Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 το video της εβδομάδας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 Empty
#76ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 EmptyΔευ 2 Σεπ 2013 - 19:47

Δημήτρη, τρελαίνομαι φίλε..!
Κάθε μοτοσυκλέτα δημιουργήθηκε για να λειτουργήσει στις απαιτήσεις του αναβάτη της.
Έχουν παρουσιαστεί τόσα υπέροχα μοντέλα την τελευταία 20ετία που μάλιστα έχουν αφήσει το λιθαράκι τους στην ιστορία του μοτοσυκλετισμού.
Δεν γίνεται να μας έχει πιάσει όλους η αρρώστεια του 16αρη (στην πλειοψηφία) που κοιτάζει μοτοσυκλέτες που πάνε μόνο 300χλμ./ωρα..
Εκει έξω (κάτι που γνωρίζεις καλά) υπάρχουν κάτι διαμάντια προηγούμενων δεκαετιών που συζητούνται μέχρι σήμερα.
Όταν ψάχνουμε ανελλιπώς για το πιο καινούριο, το πιο εξελιγμένο και το πιο γρήγορο, προφανώς και είμαστε θύματα καταναλωτισμού δίχως να έχουμε την πραγματική ιδέα περι τίνος πρόκειται.
Να το πώ και διαφορετικά...
Στα γκάζια, σύγκρινε κατι 250αρια και 400αρια αρχες του '90 και σύγκρινέ τα με τα σημερινά με τους κομμένους ίππους και με σχεδιασμούς χωρίς χαρακτήρα..

Η νοοτροπία στην Ελλάδα δεν υπάρχει πουθενά στον κόσμο.
Όταν ήμουν Ρουμανία και έβλεπα ανθρώπους να φτιάχνουν μηχανές, ξεκινώντας απο παλιοσίδερα, μόνο και μόνο για να απολαύσουν την αίσθηση του αέρα στο πρόσωπο τους... ήξερα πως περιβαλλόμουν απο καθαρόαιμους μοτοσυκλετιστές!

Αντε να διδάξεις κάτι τέτοιο στην Ελλάδα της επίδειξης και του τρεντισμού.. όποιος μπορεί, ας με βγάλει ψεύτη!!
Άρχισα να τα παίρνω πάλι..!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 Empty
#77ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 EmptyΔευ 2 Σεπ 2013 - 21:49

Menos έγραψε:
Δημήτρη, τρελαίνομαι φίλε..!
Κάθε μοτοσυκλέτα δημιουργήθηκε για να λειτουργήσει στις απαιτήσεις του αναβάτη της.............
Εκει έξω (κάτι που γνωρίζεις καλά) υπάρχουν κάτι διαμάντια προηγούμενων δεκαετιών........
Όταν ψάχνουμε ανελλιπώς για το πιο καινούριο, το πιο εξελιγμένο και το πιο γρήγορο, προφανώς και είμαστε θύματα καταναλωτισμού ......
Η νοοτροπία στην Ελλάδα δεν υπάρχει πουθενά στον κόσμο......... στην Ελλάδα της επίδειξης και του τρεντισμού.. όποιος μπορεί, ας με βγάλει ψεύτη!!
Άρχισα να τα παίρνω πάλι..!
thumbs up  Έτσι ακριβώς είναι Μένο.! Γενικά είμαστε λαός της υπερβολής και της επίδειξης ! Μία μεγάλη μερίδα δεν αγοράζει για να καλύψει τις ανάγκες της αλλά για να επιδειχθεί , και βλέπει με ...μισό μάτι τον διπλανό της . Μικρότητες ...κακίες... ζήλια ...κλπ.
Γι΄αυτό και για "πολλά άλλα" χαρακτηριστικά του λαού μας... φτάσαμε εδώ που φτάσαμε !!!... Τίποτα δεν είναι τυχαίο !
Δεν συνεχίζω για να μη γίνω κουραστικός....Σηκώνει πολύ συζήτηση το θέμα ......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tsatsos
Μέλος
Μέλος
Tsatsos

Αριθμός μηνυμάτων : 173
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2013

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 Empty
#78ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 EmptyΤρι 3 Σεπ 2013 - 1:42

Tsimuhas έγραψε:
Τι να κανουμε φιλε μου δεν ειμαστε ολοι πλουσιοι... Αυτο μπορουσα να παρω αυτο πηρα....

Στακα...παρεξηγηση...χιουμοριστικα το ειπα.το μονο σιγουρο ειναι πως δεν ειμαι πλουσιος και απλα για την πληροφορηση το μηχανακι μου το εκανα τραμπα μια η αλλη με το αυτοκινητο μου που το ειχα πληρωσει 24 χιλιαρικα...παρ ολα αυτα δεν ειχα 3.5 χιλιαρικα(τοσο εχουν αυτη τη στιγμη τα μηχανακια σαν το δικο μου) για να το παρω και "αναγκαστηκα" να το παρω χανοντας ενα καραβι λεφτα στην ουσια...τουλαχιστον βεβαια δεν τα κλαιω γιατι εχω κατι που γουσταρω τερμα.αλλωστε πρωτη φορα μου μου ετρεξε δακρυ απο επιταχυνση σε rr400 του 86΄ ηταν (συνεπιβατης τοτε καθως ημουν μικρος).οτι μαλακια και να ποσταρω ποτε δεν εχω σκοπο να προσβαλω καποιον απλα η μαλακια που λεγετε internet δεν μεταδιδει σωστα αυτο που νιωθεις...


p.s τα 24 χιλιαρικα μιλαμε παντα σε δοσεις οτι τ εδινα και μαλιστα για 6 χρονια...οποτε ο κwλος καταλαβαινετε πως εγινε..(332x72 και με μισθο 550 μεχρι 750 ευρω)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tsatsos
Μέλος
Μέλος
Tsatsos

Αριθμός μηνυμάτων : 173
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2013

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 Empty
#79ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 EmptyΤρι 3 Σεπ 2013 - 1:48

Menos έγραψε:
Δημήτρη, τρελαίνομαι φίλε..!
Κάθε μοτοσυκλέτα δημιουργήθηκε για να λειτουργήσει στις απαιτήσεις του αναβάτη της.
Έχουν παρουσιαστεί τόσα υπέροχα μοντέλα την τελευταία 20ετία που μάλιστα έχουν αφήσει το λιθαράκι τους στην ιστορία του μοτοσυκλετισμού.
Δεν γίνεται να μας έχει πιάσει όλους η αρρώστεια του 16αρη (στην πλειοψηφία) που κοιτάζει μοτοσυκλέτες που πάνε μόνο 300χλμ./ωρα..
Εκει έξω (κάτι που γνωρίζεις καλά) υπάρχουν κάτι διαμάντια προηγούμενων δεκαετιών που συζητούνται μέχρι σήμερα.
Όταν ψάχνουμε ανελλιπώς για το πιο καινούριο, το πιο εξελιγμένο και το πιο γρήγορο, προφανώς και είμαστε θύματα καταναλωτισμού δίχως να έχουμε την πραγματική ιδέα περι τίνος πρόκειται.
Να το πώ και διαφορετικά...
Στα γκάζια, σύγκρινε κατι 250αρια και 400αρια αρχες του '90 και σύγκρινέ τα με τα σημερινά με τους κομμένους ίππους και με σχεδιασμούς χωρίς χαρακτήρα..

Η νοοτροπία στην Ελλάδα δεν υπάρχει πουθενά στον κόσμο.
Όταν ήμουν Ρουμανία και έβλεπα ανθρώπους να φτιάχνουν μηχανές, ξεκινώντας απο παλιοσίδερα, μόνο και μόνο για να απολαύσουν την αίσθηση του αέρα στο πρόσωπο τους... ήξερα πως περιβαλλόμουν απο καθαρόαιμους μοτοσυκλετιστές!

Αντε να διδάξεις κάτι τέτοιο στην Ελλάδα της επίδειξης και του τρεντισμού.. όποιος μπορεί, ας με βγάλει ψεύτη!!
Άρχισα να τα παίρνω πάλι..!
διαφωνω.οταν βγαινει κατι καινουργιο το πιο πιθανο ειναι να ειναι καλυτερο απο τα προηγουμενα...το δεχομαστε,αφηνουμε πισω τα "περασμενα μεγαλεια και διηγοντας να κλαις" και η ζωη συνεχιζεται.
πχ.αν εχεις τα λεφτα να παρεις ενα παλιο καλο μηχανακι και ενα καινουργιο καλο μηχανακι(υποθετικα) αλλα σου πουν πως μονο το ενα θα παρεις σιγουρα θα παρεις το καινουργιο γιατι απλα ειναι καλυτερο.αν εχεις την δυνατοτητα να παρεις και αλλο,τοτε παιρνεις και το παλιο για την καυλαντα σου και τελος.<-----αποψη μου Beerchug 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tsimuhas
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Tsimuhas

Αριθμός μηνυμάτων : 3003
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 35
Τόπος : Χαλκιδική
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2012

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 Empty
#80ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 EmptyΤρι 3 Σεπ 2013 - 2:19

Tsatsos έγραψε:

Tsimuhas έγραψε:
Τι να κανουμε φιλε μου δεν ειμαστε ολοι πλουσιοι... Αυτο μπορουσα να παρω αυτο πηρα....

Στακα...παρεξηγηση...χιουμοριστικα το ειπα.το μονο σιγουρο ειναι πως δεν ειμαι πλουσιος και απλα για την πληροφορηση το μηχανακι μου το εκανα τραμπα μια η αλλη με το αυτοκινητο μου που το ειχα πληρωσει 24 χιλιαρικα...παρ ολα αυτα δεν ειχα 3.5 χιλιαρικα(τοσο εχουν αυτη τη στιγμη τα μηχανακια σαν το δικο μου) για να το παρω και "αναγκαστηκα" να το παρω χανοντας ενα καραβι λεφτα στην ουσια...τουλαχιστον βεβαια δεν τα κλαιω γιατι εχω κατι που γουσταρω τερμα.αλλωστε πρωτη φορα μου μου ετρεξε δακρυ απο επιταχυνση σε rr400 του 86΄ ηταν (συνεπιβατης τοτε καθως ημουν μικρος).οτι μαλακια και να ποσταρω ποτε δεν εχω σκοπο να προσβαλω καποιον απλα η μαλακια που λεγετε internet δεν μεταδιδει σωστα αυτο που νιωθεις...


p.s τα 24 χιλιαρικα μιλαμε παντα σε δοσεις οτι τ εδινα και μαλιστα για 6 χρονια...οποτε ο κwλος καταλαβαινετε πως εγινε..(332x72 και με μισθο 550 μεχρι 750 ευρω)
Οκ thumbs up  Beerchug 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimacos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Jimacos

Αριθμός μηνυμάτων : 1208
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 Empty
#81ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 EmptyΤρι 3 Σεπ 2013 - 13:30

Πανεμορφα μηχανακια και τα δυο με βαρια ιστορια respect 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 Empty
#82ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 EmptyΤρι 3 Σεπ 2013 - 23:55

Tsatsos έγραψε:

Menos έγραψε:
Δημήτρη, τρελαίνομαι φίλε..!
Κάθε μοτοσυκλέτα δημιουργήθηκε για να λειτουργήσει στις απαιτήσεις του αναβάτη της.
Έχουν παρουσιαστεί τόσα υπέροχα μοντέλα την τελευταία 20ετία που μάλιστα έχουν αφήσει το λιθαράκι τους στην ιστορία του μοτοσυκλετισμού.
Δεν γίνεται να μας έχει πιάσει όλους η αρρώστεια του 16αρη (στην πλειοψηφία) που κοιτάζει μοτοσυκλέτες που πάνε μόνο 300χλμ./ωρα..
Εκει έξω (κάτι που γνωρίζεις καλά) υπάρχουν κάτι διαμάντια προηγούμενων δεκαετιών που συζητούνται μέχρι σήμερα.
Όταν ψάχνουμε ανελλιπώς για το πιο καινούριο, το πιο εξελιγμένο και το πιο γρήγορο, προφανώς και είμαστε θύματα καταναλωτισμού δίχως να έχουμε την πραγματική ιδέα περι τίνος πρόκειται.
Να το πώ και διαφορετικά...
Στα γκάζια, σύγκρινε κατι 250αρια και 400αρια αρχες του '90 και σύγκρινέ τα με τα σημερινά με τους κομμένους ίππους και με σχεδιασμούς χωρίς χαρακτήρα..

Η νοοτροπία στην Ελλάδα δεν υπάρχει πουθενά στον κόσμο.
Όταν ήμουν Ρουμανία και έβλεπα ανθρώπους να φτιάχνουν μηχανές, ξεκινώντας απο παλιοσίδερα, μόνο και μόνο για να απολαύσουν την αίσθηση του αέρα στο πρόσωπο τους... ήξερα πως περιβαλλόμουν απο καθαρόαιμους μοτοσυκλετιστές!

Αντε να διδάξεις κάτι τέτοιο στην Ελλάδα της επίδειξης και του τρεντισμού.. όποιος μπορεί, ας με βγάλει ψεύτη!!
Άρχισα να τα παίρνω πάλι..!
διαφωνω.οταν βγαινει κατι καινουργιο το πιο πιθανο ειναι να ειναι καλυτερο απο τα προηγουμενα...το δεχομαστε,αφηνουμε πισω τα "περασμενα μεγαλεια και διηγοντας να κλαις" και η ζωη συνεχιζεται.
πχ.αν εχεις τα λεφτα να παρεις ενα παλιο καλο μηχανακι και ενα καινουργιο καλο μηχανακι(υποθετικα) αλλα σου πουν πως μονο το ενα θα παρεις σιγουρα θα παρεις το καινουργιο γιατι απλα ειναι καλυτερο.αν εχεις την δυνατοτητα να παρεις και αλλο,τοτε παιρνεις και το παλιο για την καυλαντα σου και τελος.<-----αποψη μου Beerchug 
Είσαι και πολυ σωστος!
Η ένσταση όμως, απ την πλευρα μου τουλαχιστον, και πολλων αλλων εδω μεσα και γενικως, απ οτι αντεληφθην πάλι γενικως και τελευταιως, είναι στη φαση που καποιος αλλαζει τα πραγματα του και δη, τις μοτο επι της παρουσης, σαν τα πουκαμισα, και μαλιστα στη φαση που δεν υπαρχει και μια. αντε να πριξεις τους γονεις να παρεις το μοτορι που ονειρευεσαι, η να κανεις το σκ@το σου παξιμαδι για τον ιδιο λογο, το καταλαβαινω. Ολοι, η οι περισσοτεροι λιγο πολυ, εχουμε περασει απο αυτη τη φαση. Αλλα που πας ρε Καραμητρο καθε δυο η ενα χρονο να αλλαζεις μοτοσακα επειδη βγηκε το καινουριο μοντελο που εχει "acxpl4 και turbo"?? (που ελεγε κι ο Χαρουλης κλυν?). Δεν εχει νοημα. είναι υπερβολή όπως και να το κάνουμε και οτι και να λεμε.
Αυτά. Αντε γεια μας Beerchug 

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tsatsos
Μέλος
Μέλος
Tsatsos

Αριθμός μηνυμάτων : 173
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2013

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 Empty
#83ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 EmptyΤετ 4 Σεπ 2013 - 3:38

αν καποιος εχει τα φραγκα να το κανει αυτο μαγκια του...και εγω μαζι του.
απο την αλλη εχω φιλο ο οποιος εχει λεφτακια καλα να ναι,δουλευει ο ανθρωπος εχει καμια 30αρια μηχανακια και ολο και παιρνει και αλλα...αλλα ενα ζηλευω απο ολα αυτα...το desmosedici rr που εχει crying crying 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 Empty
#84ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 EmptyΤετ 4 Σεπ 2013 - 7:58

Tsatsos έγραψε:
αν καποιος εχει τα φραγκα να το κανει αυτο μαγκια του...και εγω μαζι του.
συμφωνω και μακαρι να μουνα στη θεση του. εδω μιλαω για

pablo έγραψε:
Η ένσταση όμως, απ την πλευρα μου τουλαχιστον, και πολλων αλλων εδω μεσα, είναι στη φαση που καποιος αλλαζει τα πραγματα του και δη, τις μοτο επι της παρουσης, σαν τα πουκαμισα, και μαλιστα στη φαση που δεν υπαρχει και μια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apostolos
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
apostolos

Αριθμός μηνυμάτων : 311
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 47
Τόπος : Σερρες
Ημερομηνία εγγραφής : 21/02/2010

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 Empty
#85ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 EmptyΤετ 4 Σεπ 2013 - 9:13

νομιζω πως οταν εχεις ενα μηχανακι που δεν παει ευκολα συνεργειο δεν σκεφτεσαι ευκολα να το αλλαξεις. οσο παλιο και να ειναι.και θα συμφωνησω με τον μενο γιατι τα τελευταια χρονια το εχουμε δει λιγο αλλιως το θεμα ταχυτητα.δηλαδη θεωρουμε πως αν δεν 300ριζει ειναι αργο.με τα αυτοκινητα μας παμε πανω απο 200-230?γιτι στο μηχανακι να ειναι λιγα τα 250-270?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 Empty
#86ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 EmptyΤετ 4 Σεπ 2013 - 10:08

Στη φάση αυτή βάζουν τους αγοραστές οι εταιρείες για να πουλάνε συνέχεια γι αυτό και αλλάζουν τα μοντέλα σχεδόν κάθε χρόνο. Υπερκαταναλωτισμος λέγεται και δεν προσφέρει μόνιμη ευχαρίστηση αφού αυτός που αλλάζει συνέχεια μότο προφανώς δεν του αρέσει ιδιαίτερα καμία αφού του χρόνου θα δώσει αυτήν και θα πάρει την επόμενη. Αν είχα πάλι τα χρήματα θα αγόραζα όλα οχήματα που ειναι στην υπογραφή κου (αυτά που είχα δηλαδή και πούλησα) και θα τα είχα σε ένα γκαράζ να τα βγάζω αραιά και που καμία βόλτα να μου θυμίζουν εκείνες τις εποχές που τα οδηγούσα. Συναισθηματικό το θέμα.

Όσο για το βίντεο όταν δείχνει μηχανές με ιστορία μπορούμε απλώς να θαυμάζουμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tsatsos
Μέλος
Μέλος
Tsatsos

Αριθμός μηνυμάτων : 173
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2013

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 Empty
#87ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 EmptyΤετ 4 Σεπ 2013 - 18:39

apostolos έγραψε:
νομιζω πως οταν εχεις ενα μηχανακι που δεν παει ευκολα συνεργειο δεν σκεφτεσαι ευκολα να το αλλαξεις. οσο παλιο και να ειναι.και θα συμφωνησω με τον μενο γιατι τα τελευταια χρονια το εχουμε δει λιγο αλλιως το θεμα ταχυτητα.δηλαδη θεωρουμε πως αν δεν 300ριζει ειναι αργο.με τα αυτοκινητα μας παμε πανω απο 200-230?γιτι στο μηχανακι να ειναι λιγα τα 250-270?
και παλι διαφωνω.αν εχεις λεφτα δεν σε νοιαζει το συνεργειο αλλιως θα κυκλοφορουσαμε ολοι με glx επειδη δεν χαλαει.οσον αφορα την ταχυτητα...ε οπως το βλεπει κανεις respect 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 Empty
#88ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 EmptyΤετ 4 Σεπ 2013 - 19:41

εεε... δε τη μπαλεύω αλλοοοο, ακου glx! laughing 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tsatsos
Μέλος
Μέλος
Tsatsos

Αριθμός μηνυμάτων : 173
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2013

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 Empty
#89ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 EmptyΠεμ 5 Σεπ 2013 - 3:25

pablo έγραψε:
εεε... δε τη μπαλεύω αλλοοοο, ακου glx! laughing 
δεν σπαει δεν χαλαει =)) 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 Empty
#90ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 6 EmptyΚυρ 8 Σεπ 2013 - 21:47

Κυνηγώντας το ρεκόρ των 200 μιλίων/ώρα..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
 

το video της εβδομάδας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 13Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Η ψηφοφορία της εβδομάδας
» video HD
» το video της ντροπής
» Αστεια video
» ΣΑΝ VIDEO GAME

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Moto - κουβέντες-
^ Back to Top