Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Προταση για αγορα κρανους!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

1100 - Προταση για αγορα κρανους! - Σελίδα 3 Empty
#31ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προταση για αγορα κρανους!   1100 - Προταση για αγορα κρανους! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 12 Απρ 2012 - 0:16

Χωρις να εχω εμπειρια, μου αρεσει πολυ το agv k-4. ειδικα σε ασπρο ειναι τρελα. και δειχνει να εχει πολυ καλη αεροδυναμικη, και καλη τιμουλα.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
slaine
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
slaine

Αριθμός μηνυμάτων : 793
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2011

1100 - Προταση για αγορα κρανους! - Σελίδα 3 Empty
#32ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προταση για αγορα κρανους!   1100 - Προταση για αγορα κρανους! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 12 Απρ 2012 - 9:43

βλέπω τα συνενώσατε. καλά κάνατε.

η εμφάνιση δε με ενδιαφέρει καθόλου όπως και οι αεραγωγοί. καλύτερα να μην έχει αφού το θέλω για ταξίδια με αρκετά μεγάλες ταχύτητες.

όταν λέω αθόρυβο φυσικά και δεν εννοώ τελείως αθόρυβο αλλά όσο το δυνατόν περισσότερο.

ένα θέμα που έχω με τα κράνη είναι ότι η κεφάλα μου είναι δυσάναλογη, δηλαδή το πάνω μέρος του κεφαλιού είναι αναλογικά μεγαλύτερο από το κάτω με αποτέλεσμα να πρέπει να πάρω ένα μεγάλο κράνος που όμως μου είναι φαρδύ στο σαγόνι και μπάζει αέρα.

uvex ε? και δεν τους το χα...

ενημερωτικά σκοπεύω να αλλάξω τη μηχανή μου άμεσα (ελπίζω να μη γίνει καμία στραβή) και θα πάω σε κάτι πιο σκυφτό. πιθανώς και ΧΧ αλλά όλα είναι ρευστά ακόμη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/lagno.mpifteki
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

1100 - Προταση για αγορα κρανους! - Σελίδα 3 Empty
#33ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προταση για αγορα κρανους!   1100 - Προταση για αγορα κρανους! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 12 Απρ 2012 - 10:02

Με το καλο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CBRakias-RR
Μέλος
Μέλος
CBRakias-RR

Αριθμός μηνυμάτων : 134
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2011

1100 - Προταση για αγορα κρανους! - Σελίδα 3 Empty
#34ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προταση για αγορα κρανους!   1100 - Προταση για αγορα κρανους! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 12 Απρ 2012 - 13:49

εγω ειχα παρει της ΝΙΤΡΟ στα 70ε ανετο κρανος,αλλα αυτο που μου προξενησε την περιεργεια ειναι οτι μια φορα που εκανα ενα ταξιδακι με ταχυτητα γυρω στα 100 χλμ και με κοντρα ανεμο,το ενιωθα να μου σπρωχνει το κεφαλι προς τα πισω,οσο και να εσκυβα προς το ντεποζιτο η αντισταση μειωνοταν ελαχιστα...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mcneosxx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
mcneosxx

Αριθμός μηνυμάτων : 1308
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 57
Τόπος : Αθηνα - Βυρωνας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2009

1100 - Προταση για αγορα κρανους! - Σελίδα 3 Empty
#35ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προταση για αγορα κρανους!   1100 - Προταση για αγορα κρανους! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 12 Απρ 2012 - 14:39

slaine έγραψε:
βλέπω τα συνενώσατε. καλά κάνατε.

η εμφάνιση δε με ενδιαφέρει καθόλου όπως και οι αεραγωγοί. καλύτερα να μην έχει αφού το θέλω για ταξίδια με αρκετά μεγάλες ταχύτητες.



οταν με το καλο κανεις ταξιδι καλοκαιρι με κλειστους αεραγωγους μολις τους ανοιξεις θα καταλαβεις την διαφορα την διφορα του σωστου εξαερισμου !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
slaine
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
slaine

Αριθμός μηνυμάτων : 793
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2011

1100 - Προταση για αγορα κρανους! - Σελίδα 3 Empty
#36ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προταση για αγορα κρανους!   1100 - Προταση για αγορα κρανους! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 12 Απρ 2012 - 15:22

mcneosxx έγραψε:
slaine έγραψε:
βλέπω τα συνενώσατε. καλά κάνατε.

η εμφάνιση δε με ενδιαφέρει καθόλου όπως και οι αεραγωγοί. καλύτερα να μην έχει αφού το θέλω για ταξίδια με αρκετά μεγάλες ταχύτητες.



οταν με το καλο κανεις ταξιδι καλοκαιρι με κλειστους αεραγωγους μολις τους ανοιξεις θα καταλαβεις την διαφορα την διφορα του σωστου εξαερισμου !!!!
κάνω ταξίδι κατακαλόκαιρο και τους έχω πάντα κλειστούς. και φοράω και μπαλακλάβα από μέσα πάντα για τη μικρή ηχομόνωση που προσφέρει + προστασία του κράνους από ιδρώτα/ζελέ κλπ.

ίσως με το σωστό κράνος να έχεις δίκιο smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/lagno.mpifteki
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

1100 - Προταση για αγορα κρανους! - Σελίδα 3 Empty
#37ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προταση για αγορα κρανους!   1100 - Προταση για αγορα κρανους! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 12 Απρ 2012 - 18:59

Εχω ενα arai condor το πιο οικονομικο της εταιρειας, μονοχρωμο γκρι σκουρο σαν τα πρωτα xx, με εξαερισμους κλπ, προτιμησα απο το να πληρωσω σχεδια κλπ, να δωσω χρηματα για κατι που ελπιζω να με σωσει αν ποτε χρειαστει, τιμη το 2008 300ευρω. Βεβαια οταν το χρειαστηκα δεν το φοραγα αλλα αυτο παει σε αλλο ποστ. Τουλαχιστον το χω σαν καινουργιο, να θυμηθω να δω και χρονολογια αν γραφει, δεν ξερω και αν ληγουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Προταση για αγορα κρανους!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

 Παρόμοια θέματα

-
» Τι πρέπει να προσέξω στην αγορά κράνους;
» ΑΓΟΡΑ 250 ΜΕ ΑΒS Ή ΑΓΟΡΑ SCOOTER ABS
» προταση
» Συναντηση μελων !!!
» Πανελλήνια συνάντηση CBR

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες-
^ Back to Top