Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sakissp
Μέλος
Μέλος
sakissp

Αριθμός μηνυμάτων : 104
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2012

Honda - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig   Honda - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig - Σελίδα 2 EmptyΔευ 1 Ιουλ 2013 - 15:53

Μετά απο πολλα τηλέφωνα σε ολα αυτα τα μαγαζιά που μου προτείνατε,ζελατινα ετοιμοπαραδοτη δεν εχει κανένας....όλοι παραγγελία και παράδοση 15 μέρες...μονο στο σπιλιοτη βρήκα μια fabri ελαφρώς φιμε...αλλα στο Internet δεν την βρίσκω πάνω σε xx να δω πως ειναι...εχει κανένας άποψη για τη συγκεκριμένη ζελατινα...???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

Honda - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig   Honda - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig - Σελίδα 2 EmptyΔευ 1 Ιουλ 2013 - 15:57

sakissp έγραψε:
Μετά απο πολλα τηλέφωνα σε ολα αυτα τα μαγαζιά που μου προτείνατε,ζελατινα ετοιμοπαραδοτη δεν εχει κανένας....όλοι παραγγελία και παράδοση 15 μέρες...μονο στο σπιλιοτη βρήκα μια fabri ελαφρώς φιμε...αλλα στο Internet δεν την βρίσκω πάνω σε xx να δω πως ειναι...εχει κανένας άποψη για τη συγκεκριμένη ζελατινα...???
Ποιον Σπηλιωτη;;; Της Yamaha ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakissp
Μέλος
Μέλος
sakissp

Αριθμός μηνυμάτων : 104
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2012

Honda - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig   Honda - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig - Σελίδα 2 EmptyΔευ 1 Ιουλ 2013 - 15:58

Ναι...γιατι...???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

Honda - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig   Honda - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig - Σελίδα 2 EmptyΔευ 1 Ιουλ 2013 - 16:06

Το παλικάρι στον υπολογιστη ειναι γνωστός .Εχει ΧΧ και ξέρει !!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakissp
Μέλος
Μέλος
sakissp

Αριθμός μηνυμάτων : 104
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2012

Honda - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig   Honda - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig - Σελίδα 2 EmptyΔευ 1 Ιουλ 2013 - 16:13

Παντού έχεις άκρες βλέπω Μελέτη...δεν έχω παράπονο πάντως εξυπηρετικοτατος ηταν ο άνθρωπος...απλα να δω πως ειναι πάνω σε χχ θέλω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

Honda - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig   Honda - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig - Σελίδα 2 EmptyΔευ 1 Ιουλ 2013 - 16:17

sakissp έγραψε:
Παντού έχεις άκρες βλέπω Μελέτη...δεν έχω παράπονο πάντως εξυπηρετικοτατος ηταν ο άνθρωπος...απλα να δω πως ειναι πάνω σε χχ θέλω
Ρωτά τον και θα σου πει !!! Μονο ζητα τον ίδιο !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
horrorshow_gr
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
horrorshow_gr

Αριθμός μηνυμάτων : 303
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2010

Honda - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig - Σελίδα 2 Empty
#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig   Honda - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig - Σελίδα 2 EmptyΔευ 1 Ιουλ 2013 - 22:53

καλησπερα...εχω σχεδον καινουργια φλας κομπλε απο hornet 600 o6...μεχρι και οι λαμπες ειναι μεσα

νομιζω κανουν..?!?!
οσο για ζελατινα, λογω κρισης δεν στοκαρουν ευκολα πια οποτε ισως δυσκολευτεις καπως...

οι τιμες παιζουν ανάλογα με την ποιότητα ,οποτε πρεπει να κανεις περισυλλογή για το τι θες..(απο 70-140)περιπου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
horrorshow_gr
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
horrorshow_gr

Αριθμός μηνυμάτων : 303
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2010

Honda - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig - Σελίδα 2 Empty
#23ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig   Honda - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig - Σελίδα 2 EmptyΤρι 2 Ιουλ 2013 - 0:38

http://www.car.gr/parts/view/3796088/

τσεκαρε και ζελατινα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakissp
Μέλος
Μέλος
sakissp

Αριθμός μηνυμάτων : 104
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2012

Honda - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig - Σελίδα 2 Empty
#24ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig   Honda - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig - Σελίδα 2 EmptyΤρι 2 Ιουλ 2013 - 0:52

Την έχω δει και εγω αυτη τη ζελατινα αλλα δεν ξερω,δεν ειναι καποια γνωστή μάρκα και έχω κάποιους ενδοιασμούς....οσο για τα φλασακια φίλε μου αν ειναι ιδιά με του xx τα θέλω...αλλα πρεπει να ειναι ολο ίδια γιατι θέλω να του βάλω τα φιμε κρύσταλλα που έχω ήδη και κουμπονουν σε μαμα φλας...μπορούμε να το διασταυρωσουμε κάπως αυτο...??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
horrorshow_gr
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
horrorshow_gr

Αριθμός μηνυμάτων : 303
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2010

Honda - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig - Σελίδα 2 Empty
#25ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig   Honda - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig - Σελίδα 2 EmptyΤρι 2 Ιουλ 2013 - 12:33

ναι με ευγονικη,,,,


ειναι της σειρας που φοραει το inova το παπι...αλλα σε καλυτερη ποιοτητα
(υλικου) μετα θα κατεβασω απο παταρι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakissp
Μέλος
Μέλος
sakissp

Αριθμός μηνυμάτων : 104
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2012

Honda - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig - Σελίδα 2 Empty
#26ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig   Honda - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig - Σελίδα 2 EmptyΤετ 10 Ιουλ 2013 - 20:00

Ζελατινα βρέθηκε και την παρελαβα κιόλας. Mra racing πολυ όμορφη ζελατινα και ελαφρώς φιμε.συντομα θα βάλω και φωτο να ακούσω γνώμες γιατι ειναι πολλές οι αλλαγές...ακομα ψάχνω για πισω φλας....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

Honda - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig - Σελίδα 2 Empty
#27ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig   Honda - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig - Σελίδα 2 EmptyΤετ 10 Ιουλ 2013 - 21:19

Φλας έχει στο eBay με λίγα χρήματα ! Νομίζω είχα δει κάτι στο car.gr ???


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Meletis στις Παρ 12 Ιουλ 2013 - 17:50, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakissp
Μέλος
Μέλος
sakissp

Αριθμός μηνυμάτων : 104
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2012

Honda - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig - Σελίδα 2 Empty
#28ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig   Honda - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 12 Ιουλ 2013 - 15:48

Βρέθηκαν και τα πισω φλας.παρακαλω να κλειδώσει το τοπικ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

Honda - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig - Σελίδα 2 Empty
#29ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig   Honda - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 12 Ιουλ 2013 - 17:48

Μόλις κλείδωσε , χαίρομαι που βρηκες αυτα που ήθελες . Περιμένουμε φωτογραφίες!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

 Παρόμοια θέματα

-
» ζελατίνα ermax - εργοστασιακές μανέτες
»  BMW vs HONDA STREET RACING
» top case hepco & Becker + σχάρα + ζελατίνα honda μεγαλη
» Βαση πισω βαλιτσας + βαλιτσα honda xx του 2000.
» Επιθεωρηση - συντηρηση πισω αμορτισερ για HONDA CBR 1100 XX

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Αγγελίες :: Αγγελίες ζήτησης-
^ Back to Top