Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 το video της εβδομάδας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 Empty
#46ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 EmptyΤρι 27 Αυγ 2013 - 0:09

Δημητρηηηηη, θελω TZRNSRGV ΤΩΡΑΑΑΑΑ vroomvroom 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tsimuhas
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Tsimuhas

Αριθμός μηνυμάτων : 3003
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 35
Τόπος : Χαλκιδική
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2012

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 Empty
#47ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 EmptyΤρι 27 Αυγ 2013 - 0:47

Erecozi έγραψε:
τι ωραια που "γραφει" η repsol πεντακτινη πορτοκαλι ζαντα ε????
Ναι οντως!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 Empty
#48ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 EmptyΤρι 27 Αυγ 2013 - 1:21

pablo έγραψε:
Δημητρηηηηη, θελω TZRNSRGV ΤΩΡΑΑΑΑΑ vroomvroom 
Άφησες το KR laughing 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Tsatsos
Μέλος
Μέλος
Tsatsos

Αριθμός μηνυμάτων : 173
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2013

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 Empty
#49ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 EmptyΤρι 27 Αυγ 2013 - 5:16

pablo έγραψε:
Δημητρηηηηη, θελω TZRNSRGV ΤΩΡΑΑΑΑΑ vroomvroom 
ολα αυτα μαζι? :-O 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 Empty
#50ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 EmptyΤρι 27 Αυγ 2013 - 18:58

Menos έγραψε:




pablo έγραψε:
Δημητρηηηηη, θελω TZRNSRGV ΤΩΡΑΑΑΑΑ vroomvroom 



Άφησες το KR laughing 



Ρε ..νεολαίοι τι γίνεται εδώ ?? !!  Ακόμα δεν αφήσατε τα ...μπιμπερό με το ..εβαπορέ .θέλετε να πιείτε ...λάδι καύσεως 2Τ ?? !!!

Είστε "μωρά" ακόμα και θα σάς ..."κόψει...κάψει" τα εντεράκια !!!  

Από τα τετράχρονα  στα δίχρονα ?  Συνήθως το αντίθετο γίνεται !

Κωστή βλέπω ότι είσαι αχόρταγος και τα θέλεις όλα  !! Ευτυχώς σε συμπλήρωσε ο Μένος με το  KR  για να κάνεις  "καρέ " !!!

.....Τώρα που το σκέπτομαι ...θά΄θελα και εγώ όλα τα παραπάνω ..στο μεγαλύτερο κυβισμό που έβγαιναν... και ...επί  πλέον  
..ένα Kawasaki 750 H2 Mach IV (3κύλινδρο δίχρονο) με USD - ψαλίδι - ζάντες - φρένα - λάστιχα από σύγχρονο.με φτιαγμένο κινητήρα-εξατμίσεις , ....  Άααα και να μη ξεχάσω ..οπωσδήποτε ένα Yamaha TZ 750 4κύλινδρο δίχρονο-υδρόψυκτο !!!!!....Ουφ... τα είπα όλα μαζεμένα και κουράστηκα .....αρχίζω να μη νοιώθω καλά...!!!  Γιατρέ .γρήγορα το φάρμακό μου ..... ένα κουτάκι .. λάδι καύσεως 2Τ!!!! !!!stormy    suncloudy   stormy   suncloudy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 Empty
#51ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 EmptyΤρι 27 Αυγ 2013 - 19:20

Και μιά και τό΄φερε η κουβέντα για δίχρονα ας κάνω μια προσπάθεια να κατεβάσω μία φωτό απο το
Σωτήριον" έτος 1975 ... τότε που τα δίχρονα ήταν ακόμα στις δόξες τους... και κάναμε πολλές ..καγκουριές !!! (Με τα τετράχρονα κυκλοφορούσες πιο... κυριλέ ... πως να το πώ ??  Πιο ..ξενερουά !!!!!! ...Κυρίως με τα  Honda !!!)

Άντε επί τέλους να μυρίσουμε λίγο λαδάκι καύσεως 2Τ !!  YAMAHA R-5  350 και τα μυαλά στα κάγκελα

ΈΕΕιιιιιιι  εσείς με τα ...τετράχρονα ...βάλτε καμία μάσκα ...μήπως σας πειράξει στα πνευμόνια ..!!!lol!  lol!  =))  =)) 
το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 7p79

Εδώ είμαι στη βόρεια Εύβοια ,(ανέμελα φοιτητικά χρόνια).....άλλες εποχές..... και οι δρόμοι άδειοι από αυτοκίνητα !!!)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την cbx -six στις Τετ 28 Αυγ 2013 - 0:16, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
meangreen
Μέλος
Μέλος
meangreen

Αριθμός μηνυμάτων : 189
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 Empty
#52ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 EmptyΤρι 27 Αυγ 2013 - 20:10

cbx -six έγραψε:



.....Τώρα που το σκέπτομαι ...θά΄θελα και εγώ όλα τα παραπάνω ..στο μεγαλύτερο κυβισμό που έβγαιναν... και ...επί  πλέον  
..ένα Kawasaki 750 H2 Mach IV (3κύλινδρο δίχρονο) με USD - ψαλίδι - ζάντες - φρένα - λάστιχα από σύγχρονο.με φτιαγμένο κινητήρα-εξατμίσεις , ....  Άααα και να μη ξεχάσω ..οπωσδήποτε ένα Yamaha TZ 750 4κύλινδρο δίχρονο-υδρόψυκτο !!!!!....Ουφ... τα είπα όλα μαζεμένα και κουράστηκα .....αρχίζω να μη νοιώθω καλά...!!!  Γιατρέ .γρήγορα το φάρμακό μου ..... ένα κουτάκι .. λάδι καύσεως 2Τ!!!! !!!stormy    suncloudy   stormy   suncloudy


το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 750SSJPG


το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 Kawasaki-h2-flickriver-most-interesting-photos-from-two-stroke-motorcycles-pool-74677

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 Mpjh8OVq72O2-LuRalz3R3A
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 Empty
#53ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 EmptyΤρι 27 Αυγ 2013 - 21:54

Menos έγραψε:

pablo έγραψε:
Δημητρηηηηη, θελω TZRNSRGV ΤΩΡΑΑΑΑΑ vroomvroom
Άφησες το KR laughing
Ναι, οντως το ξεχασα το κουκλι!!! αλλα και να το θυμομουνα, αν υπαρχουν τρια τεσσερα στην Ελλαδα. πολυ σπανιο ρε γμτ...


cbx -six έγραψε:

Ουφ... τα είπα όλα μαζεμένα και κουράστηκα .....αρχίζω να μη νοιώθω καλά...!!!  Γιατρέ .γρήγορα το φάρμακό μου ..... ένα κουτάκι .. λάδι καύσεως 2Τ!!!! !!!stormy    suncloudy   stormy  suncloudy
οοοπα, Μητσο μ ηρεμα. Τωρα που σε βρηκαμε να σε χασουμε? (αμα βρεις τπτ θελω βολτα ε? lol! )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 Empty
#54ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 EmptyΤετ 28 Αυγ 2013 - 0:05

Σίμο με έπιασες απόλυτα  !!!  Το ήθελα .... ΤΟ ΘΈΛΩ σαν τρελός  ... ΤΩΡΑ !!! yess  vroomvroom wheelie  plus1  upsign 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Κωστή ..δεν έχω σκοπό να τα ..."τινάξω" γρήγορα !!! shame on you Έχουμε να πούμε και να κάνουμε πολλά ακόμα . Εξ άλλου είμαστε πολύ ...μικροί. !!! Ακόμα δεν έχει ωριμάσει το μυαλό μας !!! lol!  =))  Beerchug

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tsatsos
Μέλος
Μέλος
Tsatsos

Αριθμός μηνυμάτων : 173
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2013

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 Empty
#55ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 EmptyΤετ 28 Αυγ 2013 - 4:47

εγω αρκουμε για αρχη σε αυτα που εχω προλαβει να δω λογω του οτι ειμαι μικροτερος σας δηλαδη κανα nsr ή κανα rgv κατα προτιμηση banana
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
meangreen
Μέλος
Μέλος
meangreen

Αριθμός μηνυμάτων : 189
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 Empty
#56ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 EmptyΤετ 28 Αυγ 2013 - 22:02

cbx -six έγραψε:
Σίμο με έπιασες απόλυτα  !!!  Το ήθελα .... ΤΟ ΘΈΛΩ σαν τρελός  ... ΤΩΡΑ !!! yess  vroomvroom wheelie  plus1  upsign 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Μοιραζομαστε την ιδια  νοσταλγια, για τα blue smokers.:x 
Τα πρωτα μηχανακια της νιοτης μου, ηταν ολα διχρονα.
Προσφατα καβαλησα ενα αριστα ανακατασκευασμενο RGV φιλου και με επιασε day dreaming.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 Empty
#57ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 EmptyΤετ 28 Αυγ 2013 - 22:53

meangreen έγραψε:

cbx -six έγραψε:
Σίμο με έπιασες απόλυτα  !!!  Το ήθελα .... ΤΟ ΘΈΛΩ σαν τρελός  ... ΤΩΡΑ !!! yess  vroomvroom wheelie  plus1  upsign 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Μοιραζομαστε την ιδια  νοσταλγια, για τα blue smokers.:x 
Τα πρωτα μηχανακια της νιοτης μου, ηταν ολα διχρονα.
Προσφατα καβαλησα ενα αριστα ανακατασκευασμενο RGV φιλου και με επιασε day dreaming.
Σίμο ...άστο... γιατί κάτι αρχίζει και με ξαναπιάνει !!! Ξυπνάει ένα Monster μέσα μου !!angry 2  angry 2  angry 2 
Θα ξαναπέσει κανένα δίχρονο στα χέρια μου ...και θα του πιω το αίμα !!! (Όχι και τίποτα άλλο . Θα γελάει κι ο κόσμος . Είμαστε και μεγάλοι άνθρωποι !!! (Ξέρω - ξέρω . Με καρδιά και ...μυαλό μικρού παιδιού !!! ) lol!  =)) 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mcneosxx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
mcneosxx

Αριθμός μηνυμάτων : 1308
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 57
Τόπος : Αθηνα - Βυρωνας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2009

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 Empty
#58ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 EmptyΤετ 28 Αυγ 2013 - 23:29

δεν ξερω εαν ειναι στην σωστη κατηγορια και η εδομαδα τελειωνει αλλα ειπα να σας βαλω ενα απο παλιοτερη συναντηση μελων του φορουμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 Empty
#59ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 30 Αυγ 2013 - 6:48

Ωραιες εποχες! Και ωραια μονοημερη. Αυτο το βιντεο το ειχα ονομασει "η εξοδος της βυτινας". Να σαι καλα Μακη που μας θυμισες ωραιες βολτες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 Empty
#60ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το video της εβδομάδας    το video της εβδομάδας  - Σελίδα 4 EmptyΚυρ 1 Σεπ 2013 - 23:10

Με επιλογή υπότιτλων στα Ελληνικά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
 

το video της εβδομάδας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 13Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Η ψηφοφορία της εβδομάδας
» video HD
» Απίστευτο video....
» το video της ντροπής
» Αστεια video

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Moto - κουβέντες-
^ Back to Top