Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Υποψήφιος αγοραστής

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
γιωργος ΧΧ
Μέλος
Μέλος
γιωργος ΧΧ

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2009

1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ   1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 EmptyΤρι 16 Ιουν 2009 - 23:20

Γεια σου φιλε μου arxierea χαρηκα πολυ για την γνωριμια τετοιες συναντησεις με κανουν και πιστευω οτι τελικα υπαρχουν και αλλοι που πιατευουν οπως και εγω στους ανθρωπους.λοιπον ετοιμαζουμε συναντηση οι βοριοελλαδιτες θα τα πουμε ολα εκει.ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΣΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ. thank 2 respect Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Arxiereas
Μέλος
Μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 23
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Ημερομηνία εγγραφής : 09/06/2009

1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψήφιος αγοραστής   1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 EmptyΤετ 17 Ιουν 2009 - 7:04

γιωργος ΧΧ έγραψε:
Γεια σου φιλε μου arxierea χαρηκα πολυ για την γνωριμια τετοιες συναντησεις με κανουν και πιστευω οτι τελικα υπαρχουν και αλλοι που πιατευουν οπως και εγω στους ανθρωπους.λοιπον ετοιμαζουμε συναντηση οι βοριοελλαδιτες θα τα πουμε ολα εκει.ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΣΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ. thank 2 respect Beerchug

Αναμένω ενημέρωση για ημερομηνία και τόπο!

Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψήφιος αγοραστής   1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 18 Ιουν 2009 - 8:40

Το συντομοτερο, το καλυτερο!! Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
γιωργος ΧΧ
Μέλος
Μέλος
γιωργος ΧΧ

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2009

1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψήφιος αγοραστής   1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 18 Ιουν 2009 - 14:44

αγαπητοι συμφορουμιτες και συμφορουμιτισες (sic) οτι οργανωθει θα γινει απο ΕΔΩ και μονο. Σκοπος ολων ειναι κοινος μια συναντηση απο ανθρωπους που κοινο εχουν την αγαπη για την μοτοσυκλετα. (και οχι μονο).Οι ιδεες για μερη και για ημερομηνιες ειναι καλοδεχουμενες απο ολους.Οπως ειπα και σε πρωηγουμενο post μου καλο θα ηταν να κανουμε μια συναντηση εμεις οι βοριοελλαδιτες (για λογους αποστασεις και χρονου. φυσικα δεκτοι ολοι, οι εκτος βορειου ελλαδος θα εχουν υποδοχη ηρωων). Με μοτοσυκλετιστικη τιμη ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΧ. chatterbox feeling beat up :D :D


Έχει επεξεργασθεί από τον/την γιωργος ΧΧ στις Πεμ 18 Ιουν 2009 - 21:48, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
George
Μέλος
Μέλος
George

Αριθμός μηνυμάτων : 182
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 58
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2009

1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψήφιος αγοραστής   1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 18 Ιουν 2009 - 20:02

Θα βόλευε παιδιά μια συνάντηση και λίγο βόρεια.
Όχι ότι θα με πείραζε να κάνω μερικά χιλιόμετρα παραπάνω, αλλά δεν υπάρχει χρόνος. Beerchug smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
γιωργος ΧΧ
Μέλος
Μέλος
γιωργος ΧΧ

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2009

1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψήφιος αγοραστής   1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 EmptyΔευ 22 Ιουν 2009 - 22:10

George έγραψε:
Θα βόλευε παιδιά μια συνάντηση και λίγο βόρεια.
Όχι ότι θα με πείραζε να κάνω μερικά χιλιόμετρα παραπάνω, αλλά δεν υπάρχει χρόνος. Beerchug smile
Γεια σου φιλε Γιωργο θα κανονισουμε κατι που θα βολευει ολους.Μια βολτα μια Κυριακη περιπου 300χλμ πανε ελα απο θεσ/κη ειναι κατι εφικτο.εχουμε ενα καλοκαιρι μπροστα μας θα την βρουμε την ακρη. Beerchug Beerchug Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
γιωργος ΧΧ
Μέλος
Μέλος
γιωργος ΧΧ

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2009

1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 Empty
#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψήφιος αγοραστής   1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 EmptyΔευ 22 Ιουν 2009 - 22:17

Arxiereas έγραψε:
γιωργος ΧΧ έγραψε:
Γεια σου φιλε μου arxierea χαρηκα πολυ για την γνωριμια τετοιες συναντησεις με κανουν και πιστευω οτι τελικα υπαρχουν και αλλοι που πιατευουν οπως και εγω στους ανθρωπους.λοιπον ετοιμαζουμε συναντηση οι βοριοελλαδιτες θα τα πουμε ολα εκει.ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΣΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ. thank 2 respect Beerchug

Αναμένω ενημέρωση για ημερομηνία και τόπο!

Beerchug
Γεια χαρα στον φιλο μου τον arxierea την επομενη φορα που θα πιουμε καφε θα ειμαστε πολλοι περισσοτεροι.Θα τα πουμε ολα εκει.Οι λεπτομεριες κανονιζονται. Beerchug Beerchug Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Arxiereas
Μέλος
Μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 23
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Ημερομηνία εγγραφής : 09/06/2009

1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 Empty
#23ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψήφιος αγοραστής   1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 11 Ιουλ 2009 - 20:29

Είμαι κοντά στο να δώσω τη Βέφα και προβληματίζομαι γιατί δεν βρίσκω xx όπως το θέλω. Δηλαδή από τα τελευταία ('06) και σε μαύρο. Στο χρώμα είμαι ανένδοτος (εκτός αν προκύψει καμιά super duper ευκαιρία με άλλο χρώμα) αλλά στο έτος κατασκευής τα περισσότερα είναι 04 και φορτωμένα με αρκετά km. Δυστυχώς αυτά με λίγα km τα ζητάνε όσο γουστάρει ο καθένας.
Εκτός των γνωστών αλυσιδογραναζοελαστικών και του μεγάλου σέρβις κάθε 24000km, υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω σ' αυτά που θα δω? Π.χ. κάποια φυσιολογική φθορά ή κάτι χαρακτηριστικό του xx.
Και κάτι ακόμα. Ποια εταιρία βγάζει τριπλέτα και βαλίτσες για το xx? Στο μοτομάρκετ που είδα δεν είχε καμία.
(όχι τίποτα άλλο μου μένουν και αμανάτι οι Κ33 που πήρα για τη βέφα...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thanos1981k
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
thanos1981k

Αριθμός μηνυμάτων : 716
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Ημερομηνία εγγραφής : 04/04/2009

1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 Empty
#24ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψήφιος αγοραστής   1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 12 Ιουλ 2009 - 12:20

τριπλετα για το χχ βγαζει η givi και καλα αλυσιδογραναζα βγαζει η D.I.D. χρυση oring προβλημα εμενα δεν μου εχει βγαλει και το πηρα απο οδδυ με 36.300 χιλιομετρα. mod 1998 5ταχυτο καρμπυλατερ
vroomvroom
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Arxiereas
Μέλος
Μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 23
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Ημερομηνία εγγραφής : 09/06/2009

1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 Empty
#25ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψήφιος αγοραστής   1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 12 Ιουλ 2009 - 13:42

thanos1981k έγραψε:
τριπλετα για το χχ βγαζει η givi και καλα αλυσιδογραναζα βγαζει η D.I.D. χρυση oring προβλημα εμενα δεν μου εχει βγαλει και το πηρα απο οδδυ με 36.300 χιλιομετρα. mod 1998 5ταχυτο καρμπυλατερ
vroomvroom
Μακάρι. Φίλος με ψεκαστό παλιά είχε άλλαξει 2 φορές από 1 μπεκ και δεν έφταιγε η βενζίνη. Δυστυχώς δεν το κράτησε πολύ για να διαπιστώσει κάτι άλλο και να με πει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thanos1981k
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
thanos1981k

Αριθμός μηνυμάτων : 716
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Ημερομηνία εγγραφής : 04/04/2009

1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 Empty
#26ΔημοσίευσηΘέμα: Υποψήφιος αγοραστής   1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 12 Ιουλ 2009 - 14:16

Arxiereas έγραψε:
thanos1981k έγραψε:
τριπλετα για το χχ βγαζει η givi και καλα αλυσιδογραναζα βγαζει η D.I.D. χρυση oring προβλημα εμενα δεν μου εχει βγαλει και το πηρα απο οδδυ με 36.300 χιλιομετρα. mod 1998 5ταχυτο καρμπυλατερ
vroomvroom
Μακάρι. Φίλος με ψεκαστό παλιά είχε άλλαξει 2 φορές από 1 μπεκ και δεν έφταιγε η βενζίνη. Δυστυχώς δεν το κράτησε πολύ για να διαπιστώσει κάτι άλλο και να με πει.
οσο αφορα τα μπεκ sta injektion h καπμπυλατερ με ψεκασμο(διπλη λειτουργειασ) τα μπεκ βουλονουν απο τις ακαθαρσιες
τις βενζινης και σε αυτα καλο ειναι να βαζεις μονο 100 αρα.μην ξεχνασ οτι στην ελλαδα γινετε μεγαλη νοθεια στα καυσιμα τα οποια χρησιμοποιουμε.παντωσ φιλοσ που εχει το injection το εχει απο τομ2002 καινουριο injection(ψεκασμος)δεν του εχει βγαλει κανενα προβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alexxxcbr
Μέλος
Μέλος
alexxxcbr

Αριθμός μηνυμάτων : 113
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2009

1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 Empty
#27ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψήφιος αγοραστής   1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 12 Ιουλ 2009 - 19:43

thanos1981k έγραψε:
τριπλετα για το χχ βγαζει η givi και καλα αλυσιδογραναζα βγαζει η D.I.D. χρυση oring προβλημα εμενα δεν μου εχει βγαλει και το πηρα απο οδδυ με 36.300 χιλιομετρα. mod 1998 5ταχυτο καρμπυλατερ
vroomvroom


6 ταχυτητες εχει whistling
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.alexkey.gr
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 Empty
#28ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψήφιος αγοραστής   1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 12 Ιουλ 2009 - 19:54

alexxxcbr έγραψε:
thanos1981k έγραψε:
τριπλετα για το χχ βγαζει η givi και καλα αλυσιδογραναζα βγαζει η D.I.D. χρυση oring προβλημα εμενα δεν μου εχει βγαλει και το πηρα απο οδδυ με 36.300 χιλιομετρα. mod 1998 5ταχυτο καρμπυλατερ
vroomvroom


6 ταχυτητες εχει whistling

Θάνο, επειδή ενδέχεται να το αγόρασες με ήδη αλλαγμένο σασμάν.. ρίξε μια ματιά στο παρακάτω λίνκ...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
thanos1981k
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
thanos1981k

Αριθμός μηνυμάτων : 716
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Ημερομηνία εγγραφής : 04/04/2009

1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 Empty
#29ΔημοσίευσηΘέμα: Υποψήφιος αγοραστής   1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 12 Ιουλ 2009 - 21:44

στην αντιπροσωπια μου ειπαν οτι το μονο που εχει αλχτει ειναι η ηλεκτρονικη και ενδεχομενος επειδη δεν εχω παει κανενα μεγαλο ταξιδι αλλα μονο βολτε μπορει να λογο κινησεισ και αποστασεων να μην εχω βαλει 6 εκτος και δεν τισ εχω μρτρησει σωστα.το μοντελο ειναι αυτο που εχει στο φωτακι αντι για fi to s . o menos το εχει δει το χχ μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 Empty
#30ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψήφιος αγοραστής   1100 - Υποψήφιος αγοραστής - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 12 Ιουλ 2009 - 23:57

Το ΧΧ του Θάνου ειναι το κλασσικο 1ο μοντελο ΧΧ που παρουσιαστηκε με καρμπυρατερ! vroomvroom
Το πηρα και μια μικρη βολτα, αλλα δεν εβαλα πανω απο 3η, αρα δεν μπορω να ξερω αν ο προηγουμενος ιδιοκτητης του αλλαξε το σασμαν απο 6αρι σε 5αρι.. (αν και δεν πιστευω).

Θανο, ξαναμετρα και μας λες. :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
 

Υποψήφιος αγοραστής

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Υποψήφιος πρωταθλητής για κλάματα!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 ::  Δημόσια συζήτηση :: Καφενείο - Γενικές-
^ Back to Top