Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sakissp
Μέλος
Μέλος
sakissp

Αριθμός μηνυμάτων : 104
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2012

ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig Empty
#1ΔημοσίευσηΘέμα: Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig   ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig EmptyΠαρ 28 Ιουν 2013 - 21:21

Ψάχνω πισω φλας και τα δυο,αριστερό και δεξιό,κρύσταλλα έχω μονο τις βάσεις θέλω αλλα και ολόκληρα τα περνω...και επίσης μια απο τις ζελατινες που αναφέρω.αν γνωρίζει κάποιος που μπορω να τα αγοράσω και καινούργια ας μου πει κάποιο site.Αν γνωρίζει κάποιος κατι απο Αθήνα που να τα βρω ετοιμοπαραδοτα.μακρια απο αντιπροσωπια όμως γιατι για τα δυο πισω φλας θέλει 189,80€.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig Empty
#2ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig   ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig EmptyΠαρ 28 Ιουν 2013 - 21:39

189,80 να ναι οι ωρες τους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakissp
Μέλος
Μέλος
sakissp

Αριθμός μηνυμάτων : 104
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2012

ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig Empty
#3ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig   ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig EmptyΠαρ 28 Ιουν 2013 - 21:47

Συγνώμη 179,80 ήθελα να πω...89,90 το κάθε ένα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig Empty
#4ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig   ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig EmptyΠαρ 28 Ιουν 2013 - 22:00

το ιδιο κανει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasalab
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
nasalab

Αριθμός μηνυμάτων : 1068
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 54
Τόπος : United Kingdom
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2012

ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig Empty
#5ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig   ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig EmptyΠαρ 28 Ιουν 2013 - 22:14

Όχι βρε φίλε δεν κάνει το ίδιο. Είπες:

pablo έγραψε:
189,80 να ναι οι ωρες τους!

Ενώ το σωστό είναι 179,80 να είναι οι ώρες τους muhaha
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig Empty
#6ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig   ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig EmptyΠαρ 28 Ιουν 2013 - 22:36

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig Empty
#7ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig   ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig EmptyΠαρ 28 Ιουν 2013 - 22:40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasalab
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
nasalab

Αριθμός μηνυμάτων : 1068
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 54
Τόπος : United Kingdom
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2012

ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig Empty
#8ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig   ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig EmptyΠαρ 28 Ιουν 2013 - 22:59

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasalab
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
nasalab

Αριθμός μηνυμάτων : 1068
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 54
Τόπος : United Kingdom
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2012

ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig Empty
#9ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig   ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig EmptyΠαρ 28 Ιουν 2013 - 23:32

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig Empty
#10ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig   ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig EmptyΣαβ 29 Ιουν 2013 - 0:17

άντε, καινούριος θα γινεις χεχε thumbs up 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakissp
Μέλος
Μέλος
sakissp

Αριθμός μηνυμάτων : 104
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2012

ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig Empty
#11ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig   ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig EmptyΣαβ 29 Ιουν 2013 - 1:20

Παιδια ευχαριστω πολυ για την γρηγορη ανταπόκριση...αύριο θα πάρω μερικά τηλέφωνα..μου αρέσει η ζελατινα της puig,απο το xmoto...πιστευω να την εχει και ετοιμοπαραδοτη...αν την εχει και εκει στο καταστημα θα την παραγγειλω αυριο κιόλας....επίσης Μελέτη ήθελα να σου πω ότι μίλησα με το φίλο σου το Δημήτρη που εφτιαξες το καντραν και του έχω στείλει και εγω το δικό μου για αλλαγη φωτισμού και πλάκας στο καντραν,του είπα ότι σε ξερω μέσω του φόρουμ,πιστεύω να μην σε πειράζει που ανέφερα το όνομα σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig Empty
#12ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig   ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig EmptyΣαβ 29 Ιουν 2013 - 7:32

sakissp έγραψε:
Παιδια ευχαριστω πολυ για την γρηγορη ανταπόκριση...αύριο θα πάρω μερικά τηλέφωνα..μου αρέσει η ζελατινα της puig,απο το xmoto...πιστευω να την εχει και ετοιμοπαραδοτη...αν την εχει και εκει στο καταστημα θα την παραγγειλω αυριο κιόλας....επίσης Μελέτη ήθελα να σου πω ότι μίλησα με το φίλο σου το Δημήτρη που εφτιαξες το καντραν και του έχω στείλει και εγω το δικό μου για αλλαγη φωτισμού και πλάκας στο καντραν,του είπα ότι σε ξερω μέσω του φόρουμ,πιστεύω να μην σε πειράζει που ανέφερα το όνομα σου.
Καλα έκανες και αναφερες το forum ! Κάνει καλύτερη τιμή ! Καλα έκανες και το εγραψες και εδω για να πάω απο εκει ! Η βελόνα για να ρυθμιστεί χρειάζεται να ειναι το καντραν πάνω στη Μηχανη ! Θα το συνδέσω στη δική μου για να μη τρεχεις αθήνα και να το πάρεις έτοιμο !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakissp
Μέλος
Μέλος
sakissp

Αριθμός μηνυμάτων : 104
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2012

ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig Empty
#13ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig   ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig EmptyΣαβ 29 Ιουν 2013 - 11:44

Δεν το ήξερα αυτο,δεν μου είπε κατι τέτοιο...σε ευχαριστω πολυ αν το κανεις αυτο θα σου είμαι υποχρεως.ευχαριστω πολυ και για τη βοηθεια στα υπόλοιπα πράγματα(ζελατινα,φλας).μολις ολοκληρωθεί η μηχανη θα ανέβασω και φωτογραφίες να μου πείτε τη γνώμη σας γιατι έχω κάνει πολλές αλλαγές...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig Empty
#14ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig   ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig EmptyΣαβ 29 Ιουν 2013 - 14:47

sakissp έγραψε:
Δεν το ήξερα αυτο,δεν μου είπε κατι τέτοιο...σε ευχαριστω πολυ αν το κανεις αυτο θα σου είμαι υποχρεως.ευχαριστω πολυ και για τη βοηθεια στα υπόλοιπα πράγματα(ζελατινα,φλας).μολις ολοκληρωθεί η μηχανη θα ανέβασω και φωτογραφίες να μου πείτε τη γνώμη σας γιατι έχω κάνει πολλές αλλαγές...
Δε στο είπε γιατι πήρε τηλέφωνο εμένα . Εάν έχεις κάρτα μέλους, του την στέλνεις με φαξ ή mail και έχεις έκπτωση στην τιμή που σου είπε 10%. Εάν δεν έχεις, βγάλε γιατι συμφέρει !!!! Προλαβαινεις !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakissp
Μέλος
Μέλος
sakissp

Αριθμός μηνυμάτων : 104
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2012

ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig Empty
#15ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig   ζελατινα - Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig EmptyΣαβ 29 Ιουν 2013 - 15:10

Δεν έχω κάποια κάρτα μέλους...αν μπορέσω θα φροντισω απο βδομάδα να βγάλω...ευχαριστω και πάλι :-)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ψάχνω πισω φλας για honda xx και ζελατινα ermax,mra racing ή puig

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» ζελατίνα ermax - εργοστασιακές μανέτες
»  BMW vs HONDA STREET RACING
» top case hepco & Becker + σχάρα + ζελατίνα honda μεγαλη
» Βαση πισω βαλιτσας + βαλιτσα honda xx του 2000.
» Επιθεωρηση - συντηρηση πισω αμορτισερ για HONDA CBR 1100 XX

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Αγγελίες :: Αγγελίες ζήτησης-
^ Back to Top