Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Earthlings

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Earthlings Empty
#1ΔημοσίευσηΘέμα: Earthlings   Earthlings EmptyΚυρ 3 Φεβ 2013 - 0:46

Ενα ντοκυμαντέρ για πολύ ΓΕΡΑ στομάχια!!
Καλό θα είναι να το δούνε ΜΟΝΟ ενήλικες!
Σε καμμία περίπτωση μην το δούν παιδιά... οι εικόνες είναι ιδιαίτερα σκληρές!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
stelios1000rr
Μέλος
Μέλος
stelios1000rr

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

Earthlings Empty
#2ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Earthlings   Earthlings EmptyΚυρ 3 Φεβ 2013 - 5:04

το ειδα ολοκληρο και μαλιστα στην μεση πεινασα και εφαγα ενα μηλο(δεν το λεω για να το παιξω ιστορια απλα απο το ειδος μας περιμενω τα καλυτερα και τα χειροτερα)!!!εχω να πω οτι ευχομαι μεσα απ το ειναι μου και την καρδια μου να υπαρχει στ αληθεια ο θεος και ο διαβολος!για να παει ο καθενας εκει που πρεπει.....καποιοι κανουν αυτα τα ιδια πραγματα ακομα και σε ανθρωπους(γκουανταναμπο και δε συμαζευεται)επισης καποιοι ριχνουν πυρινικες βομβες(χιροσιμα,ναγκασακι)που αφανιζουν καθε ειδος ζωης σε ακτινα χιλιομετρων!ναι!ειναι του ανθρωπινου γενους αυτα τα κατωρθωματα και απο κανενα αλλο ειδος δεν θα τα ξαναδουμε.εχω βεβαια και μια ενσταση,ουδεμια ομοιοτητα ή σχεση εχει το ψαρεμα και το κυνηγι με αυτο το εκτρωμα που παρακωλουθησα!!!εγω κυνηγος ειμαι και οχι ψαρας γι αυτο θα μιλησω για το κυνηγι.το θηραμα ποτε δεν το κλωτσαμε και δεν το κακομεταχιριζομαστε,προσπαθουμε να το καταβαλουμε ακαριαια και οχι να το βασανισουμε.πολυ βασικο ειναι πως δεν ειναι εγκλοβισμενο και ετσι εχει τη δυνατοτητα να ξεφυγει.ειναι μια ασχολια για την οποια δεν περνεις χρηματα για αυτο που καρπωνεσαι εχεις προτητερα κοπιασει!ειναι απλα οπως φερει πειν σκοτωνει ενα λιονταρι μια ζεβρα για να τραφει...καμια σχεση με τον αθλιο βωμο του χρηματος και ανθρωπων σαλεμενων σαδιστων....επισης υπαρχουν ορια καρπωσης απαγωρευσεις και διαφορα αλλα που δεν γινεται να τα αναλυσω ολα.σε ενα ντοκυμαντερ μιαμισης ωρας εβαλαν μεσα και τους κυνηγους σε 2-3 λεπτα και χωρις σκληρες εικονες γιατι φυσικα δεν βρηκαν ισα,ισα να μας κατηγορησουν!πιο πολυ σεβονται την ζωη και τη φυση οσοι την εζησαν και οι κυνηγοι δεν εχουν καμια σχεση μ αυτα.βεβαια παντου υπαρχουν και αρρωστα μυαλα μονο που αυτοι δεν πρεπει να αποκαλουνται κυνηγοι.αυτοι λεγονται Λ Α Θ Ρ Ο Θ Η Ρ Ε Σ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Earthlings

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Άλλα θέματα :: Εκπομπές μοτοσυκλετισμού :: Μότο-Ντοκυμαντέρ-
^ Back to Top