοτερ δεν εκανε ουτε ενα σκασιμο,λες και ηταν νεκρο).Απο τη τριτη ομως αρχισε να ακουγεται ο χαρακτηριστηκος ηχος πεσμενης μπαταριας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; Empty
#6ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;   Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; EmptyΣαβ 7 Σεπ 2013 - 14:28

Εκτός απο τίς japan  έχει καί κορεάτικες πολύ καλές και πολύ φτηνότερες. Ψάξε στο ιντερνετ γιατι στη Χίο φοβάμαι οτι θα την πληρώσεις για 18 καρατίων.  Αν εχεις συναγερμό ενεργοποιημένο και το μηχανακι εχει καιρό να κινηθεί είναι λογικό να αδειασει η μπαταρια. φορτησέ τη μιά φορά σε αργή φορτιση κι αν γινει κατι εγινε. Καλο είναι αν εχεις πολύμετρο και γνωσεις να μετρήσεις και τα ρευματα καλού-κακού (ηλ/κη κλπ) ή αντε σε ενα ηλ/γο να τα μερτήσει, σιγά τη δουλειά, ποσα θα πάρει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; Empty
#7ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;   Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; EmptyΣαβ 7 Σεπ 2013 - 14:37

mitsoschios έγραψε:



O Μεσιμερας έγραψε:
Εγω ειχα στο ΧΧ την γνησια yasa κοντα στα 4 χρονια οπου τελικα βγηκε off,οχι και ασχημα! Και κατοπιν εβαλα ξανα με 60+ ευρω ιδια μαρκα αλλα οχι japan.Την δουλευω εδω και 2 χρονια χωρις προβλημα,αλλα οταν ειναι σε ακινησια για καιρο δεν βαζω συναγερμο γιατι πεφτει λιγο η ταση,την μετραω με πολυμετρο. Αν ειναι τελειωμενη η μπαταρια η φορτιση δεν θα σε σωσει,μπορει να δειξει 12+ βολτ το πολυμετρο αλλα θα πεσει αμεσως αν την χρησιμοποιησεις και πιθανον θα σπρωξεις αν υπαρχει κατηφορα.. Σημασια εχει η συντηρηση οπως γραφει ο pablo, να την βαζεις την μηχανη και λιγο σε λειτουργεια καπου καπου ωστε να φορτωσει λιγο η μπαταρια.

Μου εκανε εντυπωση γιατι τη δουλευω καθημερινα ολο το καλακαιρι.Στις 2 πρωτες μιζιές δε φανηκε να κολώνει(αλλα το μοτερ δεν εκανε ουτε ενα σκασιμο,λες και ηταν νεκρο).Απο τη τριτη ομως αρχισε να ακουγεται ο χαρακτηριστηκος ηχος πεσμενης μπαταριας.
Το μοτέρ ήταν νεκρό γιατι τραβαγε ολο το ρευμα η μίζα και δεν είχε και για το μοτέρ, παει αυτή,praying  θεος'σχορέστην δες στο γκουγκλ μπαταριες μοτο με κανα 35άρι - 45 θα βρείς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; Empty
#8ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;   Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; EmptyΣαβ 7 Σεπ 2013 - 16:12

Αυτο που σου λέει ο ptinotrofos φίλε δημήτρη !!!
Κανε και ένα τσεκ στον ανορθωτη σου δημητριε !!!!!!!!
Εκτός εάν έχεις συναγερμό και ανοιχτά φώτα στην εκκίνηση !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
icelover
Μέλος
Μέλος
icelover

Αριθμός μηνυμάτων : 192
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : Φλώρινα-Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; Empty
#9ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;   Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; EmptyΣαβ 7 Σεπ 2013 - 19:23

Mετρησε την μπαταρια σου πρωτα Δημητρη,και μετα προχωρας παρακατω.
Ενα πολυμετρο φανταζομαι,οτι ειναι ευκολο να δανειστεις απο καποιον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; Empty
#10ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;   Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; EmptyΣαβ 7 Σεπ 2013 - 20:16

icelover έγραψε:
Mετρησε την μπαταρια σου πρωτα Δημητρη,και μετα προχωρας παρακατω.
Ενα πολυμετρο φανταζομαι,οτι ειναι ευκολο να δανειστεις απο καποιον.
Οτι τσεκαρεις καλο ειναι !!!
Ποσο καιρό την έχεις ;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; Empty
#11ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;   Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; EmptyΣαβ 7 Σεπ 2013 - 20:56

Ωπα... Η μέτρηση πρέπει να γίνει σωστά ε? Την παρασκευή εσκασα 98 ευρω για μπαταρια.(οχι για μοτο) Το βολτομετρο εδειχνε 12.70 αλλα οταν παταγες μιζα επεφτε στο 0. για να μετρήσεις σωστά  θέλεις γραδομετρο (δεν ξέρω πως το λένε) αυτό που ειναι σα κλύσμα καί μετράει ενα -ενα τα στοιχεία χωριστά. με τίς κλειστού τύπου, τζελ, λιθίου αυτό δεν γίνεται. μονο πολυμετρο.αφου πρωτα εχεις φορτήσει τη μπαταρία τη μετράς πόσο δίνει ετσι, καί πόσο όταν πατάς τη μίζα. ΠΡΟΣΟΧΗ  την υπερφόρτωση οι παλιές μπαταρίες ανοιχτού τύπου απλά βραζανε, οι κλειστού τυπου μπορεί να εκραγούν, εχουνε βγεί μάτια έτσι. Δεν είμαι ηλ/γος εκ πείρας ότι ξέρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsoschios
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitsoschios

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012

Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; Empty
#12ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;   Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; EmptyΚυρ 8 Σεπ 2013 - 1:14

ptinotrofos έγραψε:


mitsoschios έγραψε:





O Μεσιμερας έγραψε:
Εγω ειχα στο ΧΧ την γνησια yasa κοντα στα 4 χρονια οπου τελικα βγηκε off,οχι και ασχημα! Και κατοπιν εβαλα ξανα με 60+ ευρω ιδια μαρκα αλλα οχι japan.Την δουλευω εδω και 2 χρονια χωρις προβλημα,αλλα οταν ειναι σε ακινησια για καιρο δεν βαζω συναγερμο γιατι πεφτει λιγο η ταση,την μετραω με πολυμετρο. Αν ειναι τελειωμενη η μπαταρια η φορτιση δεν θα σε σωσει,μπορει να δειξει 12+ βολτ το πολυμετρο αλλα θα πεσει αμεσως αν την χρησιμοποιησεις και πιθανον θα σπρωξεις αν υπαρχει κατηφορα.. Σημασια εχει η συντηρηση οπως γραφει ο pablo, να την βαζεις την μηχανη και λιγο σε λειτουργεια καπου καπου ωστε να φορτωσει λιγο η μπαταρια.

Μου εκανε εντυπωση γιατι τη δουλευω καθημερινα ολο το καλακαιρι.Στις 2 πρωτες μιζιές δε φανηκε να κολώνει(αλλα το μοτερ δεν εκανε ουτε ενα σκασιμο,λες και ηταν νεκρο).Απο τη τριτη ομως αρχισε να ακουγεται ο χαρακτηριστηκος ηχος πεσμενης μπαταριας.
Το μοτέρ ήταν νεκρό γιατι τραβαγε ολο το ρευμα η μίζα και δεν είχε και για το μοτέρ, παει αυτή,praying  θεος'σχορέστην  δες στο γκουγκλ μπαταριες μοτο με κανα 35άρι - 45 θα βρείς.
Παντως μου εκανε εντυπωση γιατι την προηγούμενη μερα δεν ειχε δειξει κανενα σημάδι κόπωσης.Εντελως ξαφνικά τα επαιξε.Το θεμα τωρα ειναι οτι την εβαλα να φορτησει με ενα φορτιστή απο τα lidl που εχω και αφου την αφησα ολο το πρωι,το απογευμα ηταν τσακουμάκι.Χωρις να κολώσει,εδωσε αμεσως εκκινηση.thinking
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsoschios
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitsoschios

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012

Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; Empty
#13ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;   Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; EmptyΚυρ 8 Σεπ 2013 - 1:17

Meletis έγραψε:
Αυτο που σου λέει ο ptinotrofos φίλε δημήτρη !!!
Κανε και ένα τσεκ στον ανορθωτη σου δημητριε !!!!!!!!
Εκτός εάν έχεις συναγερμό και ανοιχτά φώτα στην εκκίνηση !!
Φιλε Μελετη δεν εχω συναγερμο και μαλιστα προσεχω παντα στην εκκινηση να μην εχω αναμενα φωτα και να εχω παντα πατημενο το συμπλεκτη.Η μπαταρια πιστευω οτι εχει βγει τσακαλι μιας και απο τοτε που εχω τη μηχανη (περιπου 5 χρονια) δεν εχει αλλαχτει.Ειναι μια GS.Καλο πραμα ε?
Βεβαια επειδη δε μου αρεσει να κρύβομαι πισω απο το δαχτυλο μου,τον περασμενο χειμωνα που ειχα ακινητοποιημενη τη μηχανη,την άφησα στο ελεος του ψύχους και της εκφορτησης,με τα γνωστα αποτελεσματα (μειωση διαρκειας ζωης).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsoschios
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitsoschios

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012

Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; Empty
#14ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;   Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; EmptyΚυρ 8 Σεπ 2013 - 1:22

icelover έγραψε:
Mετρησε την μπαταρια σου πρωτα Δημητρη,και μετα προχωρας παρακατω.
Ενα πολυμετρο φανταζομαι,οτι ειναι ευκολο να δανειστεις απο καποιον.
Φιλε Κωστα εχω πολυμετρο και βλακεια μου που δε τη μετρησα απο την αρχη.Αυριο πια για να μου φυγει και η απορια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; Empty
#15ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;   Μπαταρία - Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; EmptyΚυρ 8 Σεπ 2013 - 3:01

αν η μπαταρια εχει υγρα δοκιμασε να συμπληρωσεις πριν την φορτίσεις αν δεν εχει κανε οτι ειπαν τα παιδια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 5Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Τεστ : Ποια πλευρα του εγκαφαλου χρησιμοποιειτε?
» Ποιόν Browser χρησιμοποιείτε;
» Μπαταρία
» προβλημα μπαταρια
» Με ποια κοιμόταν...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Άλλα θέματα :: Ψηφοφορία-
^ Back to Top