Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
paulakos
 
 
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 330
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 19/09/2009

1100 - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: .!!!!   1100 - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 25 Οκτ 2009 - 15:07

Εμενα ι acrapovic δεν εχει ταπα ι κατι εναλακτικο για να κραταει καυσαερια κτλ....Οποτε αν ερθει η ωρα για κτεο θα κουμπωσω τις μαμα και θα παω σιγουρος...Οσο γιαυτο που λεει ο σταυρος οντως και εγω εχω ακουσει πως τα θελουν ολα μαμα....Ουτε φλας αν δεν ειναι τις μανας του.....Μακαρι αν ειναι ετσι οπως τα λες στρουμφ γιατι βλεπω να αλιλοδανιζομαστε εκσατμισεις για να περασουμε κτεο.... respect respect respect thank you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
piratis
Νέο μέλος
Νέο μέλος
piratis

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/08/2009

1100 - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX   1100 - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 25 Οκτ 2009 - 15:14

paulakos έγραψε:
Εμενα ι acrapovic δεν εχει ταπα ι κατι εναλακτικο για να κραταει καυσαερια κτλ....Οποτε αν ερθει η ωρα για κτεο θα κουμπωσω τις μαμα και θα παω σιγουρος...Οσο γιαυτο που λεει ο σταυρος οντως και εγω εχω ακουσει πως τα θελουν ολα μαμα....Ουτε φλας αν δεν ειναι τις μανας του.....Μακαρι αν ειναι ετσι οπως τα λες στρουμφ γιατι βλεπω να αλιλοδανιζομαστε εκσατμισεις για να περασουμε κτεο.... respect respect respect thank you
γεια σας παιδια!!και εγω εχω acrapovic ολοσωμη ουτε ταπα ουτε τιποτα!!αλλα για τα κτεο δεν υπαρχει προβλημα υπαρχουν τα ιδιωτικα και θα τα περνανε οπως ειναι!!!ελλαδα ειναι!ετσι και αλλιως οτι θελει κανει ο καθενας καν ει σε αυτο το κρατος!!!!! laughing laughing laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paulakos
 
 
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 330
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 19/09/2009

1100 - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΙΛΕ ΠΙΡΑΤΗ!!!   1100 - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 25 Οκτ 2009 - 16:22

Φιλε πιρατη πιστεθω πως ποιο ευκολα περνας απο διμοσιο κτεο παρα απο ιδιωτικο....Τα ιδιωτικα φοβουνται μην χασουν τις αδειες τους ενω το δημοσειο τι να του κανουν???Να του παρουν τιν αδεια???? lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
piratis
Νέο μέλος
Νέο μέλος
piratis

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/08/2009

1100 - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX   1100 - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 25 Οκτ 2009 - 16:36

paulakos έγραψε:
Φιλε πιρατη πιστεθω πως ποιο ευκολα περνας απο διμοσιο κτεο παρα απο ιδιωτικο....Τα ιδιωτικα φοβουνται μην χασουν τις αδειες τους ενω το δημοσειο τι να του κανουν???Να του παρουν τιν αδεια???? lol! lol! lol!
εγω και με το αμαξι που πηγα στο ιδιωτικο δεν εχω καταλυτη επανω και μου τιν εκαναν τη δουλεια με αλλο αμαξι που ειχαν εκει και περασαν οτι ειναι το δικο μου!και επιασα κουβεντα με εναν απο αυτους και μου ειπε οτι τωρα θα φτιαξουν και για μηχανες!και του λεω πιστευεις οτι οι μηχανες ειναι νομιμες!και μου ειπε οτι σε αυτα τα απλα σιγα μην ειναι ετσι θα τις περναμε και αυτες!!!!ευτιχως του λεω γιατι καταλυτης και εξατμηση μαμα δεν υπαρχει στο 80% στης μηχανες laughing laughing laughing φανταζεσε φιλε παυλακο τι εχει να γινει αλλιως πρεπει να αλαζουμε εξατμησεις σαν πουκαμισα!με τα κλειδια στην τσεπει θα κυκλοφοραμε! laughing laughing laughing laughing
στο δοιμοσιο θα ηθελα με το αμαξι να το περασω να δωσω ενα 20€ για λαδομα μονο αυτη ειναι η διαφορα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stroumf
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
stroumf

Αριθμός μηνυμάτων : 375
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

1100 - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX   1100 - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 25 Οκτ 2009 - 17:24

stavros έγραψε:
οκ τότες μου έδωσε απειριόριστη χαρά για τα καυσαέρια celebrate celebrate celebrate αλλά τα db τι θα κάνουμε αφού δεν τα μετράνε στο ρελαντί? scratch

οχι δεν μετρανε ρελαντι γιατι αμα δεις και την αδεια κυκλοφοριας σου γραφει οτι βγαζεις τοσα db σε τοσες στροφες μαλιστα τις στροφες τις μετρανε με ακριβεια δηλ.4752πχ. Βεβαια εαν θελει να σε γραψει η τροχαια δεν θα σου βεβαιωσει παραβαση που λεει οτι βγαζεις τοσα db αντι για τοσα που λεει η αδεια κυκλοφοριας αλλα θα σε γραψει γιατι δεν φερει σιγαστηρα εξατμισης το μηχανακι που ειναι 100ευρω σε 10 μερες. Μεταξυ μας μας συμφερει ετσι γιατι αν σε παει για μετρηση σε db και βγαλεις παραπανω κρατειται το μηχανακι -αμαξι οτι εχεις μεχρι να φερεις τη μαμα εξατμιση να το μετρησουν ξανα!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stroumf
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
stroumf

Αριθμός μηνυμάτων : 375
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

1100 - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX   1100 - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 25 Οκτ 2009 - 17:26

ταπες για την εξατμιση βρισκεις και στο εμποριο δεν ειναι τιποτα. Να σε ρωτησω piratis εχεις δει πουθενα διαφορα με τη μια εξατμιση στο μηχανακι αντι για τις δυο??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

 Παρόμοια θέματα

-
» πωλουνται μαμα εξατμισεις για honda cbr 1100 xx
» Ανταλλαγή Honda cbf 600s ABS 05 με Honda cbr 1100 xx i
» Aνταλλαγη BMW GS 1100 με HONDA CBR 1100 XX
» ΠΩΛΕΙΤΑΙ HONDA CBR 1100 XX ΤΡΑΚΑΡΙΣΜΕΝΗ ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
» Πλαισιο Honda CBR XX 1100

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Αγγελίες :: Ανταλλακτικά - Αξεσουάρ Μοτοσυκλέτας-
^ Back to Top