Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX
 Πίστα - Δρόμο (γρήγορη οδήγηση)
 Καθημερινή μετακίνηση
 Ταξίδια
 Για καφέ στην πλατεία
 Βόλτες
 Αγώνες Dragster
 Αγώνες ταχύτητας
Επισκόπηση αποτελεσμάτων
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX Empty
#1ΔημοσίευσηΘέμα: Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX   Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX EmptyΔευ 12 Οκτ 2009 - 22:04

Παρόλο που οι συντελεστές του Φόρουμ ειναι άκρως αντίθετοι με την γρήγορη οδήγηση (επικίνδυνη οδήγηση σε δημόσιους δρόμους) θα θέλαμε να μας πείτε την δική σας εκδοχή για τον λόγο που αγοράσατε το CBR XX.
Μπορεί να το αγοράσατε για όλους τους παραπάνω λόγους, όμως μην ξεχνάτε πως δικαιούστε μόνο 1 ψήφο!
Επιλέξτε λοιπόν σοφά και αφήστε μας το δικό σας σχόλιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
mafiozos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 643
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/09/2009

Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX Empty
#2ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX   Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX EmptyΔευ 12 Οκτ 2009 - 22:23

Μπορω να πω οτι το πηρα για ταξιδια. Και γι`αυτο το χρησιμοποιω κι`ολας.Τωρα που το εχω συνηθίσει ομως το σκεφτομαι σοβαρα να αρχισω να μπαινω και πιστα με το θηριο. respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Deep Purple
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Deep Purple

Αριθμός μηνυμάτων : 425
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 58
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2009

Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX Empty
#3ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX   Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX EmptyΔευ 12 Οκτ 2009 - 22:51

Ηθελα μοτό για ταξίδια,όσο χρόνο μπορώ να έχω ελεύθερο.
Νομίζω οτι είναι ιδανική παρέα.
Eπίσης η απίστευτη δύναμή της επιτρέπει σε γρήγορους
αναβάτες να αναδείξουν και την άλλη πλευρά της . Την sport.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
χχ καρδιτσα
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
χχ καρδιτσα

Αριθμός μηνυμάτων : 242
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : χαχαχαχαχαχαχαχαααχχχα
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2009

Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX Empty
#4ΔημοσίευσηΘέμα: xx   Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX EmptyΤρι 13 Οκτ 2009 - 8:12

οταν ειχα ον-οφ,τα χλμ στα ταξιδια μου ηταν 130-150χλμ την ωρα.εβλεπα τους παλαβους με τα στριτ και ελεγα οτι δεν απολαμβανουν τη βολτα με 200 και...δεν προλαβαινουν να δουν...κι ομως οταν πηρα το χχ αλλαξα γνωμη.και προλαβαινεις να δεις και πιο γρηγορα πας και το απολαμβανεις!πολυ καλο τελικα και δε το μετανιωνω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paschalis XX
Μέλος
Μέλος
paschalis XX

Αριθμός μηνυμάτων : 132
Ηλικία : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2009

Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX Empty
#5ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX   Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX EmptyΤρι 13 Οκτ 2009 - 15:25

Φυσικα ο λογος ειναι τα ταξιδια!Και κυριως αυτα που εχουν μεγαλες απαιτησεις!
Δηλαδη τα μακρινα κατα κυριο λογο στα οποια θα πρεπει να εισαι σιγουρος με
την πρωτη σκεψη οτι δεν θα προβληματιστεις πουθενα, εχοντας πολυ βαρος
και θα μπορεις να κινηθεις με αρκετα υψηλες ταχυτητες!Επισης μεγαλο ρολο
παιζουν τα υψηλα στανταρ στο θεμα της ενεργητικης ασφαλειας που προσφερει
το χχ!Με απλα λογια το γκαζι ειναι αφθονο και αισθανεσαι πιο σιγουρος και
ανετος στο δρομο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
blackroses
Μέλος
Μέλος
blackroses

Αριθμός μηνυμάτων : 129
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX Empty
#6ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX   Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX EmptyΤετ 14 Οκτ 2009 - 13:13

Τα ταξιδια,η υψηλη ποιοτητα κατασκευης,ενεργητικη και παθητικη ασφαλεια και οτι ειναι πολυ ομορφο.Οσο και αν το κοιταζω δεν βρισκω καμια ατελεια.. sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λεωνίδας
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Λεωνίδας

Αριθμός μηνυμάτων : 412
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2009

Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX Empty
#7ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX   Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX EmptyΔευ 26 Οκτ 2009 - 0:09

Μα για τί άλλο να πάρει κανείς 1 ΧΧ?
ΤΑΞΙΔΙΑ!!!
Όπως και το cbr 1000f που είχα, το ΧΧ θέλω να συνεχίσει να με πηγαίνει γρήγορα, ξεκούραστα, με ασφάλεια και αξιόπιστα σε κάθε προορισμό που θα επιλέξω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosxx1100
Νέο μέλος
Νέο μέλος
panosxx1100

Αριθμός μηνυμάτων : 12
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 40
Τόπος : Όσο και τα χιλιόμετρα στο ΧΧ μου
Ημερομηνία εγγραφής : 09/11/2009

Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX Empty
#8ΔημοσίευσηΘέμα: Είναι sport touring....με ιδιαίτερη έμφαση στο σπορ...   Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX EmptyΤετ 11 Νοε 2009 - 10:53

Είπα να πάω Καλαμάτα...και εκεί που έστριβα στην Τριπόλεως με κάμποσα,βλέπω την ταμπέλα για Ναύπλιο....
"Δεν έχω πάει ποτέ",λέω και βγαίνω.
Αφού κάνω μια βόλτα στο Ναύπλιο,βλέπω μια ταμπέλα για Αρχαία Κόρινθο..
"Ούτε εκεί έχω πάει",λέω και ξεκινάω...
Στρίβω λίγο και εκεί,κάνω και το τούρινγκ μου μέσα στα δεντράκια..και ξαναβγαίνω εθνική...
Πλακώνομαι στην Τριπόλεως,πιάνω και μια 300αρα μετά την Τρίπολη,το βάζω και στις στροφές μετά...και σταματάω για βενζίνη,λάδωμα αλυσίδας και τσιγάρο σε ένα χωριό.
Παίρνω τηλέφωνο ένα φιλαράκι,να του πώ πως βρήκα ένα ζευγάρι αθλητικά στην αριστερή λωρίδα που πήγαινα με 300+,το ακούει η γιαγιά από το βενζινάδικο και με αρχίζει...
"Είσαι έξυπνος και ήθελες και πήγαινες με τόσα;"με ρωτάει...
"'Οχι,θεία,'εχω Honda",της λέω με καμάρι..
"Και ο άντρας μου είχε ένα παπάκι,αλλά με τόσα δε πήγαινε"
"Και το'χε και πειραγμένο,μου'λεγε"....
"Μερακλής ο παππούς "της κάνω..
"Είχε και ένα zudap" μου λεει.."Είναι πιο γρήγορο αυτό;"
"Όχι θεία,τα zudap είναι πολύ γρήγορα" της λέω και φοράω το κράνος ,πριν κρυώσουν πολύ τα λάστιχα..
"Στο καλό να πάς",μου λέει,"και να προσέχεις"
"Θα προσέχω" της κάνω και κουμπώνω πρώτη.


Για αυτό λοιπόν αγόρασα το ΧΧ...500+ χιλιόμετρα σε ένα πρωινό,μέρη που δεν είχα ξαναδεί,και κουβεντούλα σε ένα χωριό με κάποιον,κάπου,μόνο και μόνο επείδη καβαλούσα την ομορφιά μου..

Και εις άλλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xxnikolasxx
Μέλος
Μέλος
xxnikolasxx

Αριθμός μηνυμάτων : 124
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : τρεελλλοοοςςς
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2009

Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX Empty
#9ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX   Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX EmptyΠεμ 12 Νοε 2009 - 10:35

το αγορασα για ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ ΧΛΜ!!!!!!!και μαλιστα για αυτο το πηρα και car/ter ουτε εγεφαλουσ ουτε τιποτα...βαβαια καιει λιγο παραπανω αλλα ειναι και πιο γρυγορο,δεν ειμαι και αγωνιαρης !!!! την εχω και για την καθημερινη μου μετακινηση λογο του οτι μενω θρακ/νες και η δουλεια μου ειναι περιστερι ...και τα περισσοτερα χλμ που εχω κανει σε ενα σκ ειναι 1400χλμ!!!!!! μονο βενζινη...χαχαχαχ....βεβαια εχω σκοπο να τα αφξισω το 2010 με ενα ταξιδι στην ιταλια στο μιλανο-ρωμι το august.. μακαρι να μαζευτουμε και αλλοι...αυτα τα ολιγα lol! Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akis1100xx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 990
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Τόπος : αφθονο
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2009

Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX Empty
#10ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX   Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX EmptyΠεμ 12 Νοε 2009 - 16:25

Tο πηρα γιατι πας οπου ,οπως και με οποιον θελεις και δε κανει κιχ.Δε σε αφηνει πουθενα ειναι παντα ομορφο ειναι παντα γρηγορο και ειναι συνδιασμος πολλων μοτο δρομου.ειναι χοντα ειναι,ειναι,ειναι,ειναι,ειναι.................................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavros
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
stavros

Αριθμός μηνυμάτων : 320
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2009

Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX Empty
#11ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX   Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX EmptyΠεμ 12 Νοε 2009 - 18:55

Απλά όποτε την σκέφτομαι ή όποτε την οδηγώ με γεμίζει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Harrys
Μέλος
Μέλος
Harrys

Αριθμός μηνυμάτων : 85
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2009

Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX Empty
#12ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX   Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX EmptyΠεμ 26 Νοε 2009 - 1:31

akisxx1100 έγραψε:
Tο πηρα γιατι πας οπου ,οπως και με οποιον θελεις και δε κανει κιχ.Δε σε αφηνει πουθενα ειναι παντα ομορφο ειναι παντα γρηγορο και ειναι συνδιασμος πολλων μοτο δρομου.ειναι χοντα ειναι,ειναι,ειναι,ειναι,ειναι.................................

εγω ειχα το 600F.με εψησε λοιπον ο κυριος απο πανω να το παρω και γω.μολις το πηρα και βολτα το αποφασισα αμεσως.
Δεν το μετανιωνω στιγμη και ειναι τιμη που οδηγω αυτο το εργαλειο.ειναι...ειναι...ειναι αυτη η γ@μ@κατασταση που δε μπορω να κανω αλλιως και πρεπει να το δωσω! sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akis1100xx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 990
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Τόπος : αφθονο
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2009

Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX Empty
#13ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX   Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX EmptyΠεμ 26 Νοε 2009 - 10:01

Harrys έγραψε:
akisxx1100 έγραψε:
Tο πηρα γιατι πας οπου ,οπως και με οποιον θελεις και δε κανει κιχ.Δε σε αφηνει πουθενα ειναι παντα ομορφο ειναι παντα γρηγορο και ειναι συνδιασμος πολλων μοτο δρομου.ειναι χοντα ειναι,ειναι,ειναι,ειναι,ειναι.................................

εγω ειχα το 600F.με εψησε λοιπον ο κυριος απο πανω να το παρω και γω.μολις το πηρα και βολτα το αποφασισα αμεσως.
Δεν το μετανιωνω στιγμη και ειναι τιμη που οδηγω αυτο το εργαλειο.ειναι...ειναι...ειναι αυτη η γ@μ@κατασταση που δε μπορω να κανω αλλιως και πρεπει να το δωσω! sad



Με το καλο κουμπαρε σου ευχομαι να σου πανε ολα καλα και να το ξαναπαρεις οταν λασκαρεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
karajim86
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
karajim86

Αριθμός μηνυμάτων : 369
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 10/06/2009

Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX Empty
#14ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX   Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX EmptyΠεμ 24 Δεκ 2009 - 15:39

οταν θα παρω για ταξιδακια με τη γυναικα και επειδη ειναι και πολυ μουρι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Xaris
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Xaris

Αριθμός μηνυμάτων : 970
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2010

Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX Empty
#15ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX   Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX EmptyΔευ 8 Μαρ 2010 - 12:54

Βασικα για ταξιδακια αλλα την εχω και μεσα στην πολη Αρχικα αγοραστηκε για βολτες και ειπα οτι καποια στιγμη θα παρω και ενα μικρο μηχανακι για μεσα στην πολη αλλα μετην οικονομικη κατασταση αστα να πανε!!!! Εδω και 2 χρονια δεν το εχω παρει ακομα που θα παει ομως στο χερι του ειναι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ο λόγος που αποκτήσατε το δικό σας CBR XX

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Λογος πωλησης.
» Ακόμη ενας λόγος..
» Υπάρχει λόγος ανησυχίας;; (Προσομοιωτές Οδήγησης)
» το δικο μου χχ
» Το CBR του μήνα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Άλλα θέματα :: Ψηφοφορία-
^ Back to Top