Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
repsol
Νέο μέλος
Νέο μέλος
repsol

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 08/10/2012

1000 - φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr   1000 - φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr - Σελίδα 2 EmptyΤρι 2 Ιουλ 2013 - 22:09

φιλε σιμο εκανα μια προσπαθεια να περασω το χαρτη αλλα δεν μπορεσα να κανω τιποτα,γιατι δεν μου το αναγνωριζει ο υπολογιστης το power commader.εχεις καμια ιδεα?εχεις τιποτα οδηγιες να μου στειλεις απο καποιον που το εχει κανει το ιδιο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
horrorshow_gr
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
horrorshow_gr

Αριθμός μηνυμάτων : 303
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2010

1000 - φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr   1000 - φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr - Σελίδα 2 EmptyΤρι 2 Ιουλ 2013 - 23:39

θυμαμαι καποτε εβαλα και εγω κοντρα με το χχ μου και εναν φιλο με 7αρι cbr 1000...
o ο τερματισμος ηταν στην καρδιτσα απο πειραια....
εχουμε και λεμε...α)το χχ φοραγε σαμαρια 2πλο τανκ μπαγκ ,συνεπιβατη και μεγαλη τσαντα πλατης..
β)το 1000 φοραγε συνεπιβατη και μια τσαντα πλατης....το αποτελεσμα ηταν οτι οταν εφτασα στον προορισμο το χαμογελο δεν εφυγε απο τα χειλη και ενιωθα τοσο καλα που εκανα και σεχ σε αντιθεση με το αλλο ζευγαρι που κλεισανε ραντεβου για ελεγχο προστατη....χαχαχαχ
λοιπον επισημανση οτι '04 και 05 ειναι πολυ πεσμενα τα μηχανακια(cbr)αλλα μην ξεχνατε οτι παιζει ρολο το βαρος του οδηγου και τα χερια του...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
meangreen
Μέλος
Μέλος
meangreen

Αριθμός μηνυμάτων : 189
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013

1000 - φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr   1000 - φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr - Σελίδα 2 EmptyΤετ 3 Ιουλ 2013 - 7:52

repsol έγραψε:
φιλε σιμο εκανα μια προσπαθεια να περασω το χαρτη αλλα δεν μπορεσα να κανω τιποτα,γιατι δεν μου το αναγνωριζει ο υπολογιστης το power commader.εχεις καμια ιδεα?εχεις τιποτα οδηγιες να μου στειλεις απο καποιον που το εχει κανει το ιδιο?



 To comander σου ειναι ενταξει.Μηπως δεν του εδωσες ρευμα;Δεν παιρνει απο το USB.
 Εχει ενα μικρο διπολικο φισακι μεσα στο κουτι, του βαζεις πλακε μπαταριουλα για να παρει ρευμα.
Δες το βιντεο:

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
repsol
Νέο μέλος
Νέο μέλος
repsol

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 08/10/2012

1000 - φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr   1000 - φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr - Σελίδα 2 EmptyΤετ 3 Ιουλ 2013 - 10:22

φιλαρακο το μηχανακι μου δεν υπαρχει περιπτωση να ειναι πεσμενο γιατι εχει μονο 12000 χιλιαδες χιλιομετρα και δεν ειναι καθολου σπασμενο οδηγειται πολυ νορμαλ.σιμο που θα βρω αυτη τη φυσα για να βαλω την μπαταρια?εμενα το cd και το usb μου το εδωσε ενας φιλος που το ειχε κανει σε ενα r1 αλλα δεν μου ειπε οτι χρειαζεται και η φυσα για την μπαταρια και μαλλον δεν την εχει,αλλα πως το εκανε αυτος?πεζει ρολο το μηανακι?παντως comander εχουμε το ιδιο το 3.παντως ευχαριστω για τη βοηθεια σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
meangreen
Μέλος
Μέλος
meangreen

Αριθμός μηνυμάτων : 189
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013

1000 - φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr   1000 - φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr - Σελίδα 2 EmptyΤετ 3 Ιουλ 2013 - 16:41

Δεν παιζει ρολο το μηχανακι...η διαδικασια ειναι η ιδια.
Ο φιλος σου μπορει να το εκανε με το commander συνδεδεμενο στη μοτοσυκλετα.
Τοτε δεν χρειαζεσαι μπαταρια 9v, γιατι παιρνεις ρευμα απο τη μοτο μεσω κεντρικης φισας.
Αν εχεις λαπτοπ το κανεις ετσι, αν οχι να σκαλισω μια κουτα που εχω στο παταρι, μηπως βρω φισακι απο κανα δικο μου.
Θα ενημερωσω εδω.thumbs up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
repsol
Νέο μέλος
Νέο μέλος
repsol

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 08/10/2012

1000 - φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr   1000 - φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr - Σελίδα 2 EmptyΤετ 3 Ιουλ 2013 - 19:49

φιλε σιμο και εμενα το commander ειναι συνδεμενω πανω στο μηχανακι κανονικα και δουλευει σωστα γιατι τα πρασινα λαμπακια που εχει αναβουν και οταν μαρσαρω ανεβωκατεβαινουν,ετσι πρωσπαθησα να βαλω το χαρτη και ο φιλος μου ετσι το εκανε,αλλα ειναι επαρχια τωρα ρε τεκνοποιώ το.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

φιλικο ανοιγμα cbr xx με cbr 1000 rr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

 Παρόμοια θέματα

-
» 2ο φιλικό Enduro Ελλησποντου
» 1o φιλικό enduro Έδεσσας
» Wunderlich S 1000 RR «Mad Max»
» 2ο Φιλικό Enduro Κρήτης στις 20 Μαϊου 2012
» Νέο CBR 1000 RR

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Moto - κουβέντες-
^ Back to Top