Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Παρουσίαση Repsol Honda

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Honda - Παρουσίαση Repsol Honda Empty
#1ΔημοσίευσηΘέμα: Παρουσίαση Repsol Honda   Honda - Παρουσίαση Repsol Honda EmptyΤετ 7 Μαρ 2012 - 9:44

Στο Palacio de Deportes της Μαδρίτης παρουσιάστηκε το βράδυ του Σαββάτου μπροστά σε 9.000 θεατές η ομάδα της Repsol Honda, αλλά και όλες οι ομάδες της Repsol για το 2012. Στη διάρκεια της παρουσίασης παρέλασαν οι αναβάτες της εργοστασιακής Honda Casey Stoner και Dani Pedrosa, οι Marc Marquez, Maverick Vinales, Miguel Oliveira και Alex Rins από τις κατηγορίες Moto2 και Moto3, αλλά και αναβάτες από άλλα πρωταθλήματα όπως ο Toni Bou και ο Takahisa Fujinami.

Έπειτα από την παρουσίαση των αναβατών και των ομάδων της Repsol πραγματοποιήθηκε ο 4ος γύρος του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος X-Trial με τον Toni Bou να είναι πρωτοπόρος στη βαθμολογία του θεσμού.

Ο Dani Pedrosa είναι ένας από τους βασικούς αναβάτες που στηρίζει η Repsol τα τελευταία χρόνια. «Είμαι πολύ χαρούμενος που βρίσκομαι στην παρουσίαση των αναβατών της Repsol. Μου αρέσει το event, διότι σου δίνεται η δυνατότητα να νιώσεις τη στήριξη και τη ζεστασιά του κόσμου. Επίσης είναι ωραίο που βρισκόμαστε με τους υπόλοιπους αναβάτες της Repsol, συμπεριλαμβανομένων των αναβατών του Trial τους οποίους δεν βλέπουμε συχνά. Ελπίζουμε όλοι να έχουν καλή χρονιά».

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Ο Stoner πρόσθεσε: «Είναι φανταστικό. Είναι ιδιαίτερη εμπειρία να οδηγώ για την ομάδα της Repsol. Είναι υπέροχο μέρος για παρουσίαση και ήθελα πολύ να έρθω σε αυτό το event».

Ο Marc Marquez τέλος θεωρεί τιμή του να φέρει τα λογότυπα της Repsol στη μοτοσικλέτα του. «Είναι τιμή μου που παίρνω μέρος στη παρουσίαση και φέτος και πάνω από όλα, ότι είμαι αναβάτης της Repsol. Είναι φίρμα που ξέρει να κερδίζει και έχω το προνόμιο να με πιστεύει η Repsol. Νιώθεις περήφανος όταν έχεις το λογότυπο της Repsol στη μοτοσικλέτα σου. Τώρα πρέπει να ευχαριστηθώ τη σεζόν, να είμαι ήρεμος, διότι αυτό είναι μέρος της δουλειάς μου».

Στο χώρο της παρουσίασης ήταν φυσικά η Honda RC213V την οποία αποκάλυψαν οι Stoner και Pedrosa.



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
seth2769
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
seth2769

Αριθμός μηνυμάτων : 1608
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 54
Τόπος : Αγια Πετρουπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2010

Honda - Παρουσίαση Repsol Honda Empty
#2ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσίαση Repsol Honda   Honda - Παρουσίαση Repsol Honda EmptyΤετ 7 Μαρ 2012 - 10:15

A ρε honda !! Τι ωραια χρωματα τα repsol!! drooling
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Παρουσίαση Repsol Honda

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

 Παρόμοια θέματα

-
» HONDA CBR 125R Repsol '05
» 300 βάθρα για την Repsol - Honda
» Η παρουσίαση της CWM-LCR Honda!
» Παρουσίαση του νέου Honda CBR scooter
» Repsol

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Νέα & Διοργανώσεις :: Νέα :: Moto GP Νέα-
^ Back to Top