Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Ποσο γρήγορα οδηγείτε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Ποσο γρηγορα οδηγείτε?
Παρα πολυ μπαινοντας στις στροφες με πολλα
Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 Pl106%Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 Pr12
 6% [ 3 ]
Αρκετα για να μη βλεπω τιποτα
Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 Pl1013%Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 Pr12
 13% [ 7 ]
Στις ευθειες, τα δινω στις στροφες σιγα
Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 Pl1050%Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 Pr12
 50% [ 26 ]
Δεν ξεπερνω το οριο ταχυτητας
Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 Pl106%Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 Pr12
 6% [ 3 ]
Σιγα για να παιρνω και τον αερα μου
Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 Pl1025%Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 Pr12
 25% [ 13 ]
Σύνολο Ψήφων : 52
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
icelover
Μέλος
Μέλος
icelover

Αριθμός μηνυμάτων : 192
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : Φλώρινα-Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο γρήγορα οδηγείτε?   Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 18 Μάης 2013 - 20:04

H ''επικινδυνη'' οδηγηση,περα των προφανων περιπτωσεων που κανουν κρα απο χιλομετρα,ειναι λιγο υποκειμενικο ζητημα.

Π.χ, πηγαινουμε παρεα,ο μπροστινος παει μαλλια κατ'εμε,ενω στην πραγματικοτητα ειναι στο 50-60% ή και λιγοτερο,βασει της ικανοτητας και της εμπειριας του.

Εγω σταματαω ιδρωμενος και τρομαγμενος,στην επομενη σταση,ενω ο αλλος καπνιζει το τσιγαρακι του ομορφα και χαλαρα.

Μιλαμε για νορμαλ ατομα παντα,που γνωριζομαστε ή και οχι,και δεν μιλαμε για προφανεις χαζους που πανε διχως αυριο μεχρι να κατσει η μπιλια....

Οδηγουσε επικινδυνα??? Στα δικα μου ματια ναι,στα δικα του εκανε μια συνηθισμενη βολτα.

Επικινδυνη οδηγηση,θα ηταν να προσπαθησω να σκολουθησω,ενω δυσκολευομαι-πιεζομαι,με αποτελεσμα το λαθος να ειναι πιθανοτερο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuperCalm
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
SuperCalm

Αριθμός μηνυμάτων : 472
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2013

Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο γρήγορα οδηγείτε?   Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 18 Μάης 2013 - 20:36

icelover έγραψε:
H ''επικινδυνη'' οδηγηση,περα των προφανων περιπτωσεων που κανουν κρα απο χιλομετρα,ειναι λιγο υποκειμενικο ζητημα.

Π.χ, πηγαινουμε παρεα,ο μπροστινος παει μαλλια κατ'εμε,ενω στην πραγματικοτητα ειναι στο 50-60% ή και λιγοτερο,βασει της ικανοτητας και της εμπειριας του.

Εγω σταματαω ιδρωμενος και τρομαγμενος,στην επομενη σταση,ενω ο αλλος καπνιζει το τσιγαρακι του ομορφα και χαλαρα.

Μιλαμε για νορμαλ ατομα παντα,που γνωριζομαστε ή και οχι,και δεν μιλαμε για προφανεις χαζους που πανε διχως αυριο μεχρι να κατσει η μπιλια....

Οδηγουσε επικινδυνα??? Στα δικα μου ματια ναι,στα δικα του εκανε μια συνηθισμενη βολτα.

Επικινδυνη οδηγηση,θα ηταν να προσπαθησω να σκολουθησω,ενω δυσκολευομαι-πιεζομαι,με αποτελεσμα το λαθος να ειναι πιθανοτερο.

Δεν διαφωνω! smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο γρήγορα οδηγείτε?   Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Μάης 2013 - 13:47

icelover έγραψε:
H ''επικινδυνη'' οδηγηση,περα των προφανων περιπτωσεων που κανουν κρα απο χιλομετρα,ειναι λιγο υποκειμενικο ζητημα.

Π.χ, πηγαινουμε παρεα,ο μπροστινος παει μαλλια κατ'εμε,ενω στην πραγματικοτητα ειναι στο 50-60% ή και λιγοτερο,βασει της ικανοτητας και της εμπειριας του.

Εγω σταματαω ιδρωμενος και τρομαγμενος,στην επομενη σταση,ενω ο αλλος καπνιζει το τσιγαρακι του ομορφα και χαλαρα.

Μιλαμε για νορμαλ ατομα παντα,που γνωριζομαστε ή και οχι,και δεν μιλαμε για προφανεις χαζους που πανε διχως αυριο μεχρι να κατσει η μπιλια....

Οδηγουσε επικινδυνα??? Στα δικα μου ματια ναι,στα δικα του εκανε μια συνηθισμενη βολτα.

Επικινδυνη οδηγηση,θα ηταν να προσπαθησω να σκολουθησω,ενω δυσκολευομαι-πιεζομαι,με αποτελεσμα το λαθος να ειναι πιθανοτερο.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]+ 1100χχ Μεσα εισαι. Αν και επιλεγω βολτες με καλυτερους οδηγους απο μενα, που ξερουν και καλα τη διδρομη γιατι α) πανε παντα μπροστα και αν υπαρχει κατι στραβο στο δρομο θα εχω προειδοποιηση και β) με <τραβανε> να ανεβαζω σιγα σιγα το οριο μου. Εννοειται οτι αν δεν ειμαι σε καλη μερα κανω το μακακα. Ε σε καποια ευθεια θα ανοιξω λιγο παραπανω και θα τους φτασω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
slaine
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
slaine

Αριθμός μηνυμάτων : 793
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2011

Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο γρήγορα οδηγείτε?   Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Μάης 2013 - 14:34

Εντάξει ρε παιδιά επιλέξτε την επιλογή που είναι πιο κοντά σε εσάς κι ας μη σας καλύπτει απόλυτα. Στο περιπου. Δεν κάνουμε και πανεπιστημιακή ανάλυση, για το χαβαλέ το έβαλε το παιδί το θέμα smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/lagno.mpifteki
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο γρήγορα οδηγείτε?   Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Μάης 2013 - 15:16

Εεεε...να...εγω το βρηκα σαν αφορμη να γραψω καποια πραγματα που ισως..λεω ισως φανουν χρησιμα σε καποιον και να παρακινηθουν κι αλλοι να γραψουν κατι που μπορει να ειναι χρησιμο για μενα, ετσι κουβεντα να γινεται και για την ψηφοφορια ενταξει σαμπως θα την στειλουμε και στη βουλη?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο γρήγορα οδηγείτε?   Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Μάης 2013 - 15:17

ptinotrofos έγραψε:
Εεεε...να...εγω το βρηκα σαν αφορμη να γραψω καποια πραγματα που ισως..λεω ισως φανουν χρησιμα σε καποιον και να παρακινηθουν κι αλλοι να γραψουν κατι που μπορει να ειναι χρησιμο για μενα, ετσι κουβεντα να γινεται και για την ψηφοφορια ενταξει σαμπως θα την στειλουμε και στη βουλη?

Να μη τη στείλω ;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 Empty
#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο γρήγορα οδηγείτε?   Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Μάης 2013 - 15:39

Τι ?? την εστειλες κι ολας ? θα μας καρφωσουν στην τροικα και θα μας παρουν τα ΧΧ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuperCalm
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
SuperCalm

Αριθμός μηνυμάτων : 472
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2013

Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 Empty
#23ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο γρήγορα οδηγείτε?   Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Μάης 2013 - 15:55

Meletis έγραψε:
ptinotrofos έγραψε:
Εεεε...να...εγω το βρηκα σαν αφορμη να γραψω καποια πραγματα που ισως..λεω ισως φανουν χρησιμα σε καποιον και να παρακινηθουν κι αλλοι να γραψουν κατι που μπορει να ειναι χρησιμο για μενα, ετσι κουβεντα να γινεται και για την ψηφοφορια ενταξει σαμπως θα την στειλουμε και στη βουλη?

Να μη τη στείλω ;;;;

χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuperCalm
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
SuperCalm

Αριθμός μηνυμάτων : 472
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2013

Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 Empty
#24ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο γρήγορα οδηγείτε?   Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Μάης 2013 - 15:56

ptinotrofos έγραψε:
Εεεε...να...εγω το βρηκα σαν αφορμη να γραψω καποια πραγματα που ισως..λεω ισως φανουν χρησιμα σε καποιον και να παρακινηθουν κι αλλοι να γραψουν κατι που μπορει να ειναι χρησιμο για μενα, ετσι κουβεντα να γινεται και για την ψηφοφορια ενταξει σαμπως θα την στειλουμε και στη βουλη?

Ετσι ακριβως ειναι, αφορμη ηταν, εγω παντως πηρα πολλα απο αυτα που ειπατε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuperCalm
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
SuperCalm

Αριθμός μηνυμάτων : 472
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2013

Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 Empty
#25ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο γρήγορα οδηγείτε?   Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Μάης 2013 - 15:59

ptinotrofos έγραψε:
icelover έγραψε:
H ''επικινδυνη'' οδηγηση,περα των προφανων περιπτωσεων που κανουν κρα απο χιλομετρα,ειναι λιγο υποκειμενικο ζητημα.

Π.χ, πηγαινουμε παρεα,ο μπροστινος παει μαλλια κατ'εμε,ενω στην πραγματικοτητα ειναι στο 50-60% ή και λιγοτερο,βασει της ικανοτητας και της εμπειριας του.

Εγω σταματαω ιδρωμενος και τρομαγμενος,στην επομενη σταση,ενω ο αλλος καπνιζει το τσιγαρακι του ομορφα και χαλαρα.

Μιλαμε για νορμαλ ατομα παντα,που γνωριζομαστε ή και οχι,και δεν μιλαμε για προφανεις χαζους που πανε διχως αυριο μεχρι να κατσει η μπιλια....

Οδηγουσε επικινδυνα??? Στα δικα μου ματια ναι,στα δικα του εκανε μια συνηθισμενη βολτα.

Επικινδυνη οδηγηση,θα ηταν να προσπαθησω να σκολουθησω,ενω δυσκολευομαι-πιεζομαι,με αποτελεσμα το λαθος να ειναι πιθανοτερο.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]+ 1100χχ Μεσα εισαι. Αν και επιλεγω βολτες με καλυτερους οδηγους απο μενα, που ξερουν και καλα τη διδρομη γιατι α) πανε παντα μπροστα και αν υπαρχει κατι στραβο στο δρομο θα εχω προειδοποιηση και β) με <τραβανε> να ανεβαζω σιγα σιγα το οριο μου. Εννοειται οτι αν δεν ειμαι σε καλη μερα κανω το μακακα. Ε σε καποια ευθεια θα ανοιξω λιγο παραπανω και θα τους φτασω

Και μενα θα μου αρεσε αυτο γιατι βλεπωντας εξελισεσαι, βλεπεις ο αλλος πως αντιδραει πως παταει πως μπαινει με ποσα μπαινει παντα εχεις ενα οριο αλλα αυτο το οριο ειναι εκει μεχρι να το ξεπερασεις μετα θα εχεις παλι ενα αλλο οριο που και αυτο παλι θα το σπασεις ετσι θα αποκτησεις και την εν λογο εμπειρια και πλεον θα εισαι σιγουρος για τι πραγματα μπορει να κανει η μηχανη σου και τι εσυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 Empty
#26ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο γρήγορα οδηγείτε?   Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Μάης 2013 - 22:47

Να πω μια συμβουλη μετα απο 2 πεσιματα. Μην το ψαχνετε πολυ και συνεχεια το οριο σας και της μηχανης και των δρομων γιατι κατα περιπτωση αλλαζει και το λαθος...δεν ξερει κανεις που θα καταληξει. Καποιοι ηταν τυχεροι - σαν και μενα - καποιοι αλλοι οχι. Οδηγειτε παντα με γνωμονα αυτα που ξερετε, οχι με δοκιμες...Στα 20 μου δεν ιδρωνα και εκανα πολλα τσιγαρακια ανετα αφου εφτανα παντου σε χρονο ντε τε. Θαυμα ειναι που μιλαμε τωρα...χωρις καθολου ιδρωμα. Ποτε δεν ξερει κανεις για τον αλλον ποιος παει γυρευοντας και ποιος οχι. Κινδυνοι υπαρχουν και στην ευθεια...οχι μονο στις στροφες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuperCalm
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
SuperCalm

Αριθμός μηνυμάτων : 472
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2013

Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 Empty
#27ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο γρήγορα οδηγείτε?   Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Μάης 2013 - 1:46

Thodo L200 έγραψε:
Να πω μια συμβουλη μετα απο 2 πεσιματα. Μην το ψαχνετε πολυ και συνεχεια το οριο σας και της μηχανης και των δρομων γιατι κατα περιπτωση αλλαζει και το λαθος...δεν ξερει κανεις που θα καταληξει. Καποιοι ηταν τυχεροι - σαν και μενα - καποιοι αλλοι οχι. Οδηγειτε παντα με γνωμονα αυτα που ξερετε, οχι με δοκιμες...Στα 20 μου δεν ιδρωνα και εκανα πολλα τσιγαρακια ανετα αφου εφτανα παντου σε χρονο ντε τε. Θαυμα ειναι που μιλαμε τωρα...χωρις καθολου ιδρωμα. Ποτε δεν ξερει κανεις για τον αλλον ποιος παει γυρευοντας και ποιος οχι. Κινδυνοι υπαρχουν και στην ευθεια...οχι μονο στις στροφες!

Καλα τα λες φιλος αλλα παντα και παντου σε ολα τα πραγματα υπαρχει η εξελίξει το βλεπω και στην δουλεια μου πως με τα χρονια δουλευα και πως δουλευω ολα ειναι θεμα εμπειριας και δυνατοτητων το ιδιο πιστευω συμβαινει και με την οδηγηση και εγω εχω γλιτωσει 2 φορες, και σουζες και αλαγες στη μια ροδα, δεν εχω την ιδια ταση πλεον ομως, τωρα σκεφτομαι πιο πολυ για αυτο το οποιο λες εσυ οτι κινδυνος υπαρχει παντου γιαυτο κιολας εκανα και αυτο το ποστ γιατι εβλεπα σε καποια βιντεο τυπους που εμπαιναν σε στροφες με χμ και αναροτιομουν αν καποιος ειχε σταματησει τι θα γινοταν οπως και στην ευθεια η σε μια εθνικη που μου εχει τυχει ενας να μην προσεχει του πηγαινει το αμαξι σε αλλη λωριδα και δεν εχει παρει χαμπαρι και παλι καλα τον ειδα και σταματησα αν πηγαινα πχ με 300 τι θα προλαβαινα να εκανα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 Empty
#28ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο γρήγορα οδηγείτε?   Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Μάης 2013 - 9:22

Ακριβως αυτο λεω Παντελη, "τωρα σκεφτομαι πιο πολυ"!

Οσο για τα βιντεο, πιθανολογω οτι ή μπορει να εχουν ελεγξει τι εχει μετα τις στροφες ή το ρισκαρουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuperCalm
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
SuperCalm

Αριθμός μηνυμάτων : 472
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2013

Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 Empty
#29ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο γρήγορα οδηγείτε?   Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Μάης 2013 - 17:25

Thodo L200 έγραψε:
Ακριβως αυτο λεω Παντελη, "τωρα σκεφτομαι πιο πολυ"! Οσο για τα βιντεο, πιθανολογω οτι ή μπορει να εχουν ελεγξει τι εχει μετα τις στροφες ή το ρισκαρουν...
Σημερα οπως εκοβα τα κρεατα με το μαχαιρι σκεφτομουν ποσο γρηγορα παει το χερι ποσο γρηγορα κοβω το κρεμμυδι την ντοματα Θα μου πεις τι σχεση εχει πχ μπορω να κοψω γρηγορα και να μην κοιταω καν γιατι ξερω ακριβως που θα βαλω τα χερια μου και σκεφτομουν υπαρχει πιθανοτητα κινδυνου να κοπεις? Και απανταω και βεβαια υπαρχει ειτε γιατι δεν προσεξα ειτε γιατι μου εφυγε πιο πολυ το μαχαιρι στο φιλεταρισμα αλλα στο ολο θεμα πιστευω ειναι η προλυψη και η ασφαλεια που "μειωνουν" τις συνεπειες ενος αναπαντεχου κινδυνου, οπως για παραδειγμα να φορας γαντι σιρματινο. Ετσι λιγο τα συνδιασα και με την μηχανη, μπορει να εχεις την γνωση-εμπειρια να μπεις σε μια στροφη η να πηγαινεις γρηγορα αλλα παντα υπαρχει ο κινδυνος εκει που δεν το περιμενεις, το θεμα ειναι οσο μπορεις να προφυλαξεις τον ευατο σου με τα καταλυλα ασφαλιστικα μετρα για τον αναβατη και τους γυρο σου με το να οδηγείς συνετά . Απλα εγω δεν ειμαι τοσο εμπειρος οδηγος μηχανης τετοιου ειδους αφου ειναι και η πρωτη μου μεγαλου κυβισμου smile Οποτε θα σας ταραξω με ερωτήσεις ολων των ειδων!!!! Εχετε υπομονη μαζι μου!! χαχαχα και ηθελα να πω σε ολους ενα ευχαριστω που με δεχτηκατε στο club και μου απαντατε στις ερωτήσεις μου! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]σε ολους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 Empty
#30ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο γρήγορα οδηγείτε?   Ποσο γρήγορα οδηγείτε? - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Μάης 2013 - 20:58

thumbs up Δεν μπορω παρα να συμφωνησω σε ολα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ποσο γρήγορα οδηγείτε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» γρηγορα να χιλιασουμε
» 100 ευρώ πρόστιμο εάν οδηγείτε με σαγιονάρες .
» Πόσο κοστίζει η ζωή μας?
» Ποσο Hondaκιας εισαι;
» ποσο κανουν?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Άλλα θέματα :: Ψηφοφορία-
^ Back to Top