Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Μεχρι που πατας το λαστιχο?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
γιαγια αρκουδα
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γιαγια αρκουδα

Αριθμός μηνυμάτων : 390
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011

Μεχρι που πατας το λαστιχο? - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεχρι που πατας το λαστιχο?   Μεχρι που πατας το λαστιχο? - Σελίδα 2 EmptyΤρι 10 Απρ 2012 - 14:07

Άλλα μας έδειχνες προχθές.. raised eyebrows

ρε φιλε μην με παρεξιγης δεν θελω να πω τιποτε για της ικανοτιτες σου. αλλα αλιως θα αντιμετοπισει την στραβη ενας απλος μοτοσικλετιστης και αλιως ενας που εχει κανει μαθηματα.
κλασικο παρααδιγμα ειναι οτι σε πολες βολτες τα παιδια μου ειναι απιαστα στο στροφιλικη και σε καποιες αλλες μενουνε πισω.
σε ερωτηση που του εκανε ενας φιλος του μεγαλου μου γιου γιατι εμεινε πισο αφου ειναι καλυτερος οδηγος απο οσους ηταν στην παρεα. του απαντησε οτι ... εγω διαβαζα περισοτερους κυνδηνους σε αυτην την διαδρομα και φιλαγομουνα...
την κυριακη που εμεις πηγαμε λεβιδι ο γιαννης μου πηρε τους φιλουσ του και ανεβικαν πεντελη τους ειπε την θεωρια του css και μετα τους πιγε στην πεντελη να κανουν μια χαλαρη βολτα και να εξασκηθουν.
οταν φτασανε νεα μακρη του ειπανε ευχαριστω μας ανοιξες τα ματια.....
εδω ειναι η βραβευση του γιαννη 23 χρωνων τοτε ( ειναι αριστερα ο γιαννης και δεξια ο ψιλοσ ο μαικ) το 2005 ως ο μαθητης με την καλυτερη αποδοση...
αν βρω θα σας ποσταρο και την φωτο του τασου το 2006 στα 22 του που ειχε παρει suzuki..

Μεχρι που πατας το λαστιχο? - Σελίδα 2 Serres25605aponomi1copy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.fire-expert.gr
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Μεχρι που πατας το λαστιχο? - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεχρι που πατας το λαστιχο?   Μεχρι που πατας το λαστιχο? - Σελίδα 2 EmptyΤρι 10 Απρ 2012 - 14:21

Γιώργο, δεν ένοιωσα κάπου προσβεβλημένος..
Απλά βλέπω πως όσο μεγαλώνουμε αλλάζουμε συνήθειες στην οδήγηση μας.
Με θυμάμαι στα νιάτα μου (20-25 ετών) που έξυνα παταράκια με ενα FZR 250 GENESIS και ενας Θεός ξέρει πως τα κατάφερνα αφού δεν είχα ποτέ την ανάλογη παιδεία..
Πλέον στο ΧΧ, δεν έχω καταφέρει ουτε 1 φορά να ξύσω παταράκι στα 5 χρόνια που το έχω, ενώ ξερω άλλους που έχουν αποτελειώσει το νυχάκι του ΧΧ και ξύνουν τα πλαστικά..!
Κάπου ο φόβος να πληρώνω τα μαλλιοκέφαλα μου απο μια πτώση, η να πάθω κανα χειρότερο και να μείνω απο δουλειά επειδή θα βρίσκομαι σε κανα νοσοκομείο, με έχουν κάνει να κάτσω στα αυγά μου και να πιέζω τον εαυτό μου σε ασφαλή επίπεδα.. ακόμη και αν έχω πεθυμήσει τις "μαγκιές"..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Μεχρι που πατας το λαστιχο? - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεχρι που πατας το λαστιχο?   Μεχρι που πατας το λαστιχο? - Σελίδα 2 EmptyΤρι 10 Απρ 2012 - 14:40

Γι αυτο γραφω εγω πολλες φορες οτι οι πιτσιρικαδες - αφορα και πολλους απο μας στην αναλογη ηλικια απλως δεν σκεφτονται πολυ - γιατι και εγω εξυνα γονατα κυριολεκτικα με το rgvγ 250 στη ροδο (δεν ειχα ιδεα τοτε απο αναρτησεις, ρυθμισεις κλπ), αλλα με το gsxr1100 φοβομουν να στριψω (παλια λαστιχα και τελειωμενες αναρτησεις). Οταν μεγαλωνεις, συνηθως, αποκτας και κριση του ποσο ξερεις και μεχρι που ξερεις, και του τι μπορει να συμβει οποτε πολλες φορες συγκρατεισαι. Αν εχεις δει και το χαρο κανα δυο φορες σαν και μενα συγκρατεισαι πιο πολυ, πας μονο ευθεια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
γιαγια αρκουδα
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γιαγια αρκουδα

Αριθμός μηνυμάτων : 390
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011

Μεχρι που πατας το λαστιχο? - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεχρι που πατας το λαστιχο?   Μεχρι που πατας το λαστιχο? - Σελίδα 2 EmptyΤρι 10 Απρ 2012 - 19:28

Menos έγραψε:
Απλά βλέπω πως όσο μεγαλώνουμε αλλάζουμε συνήθειες στην οδήγηση μας.
γιαυτο φιλε και εγω ειδα οτι δεν εχω τα αντανακλαστικα που ειχα νεος και λογο του οτι το γκαζι ειναι γλυκο δεν πηρα το zzr1400 που μου αρεσε και πηρα την παπουδιερα που λενε και οι γιοι μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.fire-expert.gr
seth2769
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
seth2769

Αριθμός μηνυμάτων : 1608
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 54
Τόπος : Αγια Πετρουπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2010

Μεχρι που πατας το λαστιχο? - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεχρι που πατας το λαστιχο?   Μεχρι που πατας το λαστιχο? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 11 Απρ 2012 - 0:54

Περιμενε εσυ αρκουδε!! Εβαλα μπροστα να βγαλω και το BMW!! vroomvroom smokin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Μεχρι που πατας το λαστιχο?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

 Παρόμοια θέματα

-
» Οχι πια σκασμένο λάστιχο
» Πισω λαστιχο 190;;
» Λάστιχο συγκράτησης
» Νέο λάστιχο από τη METZELER
» Πάθατε Λάστιχο;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Moto - κουβέντες-
^ Back to Top