Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε;
 Michelin
 Bridgestone
 Dunlop
 Goodyear
 Pirelli
 Yokohama
 Metzeler
 Άλλη μάρκα..
Επισκόπηση αποτελεσμάτων
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
SuperCalm
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
SuperCalm

Αριθμός μηνυμάτων : 472
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2013

λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 Empty
#46ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε;   λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 EmptyΚυρ 19 Μάης 2013 - 19:35

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] δεν ειναι και ακριβα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
O Μεσιμερας
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
O Μεσιμερας

Αριθμός μηνυμάτων : 295
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 48
Τόπος : Ν.Ηρακλειο Αττικης
Ημερομηνία εγγραφής : 28/07/2011

λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 Empty
#47ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε;   λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 EmptyΚυρ 19 Μάης 2013 - 19:56

Χρησιμοποιουσα τα προηγουμενα χρονια για το ΧΧ μου τα bridgestone BT-14,αρκετα μαλακο ελαστικο,ακομα και κρυο,του ειχα παρα πολυ εμπιστοσυνη στον δρομο.Το μονο ελαττωμα ειναι οτι ΔΕΝ βγαζουν πολλα χιλιομετρα,λιγα και καλα..
Τα τελαιυταια μου τωρα ειναι BT-16 οπου αρκετοι τα χρησιμοποιουν εδω απο οτι ειδα και ειναι πιο καταλληλα για επαρχιακους δρομους..
-Την τελικη αποφαση για ελαστικα καμια φορα την εχει το πορτοφολι,λογου οικονομιας μερικοι θα τοποθετησουν πιο Φθηνα ελαστικα αμφιβολου αξιοπιστιας,αλλα η ταπεινη μου γνωμη ειναι οτι σε μια μοτοσυκλετα στον δρομο μολις ελαχιστα τετραγωνικα εκατοστα πελμα μας κρατανε ορθιους και ασφαλης απο καθε ατυχημα.Δωσε κατι παραπανω σε χρηματα και βαλε κατι σωστο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbr 1100 xx kla.
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
cbr 1100 xx kla.

Αριθμός μηνυμάτων : 324
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2012

λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 Empty
#48ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε;   λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 EmptyΚυρ 19 Μάης 2013 - 20:37

θα συμφωνησω με τον συντοπιτη φιλιππο με το καταλληλο πορτοφολι φερνεις μεχρι και τα λαστιχα απο GP...ολα ειναι θεμα budget... plus1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuperCalm
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
SuperCalm

Αριθμός μηνυμάτων : 472
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2013

λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 Empty
#49ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε;   λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 EmptyΔευ 20 Μάης 2013 - 1:57

Ναι βρε παιδια ωραια αλλα τι λαστιχα να παρεις?! Το κοστος το ξερεις πανω κατω που παιζει, αν ειναι να παμε καμια βολτα και να φευγω απο την στροφη τοτε καλύτερα που ειχε πει και ο Πτινοτροφος να παω με πουλμαν smile Εγω θελω αυτο που θελουν σχεδον ολοι ενα καλο λαστιχο με κρατηματα να μπορεις να μπεις σε μια στροφη να μπορεις να σταθεις στο βρεγμενο και να μην σου χαλασουν και στα 5000χμ Και απο οτι καταλαβα τα ΒΤ πανε μπροστα για το χχ το θεμα τωρα ειναι ποσο μαλακο το θες. Εγω παλι απο τα λεγομενα μου φαινεται οτι το 19 ειναι πιο συμβατο. Περιμενω νεωτερα απο Φιλλιπο να μου πει ποσα χμ τον εβγαλαν τα 16!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ckara
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
ckara

Αριθμός μηνυμάτων : 706
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 07/04/2013

λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 Empty
#50ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε;   λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 EmptyΔευ 20 Μάης 2013 - 13:47

SuperCalm έγραψε:
ενα καλο λαστιχο με κρατηματα να μπορεις να μπεις σε μια στροφη να μπορεις να σταθεις στο βρεγμενο και να μην σου χαλασουν και στα 5000χμ

για το λόγο αυτό έβαλα τα Dunlop sportmax roadsmart που είναι σκληρά στο κέντρο για αντοχή και μαλακά στο πλάι για στροφές!

300 ευρόπουλα με ΦΠΑ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
O Μεσιμερας
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
O Μεσιμερας

Αριθμός μηνυμάτων : 295
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 48
Τόπος : Ν.Ηρακλειο Αττικης
Ημερομηνία εγγραφής : 28/07/2011

λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 Empty
#51ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε;   λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 EmptyΔευ 20 Μάης 2013 - 15:17

SuperCalm έγραψε:
Ναι βρε παιδια ωραια αλλα τι λαστιχα να παρεις?! Το κοστος το ξερεις πανω κατω που παιζει, αν ειναι να παμε καμια βολτα και να φευγω απο την στροφη τοτε καλυτερα που ειχε πει και ο Πτινοτροφος αw παω με πουλμαν smile Εγω θελω αυτο που θελουν σχεδον ολοι ενα καλο λαστιχο με κρατηματα να μπορεις να μπεις σε μια στροφη να μπορεις να σταθεις στο βρεγμενο και να μην σου χαλασουν και στα 5000χμ
Και απο οτι καταλαβα τα ΒΤ πανε μπροστα για το χχ το θεμα τωρα ειναι ποσο μαλακο το θες. Εγω παλι απο τα λεγομενα μου φαινεται οτι το 19 ειναι πιο συμβατο.

Περιμενω νεωτερα απο Φιλλιπο να μου πει ποσα χμ τον εβγαλαν τα 16!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Κοιτα σχετικο ειναι πιστευω το ποσα χλμ μου εβγαλαν τα ΒΤ-16, με παει 2 πισω,ενα μπροστα,το πρωτο το εφαγα γρηγορα σε 1 σχεδον χρονο παντα δικαβαλο με την Γυναικα μου,και με αρκετο ζορι στο γκαζι της μηχανης και αρκετες παντιες,εκει με εβγαλε γυρω στα 5000 οριακα χλμ.Παιζει ρολο κιολας στην φθορα το αν ζοριζεις με γρηγορη επιταχυνση την μοτοσυκλετα,εκει την ακουει το ελαστικο παντα.. Το δευτερο πισω λαστιχο το εχω 1,5 χρονο και οδηγω αρκετα συντηρητικα,περιπου το μισο εχω φαει,εχω κοψει τις παντιες πια !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuperCalm
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
SuperCalm

Αριθμός μηνυμάτων : 472
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2013

λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 Empty
#52ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε;   λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 EmptyΔευ 20 Μάης 2013 - 17:29

ckara έγραψε:
SuperCalm έγραψε:
ενα καλο λαστιχο με κρατηματα να μπορεις να μπεις σε μια στροφη να μπορεις να σταθεις στο βρεγμενο και να μην σου χαλασουν και στα 5000χμ
για το λόγο αυτό έβαλα τα Dunlop sportmax roadsmart που είναι σκληρά στο κέντρο για αντοχή και μαλακά στο πλάι για στροφές! 300 ευρόπουλα με ΦΠΑ!!
Θα το κοιταξω φιλος [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 Empty
#53ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε;   λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 EmptyΔευ 20 Μάης 2013 - 18:12

Εγώ με 250€ με το ΦΠΑ ( πηρα απόδειξη )έβαλα τα m3 της mezteler που με είχαν αφήσει ευχαριστημένο και απο πριν παρ´ολο που ήταν του 2007 !!!!!!! Οσο για Θεμα αντοχής , εάν η οδήγηση ειναι νορμαλ ( αργή ή γρηγορη ) πιστεύω θα βγάλουν αρκετά χιλιόμετρα ! Ηδη έχω κάνει 1500 χλμ και ειναι σαν να τα έβαλα εχθές !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuperCalm
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
SuperCalm

Αριθμός μηνυμάτων : 472
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2013

λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 Empty
#54ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε;   λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 EmptyΔευ 20 Μάης 2013 - 19:07

Meletis έγραψε:
Εγώ με 250€ με το ΦΠΑ ( πηρα απόδειξη )έβαλα τα m3 της mezteler που με είχαν αφήσει ευχαριστημένο και απο πριν παρ´ολο που ήταν του 2007 !!!!!!! Οσο για Θεμα αντοχής , εάν η οδήγηση ειναι νορμαλ ( αργή ή γρηγορη ) πιστεύω θα βγάλουν αρκετά χιλιόμετρα ! Ηδη έχω κάνει 1500 χλμ και ειναι σαν να τα έβαλα εχθές !

marios έγραψε:
το καταστημα monomoto σας ευχετε καλη χρονια και προσφερουμε για τα μελη του club 10% εκπτωση απο τις αναγραφομενες τιμες .
BRIDGESTONE BT23 (GT) 335e / BT16 PRO 345e / BT003 RS 365e (Δ.120/180)
MICHELIN P.ROAD 345e / pilot power 280e / power pure 325e (Δ.120/180)
DUNLOP sportmart 345e / QUALIFIER II 310e / GP211 350e (Δ.120/180)
METZELER M3 310e / M5 325e / Z8 355e / RACETEC K3 390e (Δ.120/180)
PIRELLI ROSSO II 330e / ANGEL 375e Οι τιμες ειναι με τοποθετηση
ζυγοσταθμιση καινουργιες βαλβιδες και οι τροχοι σφιγγονται παντα με
δυναμοκλειδο . monomoto αχαρνων 343 τηλ.210 2010202 /www.mono-moto.gr
και στο facebook * Για αποστολες επαρχια με πρακτορειο δωρεαν τα
μεταφορικα
εδω τα εχει 310...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 Empty
#55ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε;   λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 EmptyΔευ 20 Μάης 2013 - 19:12

SuperCalm έγραψε:
Meletis έγραψε:
Εγώ με 250€ με το ΦΠΑ ( πηρα απόδειξη )έβαλα τα m3 της mezteler που με είχαν αφήσει ευχαριστημένο και απο πριν παρ´ολο που ήταν του 2007 !!!!!!! Οσο για Θεμα αντοχής , εάν η οδήγηση ειναι νορμαλ ( αργή ή γρηγορη ) πιστεύω θα βγάλουν αρκετά χιλιόμετρα ! Ηδη έχω κάνει 1500 χλμ και ειναι σαν να τα έβαλα εχθές !

marios έγραψε:
το καταστημα monomoto σας ευχετε καλη χρονια και προσφερουμε για τα μελη του club 10% εκπτωση απο τις αναγραφομενες τιμες .
BRIDGESTONE BT23 (GT) 335e / BT16 PRO 345e / BT003 RS 365e (Δ.120/180)
MICHELIN P.ROAD 345e / pilot power 280e / power pure 325e (Δ.120/180)
DUNLOP sportmart 345e / QUALIFIER II 310e / GP211 350e (Δ.120/180)
METZELER M3 310e / M5 325e / Z8 355e / RACETEC K3 390e (Δ.120/180)
PIRELLI ROSSO II 330e / ANGEL 375e Οι τιμες ειναι με τοποθετηση
ζυγοσταθμιση καινουργιες βαλβιδες και οι τροχοι σφιγγονται παντα με
δυναμοκλειδο . monomoto αχαρνων 343 τηλ.210 2010202 /www.mono-moto.gr
και στο facebook * Για αποστολες επαρχια με πρακτορειο δωρεαν τα
μεταφορικα
εδω τα εχει 310...

Και εγώ τι να κάνω ;;; Οποιος ψάχνει , βρίσκει !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuperCalm
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
SuperCalm

Αριθμός μηνυμάτων : 472
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2013

λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 Empty
#56ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε;   λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 EmptyΔευ 20 Μάης 2013 - 19:24

εσυ βαλτους χερι!! :P :P
χαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 Empty
#57ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε;   λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 EmptyΔευ 20 Μάης 2013 - 21:00

Αλλαξα την περασμενη βδομαδα και το εψαξα παρα πολυ, αν θελεις κρατημα και σε στεγνο και βροχη και αξιοπρεπη αντοχη στα χιλ. και σταθερο στα πολλα και γρηγορη κορωνα και 300 ε PIRELLI DIABLO ROSSO II. το BRIDGESTON S20 εχει ολα τα παραπανω αλλα θα βγαλει μαλλον λιγοτερα χιλ. 320 ευρω. Το ROSSO II ειναι πιο κοντα στο Turing και στο χαρακτηρα του ΧΧ. το S20 πιο κοντα στο SPORT Τωρα οταν ειναι να βαλουμε λαστιχα μας πιανει μια τσιγκουνια και υπολογιζουμε 10-20 ευρω που ειναι 4 πιτογυροι και 2 μπιρες στο σουβλατζιδικο, και τα μεν σουβλακια θα παμε την αλλη μερα το πρωι στην τουαλετα να τα καταθεσουμε τα δε λαστιχα θα τα εχουμε στο μηχανακι μας 2-3 χρονια. για την αντοχη υπολογισε ποσα χιλ. κανεις το χρονο γιατι δεν εχει νοημα να παρεις λαστιχα που βγαζουν 15.000 χιλ. οταν θα τα κανεις σε 6 χρονια. τα παραπανω τα υπολογιζω. 6-9 χιλ. χιλ. αναλογα τη χρηση. Εγω εβαλα τα METZELER rennsport. 240 ευρ Στη βροχη κανεις πατιναζ και δεν θα βγαλουν πανω απο 4.000 χιλ. δεν στα συνιστω. εχω δοκιμασει στο ΧΧ το ροσσο, αριστο, 8.000 χιλ και εβγαλε τα λινα να παρουν τον αερα τους το ροσσο ΙΙ ειναι πιο εξελιγμενο. τα ΒΤ 016 εξαιρετικα στο στεγνο, στη βροχη τα βοφομουν χωρις να μου εχουν δοσει δικαιωμα τα αλλαξα στα 9.000 χιλ. αλλα ειχαν αποβιωσει προ πολλου. τα S20 τα εχουν βελτιωσει ακομα περισσοτερο. Αυτα τα δυο και τα μετζελερ Μ5 ειναι τα τελευταια μοντελα. Αλλιως με 50 Ε λιγοτερα (και κοκορετσι καιπατατες και σαλατα) στα παλιοτερα μοντ. Μ3 η ακομα καλητερα ΒΤ016. οχι ΒΤ016 pro, σκετο.
ΥΓ. Οδηγω χωρις μπαγαζια και συνεπιβατη, τα λαστιχα καταστραφηκαν απο τα ταπα χιλ. στην ΕΟ. ΠΧ Αθηνα-Μπραλο Αθηνα-Τριπολη με 200-270
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuperCalm
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
SuperCalm

Αριθμός μηνυμάτων : 472
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2013

λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 Empty
#58ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε;   λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 EmptyΔευ 20 Μάης 2013 - 22:24

Πολυ κατατοπιστικος Κωστα ευχαριστω! Δεν με νοιαζει οπως λες για 50ευρω παραπανω να εχω κατι καλο. Αυτο που σκεφτομαι τωρα ειναι να βρω εναν εδω στη Χιο αξιοπιστο μαστορα. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuperCalm
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
SuperCalm

Αριθμός μηνυμάτων : 472
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2013

λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 Empty
#59ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε;   λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 EmptyΔευ 20 Μάης 2013 - 22:25

Παντως μαλλον για τα Ροσσο ΙΙ λεω και γω.. we will see!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 Empty
#60ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε;   λαστιχα - Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε; - Σελίδα 4 EmptyΔευ 20 Μάης 2013 - 23:51

Η PIRELLI εχει και και το ιδιο συστημσ INTERACT με τη μετζελερ με της ζωνες στις 0 μοιρες για να ειναι πιο μαλακο στον ωμο και να εχει μεγαλητερο πατημα στο προφιλ, αν διαβασεις το σαιντ της πιρελλι και της μετζελερ θα δεις οτι ειναι το ιδιο. Εγω τουλαχιστον αυτο καταλαβα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ποιά εταιρία ελαστικών προτιμάτε;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Ποιά μοτοσυκλέτα οδηγάτε;
» Συγχαρητήρια στην εταιρία Moto Pissaris
» Με ποια κοιμόταν...
» Ποιά είναι η ηλικία σας;
» Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Άλλα θέματα :: Ψηφοφορία-
^ Back to Top