Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.

ΦόρουμΠόρταλΗμερολόγιοΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΕγγραφήΣυχνές ΕρωτήσειςΣύνδεση

Μοιραστείτε

Βρε λές;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Βρε λές;; - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βρε λές;;   Βρε λές;; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012 - 18:26

Μολις επικοινωνησα μ αυτον που μου εβαλε τις global. Μου ειπε οτι εχει βαλει στο παπι του, αν θελω να παω να το δω, θα παω και θα παρω και φωτο να σας το δειξω, δεν εχουν προβλημα ειδικα στη ζεστη, οσο ζεσταινεται λεει κολαει καλυτερα, ουτε και σε βροχες κλπ μου ειπε και τιμη τοποθετησης μαζι με τη μεμβρανη περιπου στα 10ευρω. ΑΛΛΑ ΔΕΝ αναλαμβανει αν το τζαμι ειναι πλαστικο, μονο για γυαλι ισχυουν τα παραπανω. Τωρα οσον αφορα τη συγκεκρ.εταιρεια (global) εχω να πω να δειτε τα 2 αυτοκινητα μου, οι 3Μ εχουν γδαρθει απο την αρχη και δεν εχουν τοσο καλη ορατοτητα, με τις αλλες ομως οταν ειναι πλυμενα τα τζαμια, την ημερα βλεπω τελεια και δεν κουραζουν καθολου και φυσικα αντεχουν. Τις συνιστω α ν ε π ι φ υ λ α κ τ α. Πρεπει να παθεις για να μαθεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βρε λές;;   Βρε λές;; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012 - 18:27

Συγγνωμη, ενα ενα τα θυμαμαι. Φωτο απο το παπι θα χετε Δευτερα απογευμα!
seth2769
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
seth2769

Αριθμός μηνυμάτων : 1590
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2010

#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βρε λές;;   Βρε λές;; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012 - 18:31

thodol200 έγραψε:
Ειναι σιγουρο οτι δεν ανοιγει το φαναρι? Ειναι πρεσαριστο ή εχει τιποτα βιδες ή κλιπς?

Ειναι φιΞ ,αλλα με λιγο θερμοπιστολο ανοιγει ,μπορεις να το κλεισεις με θερμοκολλα ,,αλλα αν δεν σου γινει καλα η κοληση μπορει να εχεις προβληματα με την υγρασια!! smokin

Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βρε λές;;   Βρε λές;; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012 - 18:33

thodol200 έγραψε:
Μολις επικοινωνησα μ αυτον που μου εβαλε τις global. Μου ειπε οτι εχει βαλει στο παπι του, αν θελω να παω να το δω, θα παω και θα παρω και φωτο να σας το δειξω, δεν εχουν προβλημα ειδικα στη ζεστη, οσο ζεσταινεται λεει κολαει καλυτερα, ουτε και σε βροχες κλπ μου ειπε και τιμη τοποθετησης μαζι με τη μεμβρανη περιπου στα 10ευρω. ΑΛΛΑ ΔΕΝ αναλαμβανει αν το τζαμι ειναι πλαστικο, μονο για γυαλι ισχυουν τα παραπανω. Τωρα οσον αφορα τη συγκεκρ.εταιρεια (global) εχω να πω να δειτε τα 2 αυτοκινητα μου, οι 3Μ εχουν γδαρθει απο την αρχη και δεν εχουν τοσο καλη ορατοτητα, με τις αλλες ομως οταν ειναι πλυμενα τα τζαμια, την ημερα βλεπω τελεια και δεν κουραζουν καθολου και φυσικα αντεχουν. Τις συνιστω α ν ε π ι φ υ λ α κ τ α. Πρεπει να παθεις για να μαθεις.

Τελικα μαλλον δεν χρειαζεται αν ειναι γυαλι και οχι πλαστικο.
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βρε λές;;   Βρε λές;; - Σελίδα 2 EmptyΤρι 27 Μαρ 2012 - 9:15

Εβγαλα φωτο το παπι του που εχει βαλει μεμβρανη στο φαναρι. Δειτε το :

Βρε λές;; - Σελίδα 2 Mikrip1010219

και πιο κοντινη

Βρε λές;; - Σελίδα 2 Mikrip1010218

Δεν εχει κανει βεβαι την τελεια δουλεια στο δικο του και ειναι και 2 χρονια που την εβαλε, αλλα φαινεται οτι δεν θα υπαρχει προβλημα και η τιμη ειναι νομιζω πολυ καλη 10ευρω, πιστευω και στην αθηνα αντε μετα βιας το πολυ 20ευρω να ζητησουν, καλη λυση Μενο και τη βγαζεις και οποτε θες.

Βρε λές;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Moto - κουβέντες-
^ Back to Top