Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Κατοικίδια..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
spyrosxx
Νέο μέλος
Νέο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 13
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 01/07/2009

Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 Empty
#106ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατοικίδια..   Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 EmptyΤρι 7 Ιαν 2014 - 21:17

beerakos έγραψε:
καλησπερα παιδια και απο εμενα.Εγω εχω ενα μικρο κοκονακι(σιγουρα καποιοι δεν την ξερουνε την ρατσα) ειναι αρσενικο, ειναι 15 μηνων, και το ονομα αυτου (οπως και το ψευδονιμο μου) "Μπυρακος".
Εντως των επομενων ημερων θα μπουν και φωτογραφιες.Απλα θελω λιγο να τις μαζεψω και να διαλεξω ποιες θα μπουν.Meno αμα θες, εχεις 1-2 φωτος του Μπυρακου, σηκωσετες μεχρι να σηκωσω εγω κι αλλες.

Να σου ζήσει το κοκόνι σου, πολύ φάτσα. Ελληνική φυλή, ε;
Να χαίρεστε όλοι τα κατοικίδιά σας, η συμπεριφορά και η στάση ζωής προς τα ζώα δείχνουν πολλά για κάποιον.
Εγώ έχω ένα Boxer που είναι σαν να έχει καταπιεί ελατήριο και να έχει σνιφάρει κόκα πίνοντας ταυτόχρονα 3 φραπέδες. Αφού μερικές φορές πιστεύω ότι πρέπει να είναι διασταύρωση αφηνιασμένου αλόγου με δαιμονισμένο καγκουρό.  laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 Empty
#107ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατοικίδια..   Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 EmptyΤρι 7 Ιαν 2014 - 21:18

spyrosxx έγραψε:
beerakos έγραψε:
καλησπερα παιδια και απο εμενα.Εγω εχω ενα μικρο κοκονακι(σιγουρα καποιοι δεν την ξερουνε την ρατσα) ειναι αρσενικο, ειναι 15 μηνων, και το ονομα αυτου (οπως και το ψευδονιμο μου) "Μπυρακος".
Εντως των επομενων ημερων θα μπουν και φωτογραφιες.Απλα θελω λιγο να τις μαζεψω και να διαλεξω ποιες θα μπουν.Meno αμα θες, εχεις 1-2 φωτος του Μπυρακου, σηκωσετες μεχρι να σηκωσω εγω κι αλλες.

Να σου ζήσει το κοκόνι σου, πολύ φάτσα. Ελληνική φυλή, ε;
Να χαίρεστε όλοι τα κατοικίδιά σας, η συμπεριφορά και η στάση ζωής προς τα ζώα δείχνουν πολλά για κάποιον.
Εγώ έχω ένα Boxer που είναι σαν να έχει καταπιεί ελατήριο και να έχει σνιφάρει κόκα πίνοντας ταυτόχρονα 3 φραπέδες. Αφού μερικές φορές πιστεύω ότι πρέπει να είναι διασταύρωση αφηνιασμένου αλόγου με δαιμονισμένο καγκουρό.  laughing
 lol! lol! =)) =)) Απιστευτες παρομοιωσεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
beerakos
Μέλος
Μέλος
beerakos

Αριθμός μηνυμάτων : 69
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ημερομηνία εγγραφής : 25/12/2013

Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 Empty
#108ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατοικίδια..   Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 EmptyΤρι 7 Ιαν 2014 - 22:28

spyrosxx έγραψε:
beerakos έγραψε:
καλησπερα παιδια και απο εμενα.Εγω εχω ενα μικρο κοκονακι(σιγουρα καποιοι δεν την ξερουνε την ρατσα) ειναι αρσενικο, ειναι 15 μηνων, και το ονομα αυτου (οπως και το ψευδονιμο μου) "Μπυρακος".
Εντως των επομενων ημερων θα μπουν και φωτογραφιες.Απλα θελω λιγο να τις μαζεψω και να διαλεξω ποιες θα μπουν.Meno αμα θες, εχεις 1-2 φωτος του Μπυρακου, σηκωσετες μεχρι να σηκωσω εγω κι αλλες.

Να σου ζήσει το κοκόνι σου, πολύ φάτσα. Ελληνική φυλή, ε;
Να χαίρεστε όλοι τα κατοικίδιά σας, η συμπεριφορά και η στάση ζωής προς τα ζώα δείχνουν πολλά για κάποιον.
Εγώ έχω ένα Boxer που είναι σαν να έχει καταπιεί ελατήριο και να έχει σνιφάρει κόκα πίνοντας ταυτόχρονα 3 φραπέδες. Αφού μερικές φορές πιστεύω ότι πρέπει να είναι διασταύρωση αφηνιασμένου αλόγου με δαιμονισμένο καγκουρό.  laughing

δεν υπαρχεις.....!!!!
εισαι θεος.Τρελαινομαι!Εγω παλι ωρες ωρες νομιζω οτι εχει το τσιρκο μεσα στο σπιτι μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 Empty
#109ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατοικίδια..   Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 EmptyΤρι 7 Ιαν 2014 - 22:33

Εμενα είναι τεμπέλαρος μεσα στο σπιτι. μονο όταν τον τσιγκλάνε οι μικρες, ειδικα η μικρη μικρη του βγαζει το λαδι, τοτε μονο γινεται το σόου.
Όταν τον βγαζω εξω εκει εκτονώνεται. τρεις με τέσσερεις φορες την εβδομαδα τον τρεχω τα βραδυα σε μια αποσταση 3-4 χιλιόμετρα σε ανοιχτο ησυχο δρομο στα γυρω τετράγωνα. Εγω μπροστα με το παπι κι αυτος τρεχει σαν ατι κι ακολουθαει. τον μετρησα και παει με 43 χλμ στην ανηφορα! τρελαίνεται για την φαση. τον εχω μαθει επισης και μ ακολουθει κυριος και μεσα στην πολη. σταματάει στα φαναρια μαζι μου κι ετσι. Τον εμαθα από μικρο λυτο, από 2,5 μηνων τον παιρνω μαζι μου στο τρεξιμο, jogging.
Ειν΄ωραιος ο Τσαρλυ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
beerakos
Μέλος
Μέλος
beerakos

Αριθμός μηνυμάτων : 69
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ημερομηνία εγγραφής : 25/12/2013

Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 Empty
#110ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατοικίδια..   Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 EmptyΤρι 7 Ιαν 2014 - 22:41

φιλε pablo εχε το νου σου που τον εχεις λυμενο.
1)υπαρχουν πολοι πηρασμοι για αυτα που εμεις δεν μπορουμε να το καταλαβουμε,
2)αποσο ξερω υπαρχει νομοθεσια για το λουρι την ωρα της βολτας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
beerakos
Μέλος
Μέλος
beerakos

Αριθμός μηνυμάτων : 69
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ημερομηνία εγγραφής : 25/12/2013

Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 Empty
#111ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατοικίδια..   Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 EmptyΤρι 7 Ιαν 2014 - 22:51

θελω να ρωτησω αν εχει χρεισημοποιησει κανεις το bagster friendy
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]  " />  " />

αν το εχει κανεις θελω να μου πει εντιποσεις απο την βολτα με τον μικρο του φιλο.
αποτι εχω βρει τα χαρακτηριστικα της τσαντας ειναι:

Ένας πρακτικός σάκος ρεζερβουάρ με χωρητικότητα 30lt, για μεταφορά των μικρών μας φίλων. Το ζώο πρέπει να έχει βάρος κάτω των 8 κιλών και η τσάντα δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί με βροχή. Διαθέτει:

- Αποσπώμενες ρυθμιζόμενες πόρτες αέρα
- Πόρτα που επιτρέπει στο ζώο να βγάζει το κεφάλι του
- 2 πλευρικές τσέπες με αποθηκευτικό χώρο
- Ιμάντες για τη μεταφορά με το χέρι ή σαν σακίδιο, ή στον ώμο
- Τέσσερα σημεία αγκύρωσης για τοποθέτηση στο ρεζερβουάρ
- Βάρος: 1,9 κιλά.
- Διαστάσεις: 45 × 33 × 30cm (Μ x Π x Y)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Celty
Μέλος
Μέλος
Celty

Αριθμός μηνυμάτων : 161
Φύλλο : Θηλυκό
Ηλικία : 44
Τόπος : Japan
Ημερομηνία εγγραφής : 02/01/2014

Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 Empty
#112ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατοικίδια..   Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 EmptyΤρι 7 Ιαν 2014 - 22:55

Ο Chess λοιπον...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και εδω τον ζαλιζω :D



<3 <3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 Empty
#113ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατοικίδια..   Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 EmptyΤρι 7 Ιαν 2014 - 23:07

Ωραίος! τροφαντός!  drooling pipe 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Celty
Μέλος
Μέλος
Celty

Αριθμός μηνυμάτων : 161
Φύλλο : Θηλυκό
Ηλικία : 44
Τόπος : Japan
Ημερομηνία εγγραφής : 02/01/2014

Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 Empty
#114ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατοικίδια..   Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 EmptyΤρι 7 Ιαν 2014 - 23:09

pablo έγραψε:
Ωραίος! τροφαντός!  drooling pipe 

μμ ναι... αλλα δε θα ηθελες να τον φας... με τοσα φαρμακα που εχει φαει κι αυτος με τη σειρα του τοσα χρονια... sad Εχει ενα προβλημα με τα δοντια του εδω και 4 χρονια. Καθε μηνα πηγαινουμε στον γιατρο, ναρκωνομαστε και μας τροχιζουν, η αφαιρουν αν χρειαστει, τα δοντια...δεν μας εχουν μεινει και πολλα...  pale 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 Empty
#115ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατοικίδια..   Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 EmptyΤρι 7 Ιαν 2014 - 23:22

Ελα ρε τον κακομοιρη sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Psath 1100XX
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Psath 1100XX

Αριθμός μηνυμάτων : 1257
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2010

Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 Empty
#116ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατοικίδια..   Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 EmptyΤρι 7 Ιαν 2014 - 23:53

Celty έγραψε:
pablo έγραψε:
Ωραίος! τροφαντός!  drooling pipe 

μμ ναι... αλλα δε θα ηθελες να τον φας... με τοσα φαρμακα που εχει φαει κι αυτος με τη σειρα του τοσα χρονια... sadΕχει ενα προβλημα με τα δοντια του εδω και 4 χρονια. Καθε μηνα πηγαινουμε στον γιατρο, ναρκωνομαστε και μας τροχιζουν, η αφαιρουν αν χρειαστει, τα δοντια...δεν μας εχουν μεινει και πολλα...  pale   


Να υποθέσω ότι αυτό σημαίνει πως έχει μεγαλώσει πολύ; Μήπως χρειάζεται να ροκανίζει κάποιο ξύλο-παιχνίδι ώστε να φθείρει τα δόντια του;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Celty
Μέλος
Μέλος
Celty

Αριθμός μηνυμάτων : 161
Φύλλο : Θηλυκό
Ηλικία : 44
Τόπος : Japan
Ημερομηνία εγγραφής : 02/01/2014

Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 Empty
#117ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατοικίδια..   Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 EmptyΤετ 8 Ιαν 2014 - 2:08

Psath 1100XX έγραψε:


Να υποθέσω ότι αυτό σημαίνει πως έχει μεγαλώσει πολύ; Μήπως χρειάζεται να ροκανίζει κάποιο ξύλο-παιχνίδι  ώστε να φθείρει τα δόντια του;

Εξι ετων ειναι. Ε κανονικα τωρα θεωρειτε παππουλης αν δεχτουμε οτι τα επτα χρονια ειναι ο μεσος ορος ηλικιας των κουνελιων. Ναι επρεπε να ροκανιζει ξυλο και κατι αλλα που πουλανε μονο για κουνελια αλλα τα κοιταζει και τα σπρωχνει, τον ενοχλουν κιωλας. Αυτο που εχει ειναι καποια ανωμαλια στο DNA του η οποια δε διορθωνετε δυστυχως ποτε. Τα δοντια του μεγαλωνουν στραβα και προς τα μεσα-εξω οπως τους ερθει και αν μεγαλωσουν αρκετα εκτος του οτι δε μπορει να φαει, μπορει να του τρυπισουν και ουλα κτλ. Ειναι καπως σοβαρη κατασταση. Παρολα αυτα, οσο μπορω να σκαω τα λεφτα στον γιατρο θα ζει σαν βασιλιας! :x
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
beerakos
Μέλος
Μέλος
beerakos

Αριθμός μηνυμάτων : 69
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ημερομηνία εγγραφής : 25/12/2013

Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 Empty
#118ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατοικίδια..   Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 EmptyΣαβ 11 Ιαν 2014 - 20:53

Παιδια καλησπερα,
τελικα βρηκα και αλλες φοτωγραφιες του Μπυρακου μου.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]  " />  " />  " />  " />

δεν ειναι ομορφος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Xaris
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Xaris

Αριθμός μηνυμάτων : 970
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2010

Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 Empty
#119ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατοικίδια..   Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 EmptyΣαβ 11 Ιαν 2014 - 20:58

Να τον χαιρεσαιι πολυ χαριτωμενο σκυλακι !!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Xaris
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Xaris

Αριθμός μηνυμάτων : 970
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2010

Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 Empty
#120ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατοικίδια..   Κατοικίδια.. - Σελίδα 8 EmptyΣαβ 11 Ιαν 2014 - 21:04

Εχω και εγω μια τρελη σκυλιτσα που δεν σταματαει να κουνιεται συνεχεια την λενε καρλα κα ειναι golden ritriver φωτο μολις τις βρω !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Κατοικίδια..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 8 από 17Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» ΚΙΝΔΥΝΕΥΟΥΝ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 ::  Δημόσια συζήτηση :: Καφενείο - Γενικές-
^ Back to Top