Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
giorgioxx
Νέο μέλος
Νέο μέλος
giorgioxx

Αριθμός μηνυμάτων : 13
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX Empty
#1ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX   εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX EmptyΠεμ 18 Ιουν 2009 - 21:03

ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX 2005 ΜΟΝΤΕΛΟ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
350 ΕΥΡΩ.ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 6972836646 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
γιωργος ΧΧ
Μέλος
Μέλος
γιωργος ΧΧ

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2009

εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX Empty
#2ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX   εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX EmptyΠεμ 18 Ιουν 2009 - 21:39

και για να εχουμε καλο ερωτημα φιλε γιωργο τι εξατμισεις εβαλες? αν πεσει κατι στα αυτια μου για τις εξατμισεις σου στελνω pm . γιωργο κανονιζουμε meeting εχεις ενδιαφερον ? μιλαμε ΕΔΩ. Beerchug Beerchug Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giorgioxx
Νέο μέλος
Νέο μέλος
giorgioxx

Αριθμός μηνυμάτων : 13
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX Empty
#3ΔημοσίευσηΘέμα: hi   εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX EmptyΔευ 22 Ιουν 2009 - 15:10

φιλε συνονοματε καλησπερα,εβαλα της REMOUS HEXAGON σε ανθρακονημα μιλαμε για τρελη ομορφια και τρελο μπασο thumbs up ασε που το μηχανακι πηρε τα πανω του σε ολο το φασμα των στροφων αν και ειχα αμφιβολια για αυτο και φυσικα το μοτερ κρυωνει απιστευτα πιο γρηγορα απο της μανησιες και επιπλεον δεν κυνδηνευεις να καεις απο τα τελικα.οσο αφορα την συναντηση μεσα ειμαι πεστε ωρα μερα και περιοχη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
γιωργος ΧΧ
Μέλος
Μέλος
γιωργος ΧΧ

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2009

εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX Empty
#4ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX   εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX EmptyΔευ 22 Ιουν 2009 - 22:23

giorgioxx έγραψε:
φιλε συνονοματε καλησπερα,εβαλα της REMOUS HEXAGON σε ανθρακονημα μιλαμε για τρελη ομορφια και τρελο μπασο thumbs up ασε που το μηχανακι πηρε τα πανω του σε ολο το φασμα των στροφων αν και ειχα αμφιβολια για αυτο και φυσικα το μοτερ κρυωνει απιστευτα πιο γρηγορα απο της μανησιες και επιπλεον δεν κυνδηνευεις να καεις απο τα τελικα.οσο αφορα την συναντηση μεσα ειμαι πεστε ωρα μερα και περιοχη.
Γιωργο και χωρις REMOUS σφαιρα θα ειναι αφου ειναι μαυρο το ΧΧ =)) θα το δουμε απο κοντα και θα γνωριστουμε καλυτερα ,η συναντηση κανονιζεται . Beerchug vroomvroom Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stroumf
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
stroumf

Αριθμός μηνυμάτων : 375
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX Empty
#5ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX   εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX EmptyΠεμ 9 Ιουλ 2009 - 1:02

τις εχω βαλει περιπου 7 μηνες. Οταν καουν λιγο ακομα και κανεις μεγαλο ταξιδι ωστε να ζεσταθουν πολυ θα ξεκινησει και το μικρο σκασιμο και τελειως διαφορετικο μπασο. μεγαλη διαφορα στο νευρο το μηχανακι. (Βαλε και φιλτρο Κ&Ν εαν δεν εχεις βαλει ανασαινει πιο πολυ). Καλοταξιδες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giorgioxx
Νέο μέλος
Νέο μέλος
giorgioxx

Αριθμός μηνυμάτων : 13
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX Empty
#6ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX   εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX EmptyΠεμ 9 Ιουλ 2009 - 15:38

φοραω KN φιλε μου και ηδη απο τωρα που της εχω επανω κανα μηνα ειδα αρκετη διαφορα σε νευρο,απο μπασο δεν το συζηταω τρεμουν οι τζαμαριες απο οπου περασω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitchxxcbr
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitchxxcbr

Αριθμός μηνυμάτων : 446
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : Περιστέρι
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2009

εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX Empty
#7ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX   εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX EmptyΣαβ 24 Οκτ 2009 - 15:59

μπορει να μας πει καπoιος τι τιμη???μιλαμε μονο για τελικα ετσι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stroumf
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
stroumf

Αριθμός μηνυμάτων : 375
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX Empty
#8ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX   εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX EmptyΣαβ 24 Οκτ 2009 - 19:13

Τις ειχα βαλει 950 ευρω πριν κανενα χρονο περιπου. Μονο τελικα παντα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paulakos
 
 
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 330
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 19/09/2009

εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX Empty
#9ΔημοσίευσηΘέμα: ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ!!!   εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX EmptyΚυρ 25 Οκτ 2009 - 0:59

Ολα καλα παιδια με τις εξατμισεις αλλα κατα την γνωμη μου γιατι θελεις να τις δωσεις???Κατι ειχε παρει το αυτι μου πως θα βαλουν σε λειτουργεια το ΚΤΕΟ για τις μιχανες....Δεν περνανε ουτε φλας αν δεν ειναι της μανας του....Εγω φοραω ολοσωμη ACRAPOVIC αλλα εχω κρατισει της μανας του....Σε αυτο το κρατος που ζουμε ποτε δεν ξερεις... thank you thank you thank you thank you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stroumf
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
stroumf

Αριθμός μηνυμάτων : 375
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX Empty
#10ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX   εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX EmptyΚυρ 25 Οκτ 2009 - 3:05

Δεν εχεις κανενα προβλημα για το κτεο με τα τελικα αλλωστε εχουν και τις ταπες επανω εαν θελεις τις βγαζεις και ολα ειναι μια χαρα. Μηπως τα αυτοκινητα που φορανε τελικα πανω δεν περνανε κτεο???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX Empty
#11ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX   εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX EmptyΚυρ 25 Οκτ 2009 - 10:32

stroumf971 έγραψε:
Δεν εχεις κανενα προβλημα για το κτεο με τα τελικα αλλωστε εχουν και τις ταπες επανω εαν θελεις τις βγαζεις και ολα ειναι μια χαρα. Μηπως τα αυτοκινητα που φορανε τελικα πανω δεν περνανε κτεο???
Να προσθέσω εδω... οτι αφορά νόμους γύρω απο τον δικυκλισμό ο stroumf είναι γατούλα και τους γνωρίζει απο πρώτο χέρι! Για αυτό και του έχω απόλυτη εμπιστοσύνη σε οτι αφορά τις απαντήσεις του γύρω απο τους κανόνες του δικυκλισμού και τους νόμους του Κράτους. sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
stroumf
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
stroumf

Αριθμός μηνυμάτων : 375
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX Empty
#12ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX   εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX EmptyΚυρ 25 Οκτ 2009 - 13:11

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavros
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
stavros

Αριθμός μηνυμάτων : 320
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2009

εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX Empty
#13ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX   εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX EmptyΚυρ 25 Οκτ 2009 - 13:25

Από ότι ξέρω οι εξατμίσεις έχουν καταλύτη, ένω στα αυτοκινήτα τον έχουν σε άλλο σημείο ώστε να δεν αφαιρείται όταν βάζεις μόνο τελικό καζανάκι. Μακάρι όμως να μην έχουμε πρόβλημα γιατί έχω ακούσει ότι πρέπει να είναι όπως το παίρνεις από το εργοστάσιο. Και όντως από ότι ξέρω με την αρχη του καινούριου χρόνου τα ΚΤΕΔ θα αρχίσουν να φυτρώνουν, πάλι ακουσα ότι έχουν αρχίσει να κοιτάνε για ράμπες και χ εργαλεία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stroumf
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
stroumf

Αριθμός μηνυμάτων : 375
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX Empty
#14ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX   εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX EmptyΚυρ 25 Οκτ 2009 - 13:42

Στα ΧΧ που εχουν καταλυτη δεν ειναι μεσα στην εξατμιση γιατι ο αισθητηρας λαμδα ειναι πανω στο καταλυτη οποτε για να βγαλεις καταλυτηπρεπει να λυσεις ολη την εξατμιση απο τους λαιμους και να κανεις παντεντα να βαλεις τον λαμδα για να δουλευει σωστα το μαχανακι. Οι μαμα εξατμισεις εχουν περισσοτερα διαφραγματα για να να κραταει περισσοτερο τα διαφορα καυσαερια που βγαζουμε αλλα και αυτες θελουν αλλαγμα καθε 5-6 χρονια(μαλιστα το διαβασα αυτο και μου εκανε εντυπωση) γιατι τα διαφραμματα χαλανε και δεν κρατανε ολα τα καυσαερια. δεν υπαρχει προβλημα με κτεο παντως με τις αλλες εξατμισεις αρκει να μην ειναι τιποτα χειροποιητες και κανουν σαν κανιβαλος εκκεντροφορος!!!!Με τις remus παντως να πω την αληθεια μου τις εχω χωρις σιγαστηρα και δεν ενοχλουν καθολου ουτε στο ταξιδι ουτε σε στενα μεσα. Κανουν πολυ ωραιο δικριτικο μπασο θορυβο. Το μονο που κανουν ειναι οταν εισαι σε επαρχιακο στροφιλικη βραδυ και το κυνηγας τοτε σε καθε κλεισιμο του γκαζιου ακουσες κανενα σκασιμο που και που και βγαζει και μια πολυ μικρη φλογα!!!! celebrate celebrate celebrate
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavros
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
stavros

Αριθμός μηνυμάτων : 320
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2009

εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX Empty
#15ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX   εξατμισεις - ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX EmptyΚυρ 25 Οκτ 2009 - 14:14

οκ τότες μου έδωσε απειριόριστη χαρά για τα καυσαέρια celebrate celebrate celebrate αλλά τα db τι θα κάνουμε αφού δεν τα μετράνε στο ρελαντί? scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ HONDA CBR 1100 XX

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» πωλουνται μαμα εξατμισεις για honda cbr 1100 xx
» Ανταλλαγή Honda cbf 600s ABS 05 με Honda cbr 1100 xx i
» Aνταλλαγη BMW GS 1100 με HONDA CBR 1100 XX
» ΠΩΛΕΙΤΑΙ HONDA CBR 1100 XX ΤΡΑΚΑΡΙΣΜΕΝΗ ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
» Πλαισιο Honda CBR XX 1100

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Αγγελίες :: Ανταλλακτικά - Αξεσουάρ Μοτοσυκλέτας-
^ Back to Top