Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I - Σελίδα 3 Empty
#31ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I   Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 5 Οκτ 2013 - 2:19

αν ειναι να πας πανε για το ψεκαστο με το διπλοφαναρο και το ψηφιακο το καρπυρατερ παει πολυ παλιο για την ανταλαγη που θες. αν κανω λαθος εγω και του παππου ειναι ψεκαστο αρπα τον απο τον γιακα και παρτον σε οτι μαντρα υπαρχει στο νησι να δει ποια παπια θελει σε οποια του αρεσει ζητα να γινει τραμπα η παπια με το δικο σου δωσε την παπια στον παππου και παρε το δικο του , τριτραμπο δλδ. βγαλε και εσυ κατι καλο θα ηταν....μια διαφορα να βγαλεις για το φαζερ και τον κοπο σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I - Σελίδα 3 Empty
#32ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I   Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 5 Οκτ 2013 - 2:23

παντως οπως ειπε ο τσιμουχας το μετρητο παντα μετραειthumbs up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsoschios
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitsoschios

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012

Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I - Σελίδα 3 Empty
#33ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I   Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 5 Οκτ 2013 - 16:52

Erecozi έγραψε:
παντως οπως ειπε ο τσιμουχας το μετρητο παντα μετραειthumbs up
Κι εγω αυτο πιστευω φιλε μου.Πηγα σημερα στο συνεργειο ενος γνωστου και του ειπα το ολο story.Η γνωμη του ηταν να πλυνω και να γυαλισω το fazerακι και να του το αφησω στη βιτρινα γιαιτι οπως μου ειπε εχει πιθανοτητες να φυγει μιας και ειναι πενα.Τωρα απο τιμη τι να του πω να λεει στους υποψηφιους αγοραστες?thinking 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I - Σελίδα 3 Empty
#34ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I   Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 5 Οκτ 2013 - 19:51

μπες στο car.gr, δες τις τιμες που παιζουν για το μοντελο σου.
Αξιολογησε το βασει της καταστασης, των χιλιομετρων που εχεις και την τιμη που θα επιανε αν εκανες ανταλλαγη. Αν πχ στην ανταλλαγη επαιρνες κανα 3χίλιαρο αξιας, λεμε υποθετικα ε? Τοτε αν παρεις 2700 σε μετρητα, η και 2500, ειναι πολυ καλα. Αν οπως λες ειναι αψογο καί εμφανισιακά, τοτε βαζοντας μια τιμή μεση και πανω, στο ευρος που θα βρεις στο car, αλλα αρκετα χαμηλοτερα απ την κορυφή, εχεις πολλες πιθανοτητες να το πουλησεις.
Το οτι εισαι σε νησι βεβαια ειναι ενα θεμα, το οποιο μπορει να σε ταλαιπωρησει, μπορει και να σε βοηθησει.
Καποιος απο μακρια πχ, θα προτιμησει καποιο χειροτερο απ το δικο σου απο το να ερθει στο νησι να το δει.
καποιος ομως απο κει, η απο τα γυρω νησια που θα ενδιαφερεται, μπορει να το παρει και με "κλειστά ματια"
Τολμησε το, που ξερεις, μπορει να εισαι τυχερός...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsoschios
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitsoschios

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012

Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I - Σελίδα 3 Empty
#35ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I   Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 6 Οκτ 2013 - 0:33

pablo έγραψε:
μπες στο car.gr, δες τις τιμες που παιζουν για το μοντελο σου.
Αξιολογησε το βασει της καταστασης, των χιλιομετρων που εχεις και την τιμη που θα επιανε αν εκανες ανταλλαγη. Αν πχ στην ανταλλαγη επαιρνες κανα 3χίλιαρο αξιας, λεμε υποθετικα ε? Τοτε αν παρεις 2700 σε μετρητα, η και 2500, ειναι πολυ καλα. Αν οπως λες ειναι αψογο καί εμφανισιακά, τοτε βαζοντας μια τιμή μεση και πανω, στο ευρος που θα βρεις στο car, αλλα αρκετα χαμηλοτερα απ την κορυφή, εχεις πολλες πιθανοτητες να το πουλησεις.
Το οτι εισαι σε νησι βεβαια ειναι ενα θεμα, το οποιο μπορει να σε ταλαιπωρησει, μπορει και να σε βοηθησει.
Καποιος απο μακρια πχ, θα προτιμησει καποιο χειροτερο απ το δικο σου απο το να ερθει στο νησι να το δει.
καποιος ομως απο κει, η απο τα γυρω νησια που θα ενδιαφερεται, μπορει να το παρει και με "κλειστά ματια"
Τολμησε το, που ξερεις, μπορει να εισαι τυχερός...
Θα το δοκιμασω φιλε μου και ελπιζω να βγαλω ακρη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I - Σελίδα 3 Empty
#36ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I   Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 6 Οκτ 2013 - 1:34

εγω το δικο μου το πηρα απο Κέρκυρα και ειναι άψογο αλλα ήταν και σε καλή τιμή. η συμφωνία μας ηταν απλά να το φέρει στο λιμάνι της Ηγουμενίτσας για να το πάρω.οταν τον πηρα τηλ του ειπα το μηχανάκι θα το παρω 100% απλά απο σενα θέλω 2 πράγματα την τιμή λίγο ποιο κάτω και να μου το φέρεις Ηγουμενίτσα μην πληρώνω 2 καράβια και την διαδρομή απο Θεσσαλονίκη τα είπαμε τα συμφωνήσαμε και τώρα κανω βολτες τρισευτυχισμένος. και για να μην σπαμ'αρω αν εχεις την δυνατότητα γραψε στο car αν μπορεις να κανεις μια μεταφορά θα το εκτιμήσουν. αν πάρεις το μετρητό ειναι και μια καλη ευκαιρία να ψάξεις και εκει που θα εισαι για κατι καλο. αν ο δρομος σε φερει Θεσσαλονικη θα σε φροντισω εγω. θα παμε με το δικο μου να κανουμε βολτες και να δουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsoschios
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitsoschios

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012

Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I - Σελίδα 3 Empty
#37ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I   Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 6 Οκτ 2013 - 3:14

Erecozi έγραψε:
εγω το δικο μου το πηρα απο Κέρκυρα και ειναι άψογο αλλα ήταν και σε καλή τιμή. η συμφωνία μας ηταν απλά να το φέρει στο λιμάνι της Ηγουμενίτσας για να το πάρω.οταν τον πηρα τηλ του ειπα το μηχανάκι θα το παρω 100% απλά απο σενα θέλω 2 πράγματα την τιμή λίγο ποιο κάτω και να μου το φέρεις Ηγουμενίτσα μην πληρώνω 2 καράβια και την διαδρομή απο Θεσσαλονίκη τα είπαμε τα συμφωνήσαμε και τώρα κανω βολτες τρισευτυχισμένος. και για να μην σπαμ'αρω αν εχεις την δυνατότητα γραψε στο car αν μπορεις να κανεις μια μεταφορά θα το εκτιμήσουν. αν πάρεις το μετρητό ειναι και μια καλη ευκαιρία να ψάξεις και εκει που θα εισαι για κατι καλο. αν ο δρομος σε φερει Θεσσαλονικη θα σε φροντισω εγω. θα παμε με το δικο μου να κανουμε βολτες και να δουμε
Να εισαι καλα φιλε μου.Σε ευχαριστωthumbs up 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsoschios
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitsoschios

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012

Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I - Σελίδα 3 Empty
#38ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I   Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 10 Οκτ 2013 - 21:02

Λοιπον επανερχομαι μιας και το μηχανακι πλύθηκε-γυαλίστηκε και αυριο παει για βιτρίνα.Αντε να δουμε αν θα εχουμε κανενα αποτελεσμα...thinking 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I - Σελίδα 3 Empty
#39ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I   Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 10 Οκτ 2013 - 21:40

Καλη και γρηγορη πωληση ευχομαι και...να καταφερεις συντομα να σβησεις απο το προφιλ το "Αναζητώντας το ονειρο" και να μεινει μονο το ΧΧ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tsimuhas
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Tsimuhas

Αριθμός μηνυμάτων : 3003
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 35
Τόπος : Χαλκιδική
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2012

Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I - Σελίδα 3 Empty
#40ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I   Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 10 Οκτ 2013 - 23:56

Ολα καλα να πανε ευχομαι! με το καλο να το πουλησεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsoschios
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitsoschios

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012

Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I - Σελίδα 3 Empty
#41ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I   Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 11 Οκτ 2013 - 0:28

Να ειστε καλα βρε παιδια!Μακαρι να πουληθει γρηγορα και να εχουμε ευχαριστα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Μια γενικη αποψη για το CBR 600F4I

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

 Παρόμοια θέματα

-
» Μια διαφορετική άποψη..
» Αλλαγη χρωματος ζαντων..πειτε αποψη σας
» Ελλάδα και πολιτική.
» Clip on cbr 600f4i
» Δισκοπλακες εμπρος CBR 600F4i

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Moto - κουβέντες-
^ Back to Top